Wolna energia #2 – Magrav, pierwsze doświadczenia i pomiary elektryczne – Paweł Wojdat i Marcin Plewko

More videos
Views
   

Paweł Wojdat i Marcin Plewko opowiadają o technologii Keshe. Wykład został zaprezentowany podczas Konferencji Wolnej Energii, 17 września 2016.

Dęblińska grupa wiedzy alternatywnej
Keshe.pl
KesheFoundation.org
Kontakt: 530-446588, pawel.pwojdat@wp.pl

Link do katalogu na chomiku, gdzie są nagrania z warsztatów budowania urządzeń wg technologii Keshe:
Chomikuj.pl/yuby77/WIEDZA+ALTERNATYWNA/TECHNOLOGIA+KESHE+PL+WARSZTATY+*5bVIDEO*2c+MP3*5d

30 komentarzy

 • Maciek
  Reply

  Swietny bełkot, to jest jedna wielka bujda na resorach. Magav zrobiony, gansy tez, wypytywalem co robie nie tak, szukalem pomocy w konstrukcji, jedyne co usłyszałem to to, że brak efektów wynika z braku wiary w działanie urządzenia. Listości, serio? To urządzenie nie daje żadnych oszczędności! Tworcy teorii mówią, że wpływa pozytywnie na życie i żebym nie szukał w urądzeniu mierzalnych parametrow, które ulegają zmianie, ale dla uzyskania efekrtów potrzebna jest wiara 😀 Umarłem po tym mailu…

 • bandit
  Reply

  Dobra ludzie…jak ktos mowi że czegoś nie mierzy to jest kłamcą. Jak robię urządzenie free energy to tylko je mierzę i monitoruję. To technicznie nie ma prawa działać i generować oszczędnosci. Chyba że z płytą indukcyjna pod stołem na 2 fazie .Jak komuś działa to wpadnę na pomiary. Tylo że jeden problem jest taki że wszystkim nie działa. I jedyne filmy jakie są to budowa urządzenia i potem ewentualna prezentacja bez demonstracji sprawności. Bida z nedzą ten Magrav..

 • adrian
  Reply

  Magrav nie produkuje prądu – pozamiatane. Keshe TO KŁAMCA
  ile lat wciakałeś o darmowej energii ? chceci pomiaru ? pomiar zróbcie bez sieci energetycznej.

 • Gabriel
  Reply

  Nie bardzo rozumiem pomiarowca co ma na myśli. Twierdzi, że pomiary na miernikach prądów nie były sensacyjne, ale nie przekładały się te wskazy aparatów na „fizyczne” obciążenie na kablu. Czy to znaczy, że fizycznie kable powinny się przegrzewać czy osiągać jakąś tam temperaturę od danego przepływu prądu, a były zimne albo odwrotnie czy co, bo zgłupiałem już do końca ( zresztą coś tam znowu o przeliczeniu było ). Magrav pobiera więcej więcej niż oddaje, ale fizycznie nie przekłada się to na obciążenie na kablu, o co do cholery chodzi, czy to tajemnica ? No, żeby ktoś głupa ze mnie nie robił, że właśnie to było powiedziane, bo jest jednak niezrozumiałe.

 • Gabriel
  Reply

  Czy te cewki jedne w drugiej (dwie podwójne zwojnice o różnych średnicach jedna w drugiej na jednej płaszczyźnie) to są właśnie jak te wykonania na tych slajdach, bo tu dokładnie i dość ładnie pokazane są ? Chodzi mi o to, ze to są właśnie takie zwojnice tworzące magrava ? Na początek wystarczy, ale przyszłościowo zastanawiam się jak by było z innymi materiałami jak na przykład z drutu nierdzewnego, gdyż z niego wychodzą bardzo solidne mechanicznie zwojnice i ładnie tworzy trwałe powłoki tlenkowe izolujące poszczególne zwoje od siebie przy wygrzewaniu.
  http://www.slideshare.net/exopolitika/keshe-magrav-power-coil-production-step-by-step-pp24-oct302015

 • Jagoda Bretner
  Reply

  Pani Beato, nareszcie rozsadny glos,ja rowniez mam dlugopisy zdrowia i stwierdzam ze dzialaja.Mangraf dopiero zaloze i nie dyskutuje.Sam Keshe mowi ze to nowa technologia ,ktora jest inna niz mowi do tej pory nauka,Zawsze sa opory przed nowa technologia.Zamiast panowiesobie dogadywac zastosujcie to i sprawdzcie,Pozdrawiam

 • Arkija Beata
  Reply

  Witajcie, Czekałam na wykład o magravie, dzięki Alex 🙂 Trochę mnie dziwią takie komentarze, jakbyście panowie oczekiwali, że ktoś wasz umysł przekona do magrava.. Przecież tu nikt niczego nie sprzedaje, to prezentacja urządzenia. Dla mnie magrav, od kiedy o nim usłyszałam, był wielkim krokiem dla szeroko pojętego rozwoju. Od miesiąca mam go w domu i odczuwalne zmiany zaczęły się już podczas wytwarzania ganców. Wczoraj mąż założył drugiego magrava do samochodu. Za jakiś czas sprawdzimy różnice w rachunkach za energie, ale to teraz jest szczegółem w porównaniu do pozytywnych rzeczy jakie się dzieją w naszym życiu od decyzji by zbudować magrava. Zdecydowałam się napisać to dla tych, którzy dojrzewają do decyzji A taką decyzje podejmują tylko osoby gotowe na zmiany i przejście w swoim życiu od teorii jak zmieniać rzeczywistość do praktyki w jej zmienianiu 🙂 Pozdrawiam.

 • Gnostyk
  Reply

  Po obejrzeniu kilku filmików na temat tej technologii widać, działanie i tworzenie tych urządzeń to coś w stylu elektrotechnicznej alchemii.

 • Krzysztof
  Reply

  Aby uchronić tą technologię jak i kanał przed ludźmi z systemu, proponuję wyłączenie komentarzy pod tym filmem. Film jest linkowany na kilka stron gdzie ludzie bez oglądania całości i braku zrozumienia hejtują cały program.

 • Gabriel
  Reply

  Magravy chyba „obdzierają” właścicieli z pazerności, braków i jakichś niedostatków czy niezaspokojonych potrzeb. Jak tak jest, to pojęcie oszczędności w zasadzie to byłoby taką intelektualną protezą dość nędzną. Tak by to wychodziło w sumie.

 • Waldek
  Reply

  Z tego co zrozumiałem, zaprogramowana plazma działa podobnie, jak wspomaganie hydrauliczne w układzie kierowniczym auta: tam gdzie jest intencja ruchu, tam wspomaga. Urządzenie raz działa (daje oszczędność energii), a raz nie i to podobno zależy od użytkownika. Skoro tak jest, to może nie wystarczy tylko to zrobić i czekać aż będą efekty, a być może trzeba konkretnie zwizualizować albo wskazać, w jaki sposób dane urządzenie ma być wspomagane.
  Zastanawiam się też, czy skoro Keshe temu przewodzi, to jak by było, gdyby Keshe zechciałby nagle zatrzymać wszystkie urządzenia wspomagane przez Magrav. To jest przecież program jak każdy inny.
  Ogólnie podoba mi się to, choć jest jeszcze dużo niewiadomych.

 • Bogus
  Reply

  chłopaki powinni się zdecydować co chcą widzowi przedstawić bo po 25 minutach oglądania wiem mniej niż przed oglądaniem tego filmu 😀 . wygladalo to jakby chłopaki się w piaskownicy bawili a zabawa polegała na tym zęby nikt się nie dowiedział w co się bawią 🙂

 • petrygon
  Reply

  Nauczyciel Paweł Braszka mówi, że z tych drutów nie da się produkować energii elektrycznej. Hasło energia elektryczna miała służyć tylko łowieniu ludzi, czyli przyciągnąć jak największą ilość ludzi do fundacji. Wszystkie te druty miały służyć zupełnie czemuś innemu choć na początku Keshe mówił o kilowatach, megawatach a nawet gigawatach.

 • Jarek
  Reply

  Sądzę, że w tym pomieszczeniu gdzie odbywa się prezentacja nie może być efektów na pomiarach watomierza. Z prostego powodu. Sieć elektryczna i środowisko wokół nie zostało zaadaptowane przez pole plazmatyczne.

 • Przemysław
  Reply

  Oglądnij raz jeszcze materiał to się dowiesz dlaczego „Watomierz w zasadzie pokazuje to samo na wejściu i wyjściu”- podczas prezentacji:) a nie pisz że oszczędności niema no chyba że zbudowałeś poprawnie magrava, zrobiłeś gansy i odczekałeś minimum 2-3 mc testując urządzenie, i po tym czasie empirycznie stwierdziłeś brak efektu .Jeżeli nie, to twój komentarz jest tylko błędnym osądem wysnutym po jednym zdaniu:)w czasie który podałeś.

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  11minuta 12 sekunda – „nie sprawdzaliśmy jakie są oszczędności……..u nas nie da się[?]tego zrobić ” – wszyscy zainteresowani czekają włąśnie na te pomiary i oszczędności,a oni powołują się,że „gdzieś,u kogoś są…”.W rozmowach z ludzmi znajacymi temat i posiadająch urządzenie,najczęściej słyszę – ” u mnie nie widzę różnicy,ale KTOŚ mi mówił,że u niego widać oszczędności….”
  W NTV od paru miesięcy testują otrzymane w prezencie generatory – „człowiek,który podjął się testów,nie sprostał zadaniu,więc trudno mówić o jakichkolwiek efektach” – to odpowiedz redakcji na moje pytanie o wyniki testów…..

  • Alex
   Reply

   Bardzo proszę wszystkich tu komentujących o pisanie czegokolwiek dopiero po oglądnięciu całości, a nie czepianie się pojedynczych wypowiedzi wyrwanych z kontekstu.

 • Teflon
  Reply

  27:30 Pan w białej koszuli, który mierzył tą zabawke opowiada że wejście i wyjście magrawa nie jest połączone. Wedle schematów ogólnie dostępnych, a raczej obrazków wejście i wyjście ma połączenie galwaniczne. Dziwi mnie ta nieścisłość troche. Poza tym jak do sądy oscyloskopu przypniemy kawał druta to będzie on odbierał wszystko co w eterze. Począwszy od najsilniejszej częstotliwości sieci 50Hz przez polskie radio na falach długich po różne domowe przetwornice, zasilacze itd. Dlatego wykresy sie zmieniały w zależności od tego jak i gdzie kto stał w pomieszczeniu. No i konkluzja z pomiarów prądu na wejściu i wyjściu jednak zamyka dla nie tamat tego oszustwa i światowej paranoi. Dziwne że nie dla wszystkich. Hipnoza światowa? jak to tłumaczyć…

  • Jarek
   Reply

   Tak ma połączenie galwaniczne, ale miedziane łączki i tak ulegną nanocoatingowi. Mogę się mylić, ale syngnał in jest odzielony od out nie galwanicznie i przechodzi przez obieg cewek.

   • Teflon
    Reply

    Jeśli chodzi o pokrycie instalacji tlenkiem miedzi to wszystkie domy stare, zwykle drewniane mają utlenione powłoki na drutach. To z racji przewodów typu DPa czyli drut miedziany w oplocie włóknistym. Przewody nowsze nigdy nie utlenią sie na całej powierzchni bo są szczelnie oblane plastikiem. Maszyna ma być do oszczędzania prądu a tego nie robi. Cała reszta wątpliwych działań ubocznych na zdrowie i takie tam to dodatek do podstawowego działania, jakiego nie spełnia. Co tu więcej dyskutować.

 • Przemko
  Reply

  Zacytuję (34:50 w filmie ) „Watomierz w zasadzie pokazuje to samo na wejściu i wyjściu” – Czyli żadnych oszczędności energii nie ma…

   • szkoda gadać
    Reply

    Własnie ech polska edukacja. Tak to jest jak humaniści zabierają sie za fizykę. Chyba za długo bujałeś w obłokach w radiu na fali. Te filmy o Magravie to jakiś obłęd. Dużo magii zero naukowej metodologi. Ci ludzie to totalni amatorzy posługujący się językiem z Harrego Pottera + wyuczone kilka terminów naukowych których nie znają definicji. Oni nawet nie potafią posługiwać się miernikiem nie mówiąc o oscyloskopie. To wszystko jest gotowanie eliksiru z muchu, flegmy i pająka i udowadnienie że eliksir działa, ale nikt nie jest gotowy by to zobaczyć.

  • Daniel
   Reply

   Cloude Onet – Przemko myśli logicznie a polska edukacja jeśli nawaliła to w Twoim przypadku. Nie bronię Ci wierzyć w magrava – Twój czas, Twoje życie, ale mam prośbę, odpuść już sobie to najeżdżanie na Polskę bo to szczeniacka postawa. To że nawiałeś z kraju nie uprawnia Cie do plucia na wszystko co z nim się wiąże.
   Panowie w filmie stwierdzają, że oszczędność mogą wykazać dopiero rachunki za zużycie energii elektrycznej a nie znajdujące się na stole mierniki. Przykro mi, ale to kierunek w stronę idiokracji, coś co służy uwstecznieniu cywilizacji a nie jej rozwijaniu. Naprawdę warto przeczytać jakiś podręcznik o elektryce i podstawowych zasadach w kwestii dokonywania pomiarów. Wymagało by tego poszanowanie dla odbiorców tych treści. Chciałbym by życie było takie proste jak w przedstawianej tu teorii, obawiam się niestety iż za rok ten wpis nadal nie straci na aktualności.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>