Jak rozpoznać Żyda, cz. 2: agent SB, fałszywy prof. Jerzy R. Nowak – Leszek Bubel

More videos
Views
   

– kim jest Moritz Neuman
– w jaki sposób współpracował z SB
– czy Jerzy Robert Nowak jest profesorem
– dlaczego niektóre tzw. „patriotyczne” portale internetowe go promują
– przeskoki z partii do partii
– co mówi Wikipedia na jego temat
– „Dobrych Żydów jest więcej niż złych” – JRN

6 komentarzy

 • urs
  Reply

  Koalicja obywatelska w obronie polskich złóż – https://www.youtube.com/watch?v=8a-xYJn8aDU Kazdy Polak/ Polka milionerem i musicie to zobaczyc !!!
  Zagrożenia wynikające z polityki surowcowej i energetycznej Polski- https://www.youtube.com/watch?v=UBqEhiaVgxI Zloza bursztynu znalezione w Polsce-https://www.youtube.com/watch?v=EZG9aPE4o7U
  Ruch narodowy o złożach nawet nie powie, bo by wygrali wybory gdyż na każdego Polaka z 28.000.000 społeczności, każdemu można by było płacić po 50.000 zł miesięcznie przez 100 lat. (46 000 000 zł na każdego Polaka za samą ropę naftową) Jak już kiedyś było pisane, trwa II wojna światowa, a do polityki dopuszczane są tylko partie Chazarskie/zydowskie, ciekawe ilu agentów Chazarii jest w Ruchu Narodowym, którego członkowie jak widać mają gdzieś lokalne społeczności (co mówi Pani na tym filmie), a tylko tworzenie polityki.Korwin jest Chazarem i popiera Anglosasów. Jak to mówi Korwin, nic nie da, nic nie weźmie, tylko ropę wartą 350.000.000.000.000.000 złotych dla Anglosasów. Korwin nic nie powie o Unii Europejskiej, bo to twór IG farben anglosasów, jaka została zbudowana tylko po to by mieć więcej ludzi do testów medycznych. Za czasów II wojny światowej budowano w tym celu obozy koncentracyjne, a dziś takim obozem jest UE. Mapa jak obrabowano Polske- http://7f73ffd955.neon24.pl/post/147299,jak-obrabowano-polske. Rozsylajcie, uwierzcie I wywalimy Synagoge Szatna/zydow z polskiego rzadu I naszej ziemi razem z prochami ich przodkow !!! Czolem Wolnej od zydowskiej okupacji- Wielkiej Slowianskiej Polsce !!!!

 • Grigori Wolny
  Reply

  Tutaj wypada się zgodzić z Bublem również co do tego całego Roli. Nie wiem, skąd ma tyle wyświetleń; może ludziom w to graj tylko, tzn. ten cały show, jaki robi tam z tymi gośćmi. Może jego idol to Kuba Wojewódzki, nie wiem. Ja osobiście nie słucham Nowaka, ani Roli, gdyż intuicja mi podpowiada, że nie warto, że od oni nic nie wniosą i coś jest z nimi nie tak. Lecz tej wiedzy, co Bubel, nie miałem wcześniej. Mogę od razu z góry napisać, kto jeszcze jest dla mnie taki podejrzany: Ziemkiewicz, Mentzen, Michalkiewicz, Gadowski, cała koalicja Korwina. Nie są z mojej bajki, jak ich pochodzenie, które jest inne od mojego, tj. polskiego. I nie obchodzi mnie, że po wszystkich „jadą” równo; nie chcę ich w antysystemie, opozycji, ani nigdzie w RP.
  Żydzi jak Chazarzy są wszędzie: jak nie w sejmie, w starycxh układach, to też w nowym rozdaniu. A jak nie tam, to partiach niszowych. Ale również w tworzącym się teraz antysystemie. Kiedy Polska będzie Polską?

 • Grigori Wolny
  Reply

  No dobrze, a co Państwo sądzicie o Rafale Mossakowskim, człowieku, który często prowadzi wywiady z Robertem Nowakiem? Czy nie ma wiedzy i świadomości, ale jest w porządku? Czy nie do końca?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>