Wojna o Polskę – Aleksander Berdowicz

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • Ewa Barbara
  Reply

  Yuri Bezmenov R.I.P, w bardzo klarowny sposob przedstawil jak mozna wyssac kraj. Widac jest to universalna powszechna metoda, bo to co dzieje sie teraz w Polsce to idzie zgodnie z planem. Demoralizacja, destabilizacja, kryzys nadchodzi i kto bedzie pomagal w normalizacji ??? USA czy EU ? Badania pokazuja, ze rzeczywiscie bez religi, bez wiary latwo podbic kraj. Problem w Polsce jest trudny poniewaz narzucono nam Apostolski/Pedofilski kosciol katolicki. Pan Putin zna te kroki byl tez szkolony przez KGB ale obseruje , ze on dziala zeby zapobiec demoralizacji (prawo zabraniajace homo-propagandy, przywrocil tez religie) . Nasza polska mlodziez studiuje w UK i EU i USA to jaka przyszlosc nas czeka ???

 • Sylwia
  Reply

  „Protokoły mędrców Syjonu” – sama”Protokoły mędrców Syjonu” – sama prawda. Kiedyś czytałam, miałam naście lat, wierzyć mi się nie chciało w ten plan. A tera zwidzę jak krok po kroku wszystko jest wcielane w real… prawda. Kiedyś czytałam, miałam naście lat, wierzyć mi się nie chciało w ten plan. A tera zwidzę jak krok po kroku wszystko jest wcielane w real…

 • Piotr
  Reply

  Panie Aleksandrze, jakie metody stosował pan za pozbycie sie bólów głowy? Co to znaczy, ze je pan przeoddychał? Moze pan polecić jakieś konkretne metody?

  • Alex
   Reply

   Pomagało spanie w czapce, natomiast to nie rozwiązywało problemu emocjonalnego. Dopiero po wielokrotnym przeoddychaniu problem zniknął.

   • Piotr
    Reply

    Dziękuję za odpowiedź. Spanie w czapce? No prosze…czy moze pan rozwinąć metodę przeoddychiwania? Co dokladnie trzeba zrobić? Wybrać problem jaki nas męczy a potem np. 100 razy wdech wydech? Jak to rozumieć?

 • Oczy Tany
  Reply

  Szanowny Panie chcecie darowizny a uniemożliwiacie jakiekolwiek pytania i opinie. Mówicie o patriotyzmie a za plecami wieszacie banderę, Wspominacie II RP a popieracie KRK i Watykańskich najeźdźców. A J. Piłsudski nie był komunistą ale zastosował zamordyzm dla kleru. Więc się nie ośmieszajcie a zacznijcie działać i pogońcie najpierw kler a potem żydów!

  • Alex
   Reply

   Piszesz same bzdury. Banderowcy to zbrodniarze i niczego za plecami nie wieszamy, Watykan to też zbrodniarze. A jeśli chcesz aby coś się zmieniło, to sam też rusz dupę i zacznij działać.

 • Piotr
  Reply

  Z bólami głowy mam podobnie, także nie jesteś sam Alex 🙂 ….od 3 lat je mam, od 3 lat gdy zgłebiłem tematyke iliminati, nwo, polityke i wszystkie te straszne rzeczy…takze na jedno fajnie bo sie dowiedziałem o tym co sie dziejen na swicie ale na drugie „zyskałem” bóle głowy które mecza mnie od tych kilku lat. A byłem juz u tylu lekarzy.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>