Wycieczka z Dariuszem Kwietniem – 16 maja 2015

More videos
Views
   

9 komentarzy

 • Pingback: RIESE: Majówka z Dariuszem Kwietniem | Grupa Patriotyczna B&M

 • czak
  Reply

  mozna by powiedzieć jaki widz taki pic…jednak gdy spojrzymy blizej na to co mówi Pan Dariusz można dojsć do wniosku że takie osoby są potrzebne ….potrzebne do tzw zasiania ziarna …osobiscie znam wszystkie materiały Pana Darka i choć nie zgadzam sie z pewnymi jego teoriami zdopingował mnie do tego żeby próbować to wszystko poznać…od kilkunastu dni na miejscu staram się temat ogarnąć ..zwiedzanie wszystkich miejsc i rozmowa z ludżmi …ciężki to jest temat…przewodnicy we wszystkich miejscach jakie odwiedziłem Włodarz Osówka Rzeczka Książ Czocha Wałbrzych Walim itd przekazuja tylko niezbedną wiedze książkową …na trudne i niemieszczace się w ramach pytania poprostu nie odpowiadają…natomiast miejscowi niechetnie … z reguły nie pamietają lub nic nie wiedzą…jeden tylko starszy pan powiedział mi że ”’anioły tu wszystkiego pilnują”’i zeby nocami sie po terenie nie włóczyć…Riese to albo wielka nieodkryta tajemnica albo turystyczny szwindel…a dlaczego ? a dlatego że inny miejscowy powiedział ze ważne jest że tylu turystów tu przyjeżdża czego nie było jeszcze 20 lat temu…jedno jest pewne to bardzo piekne strony takie inne niż reszta naszego kraju takie mozna powiedzieć obce ale warte poznania…

 • Agatha
  Reply

  Dziekuje Panie Alexie za zaproszenie pana Darka do audycji. Tesknilam za tymi obrazami. Pokazac tez cos ciekawego zwiazanego z Riese w Swidnicy?
  Pozdrawiam!

  • Janusz K.
   Reply

   A co tu świetnego? Kolejne bajania w terenie po prostu. Coś dla kochających legendy zamiast konkretów.

   • Eddie
    Reply

    Panie Janusz K , : a czy Pan ma konkrety? to nie sa bajania to historia.
    Biblie nazwano -zbiorem opowiadan alegorycznych, w kronice Dlugosza dawne dzieje Polski sam autor nazwal bajecznymi= legendami= starozytna historia.

 • Młody
  Reply

  Alex coś ze środowiska (armia brytyjska)

  UK – Z okrętu atomowego uciekł marynarz i opublikował w internecie raport w sprawie łamania zasad bezpieczeństwa na okrętach atomowych z głowicami jądrowymi

  Brytyjka policja poszukuje marynarza, który opublikował w internecie 18-stronicowy raport w sprawie nuklearnych okrętów atomowych. William McNelly obnaża w nim luki w systemach bezpieczeństwa i ostrzega, że Wielka Brytania jest na skraju katastrofy nuklearnej.

  25-letni Brytyjczyk służył na pokładzie okrętu podwodnego, gdzie zajmował się obsługą głowic nuklearnych. Nie powrócił do swej macierzystej bazy po urlopie. Jego zdaniem testy obowiązujących w tych jednostkach procedur są rzadko przeprowadzane. Alarmy bezpieczeństwa włączają się tak często, że celowo się je blokuje, a wchodzący na pokład marynarze nie są odpowiednio kontrolowani.

  McNeilly szczegółowo opisuje swoje pierwsze wejście na pokład okrętu nuklearnego w szkockiej bazie Faslane. Nikt porządnie nie sprawdził jego identyfikatora ani bagażu. Bez przeszkód z innymi marynarzami mógł wejść na pokład, gdzie znajdowały się głowice nuklearne.

  Brytyjczyk opisuje wadliwie działające systemy elektryczne i sanitarne oraz brak dyscypliny. Wśród służących z nim marynarzy byli ludzie, których w raporcie określił mianem psychopatów. Z dziką radością polowali na gryzonie i oglądali pornografię. Jeden z nich – jak podkreśla w raporcie – podzielił się z nim szczegółową wiedzą na temat sposobów samobójczego zatopienia okrętu podwodnego.

  William McNeilly uważa, że tak niefrasobliwie strzeżona broń nuklearna może stać się celem ataku osoby niezrównoważonej psychicznie bądź terrorysty. W opublikowanych dokumentach Brytyjczyk zapewnia, że zdaje sobie sprawę, iż ścigany będzie przez marynarkę wojenną i policję. Z uwagi na bezpieczeństwo narodowe, postanowił jednak te informacje ujawnić.

  http://losyziemi.pl/uk-z-okretu-atomowego-uciekl-marynarz-i-opublikowal-w-internecie-raport-w-sprawie-lamania-zasad-bezpieczenstwa-na-okretach-atomowych-z-glowicami-jadrowymi

  Współczesna technologia i kontrola umysłu plus magia, i pozamiatane.

  • on
   Reply

   Mieszkajac kiedys na terenie UK przez okres 10 lat, widzac ta flegmatycznosc i te ciagle don’t worry – jakos to bedzie, zastanawialem sie niejednokrotnie czy jesli chodzi o naprawde wazne systemy dot. bezpieczenstwa jak np. zabezpieczenie glowic nuklearnych to tez jest tak jak u zwyklych ludzi czy moze jednak tam to juz tylko pracuja mistrzowie przestrzegania health and safety. Ludzilem sie, ze jesli do tej pory za przeproszeniem nic nie pierdyklo to chyba tak musi byc. Teraz jednak zaczynam wierzyc, ze to tylko kwestia czasu. Tym bardziej, ze do armii wciaganych jest coraz wiecej przedstawicieli z tzw.mniejszosci azjatyckiej. Kto byl w UK wie o jakich Azjatow tu chodzi. Obysmy w razie katastrofy nuklearnej blisko epicentrum byli.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>