Symbole i manipulacje Koszczajów – Madlen Namro

More videos
Views
   

W rozmowie z Madlen Namro poruszamy wiele wątków związanych z ukrywanymi i niewygodnymi faktami o otaczającej nas rzeczywistości:

 • kim są Archonty/Archony/Koszczaje
 • jaki jest ich związek z rodzinami królewskimi
 • hierarchia władzy
 • manipulacje: wojny, spiski, zamachy, zakłamywanie historii
 • związek Watykanu ze zbrodniami Hitlera
 • sposób wyburzenia wież WTC 11 września 2001
 • symbolika Koszczajów stosowana powszechnie przez Iluminatów
 • zbrodnie Zakonu Jezuitów
 • Alberto Riviera i ujawnione przez niego informacje o Jezuitach

Podstawową sprawą, którą warto zapamiętać, jest to, że Iluminaci i cała ich piramida władzy są opanowani przez Koszczajów i manipulowani są przez nich z innych wymiarów rzeczywistości. Koszczaje najczęściej nie są w stanie trwale przebywać w naszej rzeczywistości, dlatego muszą posługiwać się pośrednikami ludzkimi. Jedną z form Koszczajów są Reptilianie, a w chrześcijaństwie przedstawiani są w formie negatywnej jako diabeł, szatan, a w formie pozytywnej jako aniołowie. Nie znaczy to, że wysokowibracyjne anielskie istoty duchowe nie istnieją, znaczy to jedynie, że Koszczaje potrafią przybierać formy, na które danego człowieka mogą nabrać, np. Archanioła Gabriela, Matkę Boską, Jezusa, Sanandę, itp. Prawdopodobnie wszystkie tego typu objawienia propagowane przez Kościół, są sprawkami Koszczajów, aby wzmacniać pozycję Kościoła.

Zobacz również wywiad Janusza Zagórskiego z Madlen Namro na temat ostatnich warsztatów Davida Icke w Londynie

29 komentarzy

 • WojciecH
  Reply

  ALEX TO CO OPOWIEDZIAŁEŚ NA TEMAT SYMBOLIKI DOLARA MA SWOJE DALSZE KONSEKWENCJE. Nie wspomniałeś o tym jak działają na człowieka symbole. One działają swoją symboliką na żywy organizm, bez względu czy je się rozumie czy nie. Wystarczy je mieć w otoczeniu swojej aury. One zmieniają aurę każdego człowieka, czy to nam się podoba czy też nie Wystarczy zrobić sobie zdjęcie aury bez dolara i włożyć na splot np. trzy jednodolarówki położone jedna na drugiej. Ten plik zmieni nam aurę. Jesteśmy wtedy innym człowiekiem. Jak zawiniemy ten plik banknotów w papier kratkę czarną na białym tle to neutralizujemy działanie symboli. Możemy się o tym przekonać wykonując następne zdjęcie aury. Widziałem duże powiększenia jednodolarówki we wnętrzach.i odpowiednio do tych symboli zachowujących się ludzi. Oni nie mieli pojęcia, że spowodował to powiększony dolar. Pozdrawiam Ciebie i Madlen. Kocham Was. WojciecH.

 • Kamil
  Reply

  Cześc Alex. mam na imię Kamil i od dawna pasjonuje mnie tematyka historii
  alternatywnej świata, dużo czytam i ostatnio oglądam programy. mam tez
  kolegę bardzo dobrego jasnowidza. Po obejrzeniu twojego wywiadu z Madlen z
  lipca, pokazałem ten wywiad jasnowidzowi. to co mnie spraliżowało, to to
  ze nie odebrał jej jako ziemskiej istoty. Dopisuje tu, ze widzi u niej niebieska aure, choc pewnie jak przeczyta ten wpis to jako istota wielowymiarowa zmieni swa otoczke, taka jest natura kosmitow., mozesz to wykasowac jak chcesz. kupiłem jej trylogie na allegro i zostałem spralizowany. nigdy nie cyztalem czegos takiego. ksiazki sa rewelacyjne,ale uwazam ze swiat nie jest jeszcze gotowy by to czytac. kazda ksiazka jest oparta na żywiole. Komandosi na żywiole ognia, jest tam wsyztsko co
  pierwiastek ognia zawiera, plus kabała, magia, i wojna mind control
  umyslowa, w Tropicielach jest pierwiastek ziemi, postacie sa skonstruowani
  tak jakby odznaczały sie tym zywiolem, do tego juz w tej czesci pokazuje
  ona swoj swiat, jestem pewien ze pisząc o selekcjonerach miala na mysli
  siebie samą. Moj kumpel mowi ze jak na nia patrzy to odczuwa spokoj, i twierdzi ze to selekcjonerka.nie wiem dlaczego akurat przybyła do ciebie, czy chodzilo jej o promocję
  ksiazek, czy moze o cos czego jeszcze nie wiesz. Trzecia czesc trylogii
  jest oparta na wodzie, jak moj kumpel jasnowidz wzial ja do reki to to mu
  sie juz wyswietlily obrazy, nie musial jej czytac wiedzial co tam jest.przeczytalem i sie okazalo ze dokladnie to zobaczyl co ja mu opowiedzialem.
  Zrobilem rozeznanie tutaj w lodzi o niej, ale nie wiele sie dowiedzialem… w expresie ilustrowanym z
  2007 znalazlem notke ze nikt nie wie kim ona jest, spekulowano ze mezczyzna
  ukrywajacym sie pod pseudonimem kobiecym… nie wiemy po co tu przybyla,
  byc moze chronic ludzi… chcialem sie podzielic z toba tym wszystkim. mam tez sny, o ktorych ci pisalem w oddzielnym mailu.wsyztskiego dobrego. zbyt osobiste spostrzezenia wykasowalem dla dobra ogolu.kamil

  • Ania
   Reply

   Drogi Kamilu , możesz sam sprawdzić jak na Ciebie oddziałuje Madlen. 28 listopada w muzeum na ul. Piotrkowskiej 283 odbędą się targi książki w których Madlen bierze udział . Jeśli faktycznie zależy Ci na prawdziwym poznaniu to idź tam i porozmawiaj. A nie sugerujesz się obejrzanym wywiadem , odczuciami jasnowidza i wrażeniem po przeczytaniu Jej książek . Masz okazję doświadczyć osobiście. Tylko czy wystarczy Ci odwagi…….???

 • rapsodomancer
  Reply

  Aż strach się bać 😉 po tym filmie. Czy wiedzę o gnostycyzmie, masonerii, lawirowaniu słownym czerpiecie z wynurzeń Dawida Icke? Naprawdę można mu ufać w tym co wypisuje w opasłych tomach? Był bym bardzo ostrożny, bo naprawdę wszystko można do czegokolwiek podciągnąć jak tylko się człowiek uprze, już to ładnie wykazał w powieści Umberto Eco „Wahadło Foucaulta”, nie wpadajmy w takie schizofrenie jak P. Dick. Kilka lektur które poszerzą horyzonty odnośnie gnostycyzmu, to po pierwsze Jerzy Prokopiuk największy polski autorytet w tej dziedzinie, tłumacz i prelegent wielu znakomitych wykładów dotyczących gnozy, walczący można by powiedzieć z ortodoksją KK. Zalecam też zapoznać się z pisarzami piszącymi o gnozie takimi jak: G. Quispel, H. Jonas, K. Rudolph i teksty gnostyckie z Nag Hammadi, czy Walter Burkerta piszącego o misteriach, Karl Kerenyiego, Walter Friedrich Otto, ten ostatni mało znany ale niezwykle ważny. Polecam sięgnąć do Georgesa Dumezila niedoceniany a w sumie powinien zainteresować to grono „Bogów jest wielu, ale na czele różnych panteonów stoi z regóły trójka najważniejszych […] numer 1 przedstawia się jako zwierzchnik pozostałych boskich postaci, wielki dowódca wojskowy i opiekun ładu społecznego. Numer 2 to zawsze heros-wojownik, pan krzepki, choć czasami intelektualnie ograniczony. Numer 3 […] patronuje urodzajowi – wszelkich pomyślności w sensie alimentacyjno-gospodarczym.” Polecam też sięgnąć do znakomitej publikacji Mineke Schipper „Na początku nie było nikogo Jak pojawili się ludzie?” Bardzo ciekawe ukazuje w tej publikacji opowieści z różnych krańców ziemi, nieznane, ukazujące jak pierwsi ludzie zeszli z nieba czy wyszli z pni drzew bądź w inny sposób, niezwykle wartościowa publikacja do dalszych badań, mitologicznych, mitycznych relacji między mężczyzną a kobietą, sprawa kazirodztwa… też polecam zerknąć do Josepha Campbella – bohater o tysiącu twarzy… czy też badacza religii M. Eliadego.
  Tak sobie słuchałem tego wywiadu i przypomniała mi się książka D. Brown „Zaginiony Symbol”, po tej piramidzie, trójkątach i numerkach… polecam sięgnąć do książeczki Tima Collinsa – Zaginiony symbol prawda i fikcja, tam mamy zabawy z numerkami w kwadratach magicznych jak już tak rozkminiacie tę piramidę 🙂 też niczego sobie jest książeczka Johna Michaela Greera – Tajemnice zaginionego symbolu, jak również Simon Cox czy Henrik Eberle to na pewno pomoże w rozszerzeniu horyzontów poznawczych, zbliżając się do prawdy. Oczywiście trzeba zawsze mieć czujność nie ufać wszystkim i wszystkiemu co się na drodze pojawi, życzę większego profesjonalizmu w kolejnych programach 🙂 p.s. odnośnie katastrofy WTC ,w sumie to najciekawsze było z całego wykładu

 • Astre
  Reply

  Pomiędzy 13:20-13:50 Alex mówi : ”spotkałem nauczyciela duchowego, który powiedział – ”po co się tym zajmować ( Koczajami, Archontami) po co się nad tym skupiać, czy nie lepiej zająć się sobą, medytacją, przestrzenią serca, bo to czym się zajmujesz i co z tym robisz świadczy o poziomie Twojej świadomości”.

  No właśnie…!
  I to było dobre !
  Właśnie, to samo chciałem powiedzieć i zapytać !
  Więc, dlaczego się tym zajmujecie ?
  Czy, rozwinięta świadomość zajmuje się takimi rzeczami ? Czy, takie sobie stawia zadania i cele …?
  Oczywiście, że NIE !

  A, skoro tak, oto powyższy dowód na to, że Pani Madlen, David Icke, tudzież inni wyznawcy tych samych obcych swemu sercu idei, to ta sama ”kosmiczna orkiestra” . I mogą sobie nawzajem podać ręce.
  A, cechą charakterystyczną ( że, użyję tutaj porównania) – mało rozwiniętej świadomości jest niezłomna wiara, w to co jawi się na ”ekranie” ich umysłu.
  Czyli, niezłomna wiara w ILUZJĘ… A, ta ILUZJA polega na tym, że tych wszystkich Archontów, Koczajów wymyślili sobie sami ich głosiciele, a między między innymi główny ILUZJONISTA – David Icke.

  A, na czym polega ta ILUZJA, to bardzo dobrze tłumaczy Dolores Cannon.

  http://www.youtube.com/watch?v=ACTWdunTfns

  Proszę zwrócić uwagę na to co Dolores mówi, cytuję z pamięci : zanim weszliście do tego budynku i wyraziliście chęć bycia tutaj – ten budynek nie istniał !
  A, teraz istnieje !
  Istnieje, lecz, to Wy go stworzyliście.Stworzyliście jego wygląd, jego kształt, jego kolory, jego znaczenie i wszytko co z nim się wiąże…. Stworzyliście formę w swoim własnym umyśle…
  Więc, czy ten budynek naprawdę istnieje …?…!
  NIE !
  On istnieje tylko w Waszych głowach”.

  I na tym polega zrozumienie ILUZJI, czyli zrozumienie swojego Matrixa (Matrycy), gdzie tą ILUZJĘ tworzysz i jeszcze w nią święcie i niepodważalnie wierzysz…, a na dodatek głosisz w społecznych przestrzeniach. A, odpowiedzialność robienia takich rzeczy w społecznych przestrzeniach społecznych, to nawet pytał nie będę….

  Więc po co w nią wierzysz, hę ?…! Kto Ci karze. Chyba, że nie wierzysz, to po co ta audycja i ten wywiad z Madlen…? Rozumiem.To dualizm percepcyjno-koncepcyjny, które karze tak robić…tworzy takie motywacje.

  A, teraz niech każdy sobie sam odpowie na pytanie, o czym mówi Pani Madlen….?..!
  Ona mówi o sobie …., A, nie mówi, o żadnych Archontach, ani o żadnych Koczajach i temu podobnych bytach…
  To samo, lecz w innym opakowaniu mówi KK i katolicy – wyznawcy jakiegoś Szatana, Demona, Diabła …Bo przecież sam słyszysz po 5-ciu minutach tej tzw. mszy – ”przeprośmy Pana Boga za nasze grzechy, bo to Szatan jest sprawcą wszelkiego zła, wszelkiego grzechu.

  Reasumując Pani Madlen, David Icke i inni, to propagandyści Iluzji.Propagandyści obcych sercu idei…
  To Ci sami, którzy głoszą o Matrixie, ale sami go przecież zarazem tworzą.

  Czy, na tym polega przestrzeń serca, jako przestrzeń świadomości szczególnego rodzaju …..?
  Nie.

  To tylko przejaw dualnego poziomu świadomości istnienia ustanowiona przez zbiór tego co ktoś myśli I WIERZY, że wie ???.
  Jest wynikiem naumienia się. Jest wynikiem niezłomnej wiary w ILUZJĘ własnych myśli.
  I nie ma tu radości, i nie ma tu ciszy, i nie ma tu przestrzeni prawdy, która jest przestrzenią świadomości.
  Bo świadomość, to nie zbiór ILUZJI, w które postanowiłeś wierzyć. Lecz jest to ”komunia” uważnej obecności.

  Ponieważ występuję interakcja na poziomie świadomość-świadomość, to kierunek działań jaki możesz podjąć, aby podążać w kierunku wyższych płaszczyzn swojej ”duchowej” ewolucji, to taki, aby nie słuchać takich propagandystów głoszących w przestrzeniach społecznych- obce Twemu sercu idee….

  Więc, czy Ci się to podoba, czy Ci się nie podoba – musisz koniec końcem nauczyć się w swej duchowej ewolucji wrażliwości na swój wewnętrzny głos, który powie Ci jest prawdą, a co jest kłamstwem, co jest Iluzją przekazywaną w przestrzeniach społecznych, które się tym karmią …!

  Naucz się słuchać głosu prawdy, który jest w Tobie, a wówczas ten Twój własny głos zaprowadzi Cię na ścieżkę duchowej ewolucji…
  To zarazem droga, aby uwolnić się od fałszywych proroków i głosicieli ”prawd” działających w tym świecie.

  I nie powiesz, że o tym nie wiedziałeś. I nie powiesz, że o tym nie słyszałeś. Bo zostało to przekazane.Przekazane jako kierunek działań jaki (możesz) podjąć w duchowej ewolucji.
  A, co zrobisz, to będziesz miał …

  I

  .

  • Sanguszko
   Reply

   Hej Astre,
   Po pierwsze nic nie muszę. Dla mnie medytowanie 10 h nad przestrzenią serca wcale nie jest zabawne. Jaki masz dowód, że Koszczaje nie istnieją ? Może Adolf Hitler także nie istniał ?Czym się zajmuje twoja rozwinięta świadomość ? Ja chciałbym umieć o siebie zadbać i paplam się w błotku zdobywania wiedzy i odkrywania rzeczywistości.

   • Astre
    Reply

    @Sanguszko

    Zaczyna mi już zdecydowanie brakować cierpliwości do ludzi.
    Masz tu w prosty sposób jak krowie siano podane ( i jeszcze raz to samo za linkuje!),
    a Ty pytasz, czy istniał Hitler, czy istnieją Koszczaje….?…!

    https://www.youtube.com/watch?v=ACTWdunTfns

    A, jak tych treści pojąć nie możesz to jak z rogu obfitości posypie się dostępna na ten temat wiedza wystarczy tylko kliknąć myszką….

    Więc, zrób coś z sobą człowieku, bo to skandal !

    • Sanguszko
     Reply

     @Astre
     Ja to wszyćko rozumiem co pani Dolores mówiła. Wszystko jest względne, to co dla ciebie jest iluzją, dla mnie to fajnie zrobiona gra, w której jedni przegrywają inni wygrywają.Wydaje mi się, że konkretna rzeczywistość, żeby istnieje musi być zasilana energetycznie. Doprawdy Astre nie wiem o co ci chodzi ? Ty chcesz się wznosić,tylko dla samego wznoszenia ? Uważasz, że należy się odciąć od tego wszystkiego ? Czy siłą swojego umysłu przemieniać innych ? Czy masz ąż taką moc ? Ja lubię konkrety, o co dokładnie ci chodzi ?

     • Argeda

      Polecam książki Dawida R. Hawkinsa „Siła czy moc” i „Przekraczanie poziomów świadomości”

     • Bonia

      Przepraszam ,ze sie wtracam w Wasza dyskusje , ale Ja Bonia i Astre TO TY …gadasz sam ze soba ,sprzeczasz sie sam ze soba ,dyskutujesz sam ze soba….niewazne czy nazywasz sie Alex ,Madlen ,Astre ,Leszek czy Bonia … wszystkie imiona sa Twoim IMIENIEM ,serdecznie pozdrawiam

  • Bonia
   Reply

   Tez tak uwazam…ale…mysle ,ze TO TWORZE JA ,a nie ONI…czesto pytam „po co? dlaczego?”przeciez nie podoba mi sie !budzi lek! nie chce!!! moze zeby ta ILUZJA ktora tworze by doswiadczac.byla atrakcyjniejsza …tak mi przychodzi…Robie sobie przerwe …a potem znowu szukam…Czego ?serdecznie pozdrawiam

  • Tadeusz
   Reply

   Astre, bardzo ciekawy wywiad i ciekawe Twoje bardzo emocjonalne spostrzezenia. Powiadasz, ze rozni „prorocy” sa „be”, to propagandysci iluzji etc.etc. a sam podpierasz sie p.Dolores i masz niezlomna wiare, ze to co glosi jest „swiete”, pewne i jedynie prawdziwe 🙂 Pozwol prosze tez innym, zeby czerpali ze zrodel z jakich chca i szukali Prawdy kroczac swoimi drogami. Wybacz, ze tak jak wielu nie mam takiej rozwinietej swiadomosci jak Twoja i czytam roznych Icke(ow), slucham roznych wywiadow i czasem sie zastanowie nad tym co maja do powiedzenia. 🙂 . No i zeby nie bylo…czasem slucham tez swojego wewnetrzego glosu ! Astre a moze uzyj swoich mocy Pogromcy Iluzji i stworz nowa iluzje swiata powszechnej szczesliwosci – ja pierwszy sie do niego pisze! 🙂 Serdecznie pozdrawiam 🙂

   • Astre
    Reply

    @Tadeusz pisze cytuję : ” Powiadasz, ze rozni „prorocy” sa „be”, to propagandysci iluzji etc.etc. a sam podpierasz sie p.Dolores i masz niezlomna wiare, ze to co glosi jest „swiete”, pewne i jedynie prawdziwe”

    Dobre pytanie !
    Moja odpowiedź jest taka : Istnieje potężna różnica pomiędzy Dolores Cannon, a takimi propagandystami jak np David Icke. Różnica polega na innej percepcji. Zdecydowanie innej percepcji.

    Zauważ proszę co jest ostatecznym, końcowym wnioskiem wieloletniej pracy Dolores Cannon i jest ono tutaj :
    https://www.youtube.com/watch?v=ACTWdunTfns

    I zauważ, od czego zaczyna Dolores mówić to co chce przekazać. Zaczyna od tego : ”chodzi, o to, że nic NIE JEST PRAWDĄ ?
    I zauważ pierwsze słowa, które brzmią : ”chodzi o to ”

    Dlaczego chodzi o to, aby zrozumieć, że NIC NIE JEST PRAWDĄ ?

    ZWYCZAJNIE !

    Bo jakiej opcji by ta ”prawda” nie była, w taki, czy inny sposób wciska (słuchaczowi, czytelnikowi), czyjś światopogląd ? Wciska czyjąś ideologię, czyjąś prawdę, czyjeś przekonania…?

    Bo nie żyjemy w świecie prawdy.
    Bo ta rzeczywistość ( płaszczyzna istnienia) w żaden sposób NIE JEST prawdziwa i rzeczywista.
    I NIE MA TU CIEBIE ? I nie rodzisz się tu i nie umierasz.
    To są tylko – PRZEKONANIA !

    Dlatego rzetelny publicysta, rzetelny autor książek, rzetelny dziennikarz, rzetelny naukowiec – NA SAMYM WSTĘPIE …. zanim z czymkolwiek zwróci się do innych ludzi powinien powiedzieć : ” to wszystko co Wam teraz powiem jest :

    1.Jest tylko moim doświadczeniem
    2.Jest tylko wynikiem moich dotychczasowych poszukiwań.
    3.I to co dzisiaj usłyszycie może być słuszne, ale jutro wcale nie musi takie być.
    4.I to wszystko co usłyszycie nie jest prawdą i nie jest wiedzą, ponieważ wiedza, nie potwierdzona własnym doświadczeniem ma niewielką wartość !

    Nigdy nie słyszałem, aby propagandyści ILUZJI, tudzież wymieniony David Icke zaczął swoje wywody do ludzi, do społeczeństwa od tych 4-ech punktów, które wyżej wymieniłem.

    On najczęściej zaczyna głosić swoje ”prawdy” od słowa – WIECIE?

    Tymczasem Dolores Cannon po pięćdziesięciu latach swojej pracy i wnikliwych badań ma Ci do powiedzenia w zasadzie, … tylko kilka prostych słów : chciałam Wam powiedzieć, że NIC nie jest prawdą !

    I to samo ja chcę powiedzieć. A, to nie znaczy, że jestem wyznawcą Dolores Cannon. Oznacza, to tylko, że tak samo jak Ona pojmuję ten ”Świat”.

    I ta cała robota nie jest lepsza i nie jest gorsza od tego co robią propagandyści ILUZJI.
    Ona jest tylko po to, aby podzielić tą ILUZJĘ, na kolejną ILUZJĘ, kolejne przestrzenie do rozwoju…
    To tak jakby powiedzieć – lewa strona i prawa strona.

    W tej lewej stronie jedni będą głosić prawdy, będą stawiać kropki na (I), będą powoływać się na rozmaite naukowe autorytety, na metodologię badań, na jakieś osiągnięcia cywilizacji etc…

    A, w po tej (umownej) prawej stronie będą Ci, którzy powiedzą : nie wiem ?, ja tutaj poszukuję. Moje istnienie jest TYLKO poszukiwaniem, a nie prawdą. Mogę Cię wysłuchać. Ale, zauważ, że Świat nie jest przecież jednokierunkowy i wszystko ma sens gdy działa w dwie strony. Więc, Cię wysłucham, ale może zechcesz też popatrzeć na to samo z innej perspektywy…?

    A, jeżeli nie zechcesz i tylko chcesz postawić swoją własną i ostateczną kropkę nad (I) to dajmy sobie buziaka i musimy się rozejść. Musimy powiedzieć sobie do widzenia….

    Dlatego Wszystko co napisałem NIE JEST ŻADNĄ PRAWDĄ – jest moim doświadczeniem.
    A, Ty, lub ktolwiek inny poszukaj sobie swojego …..

    • Tadeusz
     Reply

     Astre, fajnie z Toba porozmawiac. Pewnie widzimy to samo z roznych perspektyw 🙂 Dla mnie zawsze bardzo waznym jest dac szacunek i pelna akceptacje wszystkim ludzkim wyborom. Bo kto wie jak jest naprawde? Przygladam sie temu calemu Dzielu Stworzenia, obserwuje go, slucham jak inni go widza-ba! czasem sam sie zastanowie 🙂 i juz, juz mysle ze cos wiem. A wiesz jak sie to zawsze konczy? Nieodmiennie stwierdzeniem: A co, jesli to ta trzecia goralska prawda? Ale co w tym odkrywaniu uciechy to moje! 🙂 Astre-buziaka zawsze mozemy sobie dac! 🙂 Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Elżbieta
  Reply

  Serdeczne pozdrowienia dla Madlen i Alexa i wszystkich komentujących.
  Trwajmy w przestrzeni serca i z tej przestrzeni działajmy. Moc jest z nami i w nas <3 🙂

 • Arn
  Reply

  Witam.
  Ciekawy materiał uzupełniający moja wiedzę.
  Bardzo lubię słuchać Alexa 🙂 Szkoda że nie jest moim sąsiadem..
  Chciał bym poznać go osobiście ale mam jak zwykle daleko.
  Pozdrawiam

 • Młody
  Reply

  Głębiej i szerzej patrząc, ten świat to świat Nawi (iluzoryczny).
  Gra kręci się (miej więcej) wokół podstawowych dźwięków, kolorów i linii, potem do bardziej rozbudowanych obrazów, muzyki i geometrii, a potem to wszystko żyje samoczynnie.

 • Izabela
  Reply

  Jak autor wywiadu odnosi się do Saturna w kwestii znaczenia, symboliki astrologicznej? Jestem ciekawa interpretacji odnośnie przedstawionych teorii.

  • Młody
   Reply

   Teleogłupianie. O zgubnych skutkach oglądania tv… – fragment
   By oglądać TV, nie potrzeba mózgu, wystarczy przewód pokarmowy.
   (Didier Daeninckx, pisarz)
   To zupełnie zrozumiałe, że duża liczba dzieci mających problemy z czytaniem niepokoi nauczycieli i rodziców. Dziwne jest natomiast, że całą odpowiedzialnością za ten stan rzeczy obarczamy szkołę. Paradoksalnie, by nie oskarżać telewizji, przypisaliśmy winę za tę porażkę tradycyjnym metodom nauczania.
   (Liliance Luręat, doktor psychologii, honorowa dyrektor naukowa w CNRS)
   „Dajemy im to, czego chcą” mówią chórem.
   Tłumaczcie: „To nie nasza wina, że są takimi debilami”.
   (Alain Bentolila, lingwista, profesor uniwersytecki)
   Telewizja wymaga od widza tylko jednego aktu odwagi – ale jest on nadludzki – wyłączenia jej.
   (Pascal Bruckner, filozof)
   To ważna decyzja: czy mamy telewizor, czy nie, czy wystawiamy dzieci na niemal wszystko, co oferuje telewizja, czy na nic.
   (Joshua Meyrowitz, teoretyk komunikacji na Uniwersytecie New Hampshire)
   Dotychczas telewizja trzymała widza na uwięzi […], jutro będzie mu towarzyszyła, gdziekolwiek pójdzie.
   (François Jost, specjalista w dziedzinie mediów, profesor na Uniwersytecie Paris 3-Sorbonne)
   Teleogłupianie. O zgubnych skutkach oglądania telewizji (nie tylko przez dzieci)
   Autor: Michel Desmurget
   Problemem intelektualistów jest oskarżanie telewizji, że nie jest dość dobra. Można odnieść wrażenie, że chcieliby na każdym kanale oglądać ARTE i wszystkim narzucić własne preferencje kulturalne. Co do mnie, nie uważam, by istniała dobra i zla telewizja – wolałbym, żeby telewizji w ogóle nie było.
   (Alexandre Lacroix, filozof)
   Ponieważ oddziaływanie mediów jest subtelne, kumulatywne i rozłożone w czasie, rodzice, pediatrzy i wychowawcy mogą nie być świadomi ich potężnego wpływu.
   Więcej:
   https://bladymamut.wordpress.com/2014/10/03/teleoglupianie-michel-desmurget/

 • Zbyszek
  Reply

  Dorzucam swoje trzy grosze, jako wkład w usuwaniu kolejnych cegiełek prezentowanej piramidy. Z bardzo obszernego artykułu, wybrałem kilka zdań z punktu 13 i 18, na temat tego, kto stoi za organizowaniem demonicznych ofiar całopalnych np. w formie WTC.

  fragment punktu 13
  „… Głową kościołów chrześcijańskich jest papież, obecnie argentyński jezuita Jorge Bergoglio, który przyjął imię Franciszek. Zakon Jezuitów to nic innego jak prężne ramię Watykanu. Ramię to ma wiele macek; zbrojnych, dyplomatycznych i finansowych (jak przejęcie Banku Angielskiego, zatopienie Titanika, aby umożliwić rodzinom Rothschild’s i Rockefeller’s przejęcie Banku Federalnego USA. Kolonizacji, utworzenia państwa Izrael, przejmowanie pozostałych banków na całym świecie. Dowodem są wszędobylskie reklamy wszystkich banków. Niby tak różnych i niezależnych, a prowadzących do środka pajęczyny. Wszystko staje się bardziej zrozumiałe, gdy przeczyta się tajną przysięgę Jezuitów. Awans jezuity na wyższe stanowisko kierownicze, wiąże się ze złożeniem przysięgi w specjalnej Kaplicy Reguły Zakonu, przed ołtarzem, przed czarnym sztandarem z trupią czaszką, a więc obecny papież Franciszek, także musiał ją składać. Dlatego warto się bliżej przyjrzeć, co to są za ważne sprawy, które wymagają, aż tak tajnych przysiąg. Cytuję tylko małe fragmenty: „Mój synu, dotychczas uczono cię działać obłudnie: wśród Katolików być Katolikiem, być szpiegiem …”.”

  fragment punktu 18
  „… Prezes zarządu amerykańskiej organizacji żydowskiej (UJA – United Jewish Appeal) Lary Silverstein, wydzierżawił 4 wieże WTC, za znacznie zaniżoną kwotę 3,2 mld dolarów, ale ubezpieczył na 7 mld dolarów. Spłata miała trwać przez 99 lat, ale niestety nie zdążył spłacić, po kilku tygodniach nastąpił „muzułmański atak na ich falliczne symbole”. Atak bardzo dziwny, bo azbestowe wieże były całkowicie niepalne. Jednak demoniczna ofiara całopalna miała dotyczyć ludzi, a budynki jako dodatkowy bonus. W tym ludobójstwie zaplanowanym dużo wcześniej, jego data była publicznie prezentowana całemu światu w formie iluminackich symboli np. przez znany w świecie zespół muzyczny The Beatles. Plan był prosty, za ofiary całopalne dla demonów, wykonawcy plany zostaną wynagrodzeni w wysokości 100% tego co zainwestowali. …”

  Linki do całego artykułu:
  Część I. http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-14/#comment-957
  Część II. http://prawdaserca.wordpress.com/comment-page-14/#comment-958

  – – –
  Korzystając z okazji poruszanego tematu Archontów, warto go nieco zilustrować przykładami. Archonci są tak przebiegli, że na potrzeby każdej epoki, ustroju lub okoliczności, potrafią ubrać się w odpowiednie piórka, założyć maski lub przybrać inne imię. Jako przykład podam imiona tego samego zmiennokształtnego archonta, który był Panował i nadal panuje we wszystkich ziemskich królestwach. Z moich badań wynika, że demoniczny rodowód i cudowne zmartwychwstania Jezusa pochodzi od m.in.;
  – egipskiego Amena,
  – greckiego Zeusa,
  – rzymskiego Jowisza,
  – chrześcijańskiego Jezusa,
  – następny i ostatni już się szykuje do przejęcia władzy. A jakie będzie nowe imię antychrysta?

  Temat ten jest jeszcze dla wielu badaczy, chyba zbyt kontrowersyjny, gdyż nawet ci, którzy wiedzą coś więcej na ten temat, nie chcą rozwijać tego tematu, twierdząc np. wymijająco, że ludzkość jeszcze nie jest gotowa na poznanie tej prawdy. Ja zaś uważam, że odkładanie prawdy na później, jest właśnie takim fałszywym programem, którego celem jest dalsze; ukrywanie, stagnacja, skostnienie, zesztywnienie, zamrożenie, krystalizacja itp. określenia nie prowadzące do jakiegokolwiek postępu na ścieżce. Zachęcam więc Alexa i Madlen, aby rozważyli możliwość uwzględnienia tego tematu w swoich audycjach.

  • Remigiusz
   Reply

   Głową wyłącznie KK jest papież a Olimpic zatonął a nie Titanic.
   Baal – jeden z Anunnackich bogow.
   ball – piłka (Olimpic games/gods).
   balls – jądra jako kościelny sport dla Baala.
   bell – dzwonek (kościelny) aby się mafiozie Baalowi przypodobać.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>