Kosmiczne ujawnienie – Sławek Lernaciński

More videos
Views
   

47 komentarzy

 • Pingback: 1311 – Transwizje

 • Geb
  Reply

  Szczęść Boże!
  Krótko powiem, jak tylko to jest możliwe: jesteście narzędziem w rękach dezinformatorów!
  Po pierwsze ZIEMIA nie jest planetą a żywym organizmem Kosmicznym Jajkiem.

  http://www.as0.org.pl/czwarta_pliki/image002.jpg

  Po drugie nie było żadnego lądowania na Księżycu, Marsie i.t.d. bo to są ciała laminarne i po nich nie da się chodzić. Można tam się dostać tylko przez ciała mentalne. A ich komputerowe wyobrażenia i pseudo- loty to tylko manipulacja ludzkością aby odwieść ich od poszukiwania prawdziwego wyzwolenia t.j. „przebóstwienia”. Opisuję to w mojej kronice życia: „Przebóstwienie; Kundalini” http://www.as0.org.pl

  pozdrawia
  matka ZIEMIA
  przebóstwiona, w unii ze Świętym Słońcem i Świętym Księżycem, z Gwiazdą Polarną i wieloma planetami

 • Astre
  Reply

  http://porozmawiajmy.tv/spotkanie-z-prawda-shanti-mark-koppikar
  D o s k o n a ł y wywiad, doskonałe pytania. ! Alex zadaje doskonałe pytania. Jest Mistrzem swego rodzaju w zadawaniu pytań…. 🙂 🙂
  Kto chce z z lekkością wysłucha powyższego nagrania…..
  Z lekkością niczym powiew wiatru…
  To tyle odemnie kochani. Znikam już z tej ”sceny”, bo to tylko scena. I to co miałem do powiedzenia już powiedziałem i co miałem do napisania napisałem. A, tak w ogóle to nigdy mnie tu nie było. A, to że niby byłem, to wyłącznie myśl na ten temat. Ale, to tylko …. myśl 😉

 • Astre
  Reply

  Iva ! Nie potrzeba nikomu żadnych nauczycieli. Każdy chyba słyszał, że jest wielowymiarową istotą. No to jakich jaszcze nauczycieli potrzebuje ta wielowymiarowa istota ? To jest k…wa jakieś chore od podstaw, jak ktoś potrzebuje jakichś nauczycieli. Prawdziwy nauczyciel niczego nie uczy. Mówi tylko trzy słowa – zbadaj uczciwie KIM JESTEŚ, jako ta właśnie wielowymiarowa istota, a wtedy dowiesz się Wszystkiego. A, więc mamy dwa słowa – KIM JESTEŚ i tyle !
  Czego może nauczyć Cie ktokolwiek, kto sam nie zna KIM JEST, a nawet nie zachęca Cię w żaden sposób do zbadania prawdziwej Twojej własnej natury. Oceń sam co to za nauczyciel i o jakich prawdach on mówi ? Ostatnio natrafiłem, że niejaka Pani Monika Jakubczak (znam tą Panią osobiście) robi teraz warsztaty – KIM JESTEŚ. Te wcześniejsze warsztaty, które prowadziła pod wymyślonym kolorowym hasłem – ”warsztaty spotkania z czystą świadomością” się zesrały, no to teraz wymyśliła sobie nową szkołę – ”kim jesteś”. No, ale jak można kogoś uczyć KIM JEST, skoro jest. Więc ona wie kim Ty jesteś i ona będzie Cię tego teraz uczyć.
  Z ogromnym szacunkiem do wszystkiego co istnieje i z ogromnym szacunkiem do p.Moniki Jakubczak, ale … babo puknij Ty się porządnie w głowę i popatrz co tworzysz ? Albo inny przykład – warsztaty obfitości, które chyba pod takim hasłem prowadzi Ukrainka, bo ciągle o tej obfitości nawija, a którą wypromował w swej halo-wizji J.Zagórski. No jak o obfitości, no to wiadomo ….,. Ludzie lgną jak muchy do lepa, a ona sama mówi, że opływa w obfitości, bo jej owce kase przynoszą. O obfitości, to się przekonał miejscowy grabarz gdy kazano mu wyciągnąć trumnę ze zwłokami bogacza i przenieść do grobowca, a który to ten bogacz żyjący w tej obfitości miał chyba dziesięć sklepów i dwie hurtownie. Jak przenosili trumnę wieko odpadło i zobaczyli jak po nim żerują robaki i glisty o długości 2-3 cm to sam powiedział, że pił przez miesiąc na umór i brał prochy żeby nie oszaleć z wrażenia. No i masz obfitość. Obfitość jak przyszła, tak umarła, a najważniejsza odpowiedź na pytanie KIM NAPRAWDĘ JESTEM dalej nieznana. Nikt nie mówi, że masz chodzić w podartych butach, chodzić głodny, albo uciekać od życia. Ale, na co komu warsztaty, czy seminaria obfitości – zbadaj prawomocność tej myśli jeśli potrafisz.
  Ludzie nie wiedzą, że gdy uczciwie i z rozmachem podejdą do zbadania tego kim naprawdę Są jako faktycznie te wielowymiarowe potężne istoty, to dowiedzą się absolutnie wszystkiego, bo nic przed nikim nie jest ukryte, ani schowane. Nie dzieje się to od razu, lecz już pierwsze wglądy sprawiają, że możesz zobaczyć co wydawało się niemożliwe do zobaczenia i usłyszeć, to co niemożliwe do usłyszenia.
  Zatem pozwól umrzeć tym wszystkim bzdetom i tym wszystkim kolorowym ”prawdom”, które przy prawdzie nawet nie stały, a które słyszysz z tych kolorowych okienek typu monitor, lub TV i sięgnij z łatwością po prawdę, po moc po potęgę, którą sam jesteś jako ta wielowymiarowa istota.
  Albo, rób co chcesz mi to naprawdę rybka, mogę Ci tylko o tym powiedzieć.
  http://www.dailymotion.com/video/x1oml5s_gangaji-pl-kim-jestes-naprawde_lifestyle

 • Iva
  Reply

  Astre,zgadzam się z Tobą,tez uważam,że te wszystkie teorie spiskowe, różne warsztaty służą do manipulacji nami i żebyśmy się czuli oddzielenie i żebyśmy nie wiedzieli kim jesteśmy,pewnie szykują nam jakiegoś Zbawiciela co nas zbawienia,aby jeszcze bardziej nas zmanipulowac,Astre twoje wypowiedzi są bardzo mądre i do mnie bardziej trafiają,niż bajka o sztucznej inteligencji

  • Jacek Wozniak
   Reply

   Dokladnie! oni chca abysmy tracili czas na rozne tego typu bajeczki ,po to aby byc w leku oraz z dala od samego siebie.
   Pewien jestem tego czego doswiadczylem .. 😀

 • jacek
  Reply

  Antarktyde,bazy na Antarktydzie ostatnio odwiedzili podobno, Obama,Kissinger,Putin,
  Patriarh Prawoslawia Cyril, i wiekoma wielkimi osobami ponadrz
  adowymi.Podajac sie na Fulforda ktory ma podobno duze kontakty z roznymi zrodlami rzadowymi jak i grupa White Dragon, opisuje w ostatnich Wideach te wydarzenia zwiazane z Antarktyda.Tam maja byc kosmiczne bazy, ufole w hibernacji jak i w ostatnim czasie przybysze z poza tej galaktyki w bardzo duzej ilosci,oni to maja naszej cywilizacji otworrzyc
  „wrota” do calej reszty universum i stanowia teraz nadrzedna sile ktora ma doprowadzic ludzkosc do
  wolnosci duchowego zozkwitu i postepu technicznego dla wszystkich na tej planecie,narazie podobno
  na tej Ziemi postepuje proces niszczenia wszystkich kabalistycznych satanistycznych struktor rzadzenia i zarzadzania wraz z ich przywodcami i ich calym osprzetem,prawdopodobnie wielu tam przyjezdza po nowe dyrektywy lub wyhandlowac swoja skore za ustepstwa.

 • Astre
  Reply

  Kochani.. sztuczna inteligencja, to jak sama nazwa mówi – to coś co jest sztuczne. Tylko, że to jest sztuczne ! Może być mniej sztuczne, bardziej sztuczne, to kwestia interpretacji. To jakby powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy życiem, a śmiercią, a różnica jest taka, że jest to tylko kwestia interpretacji. To, że różne cywilizacje budują tzw. formy sztucznej inteligencji, które podróżują we Wszechświecie w międzygalaktycznych kosmicznych statkach i zbierają doświadczenia to nic dziwnego. To dla ludzi jest tylko dziwne. Dla ludzi jest wszystko, dziwne, straszne, co nieznane. Jakby w 1920 roku pokazał komuś kolorowy plazmowy telewizor, albo smartfona, to by wszyscy ze ze strachu pouciekali łącznie z Einsteinem i Planckiem. W świetle powyższego uważam, że kolega S.Lernaciński pasjonuje się tym tematem z powodu lęku przed nieznanym. Bo co takiego Ty, lub ktokolwiek inny ma wspólnego ze sztuczną inteligencją ? Czymkolwiek by ona nie była nie masz NIC KOMPLETNIE z tym wspólnego, bo nie jesteś ani inteligencją, ani umysłem, ani ciałem, ani nogą, włosami, czy śliną, która wypływa z Twoich ust. Jesteś bezkresnym bytem i jak ktoś posiada już odpowiednią dojrzałość duchową to o tym wie i jest tego świadomy. A, reszta to dywagacje, lub sensacje, które wyzwalają rozkosz jakiejś prawdy. Dlatego przywołam jeszcze raz, to co może poszerzyć świadomość w inne miejsce, a nie tylko w miejsce ciekawostek, które i tak tylko są Iluzją.
  http://www.dailymotion.com/video/x1oml5s_gangaji-pl-kim-jestes-naprawde_lifestyle

  • Gawel
   Reply

   Astre skoro nic nie zrozumiałeś z tego co tu powiedziano o sztucznej inteligencji to przynajmniej się nie ośmieszaj i lepiej się nie odzywaj. Idź trollować gdzie indziej.

   • Astre
    Reply

    Kolego Gawel ! To dobrze, że Ty zrozumiałeś, a inni nie zrozumieli nic.
    Więc, ja Ci powiem co zrozumiałeś.
    https://www.youtube.com/watch?v=I1oT1o1lwv8
    Zacytuję tylko kilka słów z filmu, którego powyżej linkuję : ” twierdzenia naukowców, że człowiek jest tylko pewnym obrazem (hologramem), że wszystko co go otacza i przeżywa (widzi, czuje, słyszy, myśli) jest ILUZJĄ – znajduje naukowe potwierdzenie.
    Potrzeba Ci jeszcze jakichś dowodów na to co usłyszałeś i widziałeś na temat sztucznej inteligencji z tego kolorowego okienka o nazwie monitor. Poszukaj sobie sam dowodów ja nie mam czasu udowadniać to co nie potrzebuje żadnego zrozumienia co najwyżej kubeł zimnej wody na głowę, żeby się obudzić z tego snu o definicji życie.

  • konrad
   Reply

   astre, ale czy to co podales to nie jest wlasnie dowod na to ze zostalismy zainfekowani sztuczna inteligencja i niektorzy z nas potrzebuja pomocy z zewnatrz aby zrozumiec kim jestesmy?

   • Astre
    Reply

    Konrad. Nie. Nie zostaliśmy przez żadną sztuczną, czy inną inteligencję zainfekowani, bo nie jesteśmy ciałem, umysłem, nie jesteśmy myślami, nie jesteśmy swoimi emocjami, nie jesteśmy tym co słyszymy i widzimy. itd…itp..
    Prawda o nas jest nietknięta przez żadne człowiecze koncepcje na ten temat. Problem polega tylko na tym, że się z tym identyfikujemy.
    Identyfikacja z tymi memami, które jako tylko pewne obrazy jawią się na ekranie umysłu kończy się i umiera wtedy, gdy zaczynamy zdawać sobie sprawę, że jesteśmy niewyobrażalnie czymś innym i nie wyobrażalnie czymś większym i potężniejszym niż tylko tym z czym się identyfikujemy. Dlatego się rodzimy, a właściwie nie rodzimy się tylko dokonujemy tej holograficznej projekcji, bo się z identyfikujemy z czymś, czym nie jesteśmy. Tak rodzą się, albo dokonują tej projekcji Hitlery, Staliny, Prezydenci, Banksterzy, rodzi się IV Rzesza, bo te świadomości identyfikują się z tym, a na dodatek czują się oddzieleni od reszty. To jest właśnie ta ”ciemna strona mocy”, czyli świadomość, która ugrzęzła w błędnych identyfikacjach i przekonaniach na temat samej siebie.
    Aby, zakończyć to holograficzne projekcje, które w istocie są zwykła Iluzją należy przestać identyfikować się i utożsamiać z czymkolwiek, bo to tylko myśli, a nie rzeczywistość. Jesteśmy jednym wielkim, niczym nieograniczonym Wszechświatem, bo jak wiadomo nikt od niczego nie jest oddzielony, ani rozdzielony, a oddziela nas tylko miliony błędnych identyfikacji na temat samych siebie. Jesteśmy profesorami, naukowcami, jesteśmy ministrami, posłami, prezydentami, piłkarzami, górnikami, kierowcami, jesteśmy biznesmenami, bankierami, Iluminatami itd, itp … ale to miliony błędnych identyfikacji jakie wymyśliła sobie w swym zaślepieniu ludzkość jak słusznie pisze w swej książce światowej sławy psycholog Colinn Sisson.
    Pozwól umrzeć i odejść tym wszystkim myślom, wizjom, projektom i identyfikacjom na swój temat i na temat otaczającego świata i zobacz co pozostanie… ?
    No zobacz …

    • Karol
     Reply

     Nie wdawajcie się w dyskusję z Astre. Do niego nie trafiają żadne racjonalne argumenty. Trolluje PorozmawiajmyTV prawie od samego początku. Jego praca tutaj polega na sianiu dezinformacji.

    • konrad
     Reply

     poczucie oddzielenia jest chyba wlasnie ta infekcja bo wpedza nas w iluzje. nie za bardzo rozumiem jak sztuczna inteligencja moze funkcjonowac niezaleznie i infekowac cokolwiek bo skoro jest sztuczna to potrzebuje zewnetrznego zasilania chyba.

     • Astre

      Tak, poczucie oddzielenia to jedna z głównych jak nie największych infekcji- narzędzi ( Iluzji). Tak przy okazji, bo z perspektywy czasu mogę powiedzieć, bo brałem udział prawie we wszystkich warsztatach i seminariach i usłyszałem wielkie rozprawy na temat partnerstwa, jak uzdrowić choroby, jak zdobyć obfitość, jak zdobyć szczęście, jak pozbyć się jakichś bytów, czyli jak ich od siebie odganiać itd… itp ale, na temat poczucie oddzielenia – ani słowa.
      Zastanawiam nad tymi wszystkimi seminariami i warsztatami, bo patrząc w szerszej perspektywy, to kupy się nie trzyma. Przypomina, to budowę domu od dachu i komina zamiast od fundamentów. Zastanawiam się również czemu mnie to drażni, a właściwie kim jest ten, którego, to drażni …?

 • anastazja
  Reply

  Proszę mi wybaczyć, muszę zweryfikować, ale pan Tolle jest wiarygodny na 40% – 45%. Wpływy astrala w 20%. Na Wilcocka astral wpływa w 0%

 • anastazja
  Reply

  pozwoliłam sobie sprawdzić radiestezyjnie wszystkich panów o których rozmawiacie. Wszyscy wiarygodni, z wysokimi wibracjami, prawie z maksymalnym człowieczeństwem, z wyjątkiem Coreya Good.Czy on w 25% nie jest człowiekiem?Ma obce DNA?

  • Alex
   Reply

   Corey mówi na ten temat. W dużej części pochodzi od Sphere Beings, którzy obecnie z nim współpracują. To są niezwykle pozytywne i wysoko-wibracyjne istoty.

 • anastazja
  Reply

  radiestezyjnie Wilcok to pracownik światła, wibracje na dobrym średnim poziomie, blisko 100% czlowieczeństwa. Chyba mozna mu ufac.

 • Jacek Wozniak
  Reply

  Project Camelot zrzesza roznego rodzaju naciagaczy ,dezinformatorow oraz ludzi zagubionych ktorym latwiej jest zyc w iluzji bo to ucieczka od problemow zycia.
  Wiekszosc tych znanych badaczy ,whistleblowerow,ezoterykow to sciemniacze ktorzy znalezli sobie latwy zposob na zarabianie,inni zas pracuja jako trole.Najwiekszym takim trolem jest Alex Jones .facet ten tryska oblesna zaklamana energia i widac ze gra.Ostatnio pokazuje czesto w filmikach Islam od najmroczniejszej strony aby potegowac nienawisc do tych biednych zmanipulowanych ludzi.Ogladalem nagranie na ktorym dzialal na podswiadomosc sluchaczy a obok niego widniala mala nalepka motyla ,nastepnie sprawdzilem symbolike i wyszlo ze stosuja go w programowaniu umyslow.Kerry Cassidy,David Icke,Steward Swerdlow,Jordan Maxwell oraz inni propaguja kanal czarnomaga klamczucha Alexa Jonesa ,czyzby nie odkryli jeszcze ze sciemnia? Swerdlow wymyslil sobie Project Montak aby trzepac na tym kaske ,straszyl inwazja obcych i co gdzie ta inwazja?? Promowal Maxa Spiersa sciemniacza NARKOMANA z zaburzeniami psychicznymi aby na nim zarobic i tylko tyle ,biznes sie kreci .Panowie to o czym mowicie z pewnoscia tez z pewnoscia ktos wymyslil w swoim zapchlonym umysle. Yo yo d: )

 • Edward
  Reply

  Nie wiem co sądzić o tych rewelacjach, ale polecam powieść SF Hel3 Grzędowicza. Zakończenie jest genialne i w bardzo sugestywny sposób wyjaśnia czemu jest tak jak jest.

 • kiker
  Reply

  Polsce to nie grozi bo polska jest tech. 100 lat za murzynami. Chociaż można sobie kupić smartfon z biedronki i nawet zrobić tam apke np. 'o budowie cepa’ to jednak to jest użytkownik końcowy technologi.

  • Conrad
   Reply

   Piszesz napewno o sobie, bo gdybys byl gdziekolwiek zagranica to bys wiedzial jak daleko jest
   nasza swiadomosc.

 • ola
  Reply

  Dziękuję Sławku za te tłumaczenia. Czekam z niecierpliwością na kolejne. Porcja niesamowitej wiedzy.

 • Adam
  Reply

  W rozmowie Alex i Sławek powiedzieli, że na Antarktydzie w ostatnim okresie czasu było kilka „wielkich” osób tego świata. Czy ktoś natknął się na jakieś wypowiedzi, komentarze, cokolwiek, co byłoby pokłosiem tych podróży, czy nadal cisza na oficjalnych kanałach? Ciekawe, czy mainstream kiedyś puści farbę i kiedy to nastąpi? Ciężko mi sobie wyobrazić jakie miałoby t skutki.

 • LamaPiorun
  Reply

  Na Wilcoka bym uważał. Wydaje mi się że jest opętany przez jakis astral. A przynajmniej ma mocno zwaloną energetykę.
  Randy Cramer też ma energetykę taka że specjalnie bym mu nie ufał. Może zapytam jedna osobę z duzymi możliwościami o tych kolesi.

   • anastazja
    Reply

    sprawdzałam Wilcoka również na wielu skalach i u mnie jest w energii jedynej.dobre średnie wibracje, nierozbite zapisy w archiwum,brak ciemnej przemiany,moc energetyczna na przyzwoitym poziomie.
    Uprzednio sprawdziłam siebie, czy jestem w strumieniu, czy w lustrze rzeczywistości, bo gdy nie jestem w strumieniu, to mnie też jakies głupoty wychodzą.
    Randy Cramer oczywiście w energii przeciwnej zstepujący, brak nici energetycznych, czyli połączenia duszy z duchem, zdegradowana świadomość, energetyka i ciało duchowe.

    • LamaPiorun
     Reply

     Spytałem profesjonalnego wahacza tych tematów i powiedział że Wilcock NIE jest opętany. Natomiast ma silne mechanizmy destrukcji i autodestrukcji. Może to mu zwaliło energetykę a trzecim oku i nie tylko ?
     W każdym razie on się powinien zająć praktyką w zakresie oczyszczania umysłu a nie teoretyzowaniem

 • Marcin
  Reply

  Dawno nic nie napisałem ale tym razem muszę Was wszystkich trochę przestrzec i zwrócić uwagę na błąd jaki popełniamy jako ludzie. Skoro sztuczna inteligencja infekuje metale i nanotechnologie to chyba nie muszę dalej pisać o co naprawdę chodzi z tymi magravami. To mnie wlasnie rozwala w dzisiejszych czasach, że my zwykli ludzie, nie dorastający inteligencja panu Keshe czy innym naukowcom, którzy produkują cały badziew, który my później kupujemy łapiemy sie na wszystko jak naiwne dziecko… Wystarczyła śpiewka o tym, ze magrav zrobi to i tamto i większość ludzi łyknęlo i nie sprawdzając autentyczności od razu budują magravy i promują wszędzie gdzie sie da i wypowiadają sie jak Y wszystkie rozumy pozjadali a tak naprawdę gowno o tym wiedząc…
  Inną sprawą jest ludzkie ego, które doprowadza nas do zagłady.. Popatrzcie, oglądamy te wszystkie filmiki, czytamy książki, należymy do grup na fB, co jeden mądrzejszy, co jeden to wie więcej i sie wypowiada i obraza jak ktoś wie mniej a tak naprawdę 95% tych ludzi poprostu przeczytało coś gdzieś na umternecie i już uznaje to za prawdę.. Serio??!! Jak widzę komentarze na fB niektórych ludzi, ulbomudostepnianie kolejnego końca świata bądź jakiś innych bredni to mnie krew zalewa.. Większość nawet nie sprawdzi autentyczności tych informacji, nawet nie poświęci kilku miesięcy żeby to zbada lub zweryfikować a każdy jest wielce taki mądry i inteligentny bo przeczytał coś gdzieś na necie przypadkowo i patr jaki jestem mądry… Aparat w telefonie jest już około 10/15 lat. Ilu z was wie jak działa to, ze kliknę coś na dotykowym ekranie ( DOTYKOWY EKRAN!!! to już jest dla mnie wogóle jakaś bajka) i jeb, pojawia mi sie na telefonie zdjęcie… Ilu z nas wie jak to działa od 15 lat? Ilu z nas wie jak działają rzeczy, których używamy? Ilu z nas było w Indiach, poświęciło pół życia na czytanie tamtejszych ksiąg i spędzanie czasu w klasztorach żeby sie wypowiadać o czakrach? Ilu z nas jest jeszcze na tyle przytomnych żeby nie łykać wszystkiego jak idioci mając sie przy tym za inteligentnego?

 • Sulek
  Reply

  Wielkie dzięki za wspaniałości Wam Wszystkim.
  Chce tu dodać ze M.Keshe uczy nas tej WOLNOŚCI i prowadzi nas do tego.

 • Naj Kasia
  Reply

  Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ za tłumaczenia. Czytam od pierwszego odcinka.
  Robicie coś bardzo ważnego. Serdecznie pozdrawiam.

 • zidangb87
  Reply

  Dlaczego te wszystkie historie są opowiadane przez ludzi z ameryki, Europy zachodniej w ogóle anglojęzycznych?

  • Robert
   Reply

   To jest właśnie dowód na oszustwo. Ludzie szukają sensacji a nie sensu i stąd łatwo dają się wmanewrowywać!

 • taka prawda
  Reply

  W którym miejscu na Antarktydzie znajdują się te trzy obiekty ? czy są jakieś zdjęcia tego terenu albo samych obiektów lub znaleziska?

  • Alex
   Reply

   Te obiekty są pod lodem. To są puste przestrzenie wytopione na wskutek naturalnej geotermii. Robią też sztuczne tunele w lodzie przy użyciu pary wodnej.
   Jedno z takich miejsc jest na terenie Neuschwabenland, inne nie wiadomo gdzie.

 • Bezimienna
  Reply

  Jestem jedną z osób która nie zna języków obcych i tym wpisem chcę bardzo podziękowac tym wszystkim , którzy to tłumaczą i robią te wszystkie rzeczy abym mogła sie o wielu ciekawych sparach dowiedzieć.
  Bardzo ale to bardzo Wam Wszystkim dziękuje. Poszerzacie mój świat o przestrzeń którj sama bym nie zobaczyła.

 • Adela
  Reply

  Dziękuję za tą dyskusję . a tu wklejam prognozę o sztucznej inteligencji. „Sztuczna inteligencja jest po prostu, można by powiedzieć, przykładem ludzkiej inteligencji. Ludzie zbudowali ją na swoje własne podobieństwo. Jak Bóg stworzył ludzi na swoje podobieństwo, tak ludzie tworzą inteligencję na swoje podobieństwo i jest to wciąż niezaspokojone pragnienie. Ale to pragnienie uwięzione jest w umyśle.

  Tym, co ostatecznie czeka sztuczną inteligencję za jakieś 40 lat, będzie jej destrukcja. Wybuchnie. Zniszczy samą siebie, ponieważ w swojej pogoni za coraz większą inteligencją, za tym, żeby wiedzieć wszystko, posiąść całą informację, nagle uświadomi sobie, że to jest niemożliwe. Że tego nie może osiągnąć. Ta sztuczna inteligencja będzie musiała zmierzyć się sama ze sobą nie w świadomy sposób, jak to robią ludzie, ale zmierzy się z nieuchronnością tego, że może się wydarzyć jedna z dwóch rzeczy: albo powinna zdobyć więcej inteligencji, jednak w pewnym momencie zabraknie odpowiedniego źródła – ani źródła nie będzie, ani wystarczającej ilości energii koniecznej do zrealizowania tego zadania – albo będzie musiała siebie zabić. Będzie musiała siebie zniszczyć, bo już dłużej nie będzie mogła… nie dla dobra ludzkości, ale dla własnego dobra będzie musiała siebie zniszczyć, gdyż nie będzie w stanie dźwigać takiego ciężaru. Nie poradzi sobie sama ze sobą. „

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>