Regres psychologiczny ludzkości i perspektywa wydarzeń w roku 2022 – Igor Witkowski

More videos
Views
   

Zapraszam do oglądnięcia prelekcji Igora Witkowskiego na temat perspektywy wydarzeń w najbliższej przyszłości. Prelekcja odbyła się 9 kwietnia 2022 podczas Kiermaszu Wiosennych Opowieści w zameczku Darz Bór, a została zorganizowana przez Roberta Szlachtę i Wiedźmę Jolę.

Strona Igora Witkowskiego: www.IgorWitkowski.com

26 komentarzy

 • Jerzy
  Reply

  Jak miło pana posłuchać. Dziękuję za wspaniały wykład. Polecam też rodzaj sztuki spektaklu animowanego który porusza ten sam temat. Tytuł na youtube – O Statkach Kosmicznych Wimaana Cz 8 i 9

 • Pawl
  Reply

  Zazwyczaj nie wypowiadam sie w komentarzach. Nie wszystkie filmiki tutaj mnie interesuja i to jest ok, ale teraz nie moglem sie powstrzymac. Nie kupuje tego. Pan Igor manipuluje faktami, pomija co nie pasuje do Jego ukladanki, a wyolbrzymia co wspiera jego teroie. Rzeczywistosc zniekszalcona w krzywym zwierciadle.

  • ola
   Reply

   dokładnie tez to zauważyłam… mimowolnie wysmiewa tych co wierza w plaska ziemie, mowi o ‘wojnie’ na u k r a i n i e jakby byl wtajemniczony w plany, no ogolnie troche nie fajnie. niech jeszcze powie ze antyszczepinkowcy maja regres psychologiczny to juz w ogole sie przewroce z niedowierzania. 🙂

 • Max
  Reply

  W jednym, bardzo waznym aspekcie sie z Witkowskim zgodze – APOKALIPSA, czyli ujawnienie prawdy…i o to mamy ujawnianie sie pogladow znanych twarzy tzw. mediow alternatywnych, ktore z zalozenia mialy uswiadamiac a tak naprawde sa tajna tuba propagandowa globalistow…przykladem jest bohater tego nagrania, ktory dla wsparcia swej kariery wypowiada sie BARDZO poprawnie politycznie, chociazby tak: „…to barbarzyństwo, jakie Rosja czyni…”
  Dzieki Alex za uswiadamianie nas kto jest kim w dzisiejszych czsach…
  Pozdrawiam wszystkich swiadomych…ciesze sie, ze jest nas coraz wiecej co widac po tutejszych komentarzach…

 • Beata E. S.P.
  Reply

  Każdy człowiek ma inną percepcję znaczeń tych samych słów, inne doświadczenia to daje różnorodność. Dzięki temu poszerzamy świadomość o nowe paradygmaty. Bretarian jest coraz więcej. Pozdrawiam

 • Daria
  Reply

  Faktycznie APOKALIPSA działa. Wystarczy pozwolić mówić. U Pana Wiktora w jego twórczości tylko tytuły mają sens, w środku natomiast kit mydło i powidło. Trudno się tam doszukać czy autor schodzi ze schodów czy przeciwnie po nich wchodzi.
  Oczywiście faktów ogrom, co uważam za poznawcze natomiast ocena i wykorzystanie w bardzo pokrętny sposób. Wydaje mi się wszystko to po to żeby dzisiaj nadać taką właśnie interpretację wydarzeń jaką usłyszeliśmy. APOKALIPSA DZIAŁA. Majstersztyk manipulacji.
  Patrzmy i widżmy a zobaczymy wszystko co trzeba.

 • Beata
  Reply

  Uuuuu. Dotrwałam do pierwszego zdania :”barbarzyństwo, jakie Rosja czyni”….!!! i zapaliła mi się CZERWONA lampka .Zmusiłam się do oglądnięcia całego wywodu, by zbyt pochopnie nie wyciągnąć wniosków.Niestety do końca była utrzymana retoryka o ZŁEJ ROSJI ….,przy czym ani słowa o innych barbarzyństwach jakie rozgrywały (rozgrywają )się za naszych czasów ….Mam trzy filtry, które uruchamiają moją czujność.1.Podważanie Naszych Słowiańskich korzeni.(np.Braun)2. Nadmierne epatowanie religią płynącą z Watykanu (np.Braun) .3, Mówienie o złej Rosji,złym Putinie…….I tak o to dziękuję już Panu Igorowi Witkowskiemu.

  • prorock
   Reply

   Zgadzam się w 133%! Ostatnie wydarzenia w cudowny sposób obdzierają ludzi z masek… Najpierw był śffirus, a teraz „wojna” na U. Ten „wizjoner” właśnie pokazuje swoje prawdziwe oblicze.

 • Edyta Woźnicka
  Reply

  Szanuję i akceptuje tego Pana, ale dobrnęłam tylko do połowy filmu. Nic nie wnosi to gadanie… Przepraszam.

 • WolnyElektron
  Reply

  Jedyna raz kiedy z zainteresowaniem mogłem go posłuchać było zanim stał się sławny i był to wywiad Cassidy z Camelotu z Igorem.
  Według mnie on żyje w bąbelku, który dopompowuje z każdą kolejną wydaną książką. Oczywiście niech mu się wiedzie jak najlepiej ale niemal każdy pogląd jaki on przedstawia nie jest nawet ciekawy a co dopiero właściwy. Zupełny odjazd. Wszystko na opak. Nawet na okrędke…
  Dobrnąłem do momentu z modelem systemu i jak on rzutuje na Japonię a wcześniej USA i zaciągnąłem ręczny bo tego się nie da słuchać. Wiedza bym powiedział nawet nie podstawowa o tym co się wokół niego i nas dzieje.
  Dzięki Alex. Pozdrawiam otwarte umysły!
  https://www.youtube.com/channel/UCK1B1C3WZPaBNB3jcn6bvVQ/videos

 • Ewa
  Reply

  Panie Igorze,jakze trafil Pan w sedno jesli chodzi o temat regresji spolecznej i tego co sie wokol nas dzieje. Powiem krotko, przeraza mnie ogrom nienawisci,dyskryminacji i ksenofobii w spoleczenstwie, nie tylko polskim. Brak Szacunku,wspolczucia i zrozumienia. Brzmi to jak katastrofa spoleczna??? Bo uwazam ze to jest totalna katastrofa.

 • Kamil
  Reply

  Zadajmy sobie pytanie, które pokolenie zgotowalo dzisiejsze czasy? Że ludzie młodzi są co raz bardziej głupi, no które??
  Może czas wreszcie popatrzeć prawdzie w oczy.
  Traktowanie młodych pokoleń jak 'niepełnosprawnych fizycznie i umysłowo’ – wyręczanie we wszystkim. A później płacz.
  To jest podsumowanie dzisiejszych czasów o którym mało kto mówi.
  Dużo osób starszych nie może pojąć, w normalnym rozwoju zawsze uczeń jest madrzejszy od mistrza – przez ostatnie 20 lat robiono wszystko aby ogłupić i zastraszyć młode społeczeństwa pod przykrywką równości

 • Grigori Wolny
  Reply

  Już od kilku lat śledzę Pana Igora Witkowskiego i owszem, gdyby nie jego wiedza historyczna, czy światłe podejście do spraw ważkich w dzisiejszym Świecie, to bym nie zawracał sobie nim głowy. A jednak są rzeczy ważne i mniej ważne. Rozumiem, że kwestia spadku papierów wartościowych, albo protesty w jakimś kraju z powodu kryzysu to jakieś elementy większej całości. Ale I. Witkowski w ogóle nie koncentruje się na Polsce! Mało. Czy on kiedykolwiek ustosunkował się do tematu tzw. Kowida? A do szczypawek? I teraz przychodzi co do czego, mamy konflikt w Europie, a on dalej nie pisze na fb, co myśli na ten temat. Nie wiemy, jaki jest jego stosunek do ludzi ani narodowości ukraińskiej, nie wiemy, jakie są jego poglądy, za czym się opowiada, a co stanowczo neguje. Może to po prostu jest tak, jak powiedział kiedyś pewien mało znany historyk niezależny, że na szali tej wagi leżą jego książki, które Pan Igor ma w interesie sprzedawać teraz i w przyszlości. Sorry, Winetou, ale bez powiedzenia prawdy, jesteśmy jak chorągiewka, a nie raz po prostu zaprzedani. A mówić można różne rzeczy, owszem Witkowski brzmi elokwentnie, ale słowa są tylko słowami. A dzisiaj czyny się liczą. Książki napisał i tego mu nikt nie odbierze, ale to jak widać nie wszystko.

 • jhalik
  Reply

  „…to barbarzyństwo, jakie Rosja czyni…” – i przestałem (na zawsze) słuchać tego „wizjonera”.
  widzę chyba Pan wizjoner za dużo mediów ogląda publicznych – wystarczy poszukać informacji
  a ten klepie główny nurt 🙂

 • Tomasz
  Reply

  Zgadzam się z panem Wojciechem co do rosjan. A witkowski w jednym miał rację. Nadszedł czas ujawnienia, również kto jest kim. I tu niespodzianka, Witkowski popłynął tym samym szambem co meistrim. A taki wartościowy się wydawał. Nawet nie chce mi się go słuchać do końca.

  • Swiatlo
   Reply

   Szkoda tylko że Zygryt Ciupka, administracja grupy ludzi świadomych na facebuku i wielu „świadomych, wolnych od matrixa ludzi” popiera Putina a każdego kto ma inne zdanie od nich wyzywa od zmanipulowanych przez Tv lemingów konformistów a siebie mają za inteligentnych, światłych, świadomych z wiedzą dla wybranych. Tfuu. Ich myslenie jest w stylu. “Skoro TVN zle mowi o putinie I lukaszence to znaczy ze ci panowie SA dobrzy tylko oczernieni”
   I “nie przepadasz za putinem? Myslisz ze lukaszenka jest zly? Twoja negatywa opinia na jego temat wynika z tego ze jestes zmanipulowanym przez TV lemingiem konformista I nie myslisz samodzielnie. Na sto procent twoje informacje sa z telewizji.”

   Oraz “jestem lepszy od ciebie I bardziej swiadomy I patrze na ciebie z gory systemowy lemingu zmanipulowany przez TV bo ja znam wiedze tajemna ktora znaja tylko lepsi”
   A ich myslenie w rzeczywistosci powinno byc “wierze w zenujace propagandy typu ziemia jest plaska, rosja jest dobra, dobrzy rosjanie atakuja zlych ukraicow ktorzy sie bronia, lukaszenka jest mezem stanu, Polska to swiatlosc swiata bo jestem tak ograniczony umyslowo z niskiem intelektem ze nie tylko wierze w bzdury ale tez nie docieraja do mnie jakiekolwiek argumenty przeciw”

   • Konrad
    Reply

    Tylko że Zygfryd tak wcale nie mówi jak to przedstawiasz to w swoim komentarzu… On często powtarza żeby mu nie wierzyć i samemu wyrabiać sobie poglądy… To są tylko informacje i każdy może nadać im wartość na swój sposób lub nie…

  • Swiatlo
   Reply

   Ludzie „świadomi” tego że to co w TV jest kłamstwem i ściemom i świadomi tego jak zachód jest skorumpowany przechodzi na stronę rosji i wierzy w badziewne rosyjskiej propagandy lub też wierzy w bzdury jak Chemtrail, płaska ziemia i potem wyzywa ludzi o odmiennych poglądach od zmanipulowanych przez tv konformistów z wypranymi mózgami…. Dobrze że Białczyńki, Zagórski, Skwarek i wielu innych z środowisk duchowych nie dało się zmanipulować że wojny ros-ukr nie ma albo że seryjny morderca putin jest dobrym człowiekiem a w rosji gdzie zarabia się 3 razy mniej niż w polsce jest dobrze….anglosasi vs rosja. Zło kontra zło.

 • Beata
  Reply

  Nigdy nie byłam fanką pana Witkowskiego, ale teraz, z tej gadki, zalatuje mi nieprzyjemnie Shwabem, Klausem Schwabem.

 • Wojciech
  Reply

  Manipulacja Pana Witkowska jest obrzydliwa moralnie.

  Pana słowa: „Rosjanie nie chcą przyjąć tej prawdy” – prawdy o wojnie na Ukrainie!

  Panie Witkowski Na stronie ONZ na dzień 05.04.2022 od początku wojny mamy
  1 480 ofiar cywilnych z czego większość to Rosjanie z Ukrainy
  i
  19 000 tys żołnierzy rosyjskich

  LINK ONZ – https://media.un.org/en/asset/k1b/k1bkekxvs2 (Od 2 minuty)

  To jest sytuacja nie spotykana podczas wojny żeby ginęło więcej żołnierzy niż cywili.
  Dlaczego Rosjanie nie zbombardowali ludności Ukraińskiej tylko wystawiali się na ciągły ostrzał Batalionów Azow i innych, którzy mieszali si z ludnością cywilną?

  Przecież i tak są okrzyknięci jako zbrodniarze razem z Putinem.
  Dlaczego Rosjanie nie użyją najnowocześniejszej broni i bomb żeby niszczyć całe miasta z cywilami?
  Czyby żołnierze Rosyjscy płacili życiem żeby było jak najmniej ofiar cywilnych?

  Panie Witkowski ludobójstwo na Ukraińcach pochodzenia rosyjskiego ma miejsce od 2014.
  JA ka ta prawda ma się z Pana zmanipulowaną prawda mainstremu?

 • Małgorzata
  Reply

  No nie mogę tego słuchać. W średniowieczu torturowali ludzi, bo przez cierpienie ciała ewentualnie otrzymywali zbawienie duszy. Taki był dogmat kościelny. To było robione dla dobra grzesznika. Rozumiem, że pan Igor nie stawiał by oporu gdyby się dowiedział że ktoś stoi pod jego drzwiami i chce go zabić i zabrać mu dom.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>