Nie daj się nabrać na wstąpienie do Masonerii – Przemek

More videos
Views
   

106 komentarzy

 • Beholder
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad. Zdecydowanie przydało by się więcej w tej tematyce 🙂
  Bardzo mi się spodobało stwierdzenie Przemka, że „..tylko diabeł lepiej się reklamuje” 🙂
  ..i tu właśnie problem.
  Poszukuję swojej drogi i potrzebuję przewodnika, kogoś kto mi doradzi. Z moim Aniołem Stróżem (ani nikim innym) jakoś mi nie idzie pogadanka, mimo że staram się od dłuższego czasu codziennie medytować po 30 – 60 minut. Szukałem pomocy w internecie, ale pomijając fakt, że informacji jest bardzo dużo, ciężko, zwłaszcza na początku umieć oddzielić ziarno od plew. Dodatkowo skoro diabeł lepiej się reklamuje (nie podważam tego), to tym łatwiej pójść nie tam gdzie trzeba.
  ..i dochodząc do meritum – gdzie szukać pomocy??? 🙂
  Jak było w klasyku „Help me Obi Wan Kenobi – you are my only hope” – pomóżcie dobrzy ludzie 🙂

  • Alex
   Reply

   Sorry kolego, ale tego rodzaju apel tu w komentarzu, to jest najgorsze co mogłeś zrobić. Odpowiedź znajdziesz jedynie w sobie. Medytuj dalej. Tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Medytować należy codziennie, całe życie, a nie tylko „od dłuższego czasu”.

 • Jan
  Reply

  Watro wysłuchać dla własnego bezpieczeństwa, dobra robota. Ale sięganie po magię ma również krótkie nogi. Oczywiście może być chwilowa poprawa..

 • idtrhf
  Reply

  Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcami, będę bardzo wdzięczny za więcej materiałów o takiej tematyce (spotkań z Przemkiem).

 • Marcin
  Reply

  Na poczatku rozmowy jest pomylka odnosnie OPPT i ITCCS. OPPT zajmowalo sie zmianami prawnymi UCC. ITCCS to Trybunal ktory oskarzyl i udowodnil wine Ratzingerowi, krolowej Angli, Franciszkowi i paru innym osobom. Trybunal dziala caly czas i ma siedziby w kilku panstwach…….a OPPT zmienilo i zdefiniowalo prawnie osobe fizyczna jako eternal essence i jako taka nie moze miec dlugu wobec zadnej instytucji poniewaz cala wartosc jaka jest tworzona jest przez ludzi. Korporacje nie maja zadnej wartosci poza ta jaka wkladaja badz wlozyli ludzie.
  UCC-DOC-2013032035
  http://www.scribd.com/doc/207117236/UCC-DOC-2013032035-Eternal-Essence-filing#scribd

 • Cudzysłów
  Reply

  Najbardziej spójny i logiczny opis historii tajnych stowarzyszeń na jaki natrafiłem do tej pory po oglądnięciu powyższego materiału: https://www.youtube.com/watch?v=ckDxBhMt2GA.
  Pomijam fakt, że prezentujący dość nonszalancko opowiada o swoich doświadczeniach i nie baczy na ewentualne konsekwencje ujawnionych rewelacji, ale być może jarmułka na jego głowie trochę to tłumaczy.
  Każdy samodzielnie powinien wyciągnąć z tego materiału co uważa za wartościowe i prawdziwe.

  • Astre
   Reply

   @Krzysztof – ” Czy ktoś już przetłumaczył książkę the book of aquarius? ”

   Dałem do tłumaczenia i pomimo, że płacę i nawet nie pytam ile będzie kosztować, a sądze, że sporo, to i tak nie mam nawet najmniejszych zapewnień kiedy to w ogóle będzie ?…?….?

   Ludzie są tak zajęci sobą i swoim światem – bo mąż, bo dzieci, bo samochód, bo imieniny cioci, bo koleżanka przyjeżdza z Katowic, bo firanki przed zimą by wyprać, bo skarpetki dziurawe tak, więc – lista długa, wręcz nieskończona……. Tak, że wypada tylko uzbroić się w ”boską” cierpliwość……i może nadejdzie kiedyś cudowny dzień, że będę mógł przeczytać.
   A, przeczytanie książki to zaledwie marny początek, bo cóż znaczy teoria bez praktycznego zastosowania ?

   • DobryRobot
    Reply

    Pytanie brzmi, nie czy ktoś przeczytał? Tylko czy faktycznie ta książka to instrukcja dokładna jak zrobić ten Kamień? O to jest pytanie i czy się wogóle da, może nie bardzo… a może tak, kto wie, kto wie.
    No kto wie, to proszę pisać 🙂

   • Piotr
    Reply

    Najszybszym sposobem na tłumaczenie byłoby nagrywanie tłumacza na dyktafon. Oczywiście zdaję sobie sprawę z trudności i ryzyka niewłaściwej „interpretacji” ale osobiście bardzo lubię uczyć się przez słuchanie.

    • Krzysiek
     Reply

     Bardzo rzetelnie spisana książka na bazie szerokiego researchu w źródłach alchemicznych. Wbrew temu, co powiedział w wywiadzie Przemek – anonimowy autor w momencie spisywania swojej książki (pisanej i upublicznionej w ekspresowym tempie – trzech tygodni) nie miał swojego kamienia filozoficznego, a dopiero był w procesie jego wytwarzania i był to stan na 25 kwietnia 2012 roku (taką wersją książki dysponuję). Czy ktoś z Was ma wiedzę na temat tego, co się wykluło z projektu naszego kochanego Anonima? Jego lub kogokolwiek innego, kto poszedł za jego instrukcjami?

     • Astre

      cyt : ” Czy ktoś z Was ma wiedzę na temat tego, co się wykluło z projektu naszego kochanego Anonima? Jego lub kogokolwiek innego, kto poszedł za jego instrukcjami? ”

      Myślę, że nikt nie ma takiej wiedzy. Bo i skąd ?
      Lecz, są osoby, które mogą to sprawdzić i zwrócę się do nich….. i zrobię to nawet jutro.
      A, co sprawdzą, lub odmówią takiego sprawdzenia, to wypiszę tutaj drukowanymi literami.
      Pomijając, to co pojawi się na ”ekranie” czyjegoś umysłu należałoby samemu jeszcze sprawdzić, czyli krótko mówiąc- zrobić to.
      Im bardziej zagłębiam się w ten temat, to dochodzę do wniosku, że nie jest to takie proste, ale też nie jest trudne.
      Kwestia też tego w jaki sposób, rozwiąże się różne techniczne sprawy, aby nie popaść w jakieś niepotrzebne koszty, które mogą zrujnować domowy budżet.

     • Alex

      Z tego co zauważyłem, to znikają wszelkie rzetelne informacje o kamieniu filozoficznym robionym na podstawie tej książki. Są tylko suche wywody, dyskusje i próby zarabiania na tym temacie na stronach anglojęzycznych. Nawet się temu nie dziwię, bo gdyby ktoś to skutecznie zrobił, to raczej nie ogłaszałby tego na forum ze względu na zagrożenie jakie by go mogło spotkać. A więc nie liczyłbym na jakieś konkrety napisane gdzieś publicznie na jakiejś stronce albo forum.

   • Edward
    Reply

    >> Dałem do tłumaczenia i pomimo, że płacę i nawet nie pytam ile będzie kosztować

    Astre, można zorganizować coś w rodzaju crowdfoundingu. Osoby zainteresowane otrzymaniem polskiego tłumaczenia partycypują w kosztach. Jeśli będziesz miał to tłumaczenie, nie rozdawaj go za darmo ani nie chowaj w szufladzie – na pewno znajdzie się grupa osób które będą chciały, za ułamek ogólnych kosztów, mieć tłumaczenie. W ten sposób wszyscy będą zadowoleni a Ty nie stracisz. Jeśli Aleks się zgodzi to można taki crowdfounding zorganizować nawet za pośrednictwem tej strony, bo tutaj bywają ludzie zainteresowani tematem.

 • Milena
  Reply

  Cześć Przemuś! Szanuję cię! Masz niesamowitą wiedzę i panujesz nad swoim życiem! Tak trzymaj! Nigdy nie poddawaj się! Jesteś WIELKI!

 • DobryRobot
  Reply

  Niesamowite informacje! Potwierdzają słowa Swierdłowa. Te końcowe wieści też dobre. Wspaniała robota Aleksie i podziękowania dla Gościa! Fajnie to wiedzieć.

 • GallAnonim
  Reply

  Alex jak tu wierzyć np Davidowi Icke? Materiał z niebocentryzmem był kapitalny i powinien on zamknąć inne tematy odnośnie przestrzeni kosmicznej. Dlaczego taka cisza nad tym tematem?

  • DobryRobot
   Reply

   No właśnie mnie to zastanawia. Materiał o niebocentryźmie był ujmujący. Dla mnie wiele wyjaśniał, choćby dlaczego na zdjęciach z kosmosu nie widać gwiazd, których widać masa z dobrego miejsca na ziemi(jak na wsi latem). Badania też sensowne, a jednak nawet wizjonerzy-goście Aleksa potwierdzają układ słoneczny. Jak to wszystko rozumieć? Skoro jest wpływ Saturna na ziemie i jest Mars, więc nie żyjemy wewnątrz ziemi, tylko napewno zewnątrz. To jak głęboki jest kosmos, faktycznie niezmierzony, czy to projekcja?

 • Agnieszka
  Reply

  Ściągnęłam protokoły mędrców, ale druk jest wymazany korektorem, nie widać ani jednego słowa oprócz tytułu i stempla z instytutu badań literackich.

 • Radek
  Reply

  I na końcu staje n szczycie piramidy a te skrzydła to kult Izydy o jest widoczne w piosence Jacskona https://www.youtube.com/watch?v=LeiFF0gvqcc Remember time . a w piosence smotch Cryminal na koncercie 2 29 śpiewa Sanday black day czyli Niedziela czarny dzień 2 53 Jacskon pokazuje jedną rękę w prawo drugą w lewo i podnosi je do góry jak idą czakry czyli bierze energię z widowni ; http://wiadomosci.onet.pl/nauka/nasa-oglasza-na-marsie-odnaleziono-wode-w-stanie-cieklym/5081wf Papiesz Obama putin wiedzą o obcych http://innemedium.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-przyznal-ze-nie-jestesmy-sami-we-wszechswiecie http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/458620,papiez-mowi-o-kosmitach-wierni-nie-chcialiby-marsjan-katolikow.html To oczywiste że nie jesteśmy sami ; Obama o tym ;https://www.youtube.com/watch?v=nLMB95QZ9nE

 • patryk
  Reply

  witam,
  szczerze niewiele słyszałem o kamieniu filozoficznym, czy zanim zacznę czytać książkę mógłby mi ktoś powiedzieć jakie ma właściwości?Jeśli zadałem niewłaściwe pytanie to i proszę o poprawienie mnie i coś więcej w tym temacie dziękuję

  • Krzysiek
   Reply

   W książce zresztą możesz w prosty sposób – po spisie treści – trafić na krótki rozdział wymieniający właściwości kamieni – czerwonego i białego.

  • Jacek1
   Reply

   Witam!
   Kolumny przed Świątynią Salomona nazywały się Boaz i Jakin,były w innym kształcie i zbudowane z brązu – obeliski z Londynu,Paryża,Watykanu i Nowego Jorku pochodzą z Egiptu,gdzie stały zazwyczaj przed świątyniami i pałacami,a w większości były poświęcone bogu słońca Ra.

 • Max77
  Reply

  Międzynarodowy Trybunał ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (lub ITCCS) jest jednoosobowym blogiem, który udaje, że jest sądem ustanowionym w celu egzekwowania prawa powszechnego. Podstawą „międzynarodowości” tego wirtualnego tworu jest umieszczenie go w odległym od Kanady Eurostate ze stolicą w Brukseli (!). Daliście się nabrać na kompletną ściemę.

 • Astre
  Reply

  @Edward, to jak znasz dobrze angielski, to zobacz czy czasem nie ma takich retort borokrzemowych na ebay.co.uk.
  Ja znajdziesz to ja mam sporo znajomych w UK, to oni kupią i nam przywiozą.

 • wojtek
  Reply

  no więc czekamy na tłumaczenie książki a przede wszystkim: ciekawe czy Przemek wziął się sam za wykonanie kamienia filozoficznego? BO TO BYŁOBY NAJLEPSZĄ rekomendacją dla tego pomyslu jesli moglibysmy posluchać o efektach. Póki co brzmi to nieprawdopodobnie, aby można było w prosty sposob zamienić metal w złoto (nie mówiąc o innych, duchowych osiągnięciach). Jesli to byloby prawdą: ten świat musialby się bardzo szybko zmienić. Tak więc czekamy na ciąg dalszy. Alex- mam nadzieje, ze bedziesz monitorował tą kwestie.
  Dzięki!

 • Bożo
  Reply

  przede wszystkim dzięki za kolejny wywiad i całą Twoją robotę Ale.

  Ciekaw jestem opowieści osób, które już zrobiły i wypróbowały na sobie The Philosophers’ Stone zgodnie z opisem w The Book of Aquarius.
  Czy Ty Alex lub Twój rozmówca takowe słyszeliście?

  pozdrawiam wszystkich widzów Porozmawiajmy.tv i producenta!
  Wspierajcie ten projekt.

 • jacek
  Reply

  Co do osob ktore daly sie nabrac na pakty i roznego rodzaju przyzwolenia, przez to scierwo:
  Mozna kazde zobowiazanie odwolac pakty wszystkie wycyganione przyzwolenia jak przez CD,
  jak przez sny kiedy ktos mowi za nas w snie lub daje nam przedmioty w snach nawet i te ktorych sie nie jest swiadomy np z poprzedniego wcielenia.Wystarczy wypowiedziec 3 razy na glos w imieniu poprzez moje wyzsze Ja lub w imieniu Boga lub w imieniu Nadswiadomosci odwoluje wszystkie zobowiazania pakty przysiegi ktore wydalem swiadomie czy nieswiadomie Moje wyzsze Ja usun zemnie te pakty wszystkie zobowiazanie ktore zrobilem swiadomie lub nieswiadomie z wszystkich wcielen.W ten sposob mozna wszyskie dostepy nieswiadome programy zezwolenia wywalic z siebie
  ktore zostaly podczepione w cd gry komputerowe, muzyczne poprzez rozne upominki przedmioty ktore dostajemy w snach rytualnie przyklejone istoty anorganiczne ktore byly sprzedawane jako dobre i pomocne, poprzez dotykanie nas w kiedy snimy przez astralne istoty podroznikow astralnych itp.
  Te scierwa zdaja sobie sprawe z sily ludzkich postulatow dlatego prubuja ja stosowac przeciwko nam
  i prubuja wykorzystac kanaly naszego przyzwolenia w rozny sposob.Bez naszego przyzwolenia nie moga nam nic zrobic,klucz lezy w przyzwoleniu.Ze wzgledu na to ze wiele istot tak wpadlo juz wiele razy w poprzednich wcieleniach jest wazne odwolac te zobowiazania z wszystkich wcielen.
  Jest jeszcze jedna metoda nalezy stanac ,mentalnie wejsc w akasze iprzywowac wszystkie do siebie
  przysiegi zobowiazynia,sluby z calej lini czasowej wtedy wypowiada sie „zwalniam sie z wszystkich slubow zobowiazan paktow ze wszystkich wcielen potem mentalnie ten plik ktory masie miedzy rekoma rozdzieramy go i rzucamy go za siebie.To jest tez dobre dla jakichkolwiek slubow zobowiazan przysieg wydanych np w poprzednich wcieleniach ktore teraz blokuja zycie i osiaganie
  celow, zyczen itp.Te scierwa szukaja glupich usluznych ktorzy za te „troche” co oferuja chca aby sie dobrowolnie dac zniewolic na bardzo bardo dlugo takiej istoty nie moga zatrzymac ludzi na stale bo kazda istota ma swoj bieg i odradza sie ponownie.Wtedy ponownie prubuja ja zlapac pod rozna postacia.
  np jak ktos byl satanista to w nastepnym wcieluniu bedzie sie go prubowalo zlapac na rzekomo innyny kult ktory w rzeczywistosci jest tym samym.

  • Astre
   Reply

   Najważniejszy temat z tego wywiadu, który się wyłania to ”kamień filozoficzny”.
   Niemniej, aby go zrobić trzeba zainwestować troche kasy w rozmaite nazwijmy to urządzenia.
   Sam piec do wypalania – temperatura ma wynośić (2000F), czyli ok 1000 st. C, to najtańszy jaki znalazłem kosztuje 3500 zł. Pewnie razem wszystkie urządzenia sięgną kwoty ok. 5000 zł.

   Niemniej cóż to jest naprzeciwko tego czego zyskujemy …………..
   Najcenniejszą rzeczą we Wszechświecie jest – świadomość.
   Ale, to nie przyjdzie samo z zewnątrz i nie stanie się bez naszego udziału.

   Nie stanie się ponieważ w miarę tzw. rozwoju coraz więcej jesteśmy w
   stanie sobie dać i coraz więcej od życia przyjąć.
   Znasz swoją wartość, to znasz swoje prawa.
   Potrafisz je wyrażać i zaspokajać.
   Cenisz zarówno to co dostajesz, jak i to co oferujesz.

   Wybierasz taką jakość i takie wartości, jakią jakość sam potrafisz jakość stworzyć.

   To między inymi droga do ”kamienia filozoficznego”, a nie nie chciejstwo, że go sobie zrobię i będe go miał.
   To radość tworzenia…
   To oczekiwanie na to co się wydarzy …..?
   A, wydarzyć może się wszystko…. 🙂

   • Alex
    Reply

    Astre, kamień filozoficzny nie ma nic wspólnego z żadnym piecem do wypalania. Masz tu pod video podany link do książki w wersji tekstowej i audio za darmo po angielsku. Autor tej książki po raz pierwszy publicznie ujawnia jak się go robi. Jest przy tym dużo pracy, ale inwestycja jest niewielka.

    • Astre
     Reply

     To w takim razie muszę swojej córki zapytać co namieszała ? Bo wysłałem jej mailem tekst tej książki bo ona o wiele lepiej zna angielski niż ja i przysłała mi zwrotnie takie na szybko tłumaczenie, w której jest informacja o (wypalaniu) w temp. 2000 stopni w skali Fahrenhaita, co wynosi ok.1000 st.Celsjusza.

     Wobec powyższego jak to mawiał Adam Słodowy, zrób to sam, więc sam przejrze dokładnie instrukcje jego wykonania i sorry za dezinformacje.

     • Edward

      Koszt całego sprzętu może się zamknąć w kilkuset zł, autor poleca zakup zapasowych elementów.

      Jedyny problem jaki widzę to możliwość zakupu retort ze szkła borosilikatowego o podanych pojemnościach. Przejrzałem polski internet i tego akurat nie znalazłem. Jeśli ktoś ma pomysł jak to zdobyć proszę o kontakt, w zamian mogę pomóc w tłumaczeniu.

     • zerrkos

      Zaciekawił mnie ten kamień. Ale jako, że chemik ze mnie marny, a tym bardziej alchemik to zostawiam to dla innych. Przejrzałem trochę i sporo roboty jest, ale maksymalna temperatura potrzebna to było 260 stopni C. Więc nie wiem skąd kto wytrzasnął 1000 stopni C. Dużo pracy to mało powiedziane.
      Ja tam widzę inne problemy. A dojście do właściwiej metody zapewne zajęło by mi np. może kilka lat. To musi być ktoś co ma jakieś podstawowe doświadczenie w destylacji prażeniu itd.
      Ale skoro to wyszło na światło dzienne to już jest kwestią czasu, aż ktoś go zrobi.

 • Igor
  Reply

  Nie przesadzacie troszke z tymi oczami w mediach? Jak chcesz, to w misce owsianki znajdziesz. Pytanie tylko czy sam nadasz temu znaczenie i jakie ono bedzie.

 • jacek
  Reply

  Swietny wywiad ,rzeczowy konkretny,Przemek ma prawdziwa wiedze co do tematu ,jak i swietnie precyzuje to co wie a to co uwaza.Podobalo mi sie,sprawilo radosci.Dziekuje Przemkowi i Alexowi
  za mile spedzony czas.

 • Arn
  Reply

  Świetny materiał. Wujo jak ty to robisz profesjonalnie, że nie trzeba dopytywać o szczegóły 🙂
  Pozdrawiam i dawaj jeszcze 🙂

 • Edward
  Reply

  Z tymi procesorami rzecz jest do wyjaśnienia w domowym warsztaciku. Jeśli ktoś chce. Wystarczy kupić taki procesor, może być używka, za grosze na aukcjach, i rozebrać. Do tego wystarczy amatorski sprzęt, w tym jakiś tani mikroskop. Potem fotki do netu i gotowe. Czemu nikt tego nie zrobił dotychczas?

 • marzena
  Reply

  W przepowiedniach jest mowa o białym i czarnym papierzu i wszyscy oczekują kiedy to na tzw stolicy Piotrowej zasiądzie murzyn ,a tu proszę taka niespodzianka i kto by się spodziewał ,że doczekam proroczych słów .Bardzo ciekawy wywiad .Dziękuję i proszę o więcej .

 • Farara
  Reply

  Szukałem i nie znalazł Tak że pod podanym linkiem http://www.bibula.com/?p=71616 Pewnie jestem gapa i przeoczyłem ale czy może mi ktoś wskazac na czym polegała legalizacja B’nai B’rith w Polsce i jaką role w reaktywacji tej organizacji odegrał Kaczyński ?
  Zdaje sobie sprawe że Alex nie znajdziesz teraz czasu na udzielenie odpowiedzi na moje pytanie ale może przy kolejnej sposobności dopytasz stosownego rozmówce Twoje rozmowy dają do myślenia Pozdrawiam

  • halszka
   Reply

   radze wysluchac prelekcji p. Krajskiego , duzo wyjasnia, P. Michalkiewicz takze duzo mowi o niuansach polityki ,masonerii.Smierc kaczynskiego uwazam jest efektem porozumienia sie tych dwoch rytow masonow ,pamietam przerazenie Putina . Zdjecie Tuska i Putina takze duzo mowi — oni nie wiedzieli co sie dzieje wiec na wszelki wypadek wszystko zostalo zamotane i schowane pod dywan.pamietam , Skrzypek prezes NBP bardzo sie sprzeciwial MFW , po jego smierci wszystko nabralo tempa nie tylko branie pozyczek ale nawet takich ktore sa na wszelki wypadek a obsluga jest kosztowna.Zreszta golym okiem byo i jest widac ze sa przyjmowane ustawy przeciwko spoleczenstwu polskiemu.

  • joachim
   Reply

   ano widzisz bo to jest tak- mianowicie każdy polityk i nie tylko jest prowadzony przez diabla (zwal jak zwal) i to jest jego manipulacja, dzisiaj polityk wykonuje taką prace a jutro całkowicie odmienną, proszę spojrzeć na system dwupartyjny jaki nam satanistyczny zachód zafundował, chodzi w tym oto aby dany naród podzielić wprowadzić w nim nienawiść, niezgodę, taki naród łatwo wtedy jest okradać, zniewalać, no i niema szans zjednoczenie się narodu, spójrzmy na programy tv. gdzie ludzie dzwonią i się wypowiadają ale nie tylko, jest to istna lawina nienawiści po obu stronach, więc poprzez tę nienawiść przyczyniamy się sami do upadku, pomagając tym bardzo ciemnym stroną którzy nami rządzą, a przecież to my tych rządzących wybieramy, a dlaczego? gdyż pragniemy posiadać i to jak najwięcej, bezbożność rozkwitła w naszych sercach, więc szatan nie musi się nawet specjalnie wysilać, wystarczy ze tylko kierunek nadaje, gdy tym samym nasz świat w około umiera, w tym roku latem zauważyłem tylko jedna muchę w mieszkaniu i o octówkach nie wspomnę, gdyż niema ani jednej pomimo ze owoce są a okna otwarte, ktoś powie co on tutaj o muchach pisze, ale śmierć świata zaczyna się od najmniejszych stworzeń a skończy się na nas, o ile się w porę nie opamiętamy i nie zrozumiemy tego ze te nasze pragnienie posiadania wszystkiego jest motorem napędowym naszego doświadczania zła, można by jeszcze wiele pisać ale czy ma to sens? skoro i tak w głębi duszy to wszystko już wiecie..ilu z was by chciało na wzór choćby Anastazji żyć? no to już sami scie sobie opowiedzieli..

 • Jola
  Reply

  Genialny wywiad Alex, dzięki. Chociaż ja bym się nie oświecała tym kamieniem filozoficznym, mam awersję do moczu 🙂

 • kata
  Reply

  super wywiad. czy moglby mi ktos wyjasnic jedna kwestie- skoro oni sa secret society to czemu wszedzie zostawiaja znaki, zebysmy mogli ich „zdemaskowac”?? czemu ten mason, ktory chcial zwerbowac Przemka ma tego pelno na fb. Czy chodzi o to, zebysmy sie bali? Zasilali strachem? Oraz- te gwiazdy popu z symbolami, czy nas to programuje, jak zobacze ze Beyonce robi znak oka?

 • Renata
  Reply

  Dzięki Alex za tę przeprowadzoną rozmowę. Poszerza wiedzę na wiele interesujących zagadnień.Proszę o więcej takich rozmów-:)

  • Papparira
   Reply

   Ja wręcz przeciwnie.Uważam ,że pan Przemek opowiada o tym co każdy może przeczytać na wielu stronach o masonach itp.Jak na kogoś kto niby w tym siedzi to bardzo mało powiedział.I za dużo stwierdzeń typu: tak myślę,tak przypuszczam.Albo się coś wie albo nie:P
   Osobiście wolałbym skupić się na jednym temacie niż tak skakać po wszystkim po trochu.

  • Alex
   Reply

   Tak, zgadza się. Ten czarny papież nazywa się Adolfo Nicolas. Natomiast nazwisko Franco Origlia pojawia się na wielu zdjęciach, ponieważ jest on fotografem watykańskim i się na nich podpisuje jako „gettyimages Franco Origlia”. Dlatego ta pomyłka.

   • magdaoneway
    Reply

    Czy mozna gdzies znalezc pisane info o tym prawie w usa, ktore zwania ich z odpowiedzialnoci prawnej za zrzucenie bomby atomowej?

 • Beata
  Reply

  przydalby sie taki przewodnik, ktore stowarzyszenia sa po tej dobrej stronie cale zycie slysze ze smoki to ci zli, a tu prosze organizacja bialer smoki to ci dobrzy…..ciekawe po , ktorej stronie jest ten Simon Parks, podobno jest tez dobra i zlka masoneria i niby Simon Parks jest z tej donrej…..spoleczenstwo nie ma rozeznania co sie dzieje na ziemi,……wiemy tylko ze jakies klany walcza ze soba, weze ze smokami, ale co jest czym niewiadomo

  • Atlantis
   Reply

   Nie ma prawdziwego(jest za to pozorny/sztuczny/aranżowany) podziału na dwa „obozy” – to tylko dęta a jednocześnie dość wyrafinowana(a dla mniej świadomych mogąca nawet uchodzić za zbyt doskonałą koronkową czyli wręcz nierealną,nieprawdopodobną itd) gra w dobrego i złego policjanta podobnie zresztą do pseudo wyboru w tzw,”wyborach” np.między republikanami a demokratami w usa(u nas np.pis i po) – ogólnie nie ma żadnego podziału(czyli dwubiegunowości czy dualności-ale to niestety zrozumiałe tylko dla tych na wyższym poziomie świadomości-też nie ma sensu z tego właśnie powodu dyskutować ani wyjaśniać tego szerzej tym przebywającym obecnie na tym nieco niższym)
   Natomiast możliwie prosto wyjaśniając chodzi o to że po prostu istnieją agendy obcych cywilizacji które ścierają się(jednak tylko pozornie i na określonym poziomie ponieważ na najwyższej półce są zgodni co do wspólnej eksploatacji(i zjednoczonej „opieki”) na wspólnym „zasobem” czyli m.in ludzi taktowanych jako trzoda,stado itd) o wpływy na Ziemi i zwyczajnie grają swoje przybrane przez siebie „role” w ucieraniu słabych umysłów ludzi(a przede wszystkim SERC) i tak rolę tzw.dobrych grają Arkturanie,Plejadianie,Syriuszanie(sami się zresztą za takich mają co zreszta świadczy o nich samych z kolei ich „poziomie” itd) a tych złych wszelkie smoczo,ptako,wężo czy gadziopodobne(chyba dobrze wiadomo np.Kasjopeja,Beltegeuse,Rigel – pas Oriona i okolice czyli niemal pół tej galaktyki itd

   ps.w lapidarnej formie(przez to być może trudnej do właściwej interpretacji i zrozumienia,a ponieważ temat jednak jest dość szeroki, podano wyjaśnienie tutaj:
   http://www.youtube.com/watch?v=Na9cL1slcTQ&feature=player_embedded————Galaktyczna Federacja Światła – Ukryta prawda. Napisy PL
   można jeszcze zapoznać się z tymi materiałami(niestety również nie dla wszystkich-trzeba do nich po prostu „doewoluować”):
   http://prawdaserca.pl/kosmiczni-bracia/
   http://prawdaserca.pl/2012/05/galaktyczna-federacja-swiatla/
   http://prawdaserca.pl/2014/06/powrot-jezusa/
   i być może jeszcze inne stamtąd

   • Piotr
    Reply

    śmierdzi mi to new age. Można by powiedzieć że to nie działanie obcych cywilizacji tylko działanie demonów. Pod postacią obcych dostosowały się do obecnych reali.

    • Atlantis
     Reply

     @Piotr
     To to samo 🙂
     Jak ktoś powiedział(chyba Arthur.C Clarke) nie można odróżnić wystarczająco zaawansowanej technologii od magii…
     I jest dokładnie tak samo z obcymi i demonami bo to tylko jakieś określenia zastosowane dla uproszczenia tego przekazu – to ci sami(powiedzmy rozwinięci aka „fizycznie” w stronę czwartego wymiaru-inna nazwa to astral(istnieją też inne wymiary itp) i działający(wpływający zza kulis) właśnie stamtąd(poprzez różnego rodzaju transmisje o połączenia np.”osławione” chanelingi(czytaj: pranie mózgów i serc w czym niesławną „ofiarą” i jednocześnie niestety „zdolnym” marketingowcem obcych jest wymieniona już wcześniej niejaka „Krystal” i to jest właśnie „solidny” NEW AGE – czyli działanie pod dyktando obcych/demonów jako zwykłe marionetki itp) lecz to tylko niewielki fragment z całego arsenału Ich sposobów wpływu na obecną tutaj przestrzeń)
     A to tutaj nie jest bynajmniej tym choć dla niewystarczającej świadomości serca/umysłu może ta różnica się cokolwiek zacierać… 😉
     pozdrawiam

     • Phoenix

      a inteligent wie ze 4 wymiar to nic innego jak czasoprzestrzen? ten wymiar metafizyczny kwantowy whatever masz na mysli jest 5 i wyzej 😉

     • Atlantis

      a inteligent Phoenix nie wie że czasu jako takiego po prostu NIE MA?(wszystko odbywa się „jednocześnie”(maksymalnie upraszczając wszystko jakby „przenika się” wzajemnie) w tu i teraz – „procesy”,byty i całe ISTNIENIE jest połączone ze sobą rodzajem ośrodka czyli „medium”(jak tu rolę pełni np.światło i tym podobne ośrodki) przenoszącego informacje czy interacje zachodzące pomiędzy nimi z praktycznie nieskończoną „prędkością”(uwaga: jest to mocno uproszczone określenie jak zwykle użyte dla przystępności tego przekazu) :), czas to tylko zwykły wymysł i przekonanie (egotycznego) umysłu jak zresztą wiele przemijających i upadłych teorii(chyba każdy zgadza się również że jest mocno abstrakcyjnym pojęciem(jako nieprawdziwy) już sam w sobie.. – cóż tzw.mózg(z tzw.”szkolną” minioną wiedzą) i ego mocno się wobec takiego stanu buntuje, co jest oczywiście zrozumiałe

      ps.o ego -tycznym umyśle fragment ze strony http://danutawachowska.pl/intelekt-a-odczuwajace-serce/#comment-690

      “Po cóż żyjemy, jeśli nie po to,
      by życie czynić łatwiejszym
      dla siebie nawzajem” /George Eliot/

      Intelekt to wytwór egotycznego umysłu, który dąży do ograniczeń wszelkiego rodzaju. Rodzą się w nim reguły, dogmaty, zasady, prawo i wierzenia. Tak powstał cały system ograniczających przekonań, które przez wieki tworzyły umysły naszych przodków i społeczeństw. Taki system przekonań mamy wpisany w swój mózg, który lęka się wyjść poza granice nieznanego.

      To, co wpisane w mózg, to znajome, ale ograniczone przez przekonanie. Natomiast to, co nowe, często burzy stare ograniczenia i wprowadza na to miejsce coś nowego. Mózg, to maszyna do przetwarzania danych i trzymania się pewnych zasad czy reguł. Mózg posługuje się informacjami, które zostały wyuczone lub zaindoktrynowane przez pokolenia jako prawdziwe.

      W ten sposób tworzony jest intelekt, który uwielbia intelektualne dysputy, filozofowanie i wymądrzanie, czyja prawda jest prawdziwsza. Tak powstają konflikty intelektualne narodowe, grupowe i rodzinne, gdyż zawartość umysłów ludzkich jest różna. Ta różnica budzi sprzeciw i wojny na podłożu psychologicznym. To zjawisko jest widoczne np.u polityków i ugrupowań religijnych.

      Spór o prawdę intelektualną nie ma końca, gdyż umysł EGO prawdy nie zna! Ten sztuczny twór jest po to, aby dobrze funkcjonować w świecie materii. Prawdę poznaje się przez czucie sercem duchowym. (..)
      Ludzkie EGO związane z umysłem mózgowym, nie zna odczuwania. To egoizm skierowany na własne potrzeby. Serce ma swój mózg związany z odczuwaniem. Jest on połączony z duchem i ze Stwórcą życia. Serce pełne skruchy i samopotępienia jest napełnione bólem. To stan ograniczenia z umysłu egotycznego.”

   • Atlantis
    Reply

    nieświadomy poleca nieświadomym nieświadomego…
    Droga panno(?) skoro nie masz pojęcia nie polecaj czegoś czego nie rozumiesz inaczej słono zapłacisz ty i twoja dusza przez kolejne koło czasu w innym miejscu(miejscach)
    ps.to jest po prostu jeden z wielu elementów wielkiej agendy obcych tzn.takie ludzkie instrumenty jak ten kobra i inni podobni zresztą dawniej istniało na to dość chyba zgrabne określenie „użyteczny idiota” – Oni zwyczajnie wykorzystują ludzką naiwność brak doświadczenia,sentymenty i pragnienie jakiejkolwiek Zmiany(czyli zwyczjne zmęczenie/znużenie obecnym stanem rzeczywistości czy nawet łaknienie odrobiny miłości – jednak w ich wydaniu to bardzo wypaczona i obłożona mnogimi warunkami wersja pseudo „miłości” (i to wszystko niemal za za wszelką cenę jak mniemam choć częściowo u np.panny czyli de facto niedojrzałego dziecka Ewy i zresztą bardzo wielu innych do niej podobnych tu i na innych stronach-dlatego tu akcentuję Jej przykład jest po prostu znamienny i „wzorcowy”) – JEST BARDZO WYRAŹNIE O TYM MOWA W PODANYM PREZE MNIE FILMIE – (także o wykorzystywaniu miłości jako narzędzia itd) więc radzę się dużo dokładniej z tym zapoznać

    cóż to forum ogólnie do którego dostęp mają niestety dzieci(a moim zdaniem jednak nie powinny) pokroju tej panny lecz tego rodzaju wprowadzający w błąd komentarz umieszczony w jednym szeregu(bowiem niejako współbrzmą wspólnie a nie o to chyba tu powinno chodzić) z moim niejako autoryzuje obie odpowiedzi a nie są one niestety równorzędne i mogą wprowadzać czytelnika w konfuzję – chciałbym to pokreślić w tym miejscu dla uniknięcia wszelkich nieporozumień
    a o powolnych bezmyślnych(i oczywiście BEZ rozumienia sercem) instrumentach w postaci wymienionej w tytule strony nawet nie warto się wypowiadać – to jest już właściwie dokonane żniwo dusz które zostaną zebrane z tej planety a łowcy dusz(a podanego w tytule strony można określić jako już ich dalszy czy bliższy werbownik czy bardzo użyteczny pomocnik) mają niestety duży ubaw… niestety mnie nie jest do śmiechu ponieważ czynię to z serca a nie z wyrachowania lub by kogoś urazić jeśli jednak tak to zabrzmiało to z góry przepraszam – to tylko prawda i nic więcej lecz i nic mniej
    pozdrawiam wszystkich – każdy jest ważny, otwierajcie swoje serca a nie umysły – sam umysł i posługiwanie się nim jest modus viwendi obcych(wynikajacym z ich ewolucji i Ich a nie naszych doświadczeń) narzuconym(i „wgranym”) ludziom w celu ich podporządkowania sobie i utrzymania kontroli – Serce nie kłamie umysł tak

    • Atlantis
     Reply

     w małym uzupełnieniu dodam jeszcze tylko że jak wynika z tego powyżej że na Ziemi są sami „negatywni”(ujmuję to w cudzysłów bo jak powiedziałem nie istnieje dwubiegunowość tzw.zło czy dobro
     jest jednym i jest tym co jest, inaczej mówiąc integralną częścią wszystkiego itd)
     więc jednak mógłby ktoś docieć gdzie są ci „pozytywni” itp. – więc owszem są i istnieją tyle że nie tutaj(nawet w dość zaawansowanej formie m.in jako istoty niematerialne itd) tyle że nie wtrącają się z szacunku dla naszych doświadczeń właśnie w poznawaniu dualności(zaś nasi powiedzmy oprawcy to jednocześnie nasi nauczyciele mający rodzaj kontraktu z tym co JEST – Ziemia jest po prostu rodzajem szkoły w której kształcą się „wysokie” istoty/dusze w celu nabycia kwalifikacji dla rodzaju „misji” zleconej przez samo Istnienie (z aka boskim cenzusem bycia czynnikem rozwoju/ewolucji czy po prostu naprawy tej części wszechświata-a znajduje się on obecnie w sytuacji głębokiej stagnacji-wiele ras i cywilizacji ugrzęzło w swoim rozwoju a nawet mają problem z samym swoim przetrwaniem-np.problemy z degradacją swojego dna lub pulą genów(w wyniku wielowiekowej manipulacji/eksperymentach na nim i np. ciągłemu klonowaniu co równa się powolnej lecz nieuchronnej-bez pomocy-ich zagładzie,ewolucja wsteczna czyli degeneracja jak również niekończące się wyniszczające wojny itp itd)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>