UBectwo Krzysztofa Winiarskiego i dwie zagadki

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • Paweł syn Mirosława
  Reply

  Niezrozumiałą dla mnie sprawą jest że p. Winiarski współpracuje z Markiem Podleckim zarejestrowanym przez SB jako TW Janusz. Sprawa co najmniej śmierdzi

 • Jack
  Reply

  Do pana Winiarskiego zgłosił się ktoś z marynarki wojennej i chciał, żeby pan Winiarski zorganizował aferę seksualną prominentnego polityka. Ciekawe, ale do mnie nie przychodzi nikt z marynarki, piechoty, czy nawet artylerii i nie proponuje mi za kasę zorganizowania afery seksualnej czy jakiejś innej. Ciekawe dlaczego do pana Winiarskiego przychodzą ciekawi ludzie z takimi propozycjami, a do mnie nie 😮

 • Henryk
  Reply

  Witam, Panie Winiarski, manipulujesz sensacjami w umysłach internautów, jako ” skompromitowany niedoszły współpracownik służb, udający patriotę”, a wcześniej OGRODNIK….. Osoba pokrzywdzona przez pana, zastraszeniami i wyłudzeniem kwoty 20 tyś . zł. w Warszawie, pomimo dwóch wezwań czeka na pilny zwrot całej kwoty na konto z którego otrzymał je pan jako pożyczkę do dnia 26.10.2017 r. Kontakt w tej sprawie e-mail; cmw1zdrowie@gmail.com Pozdrawiam Rodaków i proszę o zachowanie wielkiej ostrożności i bezpieczeństwa w kontaktach z niebezpiecznym człowiekiem p. Winiarskim.

 • Ciekawy
  Reply

  „Smirnoff”,”Okno na ulice Oczki warszawa”,”Krystian” człowieku dowartościowujesz się umieszczając kilka wpisów pod różnymi nickami! popieram pana Winiarskiego niech sprawę załatwi w sądzie został pomówiony przez pana Cenckiewicza więc pan Cenckiewicz niech się teraz wytłumaczy.

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – UBectwo Krzysztofa Winiarskiego i dwie zagadki | Mowie Jak Jest

 • Smirnoff
  Reply

  Lubie Pana winiarskiego duzo ciekawych rzeczy mówi ale dlaczego Pan tych rzeczy nie mówił kiedy rządziła Platforma Obywatelska? 8 lat przestępczych rzadów i Pan nic wtedy się nie wypowiadał o tych rządach.

 • Okno na ulice Oczki warszawa
  Reply

  Owszem widac że jest wysłane zawiadomienie do Cenckiewicza z zarzrzutem ctuje „że nie bylem UBEKIEM” ale dlaczego pan winiarski nie dopiesał „a także ESBEKIEM , nie byłem związany z w.s.i. ani , zarządem II sztabu generalnego? Samo słowo UBEK jest nieprecyzyjne,pan winarski powinien to wiedzieć!!! Okaze sie że owszem nie był UBEKIEM bo U.B. zostało przeistoczone w S.B. i juz jest niescisłość,nie mówiąc o wojskowych słuzbach W.S.W. ,—>W.S.I—> S.K.W. Ja wógle się zastanawiam jakim cudem pan winiarski robił ogrody na jasnej górze,tam nie dopuszczają „pierwszych lepszych z ulicy” W tym przypadku jasnej góry karty rozdają grupy Jezuickie(Paulini to tylko ich odnoga) czyli (agentura city of london/watykańska/konsorcjum Rotszilda) związana zawsze z W.S.I. Dlatego już dedukując coś jest nie tak w tym wszystkim.

 • Krystian
  Reply

  Odpowiadając na Pana pyatnie” Miałby Pan prawo szkodzić obecnej władzy czyli PiS pod warunkiem że wcześniej publicznie pokazywał by kwity na skandaliczne rządy Platformy. Platforma rzadziła 8 lat,Pana nie było przez ten czas,uaktywnia sie Pan dopiero za czasów PiS-jest to podejrzane i „dziwne”.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>