Wykorzystanie nisko-potencjalnej energii atmosfery – Henryk Doruch

More videos
Views
   

9 komentarzy

 • Bogin PoRozum
  Reply

  Dziekuje . I prosze o kolejne ciekawe wyklady poszerzajace moje horyzonty . Wychodzenie poza swoja niewiedze to fascynujace zajecie . Dziekuje , Dziekuje .

  • Astre
   Reply

   To nie są chmury tylko polimery wykonane jako – nanocząstki.
   https://www.youtube.com/watch?v=pzW5Kb8u0Og – na tym filmie jest wykład Sofii Smallstorm poparty naukowymi dowodami. Opisany jest w nim materiał nanotechnologiczny, który powoduje Chorobę Morgellons, sposób (krystalizacji-foliowania) i rozrostu w organizmach ludzkich.
   Temat bardzo poważny, zakrawający, a masowe ludobójstwo, gdzie 1-dna osoba na milion kuma o co chodzi.
   Warto byłoby ten film/wykład z YT Sofii Smallstorm przetłumaczyć i wrzucić polskie napisy.

 • Zibi
  Reply

  Moim zdaniem bardzo ciekawa prezentacja jeśli się jej wysłucha ze skupieniem i zrozumieniem i na dodatek kilka razy. Temat jest trudny, a jednocześnie ciekawy do przemyśleń dla praktyków jak wykorzystać zasłyszane zjawiska… Będziemy wracać do tematu. Pan Henryk – jak zorientowałem się z Internetu pracuje w krakowskim Instytucie Fizyki Jądrowej. Kilkanaście lat temu był prawdopodobnie mgr. inżynierem elektroniki i na pewno mówił to ze znajomością rzeczy. A, że sprawy nie docierają do wielu – niech żałują, iż nie mogą być w rezonansie myślowym z wykładowcą…

 • Arek
  Reply

  Wykład jak zwykle świetny tylko jak zwykle problemy z dźwiękiem jak ktoś coś mówi to pogłos słychać, ale jakoś daję radę.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>