Jak jesteśmy rozgrywani – Witold Hake

More videos
Views
   

Wątki wystąpienia Witolda Hake:
– coraz gorsza jakość żywności w Polsce
– LGBT i inne tematy zastępcze
– dziwny smog w Warszawie
– nowotwory wśród dzieci
– broń energii skierowanej

Wykład został przeprowadzony podczas konferencji „Zatrzymujemy NWO – tworzymy alternatywne społeczeństwo”
14 września 2020, w Warszawie.

Category: Nauka, Umysł

13 komentarzy

 • Justyna
  Reply

  W jaki niby sposób ma to zapobiegać? Na ntv ni widu ni słychu. Trolli sie Akeks banuh a swoich widzów szanuje.chodzi o program do pisania tych komentarzy. Ale jest ci to widać na rękę.

 • Justyna
  Reply

  Czekam na ten materiał na ntv.Wiem ze byliscie zablokowani. A gdzie mój komentarz ze meczysz nadal ludzi forma komentowania u Ciebie Aleks? Po co Ci mój mail? Po co Ci to?

 • Konrad
  Reply

  Tak to prawda że jesteśmy narodem egoistów, każdy sobie rzepkę skrobię. Nasze dni jako narodu polskiego sa policzone.

 • Ada
  Reply

  Panie Witoldzie, robi Pan wspaniałą robotę, ale niepotrzebnie krytykuje Pan to, co łączy Polaków – patriotyzm !!! Jedno drugiego nie wyklucza, poznawanie historii własnego narodu i czczenie bohaterów, nie jest żadną przeszkodą w podejmowaniu działań, o których Pan mówi. Zamiast krytykować, proszę informować o czym Pan wie. Po co to podważanie pracy innych ludzi, także bardzo ważnej, bez nich o wielu rzeczach byśmy się nie dowiedzieli. A pan Mossakowski niepotrzebnie bawi się w irygowanie, skoro wszystkie ręce do pracy na rzecz wspólnego dobra, są potrzebne. Niech każdy się zajmuje swoją działką, tym na czym się zna. Lepiej szukać porozumienia, a nie napuszczać jeden na drugiego, bo to się wpisuje w słynne „dziel (skłócaj) i rządź”. Trzeba się łączyć ponad podziałami w pewnych tematach, a nie napuszczać jeden na drugiego.

 • Justyna
  Reply

  A ja na napiszę tak. zastanawiające czemu akurat ten materiał ukazał się Aleks u Ciebie była cała rzesza innych wystapien i czy pojawi się na ntv ? Jeśli Zagórski tego nie puści u siebie będzie to dla mnie jasny sygnał że nie chce się narażać Roli . A to już fajne nie jest. Czekam na ten materiał w ntv ☺.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>