Harald Thiers i Stanisław Milewski – wstęp do konferencji z 9 lutego 2020

More videos
Views
   

9 lutego 2020 odbyła się konferencja z udziałem Haralda Thiersa i Stanisława Milewskiego, pt. „Iskra Świadomej Jedności”, poświęcona tematom dotyczącym baz UFO, energii, kosmosowi i ostatnim przemianom, jakie miały miejsce na świecie.

10 komentarzy

 • Jam Jest
  Reply

  Duszy nie ma. Wiara, nadzieja zaufanie i tzw. miłość, dobro zło wszystko programy odcinające nas od Świadomości
  A czym jest ta Federacja Galaktyczna jak niekolejnym zniewoleniem w drodze do Świadomości. Siły światła i ciemności łączcie się już czas do domu wrócić domu Nas.

 • Ur
  Reply

  Hej kłamcy powiedzcie jak zbudowana jest ziemia, bo skoro latacie statkami „kosmicznymi” to powinniście to wiedzieć. I gdzie jest ten wasz kosmos, skoro wszechświaty są wewnętrzne?
  I Pan, panie Aleksie? Ta liczba to tylko rok 2020, bo już za „chwilę” będzie aktywacja tej sieci lub już ją aktywowano. Docelowo plan zakłada setki tysięcy urządzeń. Każdy człowiek na ziemi ma być zaczipowany i śledzony. A kto nie zgodzi się na system elektroniczny – do obozu. Żeby każdy miał internet – ale bzdura. Jak zgodzicie się na walutę elektroniczną to czeka was ORWELL do potęgi n-tej. Obecna chwila to jedyna szansa dla ludzkości odejścia od pieniędzy i przejście do systemów społecznych opartych na redystrybucji środków produkcji. Przy niesprzyjających warunkach, żywa komórka dąży do przetrwania, a przy sprzyjających do reprodukcji. A wy Jak myślicie, do czego dążycie? I dlaczego?
  Budźcie się.
  Ciało ludzkie to narzędzie duszy i gra idzie o wasze dusze, a nie o uwolnienie ludzkości.
  Ur

  • Astre
   Reply

   @Ur, czy gra jak piszesz idzie o ”ludzkie dusze ?
   Skąd o tym w ogóle wiesz ? Poczytałeś coś i odbija Cię teraz jakąś czkawką.
   Nasza dusza, wasza dusza, moja dusza to rodzaj personifikacji, jako dzieło mentalnych wyobrażeń.
   Wszystkie opisy ”duszy” są mgliste, są po prostu mentalnymi opisami i nie dają żadnych kluczowych odpowiedzi na pytanie, czym jest ”dusza” i można tylko w to uwierzyć, a wiara ma to do siebie, że jest łatwa, nie wymaga głębszych poszukiwań stąd tyle wiernych !
   Pod stwierdzeniami, że ”jakaś gra idzie o ludzką duszę” kryje się po prostu atawistyczny lęk, bo żeby stwierdzić takie rzeczy należy mieć przynajmniej empiryczne dowody, a Ty nie masz żadnych …?…!

   • Ur
    Reply

    Skąd wiem? Wcielam się tu dla was od początku czasu, gdy żyło się na krzemowych łącznikach nieba a „słońca” jeszcze nie zbudowano.

   • Ur
    Reply

    Dodam coś jeszcze, Nasze dusze doświadczają w kilku równoczesnych przejawieniach i to w tym samym tkaniu rzeczywistości. Rozejrzyj się dobrze, bo zapewne widzicie się codziennie. Zbiory zdarzeń (rzeczy) pierwszych nakładają się i mają wspólne punkty zborne. Nic nie jest tym czym nam się wydaje – odbijaj wszystko o 180 stopni i obracaj o 90 😉
    Wszystko jest myślą, a myśl jest wszystkim.

 • Maja
  Reply

  Chciałam Aleks pogratulować zmiamy stylistyki wyglądu i … podziękować.
  Intryguje mnie, czy ten zabidzony koński ogon pana Milewskiego pomaga mu w łączności z „górą”?

  • Ur
   Reply

   @Maja Do łączności z górą służy czakra korony, którą w większości mamy zablokowaną przez złodzieji dusz – kościół. Mantrując OM z naciskiem raz na o raz na m uruchomisz ją. Połącz najpierw meridiany stóp (wkładając stopy do wody – najlepiej słonej) i dłoni (jak do modlitwy). A w sercu masz mieć uczucie miłości (nie pożądania).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>