Flying Star na rok 2017 – Barbara Wojtkowska

More videos
Views
   

13 komentarzy

 • Konrad
  Reply

  Pani Barbaro co chciała Pani powiedzieć w 6 minucie 40 sekundzie ponieważ przerwano Pani.
  Zaczęła Pani że ta metoda jest troszkę bardziej skomplikowana niż tylko wpływy roczne..

 • Tomek
  Reply

  Szukałem dzisiaj tych dzwonków chyba w dziesięciu chińskich sklepach w Paryżu (w chińskiej dzielnicy) i w żadnym nie dostałem. W jednym wisiały na drzwiach, więc mówię do sprzedawcy że przecież macie, a on mi odpowiada że one nie na sprzedaż. O i tak…
  Btw, jest tu ktoś jeszcze kto mieszka we Francji?

  • Aurora
   Reply

   Tomku, te dzwonki są dostępne na aliexpress nawet z darmową wysyłką . Można je dostać za kilka dolarów.

 • Aurora
  Reply

  Witam, zajmuję się Wędrującą Gwiazdą, i co do interpretacji oraz remediów widzę, że każdy „feng shuj” ma swoje zdanie więc nie będę komentowała Pani interpretacji, ale absolutnie nie rozumiem jak można polecać wszystkim spać z głową zwróconą na wschód. Przecież jest to bardzo niekorzystny kierunek dla osób grupy Zachód? Jeśli już chciała Pani w ten sposób interpretować kierunki na ten rok to lepiej przytoczyć jak kierunek jest dobry dla grupy zachodniej i dla osób należących do grupy wschód. Po drugie, miło że wspomniano tu o zagrożeniu Tai Sui który w tym roku znajduje się nie tyle na zachodzie, a na W2 czyli środkowym podsektorze zachodu jest to tylko 15 stopni od 262,5 do 277,5 stopnia. I pamiętajmy, że staramy się nie siadać twarzą zwróconą w jego kierunku. Remedium to zakupienie talizmanu Tai Sui lub figurki Pi Yao (Pi Kan, Pi Xie). Nie powinniśmy zapominać o jeszcze dwóch corocznych zagrożeniach jakimi są 5 Żółtych Morderców i 3 śmierci. 5 Żółtych Morderców w tym roku zajmuje 45 stopni kierunku POŁUDNIE – jak najmniej przebywamy w tym rejonie, nie wykonujemy remontów, najlepsze remedium to 5 elementowa pagoda lub Grand Lo Shu, natomiast 3 Zabójców występuje na WSCHODZIE – nie siadamy tyłem do tego kierunku, także nie wykonujemy remontów i nie kopiemy w ziemi.

 • Betha
  Reply

  Mam pytanie – czy jak sie mieszka na polkuli poludniowej, to sa te same kierunki przeplywu energii ? Na polkuli poludniowej slonce wprawdzie tez wschodzi na wschodzie hehe ale polnoc i poludnie sa inaczej polozone w stosunku do wschodu i zachodu slonca ( w polsce poludniopwa strona strona jest sloneczna, u mnie polnocna). Bardzo podobal mi sie wyklad, ale mam watpliwosci, ktore kierunki sa korzyste, a ktore nie u mnie w domu.

 • CzesioMorderca
  Reply

  @ I-M tao z którego wywodzi się yin/yang które wlane w kształty przejawia się jako 5 przemian to tylko sposób na opisanie świata. KOMPLETNY i adekwatny do wielu płaszczyzn rzeczywistości. Taka chińska starożytna (i dalej aktualna i trafna) fizyka. Pasuje i do przestrzeni świata którą możemy sobie zaaranżować (feng shui), i do człowieka ( medycna chińska) i do dywinacji (i-ching) i do budowy rakiet ( tak tak dawno temu chińczycy mieli rakiety). Dla wyedukowanego umysłu europejskiego trudno przychodzi zrozumienie odmienności. Tao nie opiera się na umyśle i nie jest teorią karmiącą umysł tylko opiera się na poznaniu. eh.
  @Greta – pewnie że nie zmieni, ale STWORZY WARUNKI do tego aby inaczej kierować uwagą. A cała reszta o czym piszesz jest warunkowane UWAGĄ.
  @Łukasz
  Zrozum chińską fizykę to zrozumiesz. ona nie mówi jak na 1 lekcji dla przedszkolaków. Tak jak istnieją pływy księżycowe których nie jesteś świadom na codzień, tak samo istnieją pływy innych planet (a pływy to tylko jeden z przejawów wpływu planet i gwiazd) których przeciętny człowiek nie zauważa (pokieruj odpowiednio uwagę a poznasz o czym mowa).
  Ta chińska metoda opisywania świata jest bardzo prowadząca uwagę ku prawdzie. Pozdrowionka

 • Łukasz
  Reply

  Potrafię wielu dziwnych ludzi zrozumieć. Ale to co ta Pani gada, to nawet we wcześniejszych filmach nie rozumiałem… Dlaczego wydaje mi się że to taka paplanina, energia tu energia tam i takie skakanie od Jowisza do chin… Co innego Sergiel, tam jest konkret… Może ma wiedzę, może działa, ale to jest przesycenie informacją.

 • Greta
  Reply

  Tja… My tez dzialamy na energie kosmiczna przeciez. By osiagac swoje cele i pragnienia nalezy pracowac nad samym soba, rozwaznie i z zamyslem zarzadzac swoja energia, panowac nad swoimi myslami..
  Metody z serii feng-shui nie zalatwia udanego zycia.
  Jesli nie zmieni sie swojego postepowania, myslenia, pozbedzie sie toksycznych, destrukcyjnych zachowan i 'programow’ ktore rzadza ludzmi, to zapalenie swieczki, czy powieszenie pieniazkow z dziurka,w tym czy w tamtym rejonie domu, jak tez powieszenie figurki smoka nad drzwiami, niczego konkretnego z zyciu nie zmieni.
  Polecam lekture: Vadim Zeland „Transerfing rzeczywistocci”:
  https://m.youtube.com/watch?v=OoXVyLVS5jE

  • Betha
   Reply

   Energie kosmiczne maja olbrzymi wplyw na nas i nasze otocznie. Nasze mysli nalezy zsynchornizowac z energia Kosmosu, jesli chce sie cos osiagnac. Jak sie pracuje nad soba, to sie wyczuwa, w ktorym kierunku isc i jak dzialac, zeby bylo zgodnie z przeplywem energii, zgodnie z feng shui. A ze to dzala maly przyklad – pani w wywiadzie powiedziala, zeby unikac w tym roku remontow w zachodzniej czesci domu -robilam remont okna i niespodziewanie stluka sie szyba.

 • I-M
  Reply

  Jin-Jang jest idiotycznym, tymczasowym programem walki pierwiastków, gdzie dobrem, bielą jest kobieta, a czernią mężczyzna. To konstrukt walki między pierwiastkami. Ścierania sie Matriarchatu z Patriarchatem. Z góry skazany na porażkę bo nasza prawdziwa naturą jest dopełnienie się, a nie walka.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>