To nie rak zabija, lecz zaprogramowany strach przed rakiem – Aliaksandr Haretski

More videos
Views
   
 • czym jest rak
 • straszenie pacjentów aż do śmierci
 • ludzie nie leczeni przeciwko rakowi żyją dłużej
 • nie należy stosować wielu metod naraz
 • energia komórek pochodzi od cukru
 • zdiagnozowanie raka programuje człowieka na śmierć
 • w Chinach i Japonii raka nie uznaje się za chorobę nieuleczalną
 • rak wygląda jak rak, a nie jak okrągły guz
 • białaczka nie jest rakiem
 • przyczyną białaczki są pasożyty
 • czy rak ma symptomy
 • o raku prostaty
 • borowina z Krymu
 • szczegółowy opis właściwości borowiny z jeziora Saki
 • witamina B17
 • cukier i sól są ważne
 • soda oczyszczona
 • olej z konopii indyjskich
 • metoda Ashkara
 • głodówki lecznicze
 • wpływ stresu
 • Bóg nie zrobi twojej roboty za ciebie
 • problemy z układem moczowo-płciowym u kobiet

Inne rozmowy z Aliaksandrem Haretskim:
Porozmawiajmy.tv/?s=Haretski

Książka Aliaksandra Haretskiego jest dostępna bezpłatnie tutaj:
www.MedycynaLudowa.com/pl/index.php?id=ksiazka

51 komentarzy

 • Kasia
  Reply

  Dlaczego odkrycie tego zjawiska przypisuje się temu Panu, skoro ta teoria jest znana (i dogłębnie zbadana) już od ponad 30 lat jako Germańska Nowa Medycyna (Germanische Heilkunde)? Jej odkrywcą jest dr Ryke Geerd Hamer, ktory poświęcił jej całe swoje życie.

 • sygmund klimczak
  Reply

  Jest artykul dr Bradl Toni,pt 2 pomylki medycyny leczenia raka.Polecam go przeczytac.Dla testowania czy wogole jest rak zlosliwy jest Test wykrywajacy .Ten test jest na enzym TKTL 1.Immunolog z Niemiec.

 • piotr
  Reply

  Aliaksandr and Alex…taka mi sie nasuwa refleksja ,ze ludzie naprawde maja dość akademickiej medycyny i dostrzegaja jej bezskutecznośc ,bezsilność,korupcje,prostytucje…dostrzegaja równiez to że warto zainteresować sie swoim zdrowiem przed tem jak juz jest za puzno a te wszystkie zabiegi w AKADEMII MEDYCYNY NATURALNEJ PRZYDAŁY BY SIE ABSOLUTNIE KAZDEMU..I POPRAWIŁY BY JAKOŚC ZYCIA NAWET OSÓB ZDROWYCH……może taka audycje o pobudzeniu własnie sił witalnych…..no i skoro juz jest wiecej nie tylko nad grobem ludzi trafiajacych….to może cała akademia sie rozwinie i stanie bardziej przystepna dla każdego….buziaczki!!!

 • Grzegorz
  Reply

  Cóż mogę napisać… Jestem młodym człowiekiem. Mam 22 lata. Temat nowotworów zaczął mnie interesować jakoś od mniej więcej półtora roku całkiem spontanicznie. Nie wiem skąd ta ciekawość się u mnie wzięła, jestem całkowicie zdrowy (chyba)… Wiem jednak, że gdyby mnie osobiście taki problem dopadł, to w życiu bym nie skorzystał z medycyny konwencjonalnej. Myślę, że ratowałbym się metodą Dr. Ashkara. Problem jest taki, że każdy ma swoją opinię i zdanie na ten temat. Jeśli zaczniemy w desperacji wertować te wszystkie wywiady itd. to okaże się, że nie będziemy już mieć pewności do niczego więc proszę uważać. Na samym Porozmawiajmy.tv, spotkamy się z np. głodówkami leczniczymi, tym że raka można zwalczyć jedząc tony owoców, tutaj z drugiej strony dowiemy się że powinniśmy jeść normalnie, albo że z tą witaminą B17 to tak sobie… Co ma człowiek o tym wszystkim pomyśleć, w dodatku jakby był chory? No właśnie… Co do kwestii samej kliniki, to podobnie jak np. z Panem Romanem Nachtem (leczenie bioenergią), którego bardzo cenie i szanuję jako człowieka… Z całym szacunkiem, ale takie leczenie nie jest dostępne dla przeciętnego zjadacza chleba. Chociaż swoją drogą chemioterapia również kosztuje masę pieniędzy. Jeśli nie śpimy na pieniądzach, to pozostaje nam w obliczu choroby ratować się na własną rękę. Tacy ludzie moim zdaniem są autentyczni i potrafią człowieka odratować, ale w tym świecie nie ma nic za darmo.

  • krystyna
   Reply

   Grzegorzu, podoba mi się Twoje rozsądne podejście do tematu o którym tutaj mowa, borąc pod uwagę Twój młodziutki wiek. Właśnie od młodych lat warto wdrażac się w wiedzę na temat zdrowia, zdrowego stylu życia, samouzdrawiania, poznawac pomocne metody. Dałes dobry przykład, że tak można.
   Jeśli chodzi o mnie podobnie myślę, gdyby mnie taki problem osobiście dopadł. Trzymałabym się daleko od drastycznych, szkodliwych konwencjonalnych metod. U mnie najpierw byłoby oczyszczanie całego ciała – po kolei wszystkie podstawowe organy (to już u mnie w sytuacji poważnej kiedyś się sprawdziło). Następny krok to dowitaminowanie – brakujące witaminy, minerały, a więc odpowiednia suplementacja, aby się wzmocnic. Brałabym pod uwagę pomoc dobrego, kompetentnego naturalisty, zielarza…. nie najważniejsze jak go zwał, mam na myśli głównie wsparcie, w tym szczegolnie psychiczne.
   A kwestia kosztów, to spory problem, często nie tylko dla chorego, ale również dla terapeuty… temat dyskusyjny…. ale też często możliwy do przeskoczenia.
   Życzę Ci zawsze dobrego zdrowia.

 • MonikaPer
  Reply

  Tak Krysiu, masz rację, te zabiegi trwają od rana do wieczora. Ja zaczęłam od sauny, potem masaż podwodny, zestaw (pokrzywa,meduzy,roztwór z miodu,borowina,peeling solny), bioenergoterapia, masaż miodowy+elektrostymulacja, lewatywa z roztworem leczniczym. Dostałam też wyprawkę do domu z różnymi preparatami zrobionymi przez Pana Aleksandra. On jest bardzo miły i zabawny. Rozśmieszał tam każdego pacjenta. I jest tam jeden pan- Dimitrij, który zna siedem języków obcych, byłam w szoku, gdy rozmawiał tam z każdym pacjentem w jego ojczystym języku, nawet po norwesku, wow. Pozdrawiam 🙂

  • krystyna
   Reply

   Dziękuję Moniczko, że chciało Ci się napisac. Fantastyczne te wszystkie zabiegi, nie myślałam, że aż tyle w ciągu jednego dnia. Intuicyjnie odbierałam P. Alieksandra jako człowieka z poczuciem humoru, /po wcześniejszych filmikach/. Mówi się, że lubimy plotkowac, więc pozwolę sobie zauważyc, że P. Alieksander odmłodził się na moje oko około10-15 lat. A Ty Moniczko jak się czułaś po całym dniu takiej zdrowej aktywności?

 • MonikaPer
  Reply

  Skoro zostałam zaproszona przez Pana Haretskiego na 1 dzień zabiegowy, to dwa razy mi nie trzeba powtarzać : D Byłam, widziałam, potaplałam się w borowinie i wiecie co? W Akademii są nasi rodacy, ale kurcze, większość mieszka i pracuje za granicą, najczęściej w Niemczech, w Anglii i w Norwegii. Z tego co się dowiedziałam, to Polak mieszkający w Polsce, przebywający tam na turnusie to rzadkość. I wkurza mnie to potwornie, że średnia krajowa w zarobkach to praktycznie jałmużna. Starczy tylko na opłaty. Nawet zakupy w sklepie ze zdrową żywnością są dla większości z nas luksusem. Normalnie mam ochotę wyjechać i zarobić sobie odpowiednio, żebym mogła leczyć się jak mi się podoba i gdzie mi się podoba. Pozdrawiam

  • krystyna
   Reply

   To prawda Moniczko z zarobkami w PL.; za tzw. granicą też się pogorszyło znacznie, zależy gdzie.
   Czy możesz coś więcej 'zdradzic’ o zabiegach w Akademii? Myślę, że nie tylko taplałaś się w borowinie, chociaż to super sprawa.
   Niestety ja nie mogę skorzystac, mieszkam zbyt daleko.
   P. Aliaksander podał adres Skypa, może spróbuję tą drogą skorzystac z 15-20 minutowej porady, jeśli oczywiście będzie można.

 • paweł
  Reply

  Ciekawość zaprowadziła mnie do strony pana Haretskiego.Wszystko super rewelka.Zajrzałem do cennika i aż przetarłem okulary .Polecam sprawdzić trzymając się krzesła.

 • MonikaPer
  Reply

  A ja bardzo dziękuję za te wszystkie wykłady i liczę na kolejne. Każdy wykład uzupełniał moją wiedzę o brakujące elementy. To z czym się nie zgadzam, puszczam mimo uszu, natomiast cieszę się, że mogłam wychwycić dla siebie interesujące mnie informacje i zastosować na sobie sprawdzone receptury np. krople do oczu faktycznie działają 🙂 Pan Haretski bardzo fajnie przedstawia anatomię człowieka i przyczyny niektórych chorób. Takich rzeczy powinno się uczyć w szkole na biologii. Wszyscy wiedzą, jak ważna jest wymiana energii. Gdy coś dajesz, to powinieneś też coś otrzymać. Pan Haretski daje ludziom wiedzę, którą zdobywał przez 30 lat, a w zamian ma prawo otrzymać możliwość zaprezentowania usług leczniczych w swojej Akademii. Wydaje mi się że to jest sprawiedliwe. Poprawcie mnie, jak się mylę. Pozdrawiam serdecznie.

 • Roman
  Reply

  Aleks proszę daj sobie spokój z tym człowiekiem. Jak chce robić sobie reklamę to nie na twojej stronie.Jesteś otwarty na nowe trendy ale w wykonaniu tego człowieka to czysty biznes i w dodatku mówi bzdury. Bądź otwarty na nowe ale trzymaj formę. O czym będzie jego następny wykład ? O perpetum mobile? To też już jest, nie powie nic nowego. Jeśli ludzie nie chcą słuchać to nie usłyszą. Wiem że głupi się nie pozna a mądry przemilczy ale niektórzy biorą cię za jakąś wykładnię, autorytet Twój może ich pociągnąć do takiego myślenia. Ludzie wciąż nie potrafią myśleć samodzielnie, nie rozumieją , że mogą uzdrowić sami siebie, że to jest takie proste.
  Miłości życzę
  Masz problem dzwoń: 123 KIM NAPRAWDĘ JESTEM

 • Roman
  Reply

  Proponuję poszukać sobie w necie dogłębnego wytłumaczenia o czym ten Pan mówi.
  Chcesz być zdrowy?
  Zadzwoń po numer: 123 KIM JESTEM
  Miłości życzę

 • krystyna
  Reply

  Dorzucę moje 2 grosze.
  Nie oceniajmy, nie krytykujmy, ale uczmy się od siebie wzajemnie (mam na mysli również mądre, wartościowe, chociaż przedstawiające innośc komentarze).

  Uczymy się od siebie wzajemnie głównie przez innośc naszej osobowości. Jednak warto uświadomic sobie, że najlepszym nauczycielem jest Natura/ Gaja/ leczy nas mentalnie i emocjonalnie, żywi nas. Dla niej nie jest ważne jacy jesteśmy. (np.dobry-zły). Nie ma oceny, krytyki.
  Błędy robi każdy, każdy ma lepszy lub gorszy dzień. Jezus najlepsze lekcje dał, gdy 'poniosły go emocje’, warto to wyczuc. Nasze błędy uczą nas jak byc lepszym człowiekiem.
  Nikt nie jest perfekt, ale Każdy jest jedyny w swoim rodzaju.
  Nasza wiedza, duchowośc, świadomosc, którą zdobywamy w codziennym życiu jest zmienna, jak sinusoida.
  W końcowym etapie naszej metamorfozy, czyli osiągnięcia tzw. wyższej świadomości, jednak stwierdzamy – Wiem, że nic nie wiem.

 • Krzysztof
  Reply

  I ja uważam, że rak nie jest chorobą nieuleczalną (patrz moja strona internetowa.)
  Jednak jest zwykłym nonsensem twierdzenie, że ludzie nieleczeni żyją dłużej. Tego typu sformułowanie jest zwykłym robieniem cierpiącym na tą chorobę wody z mózgu.

  Naturalnie postawienie diagnozy jest szokiem psychicznm najcięższego kalibru i rzeczywiście pacjent nieleczeny psychoterapeutycznie ( psychopterapia wspierająca lub hipnoterapia ) a tylko onkologicznie może tego szoku nie przeżyć. Ale nie musi.

  twierdzenia Haretsj’kiego otwierają naiwnym chorym drogę do wszelkiego rodzaju szartatanów i szamanów, a jego wypowiedzi to w dużej mierze czcza gadanina i hochsztaplerka moim zdaniem
  Ale każdy człowiek ma swój rozum i jest kowalem własnego losu. I czasam nawet placebo potrafi uleczyć z raka. – Tzn psychika daje się w ten sposób zmanipulować aby samemu pokonać tę i inne tzw. nieluleczalne choroby, więc nie wykluczam, że ktoś to w to uwierzył – pokonał chorobę wszak wiara czyni cuda….

  krzysztof Dudzinski

  • krystyna
   Reply

   Osobiście znam panią, która żyje 13 lat po diagnozie rak. Wie o tym tylko jej mąż, dzieci, wnuki nie wiedzą, aby uniknąc doradzania, martwienia się o nią, itp.. nie chce rozmawiac o chorobie, nie przyjmuje tego do wiadomości. Pracuje.
   Do mnie przyjeżdża autobusem (w USA każdy jeździ samochodem), świadomie autobusem, nie chce samochodu gdzie może idzie piechotą. Wygląda rewelacyjnie na swój wiek (po 60-tce) – zero celulitu, zbędnego tłuszczu. pozytywnie podchodzi do tej diagnozy, robi raz w roku badanie – jest bez zmian, nic w temacie rak nie przybywa.
   Powiedziała mi raz jeden o tym … i nigdy nie dyskutujemy na ten temat.
   Po wizycie u lekarza – mowi krótko: wszystko ok.

 • Andrzej S
  Reply

  Niezła nowela,……. pewnie już się więcej nie odezwę, bo aż mi się nie chce…………..
  pewnie się zrealizowałem………

 • Astre
  Reply

  Tak czytam, czytam…. o tych wszystkich, chorobach, uzdrawianiu ( wow, ile tych cudownych metod ?…!) i oczywiście jak to bywa w świecie człowieczej dualności i biegunowości – jedna lepsza od rugiej ?

  Tymczasem pojawia się słowo, pojawia się treść : ludzie potrzebują zupełnie innej wiedzy, potrzebują zupełnie innej prawdy.
  Potrzebują odnaleźć ciszę własnego serca …..

  Przedstawiciele wielkich tradycji i misteryjnych szkół tajemnych, (tajemnych, bo musieli się ukrywać)
  zawsze przypominali – nie szukaj niczego na zewnątrz. A, gdy zdecydujesz wobec siebie samego, że nie będziesz szukał niczego na zewnątrz wtedy automatycznie Twoja świadomość skieruje się do wewnątrz. Ustaną, zatrzymają się wszystkie myśli. I tak raz, drugi, trzeci i w końcu dotrzesz do swojego świadectwa, do swojej tożsamości, swojej prawdy.

  Nie ma tam chorób.
  I nie ma tam nic co człowiecze. I nie ma tam nic co znasz.
  Tam odnajdziesz, to kim naprawdę jesteś, ale nie jakie role odgrywasz niczym aktor na scenie teatru.

  Wystarczy tylko prosta decyzja, której imię brzmi – chcę.

  I o tym samym mówi Gangaji.
  I to jest główne przesłanie. Przesłanie, które mówi, że ludzkość potrzebuje zupełnie innej wiedzy, która mieści się w ciszy własnego serca. Przestrzeni serca – szczególnego rodzaju.

  Nie przegap okazji, aby to odnaleźć…..

  https://www.youtube.com/watch?v=EguAdG7W7OU

  Ale, masz wybór w przyjęciu, lub odrzuceniu powyższych nauk.
  Jaką drogę wybierzesz, to tam dojdziesz….

  • Andrzej S
   Reply

   Dobrze dajesz Astre….Ja to nazywam przebywaniem w naturalnym stanie…
   może być w naturze umysłu….jak zwał tak zwał…./Ekchart Tolle to robi i inni/,…
   ale tego typu gadanie jest trucizną dla wielu umysłów…potrzebują wieeelu podpórek…

 • Grzegorz
  Reply

  Panie Aleksandrze następnym razem może opowie Pan jak leczyć nerwicę i depresję, choroby 21 wieku. Czytałem książkę bardzo dobra i darmowa, nie rozumiem tego komentarza na dole.

  • Aliaksandr Haretski
   Reply

   1) jak leczyć nerwicę i depresję – dużo różnych przyczyn i nie można leczyć jednakowo.
   2) Michał, Monika, Krystyna, Inka, Aleksandra Łukasz Nr1, Neska – Ten osoby, które zastawili tu komentarze zapraszam na bezpłatne jednodniowe kuracje uzdrawiająco-rehabilitacyjne w naszej Akademii.

 • Aliaksandr Haretski
  Reply

  Zapraszam na bezpłatne Jednodniowe kuracje uzdrawiająco-rehabilitacyjne w naszej Akademii do 25. 11. 2015 r. – Michał, Monika, Krystyna, Inka, Aleksandra Łukasz Nr1, Neska, MonikaPer, Krystyna.
  Cieszę się, że podobał się mój wyklad.
  Aliaksandr Haretski
  Telefon: +48 66 11 22 876
  http://www.medycynaludowa.com
  Skype: walesta2001

  • Rafał
   Reply

   Długo zastanawiałem się co (czy?) komentować. Chylę czoła po ripoście i beret ściągam, i antenką podłogę gładzę. Komentarz mój był uszczypliwy. Zamierzenie. Na stronach takich jak ta spotyka się całą gamę ludzi prezentujących własne prawdy objawione. W wywiadzie z ironicznym uśmiechem komentował Pan innych, co ciekawe pejoratywnie użył Pan określenia „efekt placebo”, by zdyskredytować metodę pana Ashkara. Czym jest efekt placebo? Tu podpowiem: wiara pacjenta w skuteczność metody powoduje uzdrowienie. …Lewatywa+modlitwa+wiara, czy nie brzmi podobnie? Wychodzi na to, że cały sekret w tym jak uruchomić w sobie ten efekt…I Aleksowi i Panu jestem wdzięczny za prezentacje w tej uderzyła mnie wyniosłość pewna. …Nie było moim celem dopisanie się do listy,a jedynie wyrażenie uznania plus prztyczek w nos… Pozdrawiam

   • Andrzej S
    Reply

    Oczywiście chodzi o innych , bo Michał, Monika, Krystyna, Inka, Aleksandra Łukasz Nr1, Neska, MonikaPer, Krystyna…mają farta….

 • BigFan
  Reply

  Z przyjemnością oglądałem nagrania z panem Haretskim, ale to co powiedział tutaj to niebywałe i bardzo niebezpieczne bzdury. Kilka drobnych faktów:
  1) cukier i rak: komórki rakowe potrzebują kilkadziesiąt razy więcej glukozy niż zdrowe – czyli pierwsze będą miały problem przy deficycie glukozy
  2) nie wszystko co je człowiek zamieniane jest na cukier – niebywała bzdura, poza tym mamy glukozę i fruktozę ( ta druga bardzo obciąża wątrobę i odpowiada np. za otyłość ludzi w USA )
  3) nowotwory mają głównie ( wykluczając przypadki ciężkiego zaniedbania organizmu, pozapychanych naczyń włosowatych, zatrucie, kwasowość tkanek itp ) przyczyny psychiczne – dr Hamer, natomiast u większości osób nowotwór rozpoznawany jest w fazie zdrowienia dlatego nieleczony przechodzi a metody takie jak Gersona, pozwalając odpocząć organizmowi od nadmiernego trawienia, dożywiając surowymi sokami pozwalają niesamowicie uskutecznić proces rekonwalescencji.
  4) człowiek może jeść co chce tylko jak odżywia się tym co na własnym polu wychoduje. Jedzenie pełne jest toksyn i środków oszukujących zmysły i rozbudzających horrendalnie apetyt. Po psychice, to co jemy jest głównym problemem chorób. Odradzenie zmian żywieniowych to straszna głupota.
  5) metoda Ashkara oczyszcza limfę i pozwala pozbyć się wielu toksyn. Organizm niejednokrotnie sam wytwarza niegojące się rany, którymi pozbywa się toksyn tylko ludzie i lekarze na siłę je zasklepiają. Jest to stara chińska metoda, sprawdzająca się od tysięcy lat. Podobnie dieta jest podstawą medycyny chińskiej.
  6) kompletne bzdury na temat oleju z marihuany. Za niski poziom tylko jednego kanabinoidu THC całkowicie eliminuje skuteczność oleju. Twierdzenie, że działa on jak nospa + olej jest kompletną bzdurą.
  itd. itd.
  Nie chce mi się pisać dalej bo powiedziano tutaj ogromną ilość głupot.
  Jest to bardzo niebezpieczne bo wiele bardzo tanich metod zostało skrytykowanych a ich skuteczność podważona. Jeżeli mamy konflikt, który był przyczyną nowotworu rozwiązany ( 90% pacjentów w tej fazie dowiaduje się o nowotworze ) pozwala świetnie doprowadzić do wyzdrowienia głodówka lub rozsądna dieta ( są tysiące przypadków potwierdzających tą tezę ).
  Czyli co zostaje – klinika pana Haretskiego z 1 tys. PLN za dzień.
  Bezczelna była próba zawstydzenia Polaków, którzy nie garną się do jego kliniki, a przecież rodzina 5 osób z biednej Ukrainy dała radę. Kogo w Polsce stać na miesiąc pobytu za cenę małego ale nowego samochodu.

 • krystyna
  Reply

  Pan A. Haretski przekazuje wiedzę na tyle na ile to możliwe w krótkim wywiadzie. Nie wszystko da się wyjaśnic, nie każdy dobrze wszystko zrozumie, ale rzut okiem na styl leczenia, profilaktykę wg. wiedzy i metody A.H. jest czytelny i bardzo pożyteczny.
  Osobiście cenię sobie wszystkie informacje i bardzo dziękuję. Też 'głosuję’ za częstymi wywiadami z A.H.

  Bardzo mnie interesuje opinia A. H. na temat popularyzowanych ozonatorów. Czy faktycznie oczyszczają wodę i żywnośc, skutecznie zabijają wirusy, bakterie, grzyby, itp.?
  Nie mam co do tego przekonania. Gdyby możliwe było słówko na ten temat od pana Aliaksandra….

  Dzięki Alex za super wywiad.

 • sputnik1
  Reply

  na co umrze Goździkowa i Ali Haretzki ? Pewnie na cukrzyce typu 1 bo to jest jedyna choroba której nie uleczył.

 • Rafał
  Reply

  do Alexa.
  Książka pana Aliaksandra jest dostępna nie za free, a „do wglądu” i bardziej to rozszerzony przewodnik po nie-taniej ofercie niż opracowanie. A refleksje po przeczytaniu – zubożony program centrum odnowy biologicznej z lat 80/90 z naciskiem na lewatywę plus dużo modlitwy.

 • Astre
  Reply

  Na temat raka i innych ”chorób” …?….!
  Polecił bym to co powiedział Swierdłow na Wrocławskim Seminarium 17.X. 2014r.
  https://www.youtube.com/watch?v=47GusGuy00Q

  I padły tam słowa w (48:00) minucie : You are what you think ! Monitor your thoughts !

  Czyli,…. TY jesteś Tym jak o sobie, o otaczającym świecie i Wszechświecie myślisz.

  To jest Twoja ”choroba” i ten Rak, który jest ostatecznym wynikiem tego samego ……

  Co ciekawe ….. coraz więcej ludzi to pojmuje, a nawet kogo nie spotkasz, to pojmuje ………………

 • Łukasz
  Reply

  A mi się nie podobał ten wywiad bo krytykował metodę Askara.. Pewnie dlatego ze nie mógł zastosować swoich metod na ludziach z cieciorką. A nie każdego stać na zabiegi, a metodę Ashkara każdy sam zastosuje ze skutkiem…

 • MonikaPer
  Reply

  A gdyby tak Pan Haretski ogłosił u siebie w Akademii np. Zlot Sympatyków Medycyny Naturalnej, żeby się poznać, poprzytulać, wymienić doświadczeniami, zobaczyć go na żywo, posłuchać wykładu, obejrzeć Akademię od środka itp, to jak myślicie, ktoś by tam do niego pojechał? Ja chętnie, ale dla jednej osoby, to raczej Zlotu nie zrobi 😀 😀

 • Aleksandra
  Reply

  Kochani, bardzo dziękuje za wszystkie wywiady.Nawiązując do dzisiejszego nagrania mam pytanie do Pana Aliaksandra odnośnie oczyszczania organizmu stosując wrotycz.W książce jest bardzo szczegółowo wszystko opisane ale w jednym z kolejnych wywiadów jest wzmianka o udoskonaleniu metody tzn.przerwy pomiędzy przyjmowaniem chodzi mi o te 10 dni.
  Kochani,a może nagracie nagranie poświęcone tylko tematyce grzybów ,robal i innych lokatorów pasożytniczych .Proszę……

  • krystyna
   Reply

   Aleksandro, w książce p. A. H jest dokładnie opisane to o co pytasz (te 10 dni przerwy też).
   Dział „Oczyszczanie organizmu z pasożytów”. Też wcześniej tego nie dopatrzyłam.

 • Inka
  Reply

  Dziękuje za wyklady z panem Aliaksandrem. Proszę o jak najwięcej. Ciekawe ,mądre lekcje dla każdego.
  Ja tez poproszę o dokładne metody odgrzybiania ( skutki pomocy lekarskiej).

 • krystyna
  Reply

  Witam,
  Czy ktos zrozumial,co odpowiada A.Haretski na pytanie Alexa:”z czego to wynika”/chodzi o uklad moczowy u dziewczynek .?

 • monika
  Reply

  bardzo lubię te wykłady z panem Aliaksandrem, z resztą już kilka przepisów ziołowych wypróbowuję i co by nie powiedzieć z dobrym efektem. Co do odgrzybiania chyba pan Aliaksandr nie mówił w jaki sposób albo przeoczyłam. Pozdrawiam i dziękuję za podzielenie się ta wiedzą.

  • Roman
   Reply

   Moim skromnym zdaniem to jest fenomen żywego google. Większość tego co opowiada słyszałem, czytałem z innych źródeł. Jest filmik, który opowiada o nowotworach, jak znajdę to zamieszczę link. Skończyłem słuchać tego wykładu na cukrze. Reszta jest milczeniem.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>