Zabójczy wpływ sieci 5G na pola torsyjne organizmów żywych – dr Diana Wojtkowiak

More videos
1.02K
Views
   

Zapraszamy do uważnego oglądnięcia wykładu dr Diany Wojtkowiak o wpływie technologii 5G na organizmy żywe poprzez zakłócanie pól torsyjnych.

Wykład został przeprowadzony podczas międzynarodowej konferencji Polska strefą wolną od 5G, która się odbyła 28 lutego 2019 w Krakowie.

Strona dr Diany Wojtkowiak: www.TorsionField.eu

Treść wykładu dr Diany Wojtkowiak, przygotowany dla tłumaczy: 5G – dr Diana Wojtkowiak – tekst dla tłumaczy.pdf

A poniżej, szokujący wywiad z ex-pracowniczką Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego i 5G [polskie napisy]

Ilość wejść: 1022

Category: Nauka, Umysł, Zdrowie

1 komentarz

  • Paweł Róg
    Reply

    Imponująca wiedza Pani Doktor i wnioski, od których cierpnie skóra. Jest więcej niż pewne, że oficjalna walka z okupantem tej planety nie ma sensu. W ich rękach spoczywa taki arsenał środków, że jedyną naszą obroną pozostaje chyba kreatywna intencja, wypływająca z serca i dająca nam możliwość poczucia wielkości i godności nas, jako istot tu przebywających. Ta wewnętrzna siła, a raczej jej należyte odczucie i zrozumienie, w drugiej kolejności może przełożyć się dopiero na mocno konstruktywne i ŚWIADOME działania. Tylko w ten sposób możemy przetrwać jako gatunek i nie dać się sprowadzić do roli cyborgów, zaprogramowanych przez inżynierów od transhumanizmu.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.