Brońmy księdza Henryka Jankowskiego – Leszek Bubel

More videos
Views
   

Żydowska propaganda chce zniszczyć dobre imię księdza Henryka Jankowskiego, który jest jednym z największych symboli patriotyzmu polskiego. Nie pozwólmy sobie wmówić bzdurnych oskarżeń przeciwko niemu.

Książka „Ostatnia bitwa prałata” została celowo źle zinterpretowana. Zawiera ona wszystkie materiały ze śledztwa, przesłuchania, protokoły, ponad 300 stron. Wynik postępowania był taki, że prałat jest niewinny. I to chcę podkreślić, bo o tym się nie mówi dzisiaj.

Po drugie, uważam, że ten tekst to jest kolejna zemsta “Gazety Wyborczej”. Już kilka lat temu fałszywie cytowali prałata, teraz to się powtarza. To zemsta nie tylko na ks. Jankowskim, ale i na polskim Kościele, a prałat stał się instrumentem w tej rozgrywce. To konflikt cywilizacyjny w Polsce, bo są ludzie, którzy po prostu nienawidzą tożsamości katolickiej Polski, chcą ją zniszczyć, od tysięcy lat. To konflikt między cywilizacją hebrajską, a katolicką.

Trzecia sprawa to pomnik. Niech gdańszczanie nie zapomną, że prałat razem z Lechem Wałęsą prowadził rewolucję, która obaliła komunizm w całym bloku sowieckim i ludzie do dzisiaj są im wdzięczni. Jeśli ten pomnik zostanie usunięty, to będzie wielki błąd historyczny.

Bardzo mnie przeraża postawa prezydenta miasta Pawła Adamowicza. Pamiętam jeszcze jak kręcił się wokół ks. Jankowskiego i prosił go o pomoc w karierze politycznej. Teraz ma tyle odwagi, że chce usunąć pomnik.

Fragment wywiadu z Peterem Reiną który ukazał się w tygodniku Tylko Polska w grudniu 2018 r.

A poniżej, obiektywne spojrzenie na atakujących księdza Jankowskiego:

20 komentarzy

 • jola
  Reply

  Komentarze wg. mnie sa zalosne…”jezeli jestes bez winy ,wez kamien i uderz…to jest jedna z nauk KK a tak dla przypomnienia – kosciol to ludzie.Jacy ludzie taki KOSCIOL ( KAZDY,nawet 1-osobowy)

 • Pingback: Jan od Boga, JEZUITS ORDER i Polski Ruch EZO | Livia Ether Flow

 • Ewa
  Reply

  Ja przepraszam, ale: „zniszczyć dobre imię kościoła katolickiego”???
  Dobre imię?- albo ja tu zwariowałam, albo świat oszalał już do reszty..
  Na temat ks. Jankowskiego się nie wypowiadam, bo nie znałam człowieka. O żydach nie trzeba nic mówić, bo wiadomo.
  Niestety, w naszym nieszczęsnym kraju chyba najtrudniej będzie wykorzenić to czarne dziadostwo, jeśli jeszcze ludzie są tak otumanieni.

 • Przem
  Reply

  Witam
  Jako widz tego kanału od wielu lat się wypowiem. Śmieszą mnie Ci inni widzowie którzy mówią, ż etan kanał nagle skręcił – zmienił narrację. Po takich postach nasuwa się od razu myśl, że nie są wcale długoletnimi widzami. Alex bezkompromisowo atakował wszelkie przejawy pedofili jak i poruszał wątki płynące do Watykanu. Czasem denerwowało mnie brak materiału dowodowego który byłby niepodważalny. Teraz w sytuacji ks Jankowskiego dwa razy uniewinnionego gdzie tak wielu już go osądziło panuje tu oburzenie ?
  Spróbuje to wyjaśnić. Poglądy przedstawiane tu przez na kanale wpasowywały się w trend zbuntowanych byłych katolików, sfrustrowanych organizacją w jakiej to byli wychowani – KK. Każda informacja która pokrywała się z wcześniej przyjętym scenariuszem umacniała i nakręcała. Pomijali wszelkie wzmianki o dobrych księżach który także mogą się rozwijać duchowo. Wrzucając ich do jednego worka czarno magików którzy będący w tym rytuale są skazani na brak wzrostu świadomości. Do tego będących w opozycji do wszelkich przemian duchowo mentalnych w kraju. Teraz kiedy wykorzystuje się wir odnowy w kościele (nazwałbym go taką rewolucją francuską) do usunięcia postaci nie tyle katolickiej co patriotycznej. Nagle kiedy w ich umysłach jest on już osądzony bo przecież już wybrali scenariusz – pojawia się GNIEW. Jak widzimy ma on różne ujścia, najgorsze, że żadne nie są przemyślane, nie opierają się na niczym… Bo jak nazwać oskarżenia kiedy nawet nikt nie widział oskarżających. Może jeszcze okazać się coś odwrotnego i wyjść jakieś prawdziwe brudy, ale na dzień dzisiejszy są to tylko pomówienia które są jak jasno widzimy celowo przepuszczane, mające dalej budować podziały i niszczyć filary wiary w narodowy zryw jakim była solidarność. Dziękuje za prowadzenie kanału i wartościowe wywiady.

 • Milka
  Reply

  Alex imponuje mi twoja kultura,niezależność i sposób poszukiwania prawdy obiektywnej. Cieszę się, że podejmując różne tematy starasz się rozjaśnić każdy problem ukazując go z różnych stron. Większość „budzących się” musi jeszcze wiele doświadczyć , by zobaczyć i rozumieć rzeczywistość ponad wszelkimi kategoriami wdrukowanymi przez system. Życzę dalszej owocnej drogi.

 • Radek
  Reply

  Alex dlaczego zadajesz się z hardkatolami. Przecież oni tylko wycierają sobie gęby narodem.Jak przyjdzie co do czego to zamienią się w posłuszne,watykańskie owczarki.

 • Marcin
  Reply

  Szanowny Panie Alex
  zapraszam do Gdańska… z tych samych powodów dla których broni się księży ludzie boją się ujawniać te informacje.
  W zasadzie zastanawiam się gdzie się Pan pogubił po przejściu na prane, bo kontakt z Duszą i intuicją chyba się urwał. Z wielkim szacunkiem pozdrawiam

  • Alex
   Reply

   W kółko to samo bla bla bla. Daj mi konkretnego człowieka, który został pokrzywdzony! Chcę z nim/nią porozmawiać, a nie słuchać filozofów od siedmiu boleści.

 • Adam
  Reply

  Z niepokojem obserwuję ewolucję twojego kanału, Alex. Nie będę cię do niczego przekonywał w kwestii prałata Jankowskiego, bo, mówiąc szczerze, nie wydaje mi się, abyś był zainteresowany argumentami. Ty już „wiesz” jak jest. Jako widz PorozmawiajmyTV, wybiórczy, ale oglądający ją od samego początku, wyrażę jednak swoje zdanie ogólne. Pewnie je zignorujesz, zwłaszcza, że piszę je anonimowo, ale wiedz, że coraz więcej osób myśli podobnie do mnie. Zawsze można powiedzieć, że mamy umysły „zmindcontrolowane” i sprawę uciąć. Ale to byłoby niedojrzałe posunięcie, choć często stosowane. Obserwuję tzw. media alternatywne od lat. Widziałem już różne zwroty, ale to, z czym mamy do czynienia w ostatnim czasie, jest szczególnie groźne. Radykalizujecie się, stając się częścią diabolicznej polityki (to nie tylko metafora). Lgniecie do skrajności i przyciągacie ludzi skrajnych, cynicznych. Z waszych ust wypływają potoki słów takich jak „prawda”, „miłość”, „dobro”, ale to, co robicie w realu, odbiera wam wiarygodności. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że ta cała medialna „alternatywa”, to tylko gra o wpływy i pieniądze, w której „diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni”.

  • Alex
   Reply

   Halo! Tu Ziemia! Ten człowiek został uniewinniony po dwóch dogłębnych śledztwach. A ta tzw. „pokrzywdzona” Barbara się nie pokazała, są tylko jakieś teksty z jej wypowiedzią. Dopóki nie udowodniono winy, człowiek jest NIEWINNY. Zwłaszcza, że został uniewinniony już wcześniej. A żydowscy sędziowie i prokuratorzy wtedy nie przepuściliby takiej okazji aby mu dokopać, gdyby istniały rzeczywiste dowody winy.

 • Suar eduj
  Reply

  Kochani co do don pastę Jankowskiego to święty nigdy nie był i nie będzie. Jego przydomek to „ alcapone vaticanu”.
  Miał dwójkę szpiegów do obrony : mężczyzna i kobieta , szkoleni na jednej z duńskich wysp , odtrutkę kupował imbjaskowski z Rosji no byli zaczipowani, telepatia rozwinięta jak język polski u narodowości polskiej , nie obecnych polaczkow. Zabijali i inne rzeczy robili . Dziś szpieg ukrywa się w Azji jak chcesz kontakt to możemy się za kilka miesięcy umówić i sam ocenisz…. kim był , posłuchasz również o kilku wagonach łapówek w postaci papierowych pieniędzy dla kleru w zamian za zgodę na tarcze antyrakietową… itd. Ani Karol Wojtyła, który miał dzieci i kochanki ani don pastę kapelan tw. Bolka ani podlecki ( tw. Janusz ) świętymi nigdy nie byli i nie będą …

  • Przem
   Reply

   Jeśli choć część tych informacji jest prawdziwa czemu nie ujawnisz ich ? Czemu nie zrobisz wywiadów czy bloga. Przecież nie są to anty systemowe wpisy wręcz przeciwnie wpiszą się idealnie w aktualną narrację. Skoro więc nie ogranicza Cię strach, skoro tak jesteś tego pewny zrób coś wreszcie z tym. Choćby Alex będzie zainteresowany. Kiedyś paru osobom zaproponowałem by ujawnili choćby na paru zdjęciach skandal jakim to rzekomo byli świadkami. Mianowicie prostytutki w plebani miały być i świadczyć usługi…
   Tylu widziało tylu słyszało, a jak chciałem cokolwiek zobaczyć to jeden kierował do drugiego, ten do trzeciego itd nic się nie dowiedziałem. Co najciekawsze wszyscy są wciąż tego pewni. 🙂
   Na koniec Prawda jest także ciężarem jeśli choć trochę jej dźwigasz, a nie dzielisz się nią, w końcu Cię przygniecie. Jak się rozleje na innych pociągną Cie tez do odpowiedzialności.

 • Aleksandra
  Reply

  Alex, jestem strasznie rozczarowana tą publikacją, podczas gdy jednocześnie tak wiele mówiłeś ostatnio o rozwoju dzieci i wypowiadacie się w sprawie handlu dziećmi itp. Nie chę osądzać, zanim zapadną wyroki, ale moja wrażliwość i kobieca intuicja oraz to, czego sama doświadczyłam od kleru, a także moja obserwacja wielu podobnych przypadków – to wszystko podpowiada mi, że Jankowski raczej nie jest bez winy. W cywilizowanych krajach nawet ludzie pracujący z dziećmi mają zakaz spouchwalania się w formie głaskania czy przytulania dziecka, no ale oczywiście ręka księdza jest „święta”. Uważajcie z takimi wypowiedziami, bo możecie kogoś bardzo skrzywdzić. Widziałam w dzieciństwie wiele złamanych i zaszczutych dzieci, które ksiądz w „dobrej” wierze brał sobie na kolana, aby trochę poprzytulać, a potem wyszło, że nie tylko przytulał… I oczywiście znów wypowiada się facet, chyba pozbawiony wrażliwości i świadomości, czym jest delikatność dziecka i przekraczanie granicy jego intymności, wykorzystując do tego „autorytet” duchownego. Cenię Twój kanał, ale ta publikacja to bolesny cios, pewnie nie tylko dla mnie.

  • Alex
   Reply

   Halo, Aleksandra! Tu nie jest mowa o całym klerze, tylko o pojedynczym człowieku. Wiem o tym doskonale, że jest dużo księży, którzy wykorzystują dzieci. Ich należy osądzić. Natomiast to co się dzieje w tej sprawie, to jest celowe niszczenie polskiego ducha narodowego poprzez zaszczucie człowieka, który został uniewinniony kilkanaście lat temu. To jest celowa antypolska propaganda. Zbigniewowi Stonodze też próbowano przypiąć łatkę pedofila, bo jak komuś napiszą na czole „pedofil”, to człowiek ma już przerąbane, to gorsze niż przed wiekami klątwa.
   Tak, zgadzam się, kościół jest przeżarty zgnilizną, ale tutaj chodzi o konkretnego człowieka.

   • Aleksandra
    Reply

    Rozumiem, Ufam, że opieracie swoją opinię na solidnych podstawach. Mimo to czuję bunt, gdy słyszę wypowiedź, że głaskanie ministrantów przez księdza to przecież takie normalne. Nie, to nie jest normalne, zwłaszcza, że dotyczy mężczyzn o zblokowanej/ często zaburzonej seksualności, co jest skutkiem celibatu. Naprawdę w dobrej wierze polecam ostrożność w takich tematach. Pozdrawiam i niezależnie od różnicy zdań, dzięki za wartościowy kanał.

 • Brie
  Reply

  I z tym filmem żegnam was bezpowrotnie. Koniec z oglądaniem waszego kanału pełnego nienawiści. Bardziej was obchodzą „żydostwo”, jakieś gazety, niż krzywda i ból skrzywdzonych. To kolejny kanał który się wtopił. Tyle samo warci co kk jesteście.

  • Alex
   Reply

   Człowieku anonimowy! To nagranie jest o człowieku patriocie, który jest szkalowany bzdurnymi oskarżeniami. Oglądnij zanim napiszesz jakąś kolejną bzdurę.

  • Łukasz
   Reply

   Mnie też to dobiło. Jestem totalnie zniesmaczony. Strzelacie sobie w stopę. Jaki w tym macie interes? Jeżeli oskarżenia się potwierdzą to Porozmawiajmy TV straci całe zaufanie broniąc gada-pedofila. Skąd ta pewność że on jest niewinny? Piszesz Alex „są to bzdurne oskarżenia”? Skąd wiesz? Porozmawiajmy TV idzie w skrajność. Nie popieram takiego dziennikarstwa. No i przepraszam bardzo, ale ten człowiek nie jest żadnym symbolem ducha narodowego naszego kraju jak piszesz. Nie umniejszam jego zasług, ale to że ktoś zrobił coś dobrego nie znaczy jeszcze że się po drodze nie zhańbił. Tez jestem patriotą, ale chyba różnie rozumiemy te słowa.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>