Debata o wolnej energii, 27.11.2016

More videos
Views
   

Przedstawiam debatę przeprowadzoną podczas konferencji „Wynalazki i pomysły dla wolnych ludzi”, 27 listopada 2016.

Alan Don nie udostępnia kontaktu do siebie, ponieważ przez dużą część roku pływa na jachcie po morzach.

Zainteresowanych wolną energią elektryczną zapraszamy do społeczności Centrum Badań Efektu Hendershota (Hendershot Effect Research Center, HERC) hendershot-erc.mn.co :).

Strona Stowarzyszenia „Centrum Zrównoważonego Rozwoju” reprezentowanego przez Zbigniewa Tynenskiego: www.czr.org.pl

15 komentarzy

 • Pollo
  Reply

  Po obejrzeniu filmu mam wrażenie, że p. Jędrzejczak łatwo bierze kasę za udział w takich spotkaniach i ładnie opowiada o różnych cudach i jak to chce pomóc ludziom, ale jak gościu zaczął go pytać o szczegóły to już zapomniał wszystkiego. Nie chce przesłać PDFa mimo, ze wcześniej obiecał, jakieś ściemy. To albo chce pomagać i dawać ludziom inf i ich nauczać albo niech wypada z takich spotkań.

  • Astre
   Reply

   Jeśli K. Jędrzejczak obiecał wysłać jakieś dane w PDF-ach, a potem zmienił zdanie to dobrze zrobił, bo tylko krowa nie zmienia zdania. Nikt nikomu nie da gotowca, bo nie po to ktoś pracuje 5-10 lat nad czymś, aby potem komuś położyć na stole i powiedzieć bierz…. Jest to niedobra sytuacja jak ktoś komuś coś daje – dawniej jak uczniowie szli do mistrza po wiedzę to szli z garncem złota, po to aby zrównoważyć dług nulifikacyjny przestrzeni ( dług pomiędzy dawcą, a biorcą ). Wszystkie konferencje, wywiady etc. stanowią tylko źródło inspiracji, a co ktoś z tym zrobi zależy tylko od stanu jego umysłu !?! W ramach inspiracji i (potężnej inspiracji !) powiedzieć Ci mogę, że wszystko jest Torusem. Jeżeli teraz rozbierzesz na czynniki pierwsze Torus i pojmiesz jak to jest, że Torus jest samonapędzającym się (obiektem, formą) i z czego to wynika, to masz Źródło dowolnej energii….
   Jest taki gość w necie nazywa się Jarek Bzoma, który robił wieloletnie badania i doszedł do poziomu świadomości tzw. ”Kryształowego Wiru”, a ten Kryształowy Wir jest (Torusem), kręci się z zawrotną prędkością i jest Źródłem Wszystkiego, całego Wszechświata i wszystkich jego poziomów, a gdyby się zatrzymał zniknęło by wszystko. Niemniej jednak kiedyś się zatrzyma, kiedy nastąpi maksymalna kompresja tzw. energii – informacji. Czyli, początek wszystkiego, oznacza zarazem koniec wszystkiego…

 • Astre
  Reply

  Kolego Sebastian. Ja to samo napisze co Alex – ” Każdy kto zrobi działające urządzenie siedzi cicho i się nie odzywa. Wiedzę przekazuje się jedynie w zaprzyjaźnionych grupach ”
  A, wiesz dlaczego ? Bo tu na tej planecie i nie tylko trwa wojna. Ta wojna to Iluzja, jak i wszystko co widzisz i słyszysz, to czysta Iluzja. Ten generator też Iluzja, Astre też Iluzja (bo nikogo takiego nie ma). Poznaj wpierw zasady jakie rządzą tym światem Iluzji, (czyli trzecią matrycą), a będziesz mógł się rozprawić się z Agentami jak Neo. Inaczej będziesz niewolnikiem jak miliardy innych niewolników. Niewolników obcych swemu sercu ideii. Odsyłam do filmu Matrix – tam wszystko jest pokazane.

   • Alex
    Reply

    Kolego Wojtas. Każdy kto zrobi działające urządzenie siedzi cicho i się nie odzywa. Wiedzę przekazuje się jedynie w zaprzyjaźnionych grupach. Te konferencje służą również do tworzenia takich nieformalnych tajnych grup, aby ich ilość zwiększyć i w odpowiednim momencie uderzyć z dużą siłą. Ty chciałbyś dostać gotowca. Dobrze, czekaj sobie dalej i przekomarzaj się z każdym, kto coś w tym kierunku robi.

   • Astre
    Reply

    A, po co w NTV demonstrować i robić kolejne show skoro w sieci na temat tego generatora jest tyle prezentacji, że nie wiadomo, które oglądać ? Masz podany schemat połączeń, ilości zwojów, indukcyjności uzwojeń, grubość drutu, przekroje rdzeni, pojemności kondensatorów itd..
    W sieci temat pojawił się w 2005/2006 roku, tysiące ludzi już zrobiło. Znajomy kupił gotowy generator na Słowacji na bazarze.

    • Sebastian
     Reply

     Do Astre. Czy ten generator Henderszota z bazaru faktycznie działa temu znajomemu ? Bo wielu buduje ale też wielu przekonuje się że to nie działa, możesz podać jakieś namiary gdzie kupić działający ?

 • Szczepan
  Reply

  Chemia i natura to synonimy i powtarzanie tysiące razy rozkazy do słońca, aby zaszło w południe tego nie zmieni.
  Tak samo jest z roślinami, jedne rośliny wydzielają substancje trujące na drugie, a drugie na pierwsze. Jedne rośliny potrzebują kwaśnego środowiska, inne zasadowego.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ro%C5%9Bliny_zasadolubne
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ro%C5%9Bliny_kwasolubne

  @Rogii Przecież Alan mówił pod koniec swojego wystapienia, że inspiruje go Keshe.

 • Dominik
  Reply

  Po tych wszystkich debatach tutaj i na youtube, po tych 500 filmach , po tysiącach godzin rozmów specjalsitów (w tym keshe) , w jakim momencie zostało pokazane czarno na białym działające urządzenie bez dostępu do sieci energetycznej ?

  • Bartosz T. B.
   Reply

   Masz multimetr w domu? Jak nie masz w praktikerze za max 30LPN mona kupic takie nazwalbym go kieszonkowym(ze wzgledu na rozmiary). Jesli mieszkasz w bloku to masz troche latwiej. Wez przedluzacz podciagnij do go do kaloryfera, probierka cy jak sie to zwie, sprawdz gdzie masz faze, jak ustalisz gdzie masz faze, to automatycznie bedziesz wiedzial gdzie masz neutral. teraz multimetr ustwa na prad zmiennyc do 300V i jeden koniec przyloz do kaloryfera(najlepiej przy zaworze tam jest odsloniety kawalek metalu do nie go przyloz) drugi do neutrala(lub uziemienia jak masz stara instalacje najpewniej masz to z mostkowane) w gniazdku. Ja uzyskalem w ten sposob na mierniku prad o napieciu 25V, a to juz nie malo. Wez w koncu cos sprawdz a nie czekaj na dowody, bo jakie by nie byly to i tak nie uwierysz. A tu nie chodzi o to by wierzyc tylko by sprawdzac.

 • rogii
  Reply

  Wiadomo czy ruszyła organizacja budowy urządzenia Alana? Można wejść w temat z pieniędzmi w zamian za urządzenie?

  • Alex
   Reply

   Alan powiedział z kim się kontaktować. To jest sprawa poufna, nie dyskutujemy o tym publicznie. Wszystko zostanie ujawnione w odpowiednim, bezpiecznym czasie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>