Handel polskimi dziećmi trwa – Paweł Bednarz

More videos
Views
   

16 komentarzy

 • Justyna
  Reply

  ważny jest filmik dodany dodatkowo… ten z Wojciechowskim…on się nawet nie dziwi…on doskonale wie o wszystkim….czy wy tego nie widzicie????? a ci tu o aborygenach…

 • Justyna
  Reply

  czy kogokolwiek tu piszących komentarze interesuje choćby w najmniejszym stopniu temat, o którym mówi Pan Bednarz??? Alex…nie puszczaj pod takim filmem bzdurnych komentarzy nie na temat.

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Handel polskimi dziećmi trwa – Paweł Bednarz | Mowie Jak Jest

 • sano2
  Reply

  Paweł Bednarz jest zwolennikiem dobrze nam znanego agenta jacka celeiba. W komentarzach pozytywnie się wypowiada na temat celeiba. Na swoim kanale celeib udostępnia filmy Pawła Bednarza więc pewnie ze sobą współpracują.

 • Andrzej21
  Reply

  Edward pisze: „Dowiedz się, jak działają takie egregory, bo nic nie rozumiesz.” Otóż: Takie egregory działają tak, że pod działaniem Ducha Świętego obecnego w kościele wpadają w popłoch lub zaczynają się stawiać, wierzgać, co powoduje uczucie osłabienia ich nosiciela. Druga możliwość jest taka, że gdy taki egregor (zły duch) słabnie lub jest wyrzucony pod wpływem działania Ducha Świętego, to jego nosiciel słabnie. Tak jak alkoholik, który słabnie i zaczynają mu się trząść ręce przez jakiś czas po odstawieniu alkoholu.

 • Andrzej21
  Reply

  Alex, to widać i Ty wiesz. Nie trzeba dowodów. Choćby wywiad bodaj sprzed roku z panią opowiadającą o kryształowych dzieciach, która mówi że jakie to straszne siły działają w kościele, jak coś wysysa z niej energię albo jak dziecku się słabo zrobiło jak weszło do kościoła. Coś w tym stylu. A tymczasem ja sprawdziłem sytuację na sobie. Zacząłem chodzić do kościoła, przyjmować Komunię Świętą i zauważyłem bardzo szybko przypływ sił witalnych, ustąpiła depresja. Samo już wejście do kościoła powoduje że czuję tam jakąś taką dobrą serdeczną i sprzyjającą atmosferę. Dużo moich znajomych ma podobne odczucia. Natomiast podobnego odczucia jak opisuje ta pani doznałem odwiedzając kiedyś szpital psychiatryczny i ubojnię drobiu.

  • Polak Słowianin
   Reply

   No to ja powiem tobie co ja zauważam i doświadczam o kilku dobrych lat – odkąd przestałem wspierać energią żydokatolicki kościół (min. przestałem uczęszczać na tzw. msze „święte” i uprawiać kanibalizm w postaci spożywania „ciała” i picia „krwi”) odzyskałem kontrolę nad swoim życiem. Poczułem, że posiadam wolną wolę, która kreuje rzeczywistość w kierunku , jaki sobie zakładam. Skoro jesteś jednym z tych, którzy tak wychwalają pod niebiosa żydokatolicyzm/judeochrześcijaństwo to zawsze nasuwa mi się logiczne skojarzenie „odpalające” praktycznie każdą religię/dogmat religijny -> co ci biedni Indianie z powiedzmy Amazonii i Aborygenii z Australii musieli takiego złego uczynić w poprzednich wcieleniach, że nie będzie im dane „znaleźć się w raju” bo nie wychwalają pod niebiosy jakiegoś zbawiciela/Joszue czy jakiegoś Allaha, czy innego tego typu „guru”?? A przepraszam, przecież nie ma reinkarnacji zgodnie z „logiką” żydokościoła, więc nasuwa się tu pytanie – kim jest ten zwany „Bogiem”, że skoro mamy tylko jedno życie, to jeden jest piękny/bogaty/mądry/etc. i ma leciuchno w życiu, a drugi jest szkaradny/trędowaty/biedny/głupi etc.- na podstawie jakiego „algorytmu” ten „Bóg” jednym daje bajkowe życie a drudzy mają przeje..ane ?? W tym całym dogmacie nic nie trzyma się kupy, ale zaczynasz łapać o co kaman, gdy przypomnisz sobie słowa manipulacji do potęgi n-tej -> „błogosławieni, którzy nie widzieli a UWIERZYLI …”. Więc ci co WIERZĄ niech biją pokłony, klękają, wykonują gest poddańczy (żegnanie się). Ja wyznaję WEDĘ – WIEDZĘ i wierzącym nic do tego. Mam również wielu znajomych, którzy mają dokładnie takie same (albo bardzo zbliżone) odczucia i dowody w manifestującej się rzeczywistości jak ja, po tym jak przestali „obdarowywać” swoją energią kościół judeochrześcijański.
   Ps. Nie chcę nikomu nic narzucać, ani mieć coś narzucane, więc – niech judeochrześcijanie sami płacą na działalność swoich „duchowych guru”, koniec z konkordatem i przywilejami dla tych „świętych” krów – ja suweren nie zgadzam się na to, taka jest MOJA WOLNA WOLA !!!

 • Andrzej21
  Reply

  Kolega napisał: „ale w ostatnim czasie myślę, że nie tylko ja, ma coraz więcej wątpliwości co do szczerości przekazu(w poszczególnych sprawach, nie generalizując)”. Ja też kiedyś w pewnym momencie połapałem się, że na tej stronie jest mnóstwo dezinformacji, fałszywych i szkodliwych przekazów, szczególnie na temat kościoła katolickiego i chrześcijaństwa. W innych dziedzinach też, ale o tym pisałem już w innym miejscu. Panu Pawłowi radzę z dobrego serca uważać przy zadawaniu się z panem prowadzącym tę stronę. Też kiedyś należałem do wielkich entuzjastów tej strony, ale kilka pewnych życiowych przypadków otworzyło mi oczy. Pozdrawiam wszystkich myślących i uświadomionych!

  • Alex
   Reply

   Kolego Andrzej21, gryzie Cię to, że jasno publikuję informacje o zbrodniach Watykanu. I tyle w temacie. Jeśli masz dowody na jakieś dezinformcje, to bardzo proszę przyślij mi je, chętnie skoryguję wszelkie pomyłki.

 • kilerro80
  Reply

  Apel do Pana Alexa!!!
  Proszę troszeczkę więcej i częściej poruszać ten temat! Wspierałem do tej pory pański kanał, ale w ostatnim czasie myślę, że nie tylko ja, ma coraz więcej wątpliwości co do szczerości przekazu(w poszczególnych sprawach, nie generalizując). Od samego początku podziwiałem Pana za to, że pomaga Pan rozwijać świadomość i swobodne(wolne) myślenie. W ostatnim czasie jednak to poszerzanie własnej świadomości nasuwa pewne konkluzje. Coraz więcej niewyjaśnionych tematów (hrabia Potocki), które wymagają intensywniejszego ruszenia głową. Ja naprawdę w dużej mierze sposób swobodnego i wolnego myślenia zawdzięczam temu kanałowi, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Ludzkie umysły się otwierają.
  Pozdrawiam!!!

 • Tomek
  Reply

  Miedlar to watykanski troll, pomimo ze go wyrzucili z tej mafijnej organizacji to on nadal im sluzy bo tak go zaprogramowali. Uspokoil wlasne sumienie i mysli ze niema tematu

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>