Protest przeciwko zorganizowanemu handlowi dziećmi – Paweł Bednarz

More videos
Views
   

Zapraszamy do udziału w proteście głodowym przeciwko handlowi polskimi dziećmi, od poniedziałku 5 czerwca, godz. 9:00 przy budynku Sejmu (pod pomnikiem przy skrzyżowaniu ulic Wiejskiej i Matejki).

Do udziału w proteście zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza młodzież, aby się wstawiła za dziećmi niczyimi – czyli dziećmi z domów dziecka. Protest będzie trwał aż do skutku, czyli do całkowitego wstrzymania adopcji zagranicznych, które są niczym innym, jak zorganizowanym handlem polskimi dziećmi.

Strona Pawła Bednarza: www.FundacjaDobregoPasterza.pl
Facebook.com/FundacjaDP

11 komentarzy

 • Izabela
  Reply

  Panie Pawle, nie mam tyle odwagi co Pan, ale wierzę w moc modlitwy i będę prosić Istoty Światła, żeby ta akcja zakończyła się powodzeniem i żebyście wszyscy byli bezpieczni w tej sytuacji. Wierzę, że cały czas będziecie mieli wsparcie Aniołów i opiekę z samej góry. Proszę wszystkich – módlmy się w tej intencji, medytujmy, każdy jak potrafi. Parę minut dziennie wystarczy. Zmobilizujmy się. Życzę z całego serca powodzenia panie Pawle. Ps. Mam nadzieję, że na tej stronie będziecie przekazywać aktualne informacje o przebiegu akcji.

 • mnietkacwirka
  Reply

  Witajcie Wspaniali , Odwazni Ludzie , Obronicy Naszych Dzieci . Dziekuje za Wasza akcje. Choc nie bede mogla przyjechac to jednak postanowialm byc z wami , sercem i tez bede glodowac. By bylo wam razniej. To jest takie moje wsparcie dla was . Kocham Was trzymajcie sie Kochani , Cudownie Bracia i Siostry.

 • Atmosfera
  Reply

  David Icke już od późniejszych lat 90 mówi o znikających dzieciach, które trafiają w ręce pedofili, ale nie takiego zwykłego pedofila, tylko ludzi biznesu, rządu, rodzin królewskich itp. A także do kościołów katolickch lub prosto do Watykanu.
  David Icke przedstawił dowody, ludzi którzy przeżyli to piekło.. Ostatnia afera pizzagate była przedstawiana przez niego w późniejszych latach 90! A ludzie sądzą, że to jest niedawno odkryta afera.
  David Icke „Największy sekret” rozdział „Gdzie podziały się wszystkie dzieci” i „dzieci szatana” książka do ściągnięcia w pdf. Wystarczy wpisać w Google autora i tytuł.

  A teraz pytanie do Was.
  Co dają strajki? Co ma na celu ten strajk głodowy? Telewizja jest sterowana przez rządy i jeśli nie będą chcieli rozgłosu to nie pokażą tego w tv, tak jak nie pokazali strajków o umowę CETA i TTIP.
  Nie zrozumcie mnie źle, Ja tylko pytam i mam wielki szacunek dla ludzi którzy pójdą strajkować w tak ważnej sprawie.
  Pytam dlatego, bo jeśli rządu nie obchodzą brutalne mordy na dzieciach to co ich będzie obchodzić że ktoś głoduje na ulicy, po prostu oleją ten strajk i podrzucą jakiś temat zastępczy w tv. To już widać w filmikach Pana Bednarza, że rząd unika tego tematu jak ognia, bo jest w to zamieszany, a na dodatek robią to ludzie którzy mają nad nimi władze.

 • jan piotr kutereba
  Reply

  obejrzalem pana Pawle w tv.realu i tu u alexa to mi sie noz w kieszeni otwiera polki i polacy obudzcie sie i wspierajcie Pawla Bednarza

 • jan piotr kutereba
  Reply

  uczmy dzieci i wnuki zyc bez money ,bez rzadow sadow ,bez religi ,bez wojsk i policji i bez praw iobowiazkow za 50 -100 lat to sie stanie

 • jan piotr kutereba
  Reply

  p. Pawle Bednarz dziekujemy za to co robisz i ujawniasz wspieramy Ciebie i ten proces glodowy oraz Alexsowi za ten wywiad z Pawlem dziekujemy

 • Agnieszka
  Reply

  LUDZIE CZEMU MILCZYCIE GDY POLSKIE DZIEi SPRZEDAJE SIĘ PEDOFILOM NA ZACHÓD ? ŻĄDAJMY WYJAŚNIEŃ OD NASZYCH POLITYKÓW !!

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Protest przeciwko zorganizowanemu handlowi dziećmi – Paweł Bednarz | Mowie Jak Jest

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>