Uczta u Wierzynka i reptiliańska dynastia Gryfitów – Magdalena

Kazimierz Wielki podczas słynnej Uczty u Wierzynka ogłosił, że jego następcą ma zostać Kazimierz IV Słupski, aby Polska pozostała pod panowaniem dynastii Gryfitów. Tak się jednak nie stało z powodu spisków i klątw. Magdalena dowiedziała się kilku spraw na ten temat podczas swoich podróży astralnych i świadomych snów.


Ilość wejść: 7 197, w tym dzisiaj: 1

Uczta u Wierzynka i reptiliańska dynastia Gryfitów – Magdalena

24 komentarze

 • Pingback: Kim jest “Matka Boska” z Sejmu? | Livia Flow

 • Krzysztof
  Reply

  Tak z rok temu czytałem o tzw „Księżycowej jaskini” – według legendy znajdować się ma gdzieś na terenie Tatr Bielskich (Słowacja). Odkrywca tej jaskini twierdził, że nie mogła być ani tworem naturalnym ani wytworem człowieka. Według legendy, ta jaskinia jest wejściem do systemu tuneli opasujących cały świat – pewnie też do Sri Lanki. Zastanawiające jest, że Tatry Bielskie od ponad 40 lat są w zasadzie wyłączone z ruchu turystycznego.

 • Pingback: CERN i Zeta Reticuli – Magdalena | Porozmawiajmy TV

 • Tosza
  Reply

  Praktykowanie kaligrafii głagolicowej pociąga za sobą procesy biochemiczne w mózgu człowieka, czym wzmacnia procesy myślowe, a tym samym intuicja staje się analityczna, natomiast analiza staje się intuicyjna. Harmonizacja pracy półkul mózgu umożliwia rozszerzenie pojmowalności i postrzegania na wielu polach Naszego życia, a także prowadzi do pobudzenia pamięci poprzednich wcieleń, czyli ANAMNEZY jak też korzystania z wiedzy poprzednich pokoleń.

  Kaligrafia Głagolicowa ma również wpływ na stan Naszego Ludzkiego-Ziemskiego Ciała i Boskiego Ducha.

  Tadeusz Mroziński

  Informacje dodatkowe o prowadzącym:

  http://www.apokalipsa-eden.pl/ – strona Tadeusza Mrozińskiego,

  • paniznaprzeciwka
   Reply

   Tosza dziękuje za informacje to bardzo ważne co podajesz. Mam nadzieję że takie warsztaty będą również na Śląsku.

 • Tosza
  Reply

  WARSZTAT GŁAGOLICOWY
  odbędzie się w dniach 22.11.2014 – 23.11.2014
  Miejsce:
  Human Recycling Warszawa, ul. Filtrowa 71A m4
  http://goo.gl/maps/PRnxE

  21.11.2014 – godz. 18.00 – 20.30 Otwarte (nie odpłatne) spotkania poświęcone przybliżeniu wiedzy o głagolicy, kulturze słowiańskiej, starej wiedzy kosmologicznej sławian.
  W zasadzie będzie to taki skrót tego co zawiera cały 2 dniowy warsztat.

   • Tosza
    Reply

    Oliwia, tak. Wszystko będzie w tej samej lokalizacji. Po wykładzie można się zdecydować na dołączenie do reszty zajęć w sobotę i niedzielę. Informacje, które umieściłam dostałam mailowo. Więcej informacji na temat warsztatów wysłałam do Aleksa, więc można go prosić o przesłanie szczegółów.

 • Jacek
  Reply

  Witam!
  Magdalena mówi; „siadamy…… zawsze odbywa się to w formie pentagramu czy gwiazdy…” Pentagram jest postrzegany jako znak szatana,o czym zresztą Alex mówił ostatnio w rozmowie z Madlen,zatem trzeba by było zweryfikować przekaz Magdaleny…..

 • adam
  Reply

  Mam pytanie dotyczące wzrostu Jadwigi. Oficjalne źródła mówią, że po odkopaniu jej grobu okazało się, że miała prawie 180 cm – co i tak jest sporym wzrostem. Magda mówi o 2 m oraz o fakcie, że utajniono informację. Czy można coś więcej na ten temat?

 • Ania
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad . Może teraz musimy nauczyć się poznawać świat za pomocą naszych odkrywanych dopiero zmysłów. Pewnie tego tak boją się ” wszyscy wielcy ” tego świata . Naszej świadomości , która prowadzi do prawdy . Dziękuje za możliwość wysłuchania.

  • StaryAle
   Reply

   Nie rozpędzałbym się tak. Wpierw proszę wziąć kilku takich poznających świat za pomocą szóstych, siódmych itd. zmysłów i poprosić aby poznali, co napisała Pani na kartce ukrytej w kopercie. Jak któryś odczyta to bez używania pięciu zmysłów, to chyba dopiero można iść dalej.

   • Mandragora
    Reply

    To zabawne, ale postanowiłam niedawno, że zacznę to odczytywanie informacji z zamkniętych kopert trenować :), udało mi się to już parę razy w życiu, ale tylko w wypadku bardzo naładowanych emocjami tekstów. Sporo dzieci ma teraz takie możliwości … bez potrzeby uczenia sie tego
    A co do świadomego śnienia, albo tzw. active dreaming, jak to ostatnio nazywają to każdy z nas moze sie tego nauczyć czy spróbować , bo to dość naturalny stan naszego umysłu , doświadczany co nocy ..

 • NTNS
  Reply

  Bardzo ciekawy watek na temat pochowku pod szaletami miejskimi. Dwa lata temu odkryto pod parkingiem w Leicester grob ostatniego króla angielskiego Ryszarda III-go z monarchii Plantagenetów (jest oczywiscie sporo spekulacji czy to szkielet Ryszarda ale badania DNA potwierdzaja, ze jest to napewno ktos z rodu Plantagenetow). Od tatmego czasu mamy Tudorow osadzanych na tronie. Czyzby Elzbieta II reptylianka:) byla ostatnia. Wracajac jeszcze do Ryszarda III to od niego pochodzi powiedzenie „krolestwo za konia” – koń jego ugrzązł w bagnie i walczył wręcz 🙂

 • Ewa
  Reply

  Jak zwykle ciekawie 🙂
  Tak mi przyszło do głowy, że dobrze by było, gdyby Pani Magdalena skontaktowała się z Panią Zofią Piepiórką. Na pewno coś konstruktywnego z tej znajomości wyniknie.
  Pani Magdaleno proszę ten zeszyt wyciągnąć na wierzch i czekamy na ciąg dalszy. 🙂
  Pozdrawiam

 • krystyna
  Reply

  Dziekujemy Magdo, bardzo ciekawe informacje-wszystkie-szczegolnie o uspionych ludziach zachowujacych wiedze w niezmienionej formie.To jest niesamowite.

 • Mandragora
  Reply

  Dzieki za linka:) -Słucham teraz – https://www.youtube.com/watch?v=bJaiO09RltE&list=UUpdXoN2J3Irki8-9AWqtEsA
  i powiem ze zgadzam sie jak dotąd z większością faktów i tytułów na stronie pana Pawła -np. to ze Polacy to potomkowie Wikingów wiadomo od wykopalisk w jeziorze Gopło parę lat temu ,kiedy znaleziono dobrze zachowane zbroje i bron ludzi Mieszka – byly identyczne z tymi ktorych uzywali Wikingowie w Skandynawii w tym samym czasie .. pozdrawiam, Magdalena

 • Goga61
  Reply

  Mam pytanie.Nie mogę odtworzyć z IPada audycji, która zamieszczana jest na pasku czarnym.Nigdy nie było tego problemu. a oglądam stronę od jej piczątków.
  Kłopoty z odtwarzaniem audycji filmowych nie występują.
  Na komputerze i w laptopie równieź nie ma problemów .
  Dziękuję za informację.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>