Czym jest Związek Słowiański – Tomasz Awdziejczyk

More videos
Views
   
 • o Związku Słowiańskim
 • czy Słowian można pokonać
 • zachodnia ekspansja Słowian
 • kolonializm korporacyjny jest przeciwny narodom słowiańskim
 • powrót do starych tradycji słowiańskich i dawnej wiedzy
 • kluczem do pozytywnej zmiany jest właściwa edukacja społeczeństwa
 • czy Związek Słowiański ma obecnie jakieś szanse polityczne
 • czy istnieje zagrożenie dominacji Rosji nad pozostałymi Słowianami

www.Facebook.com/Tomasz.Awdziejczyk.5
www.Facebook.com/ZwiazekSlowianski

Ilość wejść:

7 komentarzy

 • Edwin
  Reply

  Wypowiedź p. Tomasza bardzo mnie rozczarowała. Zrozumiałem z niej, że Związek Słowiański to kolejna partia jakich wiele na scenie politycznej. Różni się wyłącznie podstawą ideologiczną. Nie reprezentuje interesów Słowian, lecz wykorzystuje słowiańszczyznę do budowy własnej kariery politycznej.
  Gdyby było inaczej, to p. Tomasz wiedziałby, że Islam stanowi antytezę Słowiańszczyzny; jej zaprzeczenie, pomijając, że Islam to twór sztuczny i narzucony siłą nie będący elementem tradycji Przodków.
  Mam pytanie do p. Tomasza → w przypadku, gdy interesy muzułmanów stoją w sprzeczności z interesami reszty społeczeństwa (tu: Słowian czy zawężając Polaków) po której stronie Muzułmanin się opowie? Czyje interesy będzie reprezentował i o nie walczył? Muzułmanów czy też „niewiernych” (jedni i drudzy są Słowianami, a różni ich tylko wiara)?
  Podobne sytuacje i to bez liku występowały już w historii, z tym, że po jednej stronie był kler i ich watykańskie zwierzchnictwo, a po drugiej Państwo Polskie. Kler reprezentował interesy Polski TYLKO I WYŁĄCZNIE, gdy te nie kolidowały z interesem Watykanu. Gdy stały w sprzeczności kler stawał po stronie Watykanu często działając na szkodę Polski i Polaków.
  Dzięki Alex za ten wywiad. Dzięki niemu zrozumiałem, dlaczego wielu Rodzimowierców nie uważa Związku Słowiańskiego za swego politycznego reprezentanta i nie chce mieć z tą partią nic wspólnego.

 • Tomaszowiak
  Reply

  Bardzo dobry kierunek z tymi wywiadami na temat Słowian.
  Powinniśmy jak najwięcej dowiadywać się o swoich korzeniach -takie jest moje zdanie oczywiście.

  • Tosza
   Reply

   Tomasz, dowiadywać się to mało. Trzeba coś konkretnego robić. Bo nikt nie pomaga, a wrogie siły nie śpią.
   https://treborok.wordpress.com/od-bilderberg-do-gulagberg-swiatowa-elita-buduje-elektroniczny-oboz-koncentracyjny/
   Wiem, że na terenie Rosji działa grupa, która próbuje wykorzystać sytuację w Noworosji żeby zniweczyć plany tych co się zebrali w Bilderbergu. Miedzy innymi jest mowa o nowych środkach rozliczeniowych i systemie zarządzania takim, jaki był u naszych słowiańskich przodków (kopy). Nie wszystko co jest promowane uważam że jest ok, ale to przynajmniej jakaś alternatywna realna możliwa przeciwwaga istniejącemu systemowi zniewolenia ludzi. A my co? Tylko oglądamy filmiki i dajemy się dalej hipnotyzować?

   • Jacek1
    Reply

    Witam!
    Co do działania – jest Dariusz Brzozowiec,Izabela Litwin, są „Nawigatorzy Jutra”, Fundacja „Jesteśmy Zmianą” – zatem „my” też działamy,można dołączyć.
    Pozdrawiam

 • Mariusz
  Reply

  Witam. Z tym kształceniem się to jest pewne niedomównienie. Bo kształcąc się gorliwie i bez krytycznie w obecnym systemie edukacyjnym to można co najwyżej zostać dobrze ukształtowanym trybikiem kręcącym się w wielkiej systemowej machinie. Obecnie miltologia słowian jest w szkole raczej traktowana po macoszemu w przeciwieństwie do mitologii greckiej. Dlaczego i komu to tak nie pasuje?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>