Bractwo Białego Smoka i obecna sytuacja na świecie – Benjamin Fulford

More videos
Views
   

Hanna Kazahari i Fabiola Tsugami Shaba przeprowadziły w Japonii wywiad z Benjaminem Fulfordem o aktualnej sytuacji na świecie i o Bractwie Białego Smoka.

W nagraniu są polskie napisy od minuty 10:42. Aby je widzieć, proszę je u siebie włączyć.

29 komentarzy

 • urs
  Reply

  5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL-https://www.youtube.com/watch?v=-8Ur3_vQb8Q 5G zabronione jest w Izraelu i wI Belgi – w Polsce i innych krajach do depopulacji masowo wprowadzane. Przesylajcie i protestujemy przeciwko masowej zagladzie falami mikrofalowymi- wojskowa bron do mordowania mas ludzi Wszyscy calymi rodzinami wpisuujcie sie do Poltransplant aby nie zabili was dla oprganow https://www.poltransplant.org.pl/form_main.html

 • urs
  Reply

  Tomy Robinson ma duzo nazwisk – jest aktorem i agentem na uslugach – syjonistow zydowskich, ktorzy uzyli go aby zbadac wytrzymaloscd Anglikow ( prowokator), oplacany prze bilionera Schilman, zyda z USA tego samego, ktory oplaca kanadyjska stacje internetowa- Rebel Media-https://www.youtube.com/watch?v=4w6LdNh7MKw i „Tommy” zazwyczaj byl nagrywanay przez nich.. Tutaj wyjasnione z wiarygodnego zrodla Zobacz 1 godz.14 minuta w tym video-Mental Monopoly: Billionaires Funding Both Sides of Political Debates- ( Tommy Robbinson varies names)-https://www.youtube.com/watch?v=TqncwXM3ahw. Tommy musi uciekac z UK do swojego pracodawcy, bo juz ta wiadomosc sie rozniosla i ludzie w UK chetnie by go zatlukli….Przesylaj dalej..Tak sie syjonisci bawia z ludzmi na swiecie..

 • Dawid
  Reply

  tu jest ciekawy artykuł pasujący do poruszonej wcześniej dyskusji – o przekręcie jakim jest QAnon oraz o upadku wiarygodności Wilcock’a i Goode’a: https://bibliotecapleyades.net/sociopolitica2/sociopol_trump81.htm 🙂 po raz kolejny kłania się otwarty umysł, racjonalizm i krytyczne podejście do wszystkiego co się czyta, bo wiele różnych rewelacji to zwykłe operacje psychologiczne, mające na celu wprowadzić jedynie większy zamęt niż jest

  • Alex
   Reply

   Acha, i jakaś bibliotecapleyades.net jest dla Ciebie wyrocznią. Na podstawie jakiegoś takiego tekstu już wiesz wszystko. Super! Otwarty Umyśle!

   • Dawid
    Reply

    Drogi Alexie, zarzucasz mi że bibliotecapleyades jest dla mnie wyrocznią, a ja wyraźnie napisałem o racjonalizmie i krytycznym podejściu do wszystkiego co się czyta – nie twierdzę że to prawda, ani że to nieprawda, bo nikt z nas nie zna tych ludzi, a dobrymi intencjami to jest piekło wybrukowane 🙂 nijak nie da się potwierdzić wiarygodności wspomnianych wyżej osób, ani też jej podważyć, dlatego polecam podchodzić do różnych komentarzy mniej emocjonalnie, bo zareagowałeś tak jakbym przynajmniej uderzył w Twoją osobę 🙂 spokoju życzę

    • Alex
     Reply

     Oczywiście, że tak zareagowałem, bo wielokrotnie się powoływałem na ich wypowiedzi. Ja również nie twierdzę, że oni wiedzą wszystko, natomiast ilość spójności w wypowiedziach wielu ludzi z różnych epok (np. William Tompkins vs. Corey Goode) wskazuje na to, że coś jest na rzeczy i odrzucanie tego typu informacji jest dla mnie równoznaczne z wiarą w to co mówi TVN i TVP. Ilość tych whistleblowers to już duże kilkadziesiąt ludzi, może nawet dochodzi do setki. Niektórzy z nich są badami przed kamerą poligrafem przez fachowców i przez hipnotyzerów, aby wykluczyć konfabulacje i mind control. Nie jestem idiotą aby to tych tematów nie podchodzić krytycznie.

     • Dawid

      taka myśl mnie teraz naszła jak czytam i oglądam materiały od Goode’a i innych – publikują tyle niewygodnych i tajnych informacji, i dziwi mnie że jeszcze nikt go i reszty nie sprzątnął? nie życzę im tego, ale trochę to podejrzane… albo mają jakąś silną pozaziemską ochronę i są nie do ruszenia, albo to genialne wtyki 🙂 wiem, może przesadzam z tym sceptycyzmem, ale pod skórą czuję że coś tu nie gra…

 • pepe
  Reply

  Wasza wolność jest zagrożona. Przyszłość waszego świata jest zagrożona. To właśnie dlatego zostaliśmy tu wysłani, aby mówić w imieniu Sojuszników Ludzkości. Są oni we wszechświecie tymi, którzy utrzymują Wiedzę i Mądrość żywą oraz praktykują Duchowość Wielkiej Społeczności. Oni nie podróżują wszędzie wokół wywierając wpływy na różne światy. Oni nie zabierają ludzi wbrew ich woli. Oni nie kradną waszych zwierząt i waszych roślin. Oni nie wywierają wpływów na wasze rządy. Oni nie chcą rozmnażać się z ludzkością w celu stworzenia tu nowego przywództwa. Wasi sojusznicy nie chcą ingerować w ludzkie sprawy. Oni nie dążą do manipulowania ludzkim przeznaczeniem. Oni spoglądają z daleka i wysyłają emisariuszy takich jak my, z wielkim ryzykiem dla nas, aby dawać porady, zachęty i aby wyjaśniać rzeczy, gdy będzie to niezbędne. Dlatego przybywamy w pokoju z istotnym przesłaniem.

  Musimy teraz powiedzieć o czwartym rejonie w którym wasi przybysze usiłują się ulokować i jest to robione poprzez krzyżowanie gatunków. Oni nie mogą żyć w waszym środowisku. Oni potrzebują waszej fizycznej wytrzymałości. Oni potrzebują waszego pokrewieństwa z Ziemią. Oni potrzebują waszych zdolności rozrodczych. Oni chcą również stworzyć więzy z wami, ponieważ rozumieją że to stwarza posłuszeństwo. W ten sposób ugruntują tutaj swoją obecność, ponieważ potomstwo z tego programu będzie miało więzy krwi z Ziemią i dodatkowo będzie posłuszne wobec przybyszów. Być może wydaje się to nieprawdopodobne, jednak jest to jak najbardziej prawdziwe.

  Przybysze nie są tutaj aby zabrać wam możliwości rozrodcze. Są tutaj aby ulokować siebie samych. Oni chcą aby ludzkość wierzyła w nich i służyła im. Chcą aby ludzkość pracowała dla nich. Będą obiecywać każdą rzecz, oferować każdą rzecz i zrobią każdą rzecz, aby osiągnąć swój cel. Chociaż ich perswazja jest wielka, ich liczba jest mała. Jednak ich wpływ wzrasta, a ich program krzyżowania gatunków, który jest w toku od kilku generacji, ostatecznie okaże się skuteczny. Będą ludzkie istoty o wielkiej inteligencji, ale nie reprezentujące ludzkiej rodziny. Tego rodzaju rzeczy są możliwe i występowały niezliczoną ilość razy w Wielkiej Społeczności. Musicie tylko spojrzeć na waszą historię, aby zobaczyć zderzenie ze sobą kultur i ras, oraz dostrzec jak dominujące i wpływowe te wzajemne oddziaływania mogą być.

  Dlatego też, przynosimy ze sobą istotne informacje, poważne informacje. Ale musicie być odważni, ponieważ to nie jest pora na niezdecydowanie. To nie jest czas na szukania ucieczki. To nie jest czas na martwienie się o swoje własne szczęście. To jest czas aby wspierać Ziemię, wzmacniać ludzką rodzinę i aby wydobyć te naturalne zdolności które istnieją w ludziach – umiejętność widzenia, poznawania i odczuwania w harmonii z każdym innym. Te umiejętności mogą wynagrodzić te wpływy, które są wywierane na ludzkości w tych czasach, ale te umiejętności muszą wzrastać i być współdzielone. Jest to najwyższy stopień ważności.
  https://sprzymierzency.org/rozprawa-druga-wyzwanie-dla-ludzkiej-wolnosci/

 • Polkadot
  Reply

  Trzeba bardzo uważać na tych, którzy zarzucają innym agentrurę – najczęściej są to osoby opętane swoim ego i szkalują takich ludzi jak David Icke, David Wilcock, Benjamin Fulford bo to dla nich jedyny sposób aby zaistnieć medialnie. Sami nie mają nic do powiedzenia. Trzeba na nich patrzeć krytycznym okiem a nie łykać wszystko jak pelikan. I chyba już dziecko wie, że w dzisiejszych czasach nie ma guru, nie ma prawdy absolutnej, jest prawda subiektywna i zależna od programów własnej podświadomości połączonych ze świadomością ogółu.

  • Astre
   Reply

   Polkadot !
   Problem w tym, że (podświadomość, świadomość ogółu i temu podobne rzeczy), wszystko to wymyślili sobie ludzie nie przedstawiając na to rzetelnych dowodów, a jeżeli jakieś
   dowody niby na to są, to są one mgliste i nie dają odpowiedzi na wiele kluczowych pytań !?!

 • Grigori Wolny
  Reply

  Z kolesiem kontaktują sie tajne stowarzyszenia, CIA, KGB, bractwa itp. itd., spotkał się z Rockefellerem, i my mamy uwierzyć w to, że jest z tych dobrych i niezależnych? No ciężko będzie. A jeśli jest już więcej takich, jak on- w dobie kryzysu światowego- to tylko czekać, kiedy wyjdą na powierzchnię i przejma pałeczkę po… „nazistach”. Nie mówię, że jest oszust, ale również mnie nie wzruszył jako ten zwykły zjadacz chleba, jakim chce się prawdopodobnie widzieć i za jakiego mieć.

 • Astre
  Reply

  Tacy, którzy chcą wyeliminować ludzkość i zostawić tylko 500 mln. , to Socjopaci. Fundamentem ich istnienia jest – brak uczuć wyższych. Ale, to nie tylko oni, bo jest to nagminny objaw zaburzeń osobowości spotykany dosłownie wszędzie. Również Ci, którzy chcą z nimi w jakikolwiek sposób walczyć, czy ich wyeliminować w jakikolwiek sposób, to też socjopaci, tylko po drugiej stronie. Przykładem Socjopaty jest Donald Trump, który chce zbudować mur przed Meksykaninami i ktoś mu to nawet napisał na facebooku, bo znalazłem taki wpis na jego profilu. Innym dobrym przykładem Socjopaty jest Bill Gates, gdzie jego szczepionka Polio zabiła 600 tys. dzieci w Indiach. Ale, tak, czy inaczej należy zdać sobie sprawę, wszystko co tu jest począwszy od ziarnka piasku, po socjopatów, to dzieło tego samego Wszechświata……
  https://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/psychiatria/socjopatia-to-zaburzenie-osobowosci-co-5-ta-osoba-moze-byc-socjopata-aa-L5ep-z7vm-FMiw.html

 • Ryszard
  Reply

  Może udałoby się zrobić wywiad z Robertem Davidem Steele? (Ex CIA oficer)
  Robert David Steele was recommended for the Nobel Peace Prize in 2017. He is the pro bono Chief Enabling Officer (CeO) of Earth Intelligence Network, a 501c3 devoted to teaching holistic analytics (HA), true cost economics (TCE), and open source everything engineering (OSEE) and now also CeO of Open Source Everything (OSE Inc.), a for-profit that seeks to help all countries — America first if Donald Trump will listen — create a prosperous world at peace, a world that works for 100% of humanity, at 10% of the cost of the failed Western economy.

  The first step is the creation of an international Open Source Agency for local to global information-sharing and sense-making as well as OSEE innovation. His ideas would enable the achievement of the Sustainable Development Goals — within a decade or two at 10-20% of the cost of the prevailing industrial-donor model.
  https://robertdavidsteele.com

  robert.david.steele.vivas@gmail.com

 • Adam Kaczmarek
  Reply

  Przerabialiśmy ten artykuł jeżeli ktoś jest wystarczająco oczytany widzi doskonale dokąd zmierza i skąd pochodzi narracja tej wypowiedzi.
  Mówiąc krótko autor dyskredytuje te osoby w spób jaki robią to nie dojrzałe osoby które nie posiadają wiedzy i rozeznania.
  Nie jest to rzeczowy wywód a raczej próba ukazania kogoś w złym świetle.

  • Alex
   Reply

   A ja kiedyś sam nabrałem się na tego typu rewelacje, które tu linkujesz. Człowieku, skoro wrzucasz tu takie rewelacje, to najpierw zweryfikuj autora tego tekstu. Jaki jest jego dorobek, czy on coś zrobił pożytecznego dla ludzi. Jeśli autor ukrywa się i pisze same podobne rewelacje, to szkoda na niego czasu.
   Oczywiście, że istnieje coś takiego jak kontrolowana opozycja, ale do cholery, weź lupę i dokładnie się przyjrzyj wszystkim spójnością i niespójnością w ich wypowiedziach. Znajdywanie we wszystkim samej agentury i zagrożeń grozi chorobą psychiczną, trzeba włączyć myślenie, a nie powielać teksty anonimów.
   Sam fakt, że ktoś na swojej stronie mam teksty o syjonizmie i duchowości, nie znaczy, że tam jest 100% prawdy.

   • Kwaqu
    Reply

    Bajkopisarze jak Goode i Wilcock też przekazują rewelacje od anonimowych źródeł. Szczypta prawdy, kilogram kłamstwa zalane bulionem z fantastyki i mamy przepis na sraczkę. Historia wielokrotnie pokazywała, że ekipa spod znaku czerwonej tarczy uwielbia kontrolować obie strony konfliktu. Nie wiem czy tak jest w tym przypadku. Ale może być. Dlatego nie ma się co bulwersować trzeba włączyć myślenie i szukać prawdy. Nie znajdziesz kluczy jak szukasz tylko pod latarnią. Pozdrawiam

  • Dawid
   Reply

   Kwaqu, no sorry, ale jeśli Ty przyjmujesz wszystko tak bezkrytycznie i na czymś się naciąłeś to jest to tylko Twoja wina – cokolwiek czytasz, oglądasz, słuchasz, itd., musisz to przerobić i wewnętrznie poczuć czy to się z Tobą zgadza, a nie później wylewać żale że Icke, Wilcock i cała reszta jest beee 🙂 wszystko to co serwuje się ludziom nawet w takiej sferze duchowości jest tylko pewnym PRAWDOPODOBIEŃSTWEM – nie ma nic na pewno, przynajmniej do momentu w którym przekonasz się o czymś na własnej skórze

 • Adam Kaczmarek
  Reply

  mam wątpliwość,
  nie do Benjamina ale tego w jaki sposób się wysławia
  Wydawało by się że skoro ma dostęp do takiej widedzy z wewątrz oraz jest autorem 70 książęk, powinnien trochę orietnować się w tym o co naprawdę chodzi.
  Bo przecież depopulacja dla ochrony środowiska to tylko hasło dla wtajemniczonych abyu przekonać ich do konieczności tego celu.
  Podczas gdy prawdzowym motywem grup które na prawdę wiedzą o co chodzi jest totalna kontrola gdyż nie możliwe jest w obecnej sytuacji poskromić taką ilość ludzi.
  Gdybyśmy rozwiązania i technologie nie były by od początku zakazywane i spychane pod dywan, problemu z zbyt wielką ilością populacji i skażonym środowiskiem by nie było.
  Więc o co tu tak na prawdę chodzi ?

 • Piotr
  Reply

  Hanna, podoba bardzo mi sie pomysł wspomagania/ratowania Japończyków słowiańskimi konopiami. Do twojej przesyłki nasion dołączam ładunek pozytywnej energii

 • Ziomek
  Reply

  Mowa ciała Fulforda, częste pocieranie oka jest często drogą mózgu do blokowania kłamstwa albo unikania patrzenia na osobę, która jest oszukiwana. Mężczyźni zwykle pocierają oczy lub odwracają wzrok gdy mówią kłamstwa. U kobiet jest mniej prawdopodobne pocieranie oczu, używają bardziej subtelnego dotknięcia pod okiem. Częste pocieranie nosa moze sugerować kłamstwo. W Chicago, naukowcy z fundacji badań smaku i zapachu odkryli, że gdy kłamiemy są wydzielane substancje chemiczne, powodujące podrażnienie tkanki wewnątrz nosa. Przedstawili również, że wzrasta ciśnienie krwi i nos chwilowo się zwiększa. Zwiększone ciśnienie krwi „pompuje” nos i powoduje że nerwy w nosie zaczynają swędzieć, które trzeba zaspokoić szybkim przetarciem. Ot cała filozofia. No ale co ja tam wiem

  • Max
   Reply

   Rowniez zauwazylem, ze Fulford zachowywal sie bardzo nienaturalnie. Podczas calego wywiadu widac bylo a nawet wrecz wyczuwalo sie, ze jest on spiety i zblokowany. Moim zdaniem nie wynikalo to z tego, ze jest klamca tylko z powodu niemoznosci powiedzenia calej prawdy jaka zna.

 • Paweł Mendrek
  Reply

  Chciałbym ostrzec Panią przed zabiciem Smoka W Sobie, gdyż Smok Drak to tak na prawdę symbol Kard czyli działania z pola Serca jak sama Pani powiedziala. Nie slusznie ten japończyk powiedzial o zabijaniu smoka w sobie. Ponieważ są to symbole Pani dzialania. Nie moze Pani zabiż w sobie Serca(KARD=DRAK) gdyż srraci Pani wszystko o co Pani walczy. Legendy O Smokach i ich zabijaniu odnoszą sie do Nas. Czyli ludzi Pola…Polaków…jedyne wytworcze Pole Energetyczne zasilajace w tej sytuacji świat są tacy jak Pani i Benjamin Bo Jesteście (mam nadzieje ze ja też) Drakami…tymi Smokami. Dziękuję za Pani wkład bo czuję że to co Pani powiedziała jest z Serca Ale nie zna Pani prawdziwego znaczenia tej legendy

 • Robert
  Reply

  Elita chce depopulacji ludzi, dlaczego w takim razie nasz rząd zachęca do rodzenia dzieci ? Nie wydaje mi się żeby byli poza zasięgiem wpływów NWO.

  • George
   Reply

   Dlaczego zydowski rzad w Warszawie nakazuje szczepic polskie dzieci zatrutymi szczepionkami pod grozba kary pienieznej i odebraniem praw rodzicielskich? Dlaczego nie nakazuje szczepic Ukraincow zamieszkujacych Polske? Dlaczego Merkel niwe nakazuje szczepic muzulmanskich nachodzcow?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>