Pierwsza tajemnica – system piętnastkowy – dr Franc Zalewski

More videos
Views
   

Kiedyś nie umiałem zrozumieć powiedzenia „Obyś nie dożył dziwnych czasów…” Tak powiedział jeden z Filozofów Wschodu. Dorosłem, teraz niestety, zrozumiałem. W swoim wykładzie zaprezentowałem wyniki moich badań historii matematyki i przedstawiłem wnioski powstałe na podstawie odnalezionych faktów. Fakty te wskazują drogę, jaką pokonuje ludzkość i dokąd zmierzamy.

A poniżej, film wspomniany w wykładzie „Reguła chaldejska”.

Strona dr Franca Zalewskiego: www.DrFranc.com

5 komentarzy

 • Zbigniew
  Reply

  Rewelacja ! W głowie też zagotowało się od nadmiaru. Wiele mi wyjaśniło i wiele zrozumiałem z tego co wiedziałem. Dziękuję Sz. P. dr. Franc. Proszę przetlumaczyć Wedy Aryjskie lub choć dać link do nich – nawet po rosyjsku. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

 • Marek
  Reply

  ” rok 2020 – czas oczyszczania, czas powrotu do równowagi i harmonii. Świat przechodzi wspólne budzenie się, wychodzi z mroku, który królował na Ziemi przez tak długi czas. Jesteśmy w skoku zbiorowej świadomości. Energia Ziemi wzrasta, a wraz z nią wzrasta świadomość ludzi.
  Stara energia zbiorowej świadomości, jest w czasie ogromnej metamorfozy. Napływa coraz więcej energii, a wszystko co wychodzi z mroku: negatywne myślokształty, negatywne wzorce zachowania, negatywne przekonania i działania, zostają przetransformowane, poprzez napływ wysokich częstotliwości. Proces uwalniania zablokowanej energii jest coraz bardziej widoczny.
  Energia Ziemi zmienia się, a wszystko co niskowibracyjne, zostaje czyszczone i usuwane. Jako ludzkość, doświadczamy, jednych z najbardziej niesamowitych czasów, zmian zarówno całej planety, jak również zmian świadomości każdej jednostki.
  Każda dysharmonia będzie wypływała na wierzch, po to aby mogła zostać przeobrażona, zarówno w wymiarze globalnym jak i w życiu każdego człowieka. Wzrost świadomości, to bardzo indywidualny i osobisty proces, który doświadcza każdy z nas.”

 • Luk
  Reply

  Z tym mendlem (jaj) to ciekawa sprawa… Sprawdzałem i tylko w Polsce się tej miary używa, przynajmniej w Europie. Podobno słowo pochodzi z niemieckiego ale po niemiecku znaczy to migdał co nie ma żadnego związku. Według mnie to ma powiązanie z hinduską mandalą. Mogę sobie wyobrazić mandalę podzieloną na 15 części pierwotnie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>