Prostota i niezwykłe efekty stosowania metody BSM – Piotr Lewandowski

More videos
Views
   

– historia poznania metody BSM
– skąd Sophia Loren na okładce
– prostota metody powoduje, że ludzi jej nie stosują
– skuteczne wyleczenie porażenia mózgowego i autyzmu
– tej metody warto nauczać już w przedszkolu

Strona i kontakt: www.samoleczeniebsm.pl

10 komentarzy

 • Barbara Gołębiewska
  Reply

  Czytam Biblię i oglądałam filmik z Jezusem, który uzdrawiał przez dotyk rękoma, powiedział swoim uczniom gdyby mieli wiarę też tak by uzdrawiali. Zaczęłam się nad tym zastanawiać, że bardzo bym chciała tej metody się nauczyć. Bóg mi na drodze postawił pana Lewandowskiego i zaczęłam stosować na sobie i wiem że działa. Wiem i znam metod leczenia kilka a to jest szczególne, ponieważ Jezus tę metodę stosował.

 • Paul
  Reply

  Poniżej podaję link do oryginalnej wersji książki. Dla wyjaśnienia autorem metody jest Pan Uchnast i jego tekst jest na tej witrynie. Pan Lewandowski współpracował przez jakiś czas z autorem, ale miał inną wizję „modelu biznesowego”. Autor chciał propagować metodę za darmo i stosował ją przez wiele lat z sukcesami. Natomiast Pan Lewandowski napisał swoją wersję żeby ją sprzedawać. Oto link do oryginalnej książki, w jej nagłówku zgodnie z ideą autora są słowa: „Drukowanie i kopiowanie wskazane”.
  https://rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin2/Leczenie/Samoleczenie%20metoda%20BSM.pdf

  • Alex
   Reply

   Gdyby Piotr Lewandowski nie drukował tej książki i jej nie reklamował, to niewielu ludzi by o tej metodzie wiedziało. To właśnie dzięki drukowanej książce szerszy świat się o tym dowiedział. Poza tym, większość ludzi nie ceni tego co dostaje za darmo.

  • MM
   Reply

   Ano pierwszy raz, bo mówiło się o niej w telewizjach regionalnych ponad 20 lat temu, a potem wszystko wywalono, bo weszła FARMACJA.
   Ale na youtube są nagrania ludzi korzystających z metody oraz na płycie dodanej do książki jest wywiad jakiej ś dziennikraki z Piotrem Lewandowskim, sprzed lat, gdzie mówią o metodzie.
   Ja byłam kiedyś na spotkaniu
   w Teatrze Polskim we Wrocławiu (wejście było za darmo) – cały Teatr był pełny
   i było bardzo wiele starszych osób, które sobie nawzajem opowiadały o tym na co im pomogło.
   Książki były wtedy po 10zł.
   Dziś, po 20 latach są po 25zł chyba, więc cena nie poszłą do góry za bardzo.
   Tanie jak barszcz, łatwe, bardzo szybkie w działaniu i skuteczne
   ale ludzie wolą ćpać tabletki i stękać….

 • Adrian
  Reply

  Niesamowite niedawno pod jednym filmem znanego kanału o tematyce medycznej oraz duchowe (Ale i nie tylko) wspomniałem właśnie, że my Polacy mam też dorobek na tym gruncie, a nie tylko tzw Wschód – że są metody, które początek mają np w Indiach, a rozwijane już poza, lub nawet początek jest z tej części świata. Jako przykład podałem metodę BSM.
  Bardzo się cieszę, że wychodzi wiedza i praktyczność BSM na światło dzienne, które może być świetnym narzędziem lub wzbogaconiem warsztatu do pracy ze sobą i innymi ludźmi.
  Dziękuję za ten wywiad.
  Adrian.

 • Eugeniusz
  Reply

  Świetna metoda mnie pomogła i to bardzo. Ale ludzie nie wieżą że to jest możliwe bo inni będą się śmiać. Taka natura ludzka.

 • Grażyna
  Reply

  Ludzie stosujcie metodę BSM, dawno temu wyleczyłam sobie ból gardła,silny ból ucha i refluks żołądka u córki.Teraz wracam do niej Grazynaponownie. Powodzenia.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>