Przepowiednie jasnowidza z Brazylii – Jucelino Nóbrega da Luz

More videos
Views
   

15 komentarzy

 • Anna T.
  Reply

  oglądam to drugi raz 5 listopada 23 roku. pan jasnowidz powiedział że wojna na Ukrainie skończy się w lipcu 23 roku nagle. Wojna jeszcze trwa….wprawdzie media ucichły z lekka, bo pojawił się nowy konflikt Izrael-Palestyna, ale wojna trwa.

 • leu
  Reply

  jesli chodzi o wizje z wtc to pojawialem sie na dachu jednego wiezowca i zrywal sie potezny wiatr i zaczynal bujac wiezowcami az sie przwracaly a ja z nimi bedac na dachu byly to naprawde nieprzyjemne sny dreczace do momentu ich zawalenia

 • Kasia
  Reply

  Facet gada same ogólniki. Myślałam, że coś więcej powie. Tak jak ktoś inny napisał, jedyne konkretne, to kiedy zakończy się wojna no i ten rok 2046 bodajże… Pierwsze niedługo zweryfikujemy. 🙂

 • Damian Prędota
  Reply

  Niestety nie odpowiada konkretnie na pytanie o losy wojny na Ukrainie. Ponadto najprawdopodobniej widzi inną linię czasu jeśli chodzi o przyszłość Polski, bo wiele jasnowidów uważa inaczej. Dodatkowo Anna Głowacz w swej książce,,Gwiezdne Dzieci” potwierdzą, że rzeczywiście będzie taka przyszłość Polski

 • Antoin
  Reply

  Obejrzałem z zaciekawieniem, początek nawet nawet, ale pod koniec czar prysł, koleś mówi tylko ogólnie to co każdy wie, nie chce pójść swoją odpowiedzią w żaden konkret, rzucił sobie jakąś datę na koniec wojny to w sumie jedyny konkret ido zweryfikowania w niedługim czasie.

 • część całości
  Reply

  Ten Pan ingeruje w ciąg przyczynowo skutkowy. Może i ma prorocze sny. Jednak jego ingerencja wynika z obawy przed śmiercią jak tak jak większości istot ludzkich którzy nie zdają sobie sprawy kim są w istocie swojej. Oszukać przeznaczenie, leciała kiedyś cała seria filmów pod tym tytułem. Pytam się czy ludzie ci w końcu wyzionęli ducha czy NIE i są inmortal (nieśmiertelni) w ciałach swoich?
  W wielkiej iluzji umierają nie tylko istoty ludzkie ale i bogowie oraz zarządzający każdą przestrzenią, jej poziomem. Nawet wszechświat, Brahman kiedyś wyzionie ducha i jego duch zostanie przeformowany w wyższym fraktalu o którym Wedy mówią że jest nim świat duchowy. Czy i ON ten świat duchowy jest też częścią czegoś jeszcze większego i potężniejszego ? Dowiemy się gdy tam wrócimy jako całość po przetransformowaniu. Jako w niebiosach tak i na ziemi. Jako na ziemi tak i w niebiosach. To by wyjaśniało żę wyższy fraktal także jest tylko częścią jeszcze większej całości.
  Ja to w ten sposób rozumiem.

  • Pioti
   Reply

   Chodzii tu o zapętlenie (tzn sprzężenie zwrotne).
   Często prezentowana jako „Karma”, ale bardzo mało mowi się o „Darma” .
   Należy odpowiedzi szukać poza …
   … jednocześnie zagłębiając się w Sobie.
   Na ten czas mogę powiedzieć że wszelkie poziomy wytworzone w tym „Jajku” osiągają swe maxima,
   co pozwala je zamknąć i oczyścić.

 • Mariusz K
  Reply

  zelenski to zyd tak jak Zuckerberg i reszta ktora chce wladzy , tak jak szwab i reszta, wojna to ustawka, dojenie polski zeby zrobic miejce dla zydow czytaj ustawa o kleskach zywiolowych . rzad nie jest polski to wiadomo od dawna. a sama Polska jest firma na wall street. wiec koniec moze byc ale dla zamydlenia oczu. ( 15 minutowe miasta ) ( nie bedziesz mial nic i bedziesz szczesliwy) Jedynym wyjsciem jest samowystarczalnosc.

 • Monika
  Reply

  czy mozna zrobic nagrania z Renata Engel jak ona widzi niektore kwestie obecnie wojny itp? to jedna z najlepszych jasnowidzek.

 • Filip
  Reply

  Jestem pod wrazeniem tego z jakimi ludzmi sie spotykasz i nagrywasz te rozmowy. Dobra robota oby wincyj takich materiałów.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>