Wpływ kierunków, miejsca i projektu domu na dobrostan jego mieszkańców – Barbara Wojtkowska

More videos
Views
   

3 komentarze

 • CzesioMorderca
  Reply

  Szybkość mówienia z pomijaniem kropek, bez akcentów, jednostajnie, monotonnie, płasko… A gdyby tak zastosować 5 przemian do sposobu w jaki mówisz? Nie tylko o skuteczność chodzi. Rura z wodą różni się od strumyczka znacząco. A tu i tu płynie woda.
  Przekazywanie tej wiedzy bez wglądu/doświadczenia i zrozumienia tao. Jak się ogarnie tao, to cała reszta jest automatycznie zrozumiana. No ale zawsze można się na 1 malutkim aspekcie świata skupić korzystając z modelu. Przecież jest skuteczny.

 • Barbara Wojtkowska
  Reply

  Kalendarz z prognozą na 2017 r można kupić u mnie , kosztuje 44 zł z wysyłką. Jest to kalka z naniesionym schematem energii oraz książzeczka z tekstami wyjasniającymi użycie prognozy oraz działanie róznych metod feng shui.

 • natalia
  Reply

  czy mozna gdzies dostac/ sciagnac poprosic o kalendarz biodynamiczny feng shui rozdawany na koncu wykladu? bardzo dziekuje za ten wyklad.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>