Słowianie, Żydzi i rytuały satanistyczne – Dariusz Kwiecień

More videos
Views
   

Wątki rozmowy z Darkiem Kwietniem:

 • o Narodzie Wybranym
 • niemiecka kampania anty-Kwietniowa
 • kto chroni Darka Kwietnia
 • 666 SS-manów
 • rytuały ofiarne na Dolnym Śląsku
 • brak zainteresowania władz ceremoniami satanistycznymi
 • kto komu zorganizował holokaust
 • zakon SS
 • udział Watykanu w holokauście
 • „Mein Kampf”
 • zabytkowe znaleziska
 • polska paranoja z zabytkowymi znaleziskami
 • wykorzystanie miotaczy ognia do rytuałów ofiarnych
 • o promieniowaniu radioaktywnym

Blog Darka Kwietnia: moje-riese.blogspot.com

Category: Historia

20 komentarzy

 • Bonia
  Reply

  Jezeli myslisz ,ze jestes KIMS lepszym niz ZYD to znaczy ,ze masz jeszcze duzo do tzw. „przepracowania”,,,tak mysle ,bo bardzo Cie pasjonuje „ten temat”

  • Astre
   Reply

   @ Bonia pisze :
   Jezeli myslisz ,ze jestes KIMS lepszym niz ZYD to znaczy ,ze masz jeszcze duzo do tzw. „przepracowania”,,,tak mysle ,bo bardzo Cie pasjonuje „ten temat”

   Bardzo słuszna i cenna uwaga z Twojej strony….

   Wypada dopisać : ” Cóż za cudowne WYZWOLENIE z mentalnego więzienia, gdy przebudzimy się i ujrzymy, jacy ludzie naprawdę są. Niejakimi chcemy ich widzieć ??? Ale, jacy są !!!

   • Bozena
    Reply

    Astre pod Twoim komentarzem Bonia pisze ze ja ponioslo no mysle…..!.
    Radze sobie przesledzic co obecnie dzieje sie w Polsce odnosnie wniesienia przez zydow do Trybunalu Konstytucyjnego sprzeciwu a wlasciwie ustawy zabraniajacej uboju rytualnego zwierzat.

    ZLO TO ZLO i trzeba umiec je nazwac i wskazac,mnie tez poniesie …i skazac.
    Dziekuje panu Darkowi za odwage mowienia o tym wszystkim,szkoda tylko ze tak malo mozna fizycznie zrobic,tak malo ludzi jest swiadomych tego co sie dzieje.
    Pozdrawiam.
    Bozena

    • Astre
     Reply

     @Bożena

     Po pierwsze Bonia napisała, (że ją poniosło) NIE pod moim komentarzem (komentarze się poprzesuwały), tylko napisała to do innego swojego komentarza gdzie napisała : ”Chyba przestane ogladac i placic za te bzdety….pomyslnosci i powodzenia”

     Po drugie jeżeli należysz do istot, której funkcjonują jeszcze w tej przestrzeni na zasadzie – co oczy widzą i uszy słyszą, w to umysł święcie wierzy – to raczej widzę głęboki deficyt sensu, aby prowadzić dalszą wymianę zdań.

     Wobec powyższego pozdrawiam

     • Bozena

      Astre jestes zbyt racjonalny w tym co piszesz i te oczy i uszy Ciebie dotycza wlasnie.
      Mnie chodzilo o to aby biale bylo biale a czarne tym co jest.Twoja mowa jest ocena i widzenie w odbiciu lustra,zostaw to a moze zobaczysz Prawde.

    • Bonia
     Reply

     TO nie tak jak myslisz ,przeprosilam Alexa !,bo przemyslalam …Alex w swoich programach stara sie pokazac nam NASZE wlasne rozne oblicza…ZLO nie przyszlo z zewnatrz , bo ZEWNATRZ nie istnieje,,,pozdrawiam

 • Bonia
  Reply

  ALE O CO CHODZI ?O co TU biega ?Gdzie tu duchowosc?Rozwoj wewnetrzny?JA to TY ON to JA…JA to WSZYSTKO …CALOSC…

 • Oliwia
  Reply

  Dobry wywiad, naprawdę momentami mocne ujęcia, i mało znane teorie/fakty.
  Pozostaje mieć nadzieję, że Darek jeszcze tutaj zagości.
  Panowie: Alex, Darek. Dziękuję

 • Mirek
  Reply

  Cenię Pana Darka ,jestem fanem jego bloga.Ten facet ma potężną wiedzę ,choć jestem rówieśnikiem Darka i trochę interesuję się tymi tematami co on to przyznam że byłem w szoku po wysłuchaniu i obejrzeniu jego filmów dowiedziałem się 90% nowych faktów!Nie wierzę w przypadki tak musiało być że natrafiłem na jego znakomity blog.Moja mama pochodzi właśnie z tych stron którymi interesuje się najbardziej Pan Darek,Czyli góry sowie ,mój dziadek już nieżyjący pracował w Głuszycy i nawet był na robotach w Niemczech a mieszkał w Karajanowie,7 km od miasta Nowa Ruda.Szkoda tylko że tak późno dowiedziałem się o istnieniu Darka krótko po tym jak mój dziadek zmarł a po dwóch latach moja babcia(żona dziadka)bowiem pewno sporo dziadek wiedział co tam się działo i zabrał całą wiedzę do grobu..Pozdrawiam……

 • paniznaprzeciwka
  Reply

  Najdroższe muzeum żydowskie w Europie zostało wybudowane w Polsce.
  „Dzisiejsza Polska to anomalia”

  „New York Times” cytuje z kolei dyrektorkę programową muzeum, Barbarę Kirshenblatt-Gimblett, która podkreśla rolę różnych kultur w przedwojennej Polsce, która przez większość swojej historii była najbardziej zróżnicowanym krajem w Europie. – Polska, którą widzimy dzisiaj, to zupełna anomalia – mówi. – Ten kraj nigdy wcześniej nie był tak jednolity, zarówno pod względem kulturowym, jak i językowym – dodaje.”
  Poland and Jews Polska i Żydzi – Max Kolonko Tell…: http://youtu.be/9v00dFYt_fI

 • Chinook
  Reply

  Kim są Słowianie lub Sławianie. Sama słowo jest kluczem do wiedzy i kryje za sobą głębię. Jest to typ istot władających obrazowością , czyli językiem obrazowym , dźwiękiem. Słowa sa symbolami obrazów napełnionych energią, emocjami, uczuciami , pełnoobrazowość. Jak sama nazwa wskazuję określa istoty będące na wysokim poziome/potencjale rozwoju. Władających , umiejących , rozumiejących (nad)energią Yang i Yin = SławYangYin. Istoty te przejawiają się w tym świcie pod określoną postacią genetyczną R1A1
  Słowianie są jednym z nacji narodu RASY (RASĄ/RUSY) RASA to ARYJCY – (DAryjcy i HAryjcy) i RUSY/Słowianie ( Światorusy i Rassieny) . Jednak wszyscy oni SławYangYin .
  Samo słowa RASA w tłumaczeniu znaczy biały, czysty, nieskazitelny, ten z początku, pierwotna energia, pierwotna energia światła ta siła nadająca życie.
  Jednak jest to wiedza starożytna i starożytnych Słowian poziom kultury słowiańskiej , a zatem wiedzy i mądrości jest bogaty , niezwykle wysoki i subtelny. Bardzo ciężki do pojęcia dla ludzi żyjących w dzisiejszej cywilizacji ( proteza kultury ) Gdzie panuje degradacja i ignorancja. Kultura – jest to przejaw duszy ducha w świecie materialnym jest to przestrzeń w okół przez ten przejaw tworzona. Dzisiejszym świecie przez niepojętość ludzi bądź celowe działanie ( w celu władzy np NWO) wiele zostało przekręcone celowo oraz ukryte i zatajone i zniszczone. Dobry przykład jest tu Polska( Słowianie ) znani jako Lachy w dziejach przeszłych ( dziś skrywanych przez kościół i władzę ) . Jako Lachy byli nie do podbicia i zniszczenia przez OBCYCH Słowianom PRZYBYSZÓW pałających chęcią władzy , dlatego że żyli w swojej kulturze i po swoich wartościach i mądrościach dla danego narodu naturalnych. Jednak ten sam naród jako Polska jest cieniem swoich przodków, wolność została zamieniona na niewolnictwo i służenie ObcymPrzybyszom. Stało sie to w momencie, ( nie wiadomo co sie stało dokładnie tamtego czasu ) kiedy narzucono im cudzą religię ich zniewalająca oraz cudze struktury władzy i próbę wymazana tożsamości . Co przyniosło przybyszom skutek. Słowianie są słabi kiedy nie żyją w swojej kulturze a narzuconej im kłamstwem i oszustwem tzw systemów społecznych tworzących cywilizacją na potrzeby przybyszów, którzy zniewolili w ten sposób rózne narody na ziemi ( Ameryka , Azja , Afryka, Europa ) tłamszących życie na ziemi.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>