Bajka na dobranoc – Atlanci, Lemurianie i inni – część 1

More videos
Views
   

W sierpniu 2013 Kerry Cassidy z Project Camelot przeprowadziła wywiad z urzędnikiem wysokiego szczebla jednego z państw Unii Europejskiej. Wywiad zawiera kluczowe informacje dotyczące obecnych czasów, historii świata i różnych ras, włącznie z Reptilianami. Ponieważ cały transkrypt jest bardzo długi, bo zawiera 49 stron, przedstawiam tu jego ciekawsze fragmenty i streszczenia. Cały tekst w języku angielskim znajduje się pod linkiem zamieszczonym poniżej. Ze zrozumiałych względów rozmówca nie ujawnia swojego nazwiska, podaje jedynie, że jest z małego kraju.

Oryginalny transkrypt tej rozmowy w języku angielskim:
Revelations_from_an_EU_member_state_official.pdfTranskrypt tej rozmowy w języku polskim (przetłumaczone fragmenty z wszystkich trzech części bajek):
Bajka_na_dobranoc_-_Atlanci_Lemurianie_i_inni.pdf

Ilość wizyt:

11 komentarzy

 • Jacek
  Reply

  Poznałem i jasną i ciemną stronę mocy.

  Jasną – Światłość/Miłość i Pełnię Miłości i Miłosierdzia – czyli Boga widzianego z naszego obecnie wymiaru przez Mistyków. Dodam, że według mojego objawienia Bóg choć Nieskończony był Centrum i nagrodą dla mojej Duszy – Pełnią Wszystkiego – naprawdę Jesteśmy JEDNYM z Bogiem. Tak też Bóg jest Centrum i nagrodą w każdej stworzonej Istocie – i Kocha nas Wszystkich Nieskończoną MIŁOŚCIĄ bez osądzania. Stąd mój szacunek dla wszelkiego życia – bo chciałbym się stać takim Dobrym jak Bóg, który mi się objawił.

  Ciemna strona to Otchłań stan całkowitej nieskończonej nienawiści – w moim odczuciu stan śmierci Duszy – przerażający stan !!! oraz Ciemność/nienawiść/udręka/lęk/hierarchia – to stan Duchów w Piekle. To i to jak wyrywałem Dusze Piekłu opisuję na swej stronie. Oberwałem. Że jeszcze żyję po tym wszystkim to pewnie jakiś Cud ?

  Astral [Czyściec] – 5 ty poziom Dusz indywidualnych. Ponad astralem jest poziom 6-ty to tzw stare niebo Światłość/Miłość – Duch Święty. Na 7-mym poziomie jest nowe niebo – Bóg – Duch Święty – Pełnia Miłości [tu już nie ma elementu światłości-energii jest czysta Miłość, Miłosierdzie, Pełnia Wiedzy, Wieczne TERAZ]. Mistycy na Ziemi mogą max ujrzeć ten 7-my poziom Nieskończoności. Ale są też wyższe poziomy Boga ?! I co najważniejsze wszystkie te poziomu są w nas – jesteśmy wielowymiarowi – a Bóg jest nagrodą dla Zbawionych czyli Tych, których Dusze się z Bogiem Jednoczą !

  Dodam, że są 3 stopnie oświecenia: 1 – jestem w Świetle i Miłości. 2 – Światłość i Miłość są we mnie, 3 – Jestem Światłością i Miłością. Mojżeszowi był dany 1 stopień. Mnie 3-ci. Wiele lat tego pragnąłem i w ekstremalnej sytuacji bardzo gorąco się modliłem aby to poznać. Poskutkowało !

 • Jacek
  Reply

  Marduk to złe bóstwo – Kosmita ! Zmiennokształtny z Imperium Oriona ! 309 tys. lat temu podbili Ziemię i nas bazpardonowo eksploatują – żywią się naszym cierpieniem i złymi emocjami,  nawet ludzkim mięsem. Manipulują nami duchowo i psychicznie i za pomocą potwornej technologii. Jeśli Federacja Galaktyczna – dobrzy Kosmici – nam nie pomoże będziemy mieć przechlapane gdy Annunaki wylądują na Ziemi !!? Bo dążą do totalnego zniewolenia Ludzkości !!! Stąd teraz elity światowe tak się spieszą aby wprowadzić NWO – New World Order – aby nas totalnie zniewolić i kontrolować, a nawet w dużej większości eksterminować ! http://www.przeslanie.com Ponoć Marduk już wylądował a poddane Mu elity światowe – zdrajcy – się z Nim spotkały w Afryce i oddali Mu pokłon !??? Antychryst – zmiennokształtny Gad – przybył !!! Kiedy się 'objawi’ Światu ?!!!

 • Jacek
  Reply

  Ku ścisłości tego co nas spotkało i spotka zamieszczę jeszcze kilka komentarzy – jeśli można !?

  My dziś tkwimy w bardzo niskim wymiarze – 3 cim. A Bóg Pełnia Miłości to 7 i wyższe. Nasz wymiar ponadto jest zniewolony przez siły Ciemności – Szatana i Imperium Oriona – Gady-Jaszczury-Raptoidy-Chituali-Annunaki [zmiennokształtne Istoty mające oryginalnie wyprostowaną sylwetkę ale wygląd Gadów]. To Oni a nie Bóg wygnali Ludzkość z Raju. 309 tysięcy lat temu podbili Ziemię i Rajskiego Człowieka zamienili w niewolnika zła, cierpienia i szybkiej śmierci. Zrobili to prosto. Z naszego DNA o 12 zwojach wycięli 10 pozostawiając 2, dodali swoje DNA i wiele śmieci, a ponadto dysponując potężną technologią wszczepiają Ludziom implanty do ciał wywołując u Ludzi różne bolesne dolegliwości, złe uczucia i złe myśli – bo Oni żywią się cudzymi złymi emocjami i cudzym cierpieniem jak narkotykiem. I myśli Pan Panie Wojciechu, że w tej sytuacji Bóg miałby nas za to surowo karać ?! To absurd. Jestem Mistykiem – poznałem Światłość/Miłość, Pełnię Miłości oraz Otchłań i Piekło-Ciemność – i zapewniam, że Bóg nie karze – NIGDY !!! Karaniem zajmują się tylko i wyłącznie złe Byty – czy to duchowe czy cielesne !!! Karząc produkują dla siebie żywność – narkotyk. I taka jest prawda o naszym zniewoleniu.

 • Jacek
  Reply

  No no ! Ciekawe ! Bardzo ciekawe ! To, że w podziemnych Światach żyją Ludzie z Mu-Lemurianie wiedziałem. Ale Atlanci ? Myślałem, że jako społeczeństwo przestali istnieć z chwilą gdy sprowadzili na siebie i ludzkość zagładę ! A potem odrodzili się jako Żydzi i Polacy [takie miałem natchnienia !]. Natomiast wśród Ludów podziemia umieszczałem Szambalę-Aghartę – społeczeństwo, które pod wodzą Ramy zdążyło się schronić pod ziemią przed samozagładą spowodowaną przez Atlantów ! Iluminaci będący pod wpływem Reptilian to sprawa oczywista. To, że mają wpływy w Watykanie też. Dlatego bacznie przyglądam się Franciszkowi – po której On naprawdę stronie stoi !?

 • Dana
  Reply

  Oj mi by się przydał solidny wykład po kolei, kto, gdzie i nad kim łapę trzyma.
  Tu są komentarze dla tych co ewentualnie korygują i uzupełniają wiedzę.
  Czy jest jakaś książka gdzie o tym wszystkim po kolei.
  A może ją dopiero trzeba napisać.
  To ja bardzo poproszę.
  Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam.

 • BarbaraKW
  Reply

  To nie jest absolutnie Simon Parkes. Bardzo dużo dezinformacji w tym wywiadzie. Annunnaki to istoty reptyliańskie, które podróżowały planetoidą zwaną Marduk. To stwórcy Czarnej Rasy w Afryce. Nazwa Annunnaki znana jest z Sumeryjskich tablic. Sumerowie nazywali te reptyliańsko podobne istoty Annunnakami. Ich statek na którym okrążali eliptycznie Ziemię nazywany był Nibiru lub Marduk.
  Oryginalni Reptylianie rezydują system gwiezdny znany DRACO. Ta czysta Draco rasa byla pierwszą kolonią ktora zamieszkala Ziemię po jej wypietrzeniu lądów w skutek zwiekszonych wirowych obrotow spowodowanych przez katastrofę wybicia jej z jej pierwotnej orbity. Dokonali tego reptylianie uzywając komet i asteroid jako broń: tworząc czarną dziurę przed ich pojazdem, jako formę napędu. Jeżeli używali jako broni: wtedy wyrzucali kometę lub asteroidy przed siebie i używając „particle beam accelerator” -tłum: pedał gazu wiązki cząsteczek i ostrzeliwujac je powodowali olbrzymi podmuch, który następnie przerzucał kometę lub asteroid na przeznaczone miejsce. Patrz: http://www.youtube.com/watch?v=QC9RrNHBoM0
  To tak na początek…. zabraknie mi stronki żeby to opisać 🙂

  • BarbaraKW
   Reply

   A tak propos Nibiru czy Marduk został zestrzelony wyżej opisaną bronią w 2003 roku, tuz przed rozpoczęciem się wojny na Irak. Ta wojna to był pretekst w celu przejęcia w Bagdadzie z muzeum artefakty i wywiezienie ich. Te artefakty to naziemne portal którym posługiwali się Mardukanie. Illuminati obawiali się ich interwencji i to ze pokrzyżują im plany NWO. Co kilka tysiecy lat kiedy przelatywali zawsze skanowali teren Afryki sprawdzając ich „stworzenia”. Teraz zastanówmy się dlaczego tak AIDS szalał i siał pogrom w tamtym czasie tam? Ci co przeżyli i nie byli zainfekowani AIDS’em to umierali na inne zarazy np. Ebola, wojny. Czyścili rasę wierząc ze po skanowaniu jeżeli nie znajda wielu ich „podopiecznych – niewolników”, ze nie wylądują na Ziemi i przelecą dalej.

 • Dana
  Reply

  Genialna forma przekazu.
  Nie tak,że idą dreszcze po plecach i włosy dęba stają.

  Toż na tej zasadzie działają seriale, które przemycają …

  To może być super edukacja ” w serialowym” stylu.
  W myśl zasady MIŁOŚCI nawet od przeciwnika można pobierać nauki.
  Jestem pod wrażeniem.
  Bardzo serdecznie pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>