Zabójczy wpływ sieci 5G na pola torsyjne organizmów żywych – dr Diana Wojtkowiak

More videos
2.51K
Views
   

Zapraszamy do uważnego oglądnięcia wykładu dr Diany Wojtkowiak o wpływie technologii 5G na organizmy żywe poprzez zakłócanie pól torsyjnych.

Wykład został przeprowadzony podczas międzynarodowej konferencji Polska strefą wolną od 5G, która się odbyła 28 lutego 2019 w Krakowie.

Strona dr Diany Wojtkowiak: www.TorsionField.eu

Treść wykładu dr Diany Wojtkowiak, przygotowany dla tłumaczy: 5G – dr Diana Wojtkowiak – tekst dla tłumaczy.pdf

A poniżej, szokujący wywiad z ex-pracowniczką Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego i 5G [polskie napisy]

Ilość wejść: 2510

Category: Nauka, Umysł, Zdrowie

3 komentarze

 • Pingback: Zabójczy wpływ sieci 5G na pola torsyjne organizmów żywych – dr Diana Wojtkowiak – My Wolni Ludzie

 • Max77
  Reply

  Czyli mamy do czynienia z zaplanowaną depopulacją. A jest to możliwe ponieważ klika tzw. władców marionetek uważa, że ludzi jest za dużo i planeta nie wytrzyma ludzkiego konsumpcjonizmu. Ta grupa na szczycie sama jest zresztą sterowana przez tzw. black hats w slangu wojskowym negatywne rasy okupujące Ziemię i walczące z tzw. white hats czyli rasami pozytywnie nastawionymi do ludzi. Co do wpływu promieniowania mikrofalowego i torsyjnego na tornada to sto procent racji. Z tym się wiążą również coraz częstsze susz np. ostatnio w Szwecji, Grecji ale również w Polsce. I będzie coraz gorzej. Ciekawe jaki wpływ to będzie miało na przebiegunowienie Ziemi.

 • Paweł Róg
  Reply

  Imponująca wiedza Pani Doktor i wnioski, od których cierpnie skóra. Jest więcej niż pewne, że oficjalna walka z okupantem tej planety nie ma sensu. W ich rękach spoczywa taki arsenał środków, że jedyną naszą obroną pozostaje chyba kreatywna intencja, wypływająca z serca i dająca nam możliwość poczucia wielkości i godności nas, jako istot tu przebywających. Ta wewnętrzna siła, a raczej jej należyte odczucie i zrozumienie, w drugiej kolejności może przełożyć się dopiero na mocno konstruktywne i ŚWIADOME działania. Tylko w ten sposób możemy przetrwać jako gatunek i nie dać się sprowadzić do roli cyborgów, zaprogramowanych przez inżynierów od transhumanizmu.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.