Zabójczy wpływ sieci 5G na pola torsyjne organizmów żywych – dr Diana Wojtkowiak

More videos
Views
   

Zapraszamy do uważnego oglądnięcia wykładu dr Diany Wojtkowiak o wpływie technologii 5G na organizmy żywe poprzez zakłócanie pól torsyjnych.

Wykład został przeprowadzony podczas międzynarodowej konferencji Polska strefą wolną od 5G, która się odbyła 28 lutego 2019 w Krakowie.

Strona dr Diany Wojtkowiak: www.TorsionField.eu

Treść wykładu dr Diany Wojtkowiak, przygotowany dla tłumaczy: 5G – dr Diana Wojtkowiak – tekst dla tłumaczy.pdf

A poniżej, szokujący wywiad z ex-pracowniczką Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego i 5G [polskie napisy]

Category: Nauka, Umysł, Zdrowie

8 komentarzy

 • zero full
  Reply

  Bzdury prawi ta Pani. Wiedza na temat mikrofal i ich nietermicznego wpływu na ciało biologiczne jest znane od lat 60 tych XX wieku. I co jest najśmieszniejsze pochodzi od naukowców z Polsk, ZSRR czy Czechosłowacji. Mówienie głupot, że mikrofale są nieszkodliwe jest niedorzeczne. Promieniowanie RF i mikrofalowe bardzo silnie wpływa na kanały wapniowe tzw. VGCC. Niestety wiedza zatrzymana na latach 90 tych. Pola torsyjne to inny wymiar fizyki ale niewiedza dotycząca mikrofal poraża. Ale czego można oczekiwać od elektronika.

 • Dobrodziej Piotr
  Reply

  Mind blown. :] Dawno nie widziałem wykładu, który dostarczył by mi tak nowych dla mnie, odkrywczych, niesamowitych informacji, w takiej ilości (praktycznie jeden za drugim) i to z takimi detalami, konkretnie, bez lania wody czy wstępów dla słuchaczy totalnie zielonych w temacie. Jestem pod wrażeniem. To jest jeden z najważniejszych wykładów dekady, śmiem twierdzić. Dodam tylko światło nadziei: bardzo ładnie można wpływać za pomocą metody Theta Healing na nawet najbardziej destruktywne pola torsyjne. Trzeba tylko poćwiczyć, nauczyć się, nabyć wprawę. 🙂 Jak tworzysz dźwięki (np. na syntezatorze, w programie komputerowym) i grasz muzykę, własne melodie to możesz stworzyć w stanie medytacyjnym theta takie brzmienia i kompozycje, które będą samym swoim wybrzmiewaniem w pomieszczeniu czyniły znaczą różnicę na pozytyw i/lub u słuchacza dawały szybkie ukojenie. To sprawdzone. Czyli rzeczy proste, spontaniczne i radosne są rozwiązaniem skutecznym na te destruktywne zastosowania pól torsyjnych, wymyślane przez jakie mało szczęśliwe indywidua. 😉

 • urs
  Reply

  BAJKA O GRECIE I ZŁYM DWUTLENKU !!!!- https://www.youtube.com/watch?v=5HjiFuHI_X8
  JAK ROZPOZNAĆ ŻYDA i PARTIĘ IZRAELSKĄ W POLSKIM SEJMIE ??? http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/08/jak-rozpoznac-zyda-i-partie-izraelska-w-polskim-sejmie/
  PEDOFILIA I SATANIZM … STRUKTURA SIECI- http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/09/pedofilia-i-satanizm-struktura-sieci/
  Pedofile na wysokich stanowiskach. Trybunał ITNJ tlumaczenie pisane i mowione
  https://www.youtube.com/watch?v=hckSeermEHY

 • Pingback: Zabójczy wpływ sieci 5G na pola torsyjne organizmów żywych – dr Diana Wojtkowiak – My Wolni Ludzie

 • Max77
  Reply

  Czyli mamy do czynienia z zaplanowaną depopulacją. A jest to możliwe ponieważ klika tzw. władców marionetek uważa, że ludzi jest za dużo i planeta nie wytrzyma ludzkiego konsumpcjonizmu. Ta grupa na szczycie sama jest zresztą sterowana przez tzw. black hats w slangu wojskowym negatywne rasy okupujące Ziemię i walczące z tzw. white hats czyli rasami pozytywnie nastawionymi do ludzi. Co do wpływu promieniowania mikrofalowego i torsyjnego na tornada to sto procent racji. Z tym się wiążą również coraz częstsze susz np. ostatnio w Szwecji, Grecji ale również w Polsce. I będzie coraz gorzej. Ciekawe jaki wpływ to będzie miało na przebiegunowienie Ziemi.

 • Paweł Róg
  Reply

  Imponująca wiedza Pani Doktor i wnioski, od których cierpnie skóra. Jest więcej niż pewne, że oficjalna walka z okupantem tej planety nie ma sensu. W ich rękach spoczywa taki arsenał środków, że jedyną naszą obroną pozostaje chyba kreatywna intencja, wypływająca z serca i dająca nam możliwość poczucia wielkości i godności nas, jako istot tu przebywających. Ta wewnętrzna siła, a raczej jej należyte odczucie i zrozumienie, w drugiej kolejności może przełożyć się dopiero na mocno konstruktywne i ŚWIADOME działania. Tylko w ten sposób możemy przetrwać jako gatunek i nie dać się sprowadzić do roli cyborgów, zaprogramowanych przez inżynierów od transhumanizmu.

  • Piotr
   Reply

   Trafne spostrzeżenie. Dokładnie o to chodzi. Jedynie w świetle ostatnich odkryć własnych i tego, że pojęciowo w rozwoju duchowym czy tez osobistym siłą nazywa się coś, czego zastosowanie wiąże się z wysiłkiem, siłowaniem się, a mocą coś, co się po prostu ma w sobie, np. moc duchowa, moc oddziaływania duchowego na innych czy na otoczenie, frazę „wewnętrzna siła” w Twoim komentarzu proponowałbym, choćby dla testu, zamienić na „wewnętrzna moc”. Sprawdź jako autor, czy miałoby to dla Ciebie sens i daj proszę znać. Pozdrawiam serdecznie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>