Żydowskie kłamstwa o niemieckiej zbrodni w Jedwabnem – Leszek Bubel

More videos
Views
   

Przedstawiamy reportaż o historii walki Leszka Bubla o dobre imię Polski, w walce z kłamstwami światowego żydostwa. Główna bitwa rozegrała się w roku 2001 i atak w dużej mierze został odparty pozytywnie.

18 komentarzy

 • Iza
  Reply

  dziekuje za ten wywiad
  nawet powiedzialabym ze malo i malo
  wciaz nt Jedwabnego
  tu i P.Leszkowi B. za zaangazowanie bo przeciez nigdzie o tym wczesniej nie slychac bylo
  i Panu P.Alexie
  jak da rade to wiecej nt

 • Maniek K-K
  Reply

  Jak będziecie opowiadac o tym jak się zydki mszczą to historia dr Ratajczaka jest do opowiedzenia.

 • Frank M.
  Reply

  Brawo Panie Leszku,szacunek za poswiecenia dla prawdy,ta biedna Polska ma naprawde przesrana z ta halastra zydowska i jej polskimi dupolizami.Jeszcze jedno,w Polsce hstorycznie wybaczalo sie zdrade stanu i cos mi sie zdajeze dlatego mamy takie problemy z obrona honoru Polski.Polacy sa tak skloceni ze saba ze zaprosza nawet diabla zeby sasiad razem a nimi do piekla wciagnal.Super rap na koncu!!!

  • Alex
   Reply

   Wyraźnie to powiedział. Bo właściciel działki mu jej nie sprzedał, tylko sprzedał gminie. Skoro nie była to działka Leszka, to nic nie mógł na niej zrobić.

 • Derek
  Reply

  jakiej znowu pracy . Napisy sie generuja samoistnie wystrczy mala korekta kogos kto zna angielski i ma czas i checi.

  • Alex
   Reply

   No to zrób to. Bo z mojego doświadczenia, automatycznie generowane tłumaczenie to nic nie warty bełkot i nawet korekta tego bełkotu wymaga dużo pracy.

 • Nasa
  Reply

  mój angielski jest za słaby, aby to robić.
  Mogę Ci posłać 100$ to kogoś wynajmiesz aby to zrobił. Paypalem.

  • Alex
   Reply

   Na maila podaj mi prawdziwy kontakt do siebie, to podam Ci kontakty do ludzi, którzy mogą to zrobić. Wtedy sam z nimi uzgodnisz wszystkie szczegóły.
   Pomysł jest super, tylko wymaga to bardzo dużej pracy.

   • Nasa
    Reply

    Mail poszedł. Dodam, że posłałem go z adresu, w jakim posałem z Tobą, o kontakcie z jednym z autorów. Jakiego miałeś wśród swoich gości.

 • Konrad
  Reply

  Ja w ogóle tego nie trawie i mi tu nic nie pasuje poza jedna wersja ze to Żydzi z Niemcami zabili Polaków. Tylko ta wersja trzyma się kupy. Żydzi Niemców i Ruskow witali entuzjastycznie rządzili w mieście przejęli polskie domostwa wywozili Polaków do NKWD mieli kasę poza tym Żydzi zawsze kłamali oszukiwali kombinowali i panicznie boja się ekshumacji w Jedwabnym, dlaczego? skoro to by tylko udowodniło ich cierpienie? Zydostwo sponsorowało cała wojnę i oni w niej ginęli? Wątpię ze jakiś Żyd zginął, no chyba ze przez przypadek. Ta wersja się układa w całość z mentalnością żydowska i skłonnościami Polaków do poświęcania się.

  • Alex
   Reply

   Jest kilka gatunków Żydów, którzy nawzajem się nie lubią. Amerykańscy Żydzi-milionerzy wykorzystali Niemców do likwidacji tych biednych Żydów z Europy środkowej, aby teraz domagać się pieniędzy za majątek Żydów, którzy zginęli. Jedna jest nazwa „Żydzi” dla zupełnie innych grup ludzi. Wszystko po to, aby ci amerykańscy ludobójcy zdobyli władzę nad światem. To jest dosyć prosta układanka.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>