Zdrowie i odmładzanie, cz. 4 – Przegląd metod oczyszczania organizmu – Beata Miłkowska

More videos
Views
   

– głodówki i posty
– lewatywy
– chelatacja
– metoda Gersona
– zmiana diety
– eliminacja nałogów jedzeniowych (uzależnienia od cukrów)
– sposoby uzależniania się od cukru
– praca z psychiką aby pozbyć się nałogu jedzenia słodyczy
– ziemia okrzemkowa
– enterosgel
– kanabinoidy
– nowe technologie

Jednym z najlepszych źródeł wysoko przyswajalnych minerałów jest wulkaniczny minerał zeolit-klinoptylolit, który powstał miliony lat temu. Jego unikalna struktura siatki krystalicznej zawiera czystą, krystaliczną wodę wzbogaconą ponad 30 różnymi minerałami i pierwiastkami śladowymi w formie koloidalnej. W Europie najbardziej czystym zeolitem do konsumpcji jest Vita Pure firmy LavaVitae. Zapraszamy do szerszego zapoznania się z informacjami o Vita Pure na stronie Porozmawiajmy.tv/LavaVitae

Kontakt

W sprawie wszelkich pytań prosimy kontaktować się z Cezarym Stawskim:
tel. 788-323355, email: Vedamir55@gmail.com

Linki do całej serii „Zdrowie i odmładzanie” z Beatą Miłkowską:

 1. Odżywianie komórkowe
 2. Oczyszczanie organizmu z toksyn i pasożytów
 3. Jak możemy wykorzystać komórki macierzyste
 4. Przegląd metod oczyszczania organizmu
 5. Jelita to drugi mózg
 6. Jak się odmładzać
 7. Jak sobie radzić z autyzmem i innymi chorobami układu nerwowego

17 komentarzy

 • Ola R
  Reply

  Szkoda,ze nie dowiedzielismy sie jakie dzialanie na nas ma ziemia okrzemkowa poza informacja,ze ziemia z kaolinem jest niezdrowa.Byc moze na rynku istnieja rowniez nieoszukane produkty.

 • Tosza
  Reply

  Candida, jest to obca forma życia, nie jest to żaden grzybek lecz patogen grzybo pobny. Nie powinna Candida w ciele człowieka obecna być nie powinna, choć takie opinie krążą w medycynie naturalnej. Candyda jest tym, co fałszywie nazywają „rakiem” lub „onkologią”. Nie wywołuje ją, lecz nią właśnie jest. We wszystkich szczepionkach jest obecna i jak rodzi się człowiek, to jest wstrzykiwana do organizmu ludzkiego. Wszystko co odkwasza organizm ludzki, jest szkodliwe dla candidy.

  • JohnVeto
   Reply

   Tak, Candida to obca forma życia i przybyła sobie z odległej Galaktyki. Albo, rozsiali ja źli kosmici.
   Najpierw podaj dowody, albo przynajmniej przesłanki na to co głosisz …w ramach ładu informacyjnego …? !

 • Adamo
  Reply

  Widzę że cykl filmów zmierza w stronę reklamy nowoczesnego preparatu który niebawem poznamy a wszystkie inne metody są nie do końca skuteczne.

 • Zamyslawski R.
  Reply

  Gdy organizm przechodzi na tak zwany „Tryb awaryjny” to zaczyna pobierać energię z tłuszczy i jednocześnie je spalać .
  Do zdrowych tłuszczy zaliczamy oleje roślinne z pierwszego tłoczenia na zimno oraz masło Klarowane Gehe które zawiera 100% tłuszczu . Masła ze sklepów mają w swoim składzie 83-82 % tłuszczu a reszta to raczej wielka niewiadoma.
  Słabo dotleniony organizm możemy wesprzeć perhydrolem o stężeniu 3 lub 3,5 % . Nie mylić z perhydrolem który jest dostępny w Aptekach ponieważ zawiera dodatki.
  Aby zrobić perhydrol o stężeniu 3% musimy kupić w sklepie z odczynnikami chemicznymi perhydrol 30% i rozcieńczyć z wodą destylowaną .
  Zaczynamy od dodania 3 kropli do szklanki wody i co dzień dodajemy po jednej kropi aż dojdziemy do dziesięciu.
  Potem robimy 3-5 dni przerwy i możemy już pic co dziennie po 10 kropli z wodą , doskonale dotlenia organizm i jest świetnym utleniaczem i niszczy wszystkie pleśnie i grzyby.

 • Adam
  Reply

  Może osobny program o nowych technologiach? Chociaż krótki przegląd tych dostępnych w Polsce aby poznać kierunek do pogłębienia wiedzy.

 • Zamyslawski R.
  Reply

  Zanim zdecydujemy sie na oczyszczanie z toksyn musimy koniecznie mieć szczelne jelita . W przeciwnym razie resztki pokarmu będą się przedostawały do miejsc gdzie będą zalegały co będzie powodować złogi i pokarm będzie toksyczny i wydzielał szkodliwe kwasy. Podobnie jest w wydalaniem toksyn duża ich część wydalana jest przez jelito grube , gdy jest nie szczelne toksyny będą przemieszczać się do innych partii ciała i zanieczyszczać krew.
  Jednym z głównych powodów nieszczelnych jelit jest gluten który jest zawarty w białym pieczywie i innych pszennych produktach.
  Jeśli zobaczysz etykietę że dany wyrób pszenny nie zawiera w składzie glutenu to znaczy że został on zastąpiony zamiennikami które działają tak samo jak gluten !.
  Proces uszczelniania jelit trwa od 3 do 6 miesięcy .
  Jeśli już musisz jeść chleb to tylko ten na zakwasie z mąki orkiszowej . Do odbudowy flory jelitowej doskonale sprawdza się naturalny ProBioTyk lub ProBioMinerał .

 • Robert Zamyslawski
  Reply

  Aby mieć duże zdrowe i bogate w makro i mikroelementy oraz witaminy warzywa i owoce musimy zacząć od podstaw czyli od gleby.
  Regularnie dostarczać jej mikro i makroelementów .
  Aby nasze sadzonki i drzewka były zdrowe musi być zdrowa Ziemia.
  Dzięki temu łodygi i korzenie będą silne , mocne i zdrowe . Co przełoży sie potem na nasze plony , które będą zawierały wszystkie niezbędne składniki odżywcze jakie potrzebuje nasz organizm do prawidłowego funkcjonowania.
  Więc jeśli chodzi o zdrową glebę podstawą są :
  Bor , Krzem , Potas , Mączka Bazaltowa , Zeolit , Betonit i Diabaz .
  Ziemia nie będzie kwaśna a nasze rośliny będą w stanie lepiej wchłaniać wodę i wszystkie inne potrzebne składniki których potrzebują . Nie używamy żadnej chemii i sztucznych nawozów !
  Tylko nawozy naturalne , kompost i podlewamy roślinki kiszonką z pokrzyw .

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>