Bajka na dobranoc – Atlanci, Lemurianie i inni – część 2

More videos
Views
   

W sierpniu 2013 Kerry Cassidy z Project Camelot przeprowadziła wywiad z urzędnikiem wysokiego szczebla jednego z państw Unii Europejskiej. Wywiad zawiera kluczowe informacje dotyczące obecnych czasów, historii świata i różnych ras, włącznie z Reptilianami. Ponieważ cały transkrypt jest bardzo długi, bo zawiera 49 stron, przedstawiam tu jego ciekawsze fragmenty i streszczenia. Cały tekst w języku angielskim znajduje się pod linkiem zamieszczonym poniżej. Ze zrozumiałych względów rozmówca nie ujawnia swojego nazwiska, podaje jedynie, że jest z małego kraju.

Oryginalny transkrypt tej rozmowy w języku angielskim:
Revelations_from_an_EU_member_state_official.pdfTranskrypt tej rozmowy w języku polskim (przetłumaczone fragmenty z wszystkich trzech części bajek):
Bajka_na_dobranoc_-_Atlanci_Lemurianie_i_inni.pdf

Ilość wizyt:

3 komentarze

 • Jacek
  Reply

  Bardzo fajna baja!!! Co do Koranu przeczytalem go 2 razy Biblie 3 razy doszedlem do 100% rozpoznania ze
  Koran zostal w 90% spisany z Biblii wszystkie te historyjki z Bibli mona znalezc w Koranie tylko ze w Koranie mamy do czynienia imionami arabskimi zamiast Solomona Sulejman itd.
  Apropo! Biblia suma roznych pism Bajek Zydowskich prawie w 50% sklada sie z zerznietych textow Kodeksu Hamurami Legend etnicznych i powstala w Babilonie Z kodeksu Hamurabiego teksty zostaly zerzniety jeden do jednego ale to dzisiaj nikogo nie interesuje.

 • Dana
  Reply

  Bardzo energiczne i zorganizowane są te inne opcje.
  Może by tak, że za ich przykładem też zabrać się do dzieła zanim przydzielą nam rolę według własnego scenariusza.
  Tutaj aż się prosi dobrze rozkminić „bajkę o manipulacji”.
  Teraz mi się wszystko zgadza, bo tu nie są ważni przywódcy, którzy czort wie do czego prowadzą tylko liczy się bogactwo różnorodności. A tak zwani przywódcy skoro już chcą nimi być to niech myślą że są.
  Podoba mi się to bajkopisarstwo.
  Może my tym podbijemy świat?
  Bardzo serdecznie pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>