Ostatni wywiad z Maxem Spiersem

More videos
Views
   

W nagraniu są polskie napisy. Aby je widzieć, proszę je u siebie włączyć.

Max Spiers zmarł 16 lipca 2016. Przyczyny jego odejścia są nadal nieznane. Cztery dni wcześniej, 12 lipca, na prośbę Maxa nagraliśmy z nim trzeci, ostatni wywiad, po którym planował już tylko uczestniczyć w konferencji w Londynie w sierpniu, a potem zajmować się tylko pozytywnymi tematami, jak zdrowie, rozwój, itp.
To nagranie było bardzo trudne, ponieważ gdy tylko Max poruszał „niewygodne tematy”, natychmiast coś powodowało, że stawał się śpiący i miał znieczulone gardło. Po pół godzinie nagrania przerwaliśmy i poprosiliśmy go aby poskakał na trampolinie (co również zostało nagrane) i wziął zimny prysznic. Gdy już czuł się odświeżony rozpoczęliśmy nagrywanie od początku. Niestety już po kilku minutach coś zaczęło przejmować jego świadomość i go usypiać.
Pomimo tej trudnej sytuacji wszyscy czuliśmy, że musimy dokończyć to nagranie, skoro coś chciało temu zapobiec, to nie mogliśmy odpuścić.

Poprzednie wywiady z Maxem:
1. Milab, Anunnaki, Voodoo i pętla czasu – Max Spiers
2. IV Rzesza, Dulce i księżycowa maszyna przechwytujące dusze – Max Spiers

Wykład z konferencji Projekt Ziemia z 23 kwietnia 2016

Category: Historia, Nauka, Umysł

289 komentarzy

 • Watcher
  Reply

  Już kiedyś oglądałem cały wywiad z nim, coś mnie tchnęło aby znowu do niego wrócił. To co mówi o Kaine i Ablu. Moje nazwisko od tylko brzmi Kain Ś EL….Kain jest Bogiem. Bardzo intrygujące informacje…zobaczymy co jeszcze przyszłość przyniesie.

 • Joanna
  Reply

  mówi o swoim zmęczeniu..odlatuje ..nie wninsm w szczegóły, dlaczego…ale jak można człowieka tak męczyć..

 • Joanna
  Reply

  nie rozumiem czemu wywiad nie bhl przerwang jeśli Max mówi że ma problemu z gardłem i słychać, d ledwo mówi. nie wiem czemu jest w takim stanie , ale wg mnie TK on fid męczył, pkchokere to było.

 • stan
  Reply

  Strasznie dziwny ten wywiad, nie wiem kto prowadzi, ale zachowuje się jak policjant wobec oskarżonego. Jakiś dziwny ton panuje w tym wideo, prowadzący dopowiada, nie ukrywa braku zainteresowania, ma się wrażenie jakby tylko czekał do końca wywiadu. Słaba robota.

  • Watcher
   Reply

   Atakują go z astralu…atakują, gdy śpi. Unikal snu, aby nie być narażony na atak. To cos jak w filmie z Freedym Krugerem. Jak długo można nie spać? Mozg w późniejszym czasie sam się resetuje, dlatego tak to wygląda.

 • Ewa
  Reply

  mam zapytanie……twarz Maxa …przód twarzy nie pasuje do tyłu głowy….poza tym za nim widać stojące za nim dziwne postaci….
  dziękuję za ten wywiad i za odpowiedź

 • Evan of the Hands
  Reply

  Very sad to see. He seemed ill almost to the point of being very drugged. I can see he was wishing to keep going, but it was hard to watch. To think this was his last interview was also just as sad.

 • Granderfanklub
  Reply

  Zastanawia mnie fakt, czemu o śmierci Maxa i o nim wspomniały w 2019 i 2020 roku takie media jak Daily Mail, w Polsce Rzeczpospolita, Polsat News, Fakt zwykle nie pokazuje się takich ludzi opini publicznej, nawet jeśli toczyło się śledztwo, które zakończono? Tym bardziej, że ludzie o nim wcześniej nie słyszeli?

 • Rob
  Reply

  I’m listening to the last Max interview, this is not comfortable and you are not doing him any favours or acting like you care about him as a person – at all.

  He is clearly in distress and you don’t give a fig. Very disappointing. Is your conscience clean? Do you care? Or are you pumping him for information, or worse?

 • weraas
  Reply

  Sam jestem ciekaw tego. Jedni mówią żeby iść w stronę światła, drudzy że nie. I to można rozumieć tak, że jedni mówią żeby nie iść w stronę światła bo to jest manipulacja dusz i tak przyciągają dusze do ponownej reinkarnacji, a z drugiej strony to, aby nie iść w stronę światła może być psychologicznie podchwytliwe. Dlaczego? Bo jak sam Max powiada, że oni robią odwrotność wszystkiego, więc jak się mówi „nie rób tego, tamtego” to człowiek to robi, można zaobserwować to zwłaszcza u małych dzieci, bo ono nie posłucha i to zrobi.
  Więc jest zagwozdka, czy faktycznie nie iść w stronę światłą czy iść? Jeżeli się nie pójdzie to co będzie? Błądzenie duszy w przestrzeni? Chyba, że nie pójście w stronę światła, czyli wybranie drugiej drogi to jest wejście na wyższy poziom energetyczny, czyli obecnie jesteśmy w 3d to może to będzie 4d? Ciekawe…..

 • Artur
  Reply

  no nie kurwa, obejrzałem film arona jasnowidza i chuj wie komu wierzyć, jak zdechne to mam iśc do światła czy nie?

  • Damian
   Reply

   Artur – myślisz, że po co Max miałby kłamać? Poza tym jak widziałeś przekazywał bardzo konkretną jak do tej pory nieodkrytą wiedzę przez wielu osób. Nie bez powodu nawet podczas nagrania coś zaburzyło jego świadomość, by nie móc kontynuować dalej przekazu. Nie polecam traktować Arona jako autorytet – nawet nie wiadomo jak on się nazywa. Nic nie wiadomo o jego życiu. Przypadek?

 • Sven-Arne Jansson
  Reply

  He was really a super soldier because of his true testimony about all his experiences all though he knew he could be or was certain about that he be killed if he do talk about it. Tank you Max!

 • Melissa
  Reply

  They are handlers! They are deprogramming the fuck out of him before they kill him. They don’t want him reincarnating and having this happen again where he can see the truth, he has kept all his Akashic memory. They are making damn sure it doesnt happen again. I wish we could see this!! Something seriously fishy they are doing to him!! Is this where they are putting the goo in him? Something is not right, this is seriously wrong.. His speaking, the noises, the constant constant constant repeat questions..i.e Aqino…home many damn times do we need to adress this, Canterbury. Again how many times do we need to address this. Over and over and over the same subjects brought up.

 • J Walk
  Reply

  They say they didn’t have a place to put the camera to record the interview. However, they had a place to put the camera when he began jumping on the trampoline? There is something fishy about the guy interviewing him and possibly the people who were present at the interview.

  • Kiara
   Reply

   Myślę że ten wywiad powinien nieco przybliżyć niecodzienność okoliczności w których znalazł się Max.
   Na super żołnierzach robiono eksperymenty z black goo , każda sytuacja w jakiej oni się znajdowali miała nieprzewidywalne konsekwencje .

   https://www.youtube.com/watch?v=OJSoecRvG3I

   CO TU SIĘ DZIEJE…… CO JEST UKRYWANE….

   Połowy tego wywiadu nie ma , żeby zapełnić czas powtarzana jest dwukrotnie treść.
   Jednak P. Miles potwierdza eksperyment , który robiono na super żołnierzach , wprowadzania do ich wnętrza black goo.
   Zatem naprawdę nie należy się dziwić że ta czarna maż wychodziła z ciała Maxa Spiersa JESZCZE PRZED JEGO FIZYCZNĄ ŚMIERCIĄ.
   To jest świadoma substancja, wiedziała ,że Max musi umrzeć, opuszczała jego ciało przed tym aktem…. ona żyła.
   Czarna maź ma świadomość, jeżeli wiedziała ,że funkcje fizycznego życia jego organizmu zaczynają zanikać, usiłowała się wydostać z ciała Maxa .

   Kiara.

   Moim zdaniem odpowiedzialność za tą śmierć ponoszą wszyscy ci, którzy poddali Maxa temu eksperymentowi i używali do kolejnych akcji pomimo świadomości ,że zagrażają one jego życiu.

 • Sté
  Reply

  I don’t understand how you could calmly continue an interview and stretch it over hours when the person/Max clearly said his „FACE FEELS LIKE BEING ON FIRE”, amongst everything else that was mentioned – why was no medical help involved, other than the trampoline?
  I mean, I cringe just listening to this, can’t imagine how it must have been like to have Max, or anyone else, basically slowly dying in front of you.
  I understand that the interview was important, but it’s clear that his health should have been the focus.
  It doesn’t really matter wether it was a drug overdose, a spiritual attack, whether Max was poisoned or whatever else people say it was. It just seems very very very odd that.

  • Lucy
   Reply

   Ste i agree – the question has to be asked what knowledge do the people in that local have of what substances or etc he we taking or had taken etc. why does he just continue the interview – he says he feel like he’s had a numbing agent and his face is on fire – and the guy just goes 'hmmm ok’ and asks another question the guy is clearly slurring his speech also .
   there are multiple things occurring here.
   sure he might have taken whatever and the interviewer may be aware of that but i mean what’s going on there he must be aware that something is amiss? – I can’t see as I don’t speak the language.

   • Sté
    Reply

    My understanding is that Max has been definitely exploited during his time within the public arena. As I suspect, not by any omminus dark forces lurking in the shadows, but mostly by the very people he „worked” with. He was definitely a troubled soul and in a process of search. From what I’ve gathered, something very traumatizing happened to Max as a child and he spent most of his life trying to find answers. I think we can all agree that he was a bright but troubled soul.
    Max was mainly exploited by these „alternative outlets” (Project Camelot and Bases Projects) and continues to be even after his death (even in the mainstream – ever thought who about who sold the story to them?).
    Mind you that I’m not saying that there’s nothing wrong with our government. It is not to say that I deny the existence of secret programs within the military industrial complex and shadow government faculties etc. because I don’t.
    However it is evident to me, and has been for a long time that these prominent „alternative outlets” like P.C. and Bases (just to name these two) are a complete distraction and mostly filled with humbug and sensationalistic, made up stories. It’s all about drama drama drama and money. Why? One simple and very important reason is that „conspiracy stories” are their ONLY source of income – which renders the possibility of achieving a 100% authenticity impossible.
    Their guests tend to have endless massive hidden world information, rarely cross able to be cross referenced and often full of absolute fear porn or emensely hopeful, galactic vibes. A mind rape rollercoaster for sensitive souls perhaps.
    Max somehow ended up in this public domain, which was probably very stressful for him (understandably), and there’s evidence he actually used drugs prior to his death (not sure what kind though). Max was also pushed to come up with new material by Miles, which completely renders most of his story invalid, you would think, right?
    How Max really died? We’ll probably never know.
    Was he poisoned? Maybe. Did he overdose on purpose? Maybe.
    But I don’t want to go on an endless tirade. I think C.W.Chanter has done a very astute compilation of facts and thoughts in the following video, which is mostly similar to what I have come to understand myself (so if you’re interested check it out):
    https://www.youtube.com/watch?v=hiETZoonZzQ&t=4943s
    What happened to Max is really a shame.

 • Derek
  Reply

  Why in the video, does he sound wasted on heroine? Is he not aware that he sounds messed up on drugs? He could have over dosed or was given a „hot” bag.

 • Anonim
  Reply

  Czy prowadzący wywiad nie uważał, że w pewnym momencie stan Maxa był zbyt poważny? Z samego dźwięku można się domyślać, że Max potrzebował pomocy lekarskiej. Najwidoczniej „brak warunków do nagrywania” to coś o czym Pan Alex nie chce nam powiedzieć

  • Dana
   Reply

   Tez tak sadze….its painful to listen to this interview, he should have been taken to the hospital right away!, and Aleks keeps taking and even at some point laughing with some woman in the background…very suspicious!

 • bemek
  Reply

  Trochę nie-specjalnie nie oglądałem tego wcześniej. Cóż za niespodzianka, ale po 2 minutach odtwarzania teraz zadzwonił do mnie numer zastrzeżony, który nie odpowiedział na moje „słucham”. Uwielbiam takie „zbiegi okoliczności”. Czy Alex maczasz w tym palce? Coś mi się wydaje, że tak.

   • Sté
    Reply

    So you just recorded only audio for no real reason, ok Alex.
    I assume you also thought there was no reason to take Max to a hospital, yes?
    I will probably fail, but I will try not to sound extremely insensitive here Alex, since I wasn’t there I don’t know what really happened – but one thing is clear.
    In all honesty Alex, I don’t understand why you bother answering to this comment, but yet you and the entire team of people who were around max at the time obviously refuse to come forward and say anything about the situation. It’s ridiculous.
    Why was the last interview even released without any clarifying commentary as to what went on? I don’t see any moral reason for the lack of communication coming from you or anyone else who was involved. Obviously Max’s family still seems to be in the dark.
    It can’t be that difficult to make a statement.
    It’s ironic, because you chose to make this last interview public and yet refuse to state anything about the obvious nature of the situation other than „oh, we just did it this way, and max was totally sleepy for no reason, but it was all cool”.
    Please reply in english if possible.

   • Sté
    Reply

    I’m not trying to blame you Alex.
    I just think you would benefit from delivering an honest answer that relates to the details of what happened that day – before and after the interview. Evading the entire situation isn’t really to your benefit if you’re not involved in anything weird.
    I understand it’s tough to be in the middle of this, but there you are, deal with it.

     • jojo

      Speaking from 3D experience there’s nothing more sinister that was going on with Max other then taking too much methadone. His drug history is clear as day. Ain’t no conspiracy here. Him coming off opiates was why he suffered delusions of grandeur and clearly he watched way much too much youtube to pass the time. simple done.

     • Sté

      Alex – In proper time, does this mean you would be willing to do an interview concerning what happened to your understanding? Or will you give a public statement yourself somewhere?

      @Jojo
      I never refuted the opiate aspect nor did I say anything about the implied „sinister scenarios” that most people desperately cling to. Speaking from a logical point of view, I don’t think people should be throwing around with terms like „conspiracy” or „no conspiracy” or other unspecific & undefined statements concerning „delusions” or even the drug aspect without actual knowledge of the short term or long term effects of opiates. And yes I am very well aware of the probable connection of opiates in Max’s case. I am not dismissing this.
      As I mentioned before:
      Max was definitely a bright but troubled soul and in a process of search. From what I’ve gathered from people who actually knew Max, something very traumatizing happened to him as a child and he spent most of his life trying to find answers. Max somehow ended up in this public bullshit arena and was mainly exploited by these „alternative outlets” (mainly Project Camelot and Bases Projects who led him onto this path of deception & sensationalism) and continues to be even after his death.

 • Kiara
  Reply

  *… „Tamta historia nie jest zbytnio odległa w czasie ( około 250 lat), ma powiązania z dawnymi terenami Polski na wschodniej stronie , Romami oraz bardzo znanym naszym arystokratycznym rodem… Wówczas Romowie byli wykorzystywani przez swojego protektora jako szpiedzy swobodnie poruszający się po Europie.

  Bliźnięta , których rodzicami były te same Dusze , które dawno temu urodzeni byli jako Mojżesz i Miriam / Sefora … to wyjątkowe i unikalne połączenie energii i genów przez ich dzieci, dające niesamowitą bliskość wibracyjną z matką i możliwość szybkiej identyfikacji jej na planie astralnym.

  Obecny Max był ich synem dlatego został zwabiony do programów Milab i wyszkolony do odszukania na planie astralnym oraz zabicia dawnej swojej matki ,żyjącej w naszym TERAZ”

  Tu muszę wyjaśnić nieco, bo chyba nie bardzo czytelnie napisałam.

  Matką w poprzednim życiu Maxa była wówczas Cyganka , ta sama Energia, która wcześniej żyła jako Miriam/ Sefora i M.M.
  W osobowości CZŁOWIEKA zawsze przebija energetyczna wibracja ostatniego wcielenia na tle obecnego.
  A, zatem wibracja obydwojga rodziców z poprzedniego życia, ich i jego energetyczne połączenia nawet w następnym życiu.
  Max od tamtych czasów nie by urodzony , był wówczas bliźniakiem z dziewczynką , ona umarła w 5 roku swojego życia , on przeżył, obydwoje ich rodzice wówczas byli Cyganami.

  Jego dusza została zwabiona w obecne czasy ( to jest możliwe technicznie ) został wykorzystany od dziecka poza swoją świadomością ( nigdy nie poznał prawdy o sobie ) do perfidnego celu przez syntetyczną inteligencję, która w naszych mózgach może jawić się pod różnymi obrazami.. jako różne postacie o bardzo różnym wyglądzie… a to są tylko ich holograficzne technologie.

  A, zatem gra toczy się WYŁĄCZNIE między LUDZKOŚCIĄ … wcielonymi Iskrami Życia , a syntetyczna inteligencją przebierająca się w różne stwory… dla stworzenia pozorów wielorakości i podziałów do walk.

  Kiara.

 • Jas
  Reply

  Ten gosciu co z nim jest ostatni wywiad mnie zrobil w balona ! Gdzies tam na ktoryms filmie, gdzies tam po kolei od jednego do drugiego na youtubie, nie pamietam ktorym mowil, ze jak wezmiesz ksiazke Crowleya „777 i inne kabalistyczne bzdety” i pokazesz ja do lustra i tak bedziesz czytac, to dopiero sie otworzy to co powinno byc, wieksza madrosc trzy razy. I dupa! Nie wiem czy on ja sam w ogole czytal, bo chyba nie wiedzial co bredzi. Ja ja specjalnie zeby sprawdzic kupilem, po angielsku i mowie wam, dupa. Nie ma niczego takiego, nie da sie jej od tylu czytac.
  O Crowleyou mowi wiecej niz o jakimkolwiek innym „mistrzu”, musial byc dla niego najwiekszym autorytetem, co sie rzuca w oczy, bo Crowley tez skonczyl biorac narkotyki. Bo chlop tu w tym wywiadzie jest pod wplywem jakichs opiatow i cwierkaja wrobelki, ze tak tez skonal, mial z tym problemy caly czas, a teraz za duzo mu sie wzielo.
  Ale jak chce sie wierzyc, to bierze sie narkomanow i sie slucha. Albo innych jakichs opetanych od gadania z duchami nazywajacymi siebie kosmitami itp. Mimo wszystko zycze wszystkiego dobrego.
  Pozdrowki

  • Jas
   Reply

   Tu jeszcze moze uczciwie skorygujmy, ze CHYBA jest pod wplywem opiatow, heroiny albo jakichs lekow na recepte;) Pewnosci przez komputer nie mam, ale troche na to wskazuje.

 • Kiara
  Reply

  MÓZG….. sekret sterowania CZŁOWIEKIEM……

  W kontekście ostatnich rozgrywek na ziemi między syntetyczna inteligencją ,a CZŁOWIEKIEM.. warto wiedzieć ,że w planach cyborgów używa się LUDZI do zadań specjalnych.
  LUDZI .. oczywiście o pełnym aktywnym DNA i RNA , którym da się sterować poprzez wszczepy.

  W tym decydującym momencie wybierani są LUDZIE którzy mieli w swoich poprzednich wcieleniach związek rodzinny ( matka dziecko) a teraz genetyczny łącznik z osobą , która zagraża bezpośrednio trwaniu tego systemu.
  To jest najbardziej obrzydliwa perfidia! Czemu się dziwić…. ludzie bez dusz nie posiadają uczuć, nie mają empatii, cyborgi to precyzyjny program impulsów elektrycznych.. reakcje na nie , a nie uczucia i odczuwanie. Oni kierują się wyłącznie systemem strat i zysków.. niczym innym.

  A, zatem np. dlaczego MAX SPIERS?….

  Otóż on w swoim poprzednim życiu był dzieckiem ( bliźniakiem z dziewczynką) LUDZI , którzy mają wyjątkową osobowość energetyczną , oraz przeszłość wcieleniową i wyjątkowe DNA.

  Oczywiście znam całą tą historię, dlatego o niej piszę, ale nie chcę dokonywać żadnych personalnych ujawnień, dlatego będę nieco anonimowa.
  Tamta historia nie jest zbytnio odległa w czasie ( około 250 lat), ma powiązania z dawnymi terenami Polski na wschodniej stronie , Romami oraz bardzo znanym naszym arystokratycznym rodem… Wówczas Romowie byli wykorzystywani przez swojego protektora jako szpiedzy swobodnie poruszający się po Europie.

  Bliźnięta , których rodzicami były te same Dusze , które dawno temu urodzeni byli jako Mojżesz i Miriam / Sefora … to wyjątkowe i unikalne połączenie energii i genów przez ich dzieci, dające niesamowitą bliskość wibracyjną z matką i możliwość szybkiej identyfikacji jej na planie astralnym.

  Obecny Max był ich synem dlatego został zwabiony do programów Milab i wyszkolony do odszukania na planie astralnym oraz zabicia dawnej swojej matki ,żyjącej w naszym TERAZ.

  Ponieważ była to dokładnie ta sama osoba czyli M.M. w czasach Jezusa, był razem ze Stewardem Swerdlowem wysyłany w tamtą odległą przeszłość.

  Jak tragicznie skończyła się ta eskapada … już wiemy, zawsze się tak skończy , bo pewnych granic LUDZIOM nie wolno przekraczać.

  Zastanawia mnie tylko premedytacja okrucieństwa LUDZI posiadających tą wiedzę i nie sprzeciwiających się tym procederom.
  Ile jeszcze dawnych dzieci…. inkarnujących w obecnym usiłują wykorzystać te bestie do swoich perfidnych planów?
  Co jeszcze musi nastąpić , żeby to przerwać.. by już nigdy nie mogli nikogo skrzywdzić.

  M.

  W kontekście tego temat warto wiedzieć co to jest program MILAB.. , który szkolił Maxa i dlaczego jego i jemu podobnych?

  Co to jest MILAB?

  To jest skrót od „militarnych uprowadzeń”. Jednym z przejawów MILAB są fałszywe operacje wojskowe prowadzone na przykład w celu przekonania społeczeństwa, że miało miejsce spotkanie z pozaziemskimi istotami, które w rzeczywistości było aktorską inscenizacją.

  Inne MILAB to regularne uprowadzenia przez Obcych, po czym tacy ludzie są szkoleni i wykorzystywani jako bardzo ciemni agenci, jako czynniki militarnej inteligencji przeznaczone do różnych celów, w tym do tajnych programów kosmicznych.

  MILAB to zasadniczo zmilitaryzowane kooperujące programy pracujące z licznymi dokonującymi inwazji gatunkami spoza Ziemi, na przykład z gadami, które interesują się wykorzystywaniem ziemskich zasobów.
  Niektóre są zainteresowane ludzka pracą niewolniczą, genetyczną hybrydyzacją, programami hodowlanymi, zniewalaniem seksualnym i innymi celami służącymi tej inwazyjnej agendzie. Inni MILAB to porwani przez Obcych, którzy mają genetyczne udoskonalenia lub wzmocnienia wynikające z wprowadzenia obcych genów, w efekcie czego mają wyższe zdolności postrzegania używane do tajnych operacji wojskowych.

  Niektórzy MILAB mający duże zdolności psioniczne, są szkoleni na astralnych operatorów i mogą być wysyłani w dowolne miejsca na planie astralnym, na powierzchni Ziemi i pod jej powierzchnią.

  Przy operacjach wojskowych na powierzchni dowodzą i kontrolują z platform napowietrznych, przekazują instrukcje dla podstawowego personelu i służą jako łącza komunikacji pomiędzy centralą a oddziałami w terenie.
  Astralni operatorzy posiadający zdolność zdalnego widzenia są wykorzystywani w podobny sposób, służąc jako połączenia komunikacyjne przez projekcję świadomości do różnych miejsc.

  Istnieje wiele programów wojskowych uruchomionych równolegle, jednak szkolenia i operacje są podobne, ponieważ wszystkie odziały służby wojskowej – wojska lądowe, marynarka i lotnictwo – posiadają ukryte sekcje kontrolne MILAB.
  DARPA jest organizacją, która posiada na wysokich poziomach głębokie mroczne projekty MILAB. DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) jest odpowiedzialną za rozwój nowoczesnych technologii na potrzeby wojska agencją Departamentu Obrony USA.

  DARPA powstała w 1958 roku jako Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych (ARPA), a została powołana przez prezydenta Eisenhowera, ojca tajnych programów kosmicznych.

  Większość uprowadzeń, augmentacji i iniekcji jest dokonywana przez lekarzy z zewnątrz, z dala od głównych działań, zatrudnianych przez wiele poziomów organizacji.

  Kontrola umysłów, zastraszanie i torturowanie dorównujące obelżywym rytuałom satanicznym (Satanic Ritual Abuse – SRA) są praktykowane przez tych lekarzy jako sposób na kontrolowanie swoich więźniów.

  Skanowanie MILAB dla projektów specjalnych odbywa się w bazach wojskowych. Niektórzy MILAB, oprócz zastosowań kosmicznych, mieszają się ze społecznością na całym świecie i są używani do przeprowadzania mrocznych operacji.
  Niektórzy sterując ludzkimi umysłami przeprowadzają tajne operacje, które mają wyglądać jak publiczne wypadki i jako takie mają być nagłaśniane przez media – takie osoby nazywają się Sleeper (uśpieni).

  (artykul w j. polskim nt Satanic Ritual Abuse – SRA – http://alexjones.pl/pl)

 • Cindy
  Reply

  The poor soul, Max, sounds very drugged. Sorry I don’t speak the language. I had never heard of him until recently. R.I.P. Max Thank you for showing the interview on YouTube. Makes me sad.

 • Karola
  Reply

  Witam, zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie, tzw. Aron jasnowidz ma dość ostrą krytykę w stosunku do Maxa Spiersa tu podaję link: https://www.youtube.com/watch?v=fJqjxWBq5f4
  Hm… może dobrze by było przeprowadzić wywiad z Aronem o tym kim jest, czym się zajmuje, dlaczego robi to co robi no i dlaczego ma negatywne zdanie o Maxie? Myślę, że to byłby ciekawy wywiad i rzuciłoby to trochę światła dziennego na sprawę Maxa.

 • Kalina
  Reply

  https://www.youtube.com/watch?v=AGKKUCvpiQU
  Kreowanie eliminacji siebie na wzajem . Oni tez mieli toczyc wojne miedzy soba .Dlatego bylo zblizenie miedzy nimi i moglo byc potem totalnie niebezpieczne oddalenie Jak programy pryskaly nastepowal chaos wtedy zaczynalsie nastepny i nastepny..Interwiu z Duncan jest w jednym punkcie wazne w moim odczuciu , ze super zolnierze powinni bys swiadomi tego , ze zostali stworzeni do szachowej gry i moga brac udzial w rytuale smierci nawet miedzy soba a moze nawet tylko miedzy soba . Prototyp ludzkosci mial byc wykonany z ich pierwszym udzialem Program wzajemnej niby to kooperacji ale tez iliminacji . Religie zostaly stworzone w tym celu ,jezyki tez i panstwa tez i wogole wspolzawodnictwo sportowe tez i w kazdej dziedzinie jest pewna iliminacja Kogos. Te programy dzialaj w spoleczenstwie nawet tutaj na forum jak popatrzymy na rozne wpisyHa ha ha No to tak jest dosyc kiepsko w rozumieniu sprawy ale nieszkodzi .W tym wypadku dobrze byc naiwniakiem zyjay bez zadnych wspozawodniczych kooperacji :)) To jest moja opinia a to jest moja opinia . Zadne opinie nie sa istotne jak nie sa prawda .
  W drugim interwiu Duncan mowi . Co bedzoie swietna nauczka dla wszystkich swietobliwych medytacji i wskrzeszenia Maxa i powolywanie go do zycia .
  Ja slucham Duncana poniewaz on zyje wiele lat i go nie upitolili . I moze mam do niego soft spots on byl w innym programie niz Max i mial zupelnie inne zadania do wykonania i byl wziety przez oficials a nie byl oddany przez tatusia czy mamusie .Dlatego jego swiadomosc byla silniejsza do przetrwania i zrozumienia sprawy .Trzeba sluchac ludzi , ktorzy byli w tym i mieli doswiadczenie z black magic bo to jest ten sam przedzial .I wyszli z programow po dlugim okresie czasu i wycofali z niego cala swoja swiadomosci Trzeba ich sluchac a nie komponowac sobie rozne teorie hierarchi astralnych ..Duncan mowi, ze On mial tez byc zdjety jak Max ale nie maja takich mozliwosci juz jezeli chodzi o niego .On wie co robic . Rytualnie byla chec powolania Maxa do zycia i to byl wedlug Duncana moment uwiezienia Soul satanistyczny rytual . Glowny cel przejecia soul wedlug Duncan .Przejecie soul jest praktykowane bardzo dlugi okres czasu na ziemi
  Mowi , ze nawet jak ktos mysli , ze jest juz wolny od satanistycznych kultow . To nie jest zupelnie free. Nawet zyjac kilka tysiecy km od tego miejsca Ritualistyczne Powiazanie bylo juz od dziecka jest jeszcze i powinno byc kompletnie zlamane .
  Dlatego wiele ludzi , ktorzy sa ciagle w tym powiazaniu sa zmeczni , nie maja energii i wypompowani z energii To znaczy , ze ten kult caly czas jest w akcji . Bonding musi byc zlamany totalnie .
  Duncan uwaza ze wiek jest bardzo istotny czy sie bylo infant czy pozniej w programie rytualnym . Bond musi byc zlamany totalnie .Dunkan mowi tez o skierowanych energetycznych atakach na rozne techniczne urzadzenia i na ludzi docelowo Mysle glownym zadaniem atakow A. I jest zrobic kogos shut up . Jezeli walczysz ze zlem to zlo daje ci popalic niezle , Moze cie wykurzyc z wlasnego domu ,rozwalic ci rodzine , zmiesc twoje pieniadze z kont no i atakowac tych co sa najblizsi tobie Moja corka byla atakowana kilka razy za mamusi waleczna nature gadania wszedzie i sprawdzania wszystkiego :)” Ostatnio w czasie smierci Maxa Spirs moja corka miala napad w Melbourne do domu z maczetami trzech uzbrojonych w maskach facetow wywali drzwi z futryna i zaatakowalo jej bedroom i straszylo ja i jej partnera , ze ja zabija .Zabrali jej dokumenty z cala jej praca i sztuka i roznymi bardzo waznymi rzeczami artystycznym na komputerze i telefonie na ktorym miala specjalne programy graficzne . Wiedzialm , ze to bylo skierowane przeciwko mnie jak Alex z Maxem do mnie zadzwonil . No nic nie gniewam sie ale nie przestane .dociekac prawdy . Fuck you of szarlatanstwo manipulacji :)))TNie czuje sie ofiara niczego tylo dalej ide bez wzgedu na zawieruche :)))Ale jak sidzisz na tylku i nic nie robisz to ciagle potrzebujesz zagryche od nich :))
  I nigdy sie nic nie zmieni . Zeby byla zmiana czasami musi to pojsc drastycznie .
  Nie ma zagrych w moim przypadku i nie ma kompromisow .
  Duncan pocieszyl mnie troche , ze jak sie cos tobie dzieje to robisz cos co idzie wlsnie w dobrym kierunku . Nieoszukujmy sie ludzie Wogole nie jest tak slodko na swiecie . Jak poptrzymy z bardziej otwartymi oczami .
  Walka o prawde jest dosyc bolesna ale jakby byla scentralizowana bardziej a nie zdefragmentowana to by bylo duzo lepiej .
  Odejsc od egipskich bogow zastopuje wszelkie rytualy na dzieciach i na ludziach . Ale odejsc od egipskich bogow to odejsc od calej religi i wszelkich kultow i ezoterycznych ceremoni a takze od wszelkich terminologi , ktore sa z kultami egispkimi powiazane .

 • Kiara
  Reply

  Ludzie , którzy porobili sobie nadzieje zaistnieć wznioślej w przestrzeni , wykorzystując temat Max Spiers ….. są teraz niepogodzeni i rozzłoszczeni ,że nośnik ich reklamy tak niespodziewanie odszedł.

  Szukają winnych , chcą ich pogrążyć.. bo są sfrustrowani sytuacją.

  Absolutnie nie interesuje ich jej realizm ,ni fakt że super żołnierze byli wyszkoleni do wszelakich form zabijania przez różne programy tak naprawdę przeciw nim i im podobnym.

  Nie rozważają tego zagadnienia wieloaspektowo, jakim ono jest rzeczywiście, a jedynie w aspekcie własnej korzyści, która wymknęła im się z rąk.

  Nie wiem czy nie mogą , czy nie potrafią czy nie chcą perspektywicznie widzieć całokształtu.
  Są zawężeni wyłącznie do własnych teorii , wyszukują chociaż zbliżonych jej potwierdzeń.

  Wbrew pozorom temat „super żołnierz” nie jest nośnikiem tworzenia dobra, przekazu prawdziwych informacji i perspektywy budowania lepszego świata.

  Ci ludzie , to po pierwsze indywidualne tragedie zmanipulowanych od dziecka zaprogramowanych i wyszkolonych do zabijania osób.

  Programy Milab i służb tajnych szkolą ludzi dla dobra i ochrony interesów ukrytych rządów, wrogich nam cywilizacji , które chcą przejąć ziemię wprowadzić NWO , wszystkie tajne struktury i skorumpowane rządy działających przeciwko LUDZKOŚCI.
  Sponsorowane są przez elitę władzy, największą światową finansjerę oraz religijnych przywódców.
  Oni i tylko oni mają interes zatrzymania obecnej ewolucji duchowej na ziemi , bo gdy zaistnieje kończy się ich monopol władzy i wszelakich korzyści.

  Zgodnie z informacją w filmie jest tak, że istnieją sektory w tych strukturach supr soldat . Ludzie są podzieleni i przygotowani do różnych zadań wedle osobistych predyspozycji, a zatem jako walczący na obecnym planie energetycznym ziemi , w innych równoległych energetycznych rzeczywistościach, oraz fizycznych przestrzeniach jako żołnierze. Ale ,również na planie ziemskim jako dezinformatorzy w strukturach naukowych, religijnych i rozwoju duchowego, zwyczajnie jako nauczyciele i przywódcy.

  Rozsiewają niepełną i nieprawdziwą informację skupiając wokół siebie ufających im ludzi, którzy sami są zbyt leniwi by myśleć i analizować ją samodzielnie.

  Niestety tak wygląda czas i akcja walki systemu z globalnym przebudzeniem LUDZKOŚCI.

  Skorumpowani i przeprogramowani super soldat już od dziecka NIE SĄ W STANIE SAMODZIELNIE ODCZYTYWAĆ I ANALIZOWAĆ PRAWDZIWEJ INFORMACJI NI RZECZYWISTOŚCI.

  W końcu trzeba sobie zdać sprawę z faktu, że ich umysły są przeprogramowane , mają zmienioną bazę danych i są sterowani mentalnie przez swoich opiekunów z użyciem najnowszych technologii. Ci ludzie są w tych strukturach aż do śmierci, nie ma mowy o opuszczeniu ich za życia.

  Podnosząca się wibracja ziemi, wyższy rezonans Szumana, wyższe pole magnetyczne, mają wpływ na wszystkie pola informacyjne, tworzą w ich dotychczasowych zmienionych programach, dysonanse zaburzenia w przepływie informacji .
  Bo zasada jest taka że wszystkie zmiany genetyczne/ informacyjne w wyższym polu magnetycznym dekodują się i wracają do swojej pierwotności z przed zmienionego wpisu, gdy pole magnetyczne podwyższa się.

  Gdy pole magnetyczne ziemi uzyskuje 50% swojej pierwotnej mocy , wszystkie wpisane na jego tle zmienione programy , tracą moc swojego działania, zaczynają się kasować, tracą zasilanie.

  Wiadomo że obecny wymiar to zmanipulowana rzeczywistość z niepełną wiedzą , obniżoną częstotliwością światła i wibracji materii. Była cały czas sztucznie
  utrzymywana w zaprojektowanych technicznie parametrach energetycznych, które blokowały możliwość zmian, czyli ewolucję.

  Elita władzy, która utrzymywała te zmienione koordynaty ziemi przez dziesiątki tysięcy lat , zna dokładnie czas możliwości tych zmian… oraz LUDZI , którzy urodzą się żeby umożliwić ich dokonanie, czyli czas i sposób powrotu do pierwotności ustawienia.

  Oni przygotowali się perfekcyjnie we wszystkich sektorach życia żeby je zablokować i nie dopuścić do zaistnienia.

  Stworzenie grupy 300 doskonale wyszkolonych super żołnierzy , to tylko jeden z elementów i podstępu tej gry , której jeden z aspektów wprowadza ich w środowisko, które mają zniszczyć od wewnątrz.

  Wykorzystywana w tym perfidnym planie jest empatia i brak wiedzy LUDZI oraz nieprzepracowane emocje ezoterycznego środowiska, ludzi konkurujących ze sobą o swoje priorytety wiedzy.
  To są podstawowe elementy wykorzystywane przeciwko środowisku rozwoju duchowego.. niestety ezoterycy nie szukają wspólnych mocnych stron, a jedynie starają się znaleźć słabe drugiej osoby,żeby na pomniejszeniu jej wywyższyć siebie.

  Niestety cała ta grupa ( może nie całkiem cala, ale większość ludzi) jeszcze nie zrozumieli czym jest naprawdę rozwój duchowy, jakie znaczenie mają poszczególne elementy wiedzy jako całość wspólnej mocy.

  Co robił Max i jemu podobni…. on zaspakajał ego ludzi, którzy w jego informacjach szukali NIE PRAWDY RZECZYWISTEJ , A JEDYNIE POTWIERDZENIA SWOICH PRZYPUSZCZEŃ NA JEJ TEMAT…. które nie zawsze PRAWDĄ MUSIAŁY BYĆ… ale są drogą poszukiwań ,są elementami osobistych doświadczeń , to one POWINNY BYĆ ANALIZOWANE I WERYFIKOWANE.

  Co jest przed nami najbardziej ukrywane, czego boją się najbardziej elity władzy, co chcą zniszczyć za wszelką cenę….a czego LUDZIE nie mają odwagi zrozumieć.

  TO MY SAMI.. NIEPOWTARZALNA WIELKOŚĆ I MOC CZŁOWIEKA. WIEDZA W NIM O NIM O CAŁYM ISTNIENIU ŻYCIA JEST W NAS.. W NASZYM WNĘTRZU!!!!

  Kto szuka na zewnątrz znajdzie złudzenia i mnóstwo prawdopodobnych, ale nie prawdziwych wersji prawdy.

  CAŁA PRAWDA i CAŁA WIEDZA wszystkie możliwości ewolucji SĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE W CZŁOWIEKU.. W JEGO SYSTEMIE ENERGETYCZNYM, W JEGO SYSTEMIE BIOLOGICZNYM ŻYCIA.

  Wiec o, co w tym wszystkim elitom władzy chodzi?
  1. o nie ujawnienie wiedzy O MOCY CZŁOWIEKA CZŁOWIEKOWI.
  2. o odwrócenie jego uwagi od siebie, od swojego wnętrza i przekierowanie jej na wszystko, co jest zewnętrzne i nim nie jest… w tym aspekcie mieszczą się również wszyscy „super”…
  3. obniżenie pola magnetycznego ziemi, obniżanie osobistej wibracji LUDZI, bo ono i ona AUTOMATYCZNIE otwierają przed nami naszą osobistą przestrzeń wiedzy i mocy ( nikt nam już swojej ciemnoty nie wciśnie) każdy ODCZYTUJĄC INFORMACJE , ODCZUJE ,CO JEST PRAWDĄ , A CO NIĄ NIE JEST.

  4.podwyższone pole magnetyczne ziemi wynosi ją i nas w wyższe rejony kosmosu, na jej magnetycznej osi przesuwając ją w wyższe pola wibracyjne.. czyli biopole , inny dźwięk i większa jasność biofotonów.
  Proces włącznie pierwotnych koordynatów z przesunięciem osi magnetycznej ziemi do pierwotnego ustawienia ( co dzieje się i jest potwierdzane naukowo) przywraca możliwość powrotu ustawienia PIERWOTNEGO KODU ŻYCIA, CZYLI PRZEJŚCIA BIOENERGII PRZEZ PIERWOTNĄ MATRYCĘ ŻYCIA.

  A, to znaczy , spalenie wszystkiego jej energią, co nie jest jej pierwotną projekcją, albo rozpuszczenie wszystkiego w jej świetle i dźwięku co , nim nie jest i ma zaciemnienia i niższą wibrację.
  Do realizacji tych zdarzeń niezbędny jest TYLKO JEDEN ELEMENT….PODWYŻSZONA ENERGIA POLA MAGNETYCZNEGO LUDZI I ZIEMI… i nic więcej.

  Tylko LUDZIE żyjący na ziemi czyli wcielone Iskry Życia mają moc czynienia tych zmian.. sami sobą, swoją osobistą energia życia, czyli scaleniem swoich Iskier Życia o wyższym już potencjale w wielkie magnetyczne biopole ziemi.

  A, zatem o zablokowanie NAS, MOCY i WIEDZY w nas toczy się ta cła hybrydowa wojna tym razem, o przekierowanie naszej uwagi w inną stronę i zatrzymaniu jej tam strachem. Byśmy nie mogli podnieść swojego pola magnetycznego , byśmy nie poznali swojej mocy, byśmy nie zaczęli wspólnie działać .

  Co możemy i powinniśmy zrobić TERAZ… przestać walczyć ze sobą o priorytet fragmentów naszej wiedzy, połączyć ją logicznie w całość, wyciągnąć wnioski i przekierować uwagę na siebie, swoje życie.

  Zobaczyć CO JA mogę w sposób etyczny i prawy zrobić dla siebie .. zrozumieć i pokochać siebie TAKIM JAKIM JESTEM… i starć się zrobić wszystko, co jest możliwe dla siebie najlepiej jak to jest możliwe… nie dla innych , a dla siebie, po pierwsze.

  Bo dopiero jak staniemy się mocną częścią całości najlepszą jak jest to możliwe,całość przemienia się w doskonałość.
  Ze słabych i byle jakich cząstek całość nie będzie dobrej jakości…. pora to zrozumieć.

  O tym fakcie doskonale wiedzieli i wiedza twórcy NWO dlatego poprze grupy do zadań specjalnych usiłowali wyeliminować i pozabijać największą ilość prekursorów pozytywu jak jest to możliwe.

  Oni doskonale wiedzieli że „ISKRA ŚWIATOWYCH ZMIAN ” wyjdzie z Polski, wiadomo że z grup rozwoju duchowego, po pierwsze…. dlatego usiłowali zniszczyć je od środka , wprowadzając dezinformację i podział.
  Po drugie przez ingerencje w plan energetyczny , by zrobić wiele rzeczy w sposób niewidzialny i nieidentyfikowalny dla większości .. a, do tego był niezbędny kontakt fizyczny z CZŁOWIEKIEM, bo umożliwiał dotarcie do jego ciął subtelnych przez stworzoną fizycznie nić energetycznego dotyku.

  To jest naprawdę bardzo obszerny i wieloaspektowy temat, śmierć Maxa otworzyła go publicznie.
  Szkoda że ludzie nie starają się go zrozumieć prawdziwie i wieloaspektowo , większość zamyka się w swojej niepełnej wiedzy.

  Kiara.

 • Lily
  Reply

  Max, I wish you the best. I hope you are save and happy now and it is not the end of your being and rule in this world. You are such a good person and handsome man.. You should be here, among us and take adventage from live. I will pray for you. I hope it will help you anyhow. I hope the truth oneday will come out. Stay in peace and relax. If you have good intetions be with us and know that you are loved. Love is the most powerful energy, and you know that the best. I just have tears in my eyes. I just cant describe what I feel. I feel your pain. Take care about yourself and do not let anyone to use you and take care of us. I need that/ Love and a hugs for you.

 • Kalina
  Reply

  Tak wiec wedlug tego innego super zolnieza to mysmy dobrze wyczulyjezeli chodzi o maxa . Programy sie wala i sa self destructive.
  Inne filozofie i dlugie wpisy wydaja sie dla mnie byc totalna blazenada. Moga byc pieknie napisane i logiczne tylko dla tych , ktorzy w takim progremie logiki kumaja .
  Prawda jest jedna .

 • Nick
  Reply

  For someone openly involved with the occult, the name Aquino might also contain kabbalistic numerologist meanings. For example, alpha has five letters, and omega has five (A-quin-O).

  The middle part, quin, might also pertain to five. The word quinate defines leaves on trees in clusters of five. While quinary can characterize groups of five. Even the fifth rank or order.

  Aquino: Alpha(5) QUIN(5) Omega(5)

  555 > 15 > 6: Aquino has six letters, and the Spanish word for 15 is quince (5 + 5 + 5). Also, the letter O is the 15th letter of the English alphabet. The Pentagon, HQ of the DoD, has 5 sides, 5 floors above ground, and its inner court has 5 acres of space.

  But I am unable to rule out mere coincidence.

 • Ramzes3
  Reply

  Kiara …”Nie było żadnych rytuałów mordu dzieci tym razem w Watykanie!”
  Hmm tym razem nie było dlatego, że do nich nie doszło np. z powodu medytacji? A co z innym razem czy też razami?
  Kiara,,,,”Daliście się podprowadzić i sami wizualizowaliście myślą swoja taką sytuacje .. napełniliście ja energia strachu.. i to wystarczyło.”
  Jeżeli mnie pamięć nie myli to nie wizualizowałem żadnej sytuacji, raczej starałem się odebrać miejsce do którego przekazałem energię oraz towarzyszące temu odczucia. Podobnie jak inni uczestnicy medytacji przekazywałem energię miłości ,,, ale zaraz, w Twojej ocenie to jest energia strachu!!! Zatem powodzenia w takim sposobie postrzegania rzeczywistości.

 • Kiara
  Reply

  Ramzes3…. ” Energia podąża za myślą w związku z czym nie ma absolutnie żadnej potrzeby przemieszczania ciała fizycznego czy astralnego by wywołać określony efekt pozytywny bądź negatywny. W tym przypadku bardzo wiele zależy od wiedzy, doświadczenia w pracy z energiami i co bardzo istotne od intencji człowieka!!!”

  Nie było żadnych rytuałów mordu dzieci tym razem w Watykanie!
  Daliście się podprowadzić i sami wizualizowaliście myślą swoja taką sytuacje .. napełniliście ja energia strachu.. i to wystarczyło.

  Cała reszta nic nie znaczy gdy dominuje strach… jeszcze tego nie zrozumiałeś?

  Nie wiesz tak naprawdę kim był Max i w jaki sposób był przerzucany na plan astralny.

  WSZYSTKO.. co jest fizyczne ma energetyczna aurę.. sa dwie zasady działania, energia na materię i materią na energię.. kto je zna i wie jak to stosować zarówno na planie energetycznym jak i materialnym, tego absolutnie nie dziwią moje słowa.
  Zasady w świecie materialnym sa inne , a w świecie astralnym inne, ponieważ są ze sobą połączone ( poniekąd tworzą materialno /energetyczna hybrydę) , można wpływać jednym na drugi.
  Więcej wiedzy.. o tych zasadach , więcej logicznych wniosków.

  To długi i obszerny temat, na ten moment zakończyłam dotyczącą go dyskusje.

  Kiara.

  • Joanna
   Reply

   a jesli ktos nie wizualizowal mordu ? a same dzieci, ktore sie tam znajdowaly oraz pomieszczenie i budynek watykanu?

  • brzask
   Reply

   Kiaro bardzo Ci dziekuje za Twe jakze madre wyjasnienia. Ja tez uczestniczylam w tej medytacji i zdawalam sobie sprawe rowniez z tego, ze to moze byc podpucha lecz powiedzialam sobie moje intencje sa czyste, wysylam jedynie milosc dlatego przed medytacja wyciszalam sie i nie odczuwalam zadnego strachu a w moim sercu byl spokuj i odczucie cichej milosci – takiej niewinnej. gdy tak medytowalam odczulam obecnosc Jezusa a i energie Maxa( a to byla zupelnie inna energia , zupelnie inna) .
   Bardzo dziekuje Ci za zabranie glosu w tej sprawie . Twoje logiczne i trzezwe spojrzenie na ta sprawe Kiaro dalo mi wiele i otworzylo oczy co dobre jest dla mnie a co mam dalekim kolem omijac … znowu dalam sie zlapac na kochajace serce lecz wierze, ze czysta milosc , ktora pragnie jedynie dobra i wysylana jest dla najwyzszego dobra nie uczynila niczego zlego lub nie zostala przechwycona do niecnych celow. Szkoda Aleks , ze nie zamiesciles wyjasnienia o mocy dzwieku, ktore opisala Kiara. Ja jestem zaiteresowana , wiec porsze wyslij mi na moj prive e-mail : wiosan21@hotmail.com.

   Dzieki tej sytuacji moje oczy sie otworzyly , zobaczylam , ze bawimy sie ogniem a jestesmy jeszcze niemowlakami , wiec nic dziwnego , ze wciaz sie parzymy …. Pozdrawiam zyczac nam wszystkim MADROSCI .

 • Ramzes3
  Reply

  Czasami bywa tak, że osoba manipulująca innymi dla uwiarygodnienia siebie i tego co przekazuje stara się wykazywać manipulacje innych. Przekaz Maxa i związana z tym medytacja zostały całkowicie rozmydlone przez całkowicie idiotyczną koncepcję jego śmierci. Kto ma odrobinę wiedzy a przy okazji praktyki w posługiwaniu się energiami ten wie, że przekazując energię drugiemu człowiekowi (pozytywną lub negatywną) w pierwszej kolejności oddziałuje na jego ciało astralne a dopiero później zmiana zachodzi w ciele fizycznym, bez jakiejkolwiek potrzeby realizowania bzdur w postaci podróży do świata astralnego by tam zadziałać na ciało astralne określonej osoby. Energia podąża za myślą w związku z czym nie ma absolutnie żadnej potrzeby przemieszczania ciała fizycznego czy astralnego by wywołać określony efekt pozytywny bądź negatywny. W tym przypadku bardzo wiele zależy od wiedzy, doświadczenia w pracy z energiami i co bardzo istotne od intencji człowieka!!!
  Myślę, że temat przyczyny śmierci Maxa mógłby być ostatecznie wyjaśniony w drodze ponownego kontaktu osoby, która otrzymała od niego przekaz dotyczący Watykanu i przygotowywanej tam ceremonii z udziałem dzieci. Zresztą gdyby to było najistotniejszą sprawą przypuszczam, że uczyniłby to już przy okazji pierwszego kontaktu. Swoją drogą jestem trochę rozczarowany postawą organizatorów tej medytacji, ponieważ raz, że sam w niej uczestniczyłem i dwa, że oczekiwałem z ich strony jakiegoś podsumowania no chyba, że coś przeoczyłem.
  Pozdrawiam Ramzes3

 • Iwa
  Reply

  Kiara; Stweard Swerdlow dobrze ,ze obnazasz manipulacje świadome lub nieswiadome tego Pana,dla mnie to on jeden wielki Mrok.

 • Kiara
  Reply

  7, to bardzo znacząca cyfra dotycząca materii , trzy siódemki, to zakończony cykl … na trzech dotychczasowych poziomach poznawczych. Po nich następuje 7+ 1 czyli nowa wiedza w aspekcie przekazu z góry.. duchowy rozwój , działanie energią na materie, a nie jak do tej pory materii na energię. Ale używa się już jako symbol znak nieskończoności pionowy , a nie jak propaguje to Stweard Swerdlow poziomy.
  Symbol poziomy jest zamknięciem tego, co jest na znanym już poziomie i kręceniem się w koło po tym samym w przestrzeni materii.
  to już znamy.. pora na NOWE…

  Kiara.

 • Kiara
  Reply

  Przepraszam ,ale nie interesują mnie osobiste jazdy Iskierka wel/ Zofia Piepiórka na wszystkich możliwych witrynach , oczernianie mnie z powodu niemożliwości odróżniania symboliki od .rzeczywistości.

  Zatem w żadną dyskusję z tą osobą nie wejdę, na temat Maxa należy popatrzeć trzeźwo i z dystansu a, nie przez swoje wydumane twierdzenia że Maks Spiers to inkarnacja Jezusa….

  W stosunku do Energii takiej jak Jezus nie jest możliwe przejęcie go w dzieciństwie i zaprogramowanie na super żołnierza do astralnego zabijania przez służby specjalne!!!!
  Nie można było by zdefraktować mu świadomości i oddzielić od podświadomości.Również nie można by, było na nim coś wymusić wbrew jego woli ,ani nie stał by się CZŁOWIEKIEM uzależnionym od narkotyków czy leków.

  Taka Energia jak Jezus nie niesie w sobie strachu, oczywiście nie miał by potrzeby ingerencji w czasy w których żyła jako Jezus na zlecenie służb specjalnych!! PO CO??????
  Jak ktoś nie jest w stanie zrozumieć takiej ewidentnie logicznej zasady, to nie jest w stanie zrozumieć nic… oprócz swoich dziwacznych wydumań.

  To jedno, a drugie ludzie leczący się u specjalistów…. potrzebują więcej spokoju mentalnego i dystansu od takich tematów.
  Zatem ja świadomie nie będę ich narażać moimi analizami logicznymi na większe zaburzenia w ich zdrowiu.

  Dziękuję za prowokacje do dyskusji Iskierki ale jej nie podejmę… temat śmierci Maxa jest poważną sprawą, umarł człowiek, to raz, odkrywa przed nami nieznane, albo mało znane aspekty wywoływanie fizycznej śmierci przez ingerencje w ciało astralne , na planie astralnym , to dwa… tu nie ma miejsca na emanowanie swoimi ułomnościami wylewanie jadu, jest na rzeczową dyskusję.

  Kiara.

 • Iskierka
  Reply

  Kiara pisze ze wie dlaczego zginal Max,domniemywa w swojej glowie ze był hybrydowym morderca i zginal tu na ziemi po akcji w astralu.
  Wiemy ze zginal bo zaczal mowic prawde o tym co tu dzieje.
  Max w rozmowie z Alexem po trzykroć mowil o tym ze gady klamia,zawsze tak robia.
  Kiara mowi ze wie wszystko i wskazuje dlaczego zginal i jakimi metodami to uczyniono.
  Kto glosno intonuje dźwięk i rozwala wszystko i to jest wskazowka i do nich to wrocii rozwali.Kto posluguje się takim dzwiekiem.
  To sposób który Kiara stosuje i często o tym mowi.
  Mowi i wskazuje kto jest morderca Maxa.
  Max mowil iż gady klamia,kto jest wiec Jego morderca.
  Kiara wie wszystko,niech powie wiec dla kogo pracuje i kto za tym stoi,kim jest ze tak pisze o Maxie niech to wyjasni.
  Dokonano na Maxie bestialskiego gadziego morderstwa na człowieku.
  O tym tu rozmawiamy niektórzy z duszy człowieka tu w Polsce gdzie odszedł Max.

 • Tori
  Reply

  I mean no offense but I found a great lack of empathy in the interview, I feel Max was treated very cruelly. He was in need of help not battering. This interview surely shows that Max died because of some sort of attack! Very sad, he felt like his protection was lacking. May he be enveloped in the greatest love

  • Sté
   Reply

   This was obvious to me as well. I can’t wrap my head around how this was handled. Everything about the last interview seems very inappropriate to say the very least. Of course I don’t know what went on behind the scenes, but it doesn’t seem like anyone really cared about Max’s recovery. I could speculate that Max himself insisted on finishing the interview for some reason, but that’s just speculation without any backup whatsoever – even if he did insist, it doesn’t seem right to let anyone go through this under these circumstances. It is very sad to see how this story is being handled, especially considering that it has been obviously sold and exploited by the mainstream outlets like daily mail etc. with the result of having a wave of superficial minds reducing Max Spiers to a „fantasasing drug addict”. It’s clear to me that Max Spiers was not only exploited by the mainstream after his death, by probably also by people that were around him. You have to be careful who you work with when this stuff goes public.

 • Toby
  Reply

  Alex, your questions were obviously thought out well and you did a great job of guiding Max into being able to respond. He is also obviously struggling very much to get the information out. RIP Max and thank you Alex.

 • Sylwia
  Reply

  Alex !!! od wielu dni czytam polskie i zagraniczne echa śmierci Maxa.Najpierw szok, potem szukanie winnych.Po tych 2 tygodniach doszłam do wniosku ze ktoś upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu:zabił Maxa jakąś bronią psychotroniczna lub trucizną i przy okazji wprowadził ferment wśród polskiej społeczności poszukiwaczy prawdy.Opinia autorytetów zagranicznych o Polakach po raz kolejny jest przesunięta ze Wspanialej na” Pełną Obawy”. Przesłuchałam wywiad i wiem,słyszałam ze prowadziłeś w stylu(dasz rade <weź się w garść<),jakby ktoś specjalnie wyłączył twoją czujność i podsycał instynkt alpinisty (jeszcze kilka metrów tej męczarni i odpoczniemy).Jest tez opcja że Max świadomie wziął udział w inscenizacji, oczywiście na zlecenie mocodawców bez możliwości odmowy mimo calej sympatii dla Polskich Przyjaciół. Jest to techniczne jak najbardziej możliwe obejrzyj Donald Marshall interviews. A może po prostu przedawkował. Wszystkie dzieci biorące udział w takich programach chcąc czy nie chcąc są narkomanami,alkoholikami i td. Każdy z nich składa też przysięgę że nie zdradzi tajemnicy a jak miał by zamiar zdradzić lub ktoś go namówi ,wstrzyknie serum prawdy …. "to niech się uduszę"-(słowa przysięgi). cokolwiek to było Polska dostała gorzkiego kopniaka.
  Trzymaj się Alex, Pozdrawiam i Szczęść Boże
  (Moherowy Beret) Sylwia.

  • Kalina
   Reply

   Napewno co niektorych to glowy bolaly od nalotu sukmany na miotle z pucharem w reku . Bo tylu satanistycznych syntetykow sie zlecialo jak kruki na nasz kraj pod katolicka agenda tak zwana kreska -barierka dobrobytu . My jestesmy tylko dlatego pod kreska bo Vatykan tak chce . Dzisiaj nawet pogoda sie zmienila czyzby byl odlot . W zachmurzonym lepkim i nawilgoconym powietrzu swietnie pracuje technologia A. I . To bylo dla nich wszystko zrobione . Czego sie nie robi dla Papieskiej exelecji .Radze przeczytac Jezuicki codeks ale ten prawdziwy pewno go nie ma po Polsku . To wtedy mozna zobaczyc kto to jest papiez.i jakie jest jego zadanie w Vatykanie i dla Ziemi .

   • Megien
    Reply

    Czy ten kodeks jest autentyczny? A może to czyjś wymysł? Bo jeśli autentyczny, to włos jeży się na głowie (Alex czytał go kiedyś w jakimś wywiadzie, może to było w „Złam paradygmaty …”). Pytanie, czy pozytywna energia tyluset tysięcy zgromadzonych w jednym miejscu młodych, pełnych dobrej woli owieczek nie równoważy tej ciemnej energii?

    • Kalina
     Reply

     Megien
     Zobacz kto ukonczyl gimnazja i szkoly jezuickie na litosc papieska [usunięte – nie ma związku z tematem]

     • Megien

      Kalina, ja jestem poczatkująca w takich poszukiwaniach … (ale „na litosc papieska” podoba mi sie) 🙂

   • Tosza
    Reply

    Asia, każdy papież (każdy kardynał) jest masonem. To kogo on czci? Tutaj nie trzeba wiele się zastanawiać, bo nie ma nad czym. A to co wyczytałaś w komentarzach o „dokładnym” tłumaczeniu, jeżeli chcesz to wierz w to. Wszystkie potoki „religijne” i nawet „wedyczne” są zmanipulowane. Ludzie wierzą w bajki, i nawet nie mają szans się dowiedzenia tego, kogo w tym wszystkim czczą, w odróżnieniu od masonów, którzy na pewnym stopniu hierarchii dowiadują się, że ich prawdziwym panem jest Szatan vel Lucyfer.

 • Kiara
  Reply

  Astre…. poleciałeś jak zawsze… inny poziom weryfikacji wiedzy istnieje ,można doświadczać innych oglądów samego siebie.. to pewne, ale nie w tym konkretnym wymiarze i w tym konkretnym zestawie energetyczno fizycznym.

  Jak się zaczyna takie wywody, to trzeba wyjaśnić dokładnie o czym się mówi , a nie robić z ludzi głupów twierdząc że ich nie ma… to jest bardzo konkretny zakres wiedzy do którego dochodzi się w swoim rozwoju.

  Na razie żyjemy w TERAZ w którym OBOWIĄZUJĄ NAS bardzo konkretne zasady. Pomimo że jesteśmy TYLKO Energiami.. to w TYM świecie jesteśmy aż LUDŹMI…. stworzonymi z zagęszczonej energii. Tego faktu nie przeskoczysz w swoim ciele fizycznym.. tak jak nie przeżyjesz ono zderzenia z rozpędzonym samochodem i strzału z karabinu nie tylko Maxa…. nawet gdy w rzeczywistości jest to TYLKO sen , bo jest.. to wyjścia z niego nie dokonałeś nawet TY… bo zwyczajnie byś tu nie pisał.

  A, zatem zupełnie innym zagadnieniem jest cel zdarzeń…. dla których one zaistniały, czyli wejście Maxa w astral.Wcale nie dla przebudzenia całokształtu, a dalszego utrzymywania go w tym śnie.

  Wyjaśnienie okoliczności Historii MAX” dla bardzo dużej grupy LUDZI jest krokiem ku przebudzeniu, dlatego uważam ,że powinno się go dokonać w sposób CZYTELNY I ZROZUMIAŁY …dla ludzi. Machanie im przed nosami informacją „CIEBIE WCALE TU NIE MA”…… nie jest jeszcze czytelne dla LUDZI bardziej materialnych niż duchowych.

  A, zatem tego typu ekwilibrystyka słowna z takimi argumentami jest jeszcze mało nieczytelna dal większości.. wszystko ma swój czas zrozumienia… jak poziomy rozwoju osobistego, które należy zachować.
  Rodzaj pytań określa doskonale poziom dyskusji i możliwość użycia właściwych argumentów.
  Rybie głębinowej nie tłumaczy się jej ewolucyjnych możliwości fruwania…. a bezsprzecznie ma je…. wszystko w swoim czasie.

  Na razie trzeba zrozumieć zasady życia fizycznego i energetycznego, fakt że zarówno materia wpływa na energie, jak i energia na materię… zarówno w przestrzeni fizycznej jak i energetycznej, że działania te mogą czynić dobro i zło … i to w obecnym zrozumienia dobra i zła…. że wybór należy do nas… ale…

  Jak ten temat zostanie zrozumiany.. nie słowami … w postaci odpowiedzi „ja wiem…. ” tylko czynami potwierdzającymi tą wiedzę.. wówczas wchodzimy na kolejny poziom.

  Brylowanie swoją wybujałością mózgu wcale nie świadczy o wysokim poziomie rozwoju duchowego…. podnoszenie wibracji w LUDZIACH przez dawanie im szansy dokonywania świadomych wyborów dzięki zrozumieniu niezrozumiałego już tak.

  Każdy ma swoją indywidualna drogę Astre…. nie chodzi o, to by mu ją przestawiać na inną, ale o, to by mu pokazać przeszkody na niej , które będzie mógł ominąć…. jeżeli zechce

  M.

 • Iva
  Reply

  Skończyły się Światowe Dni Młodzieży w Polsce w pięknej spokojnej atmosferze.Bardziej dla mnie jest wiarygodny Papież Franciszek,niż strachy Maxa.

  • root
   Reply

   Co do papieża , to ma bardo ciemna aurę ciągnie się za nim coś niebywale dziwnego 🙂
   ludzie mówią co chcecie usłyszeć i tak robi papierz..

 • Astre
  Reply

  Ponieważ serwis porozmawiajmy.tv jest propagatorem innego myślenia nowych czasów prezentujący zupełnie odrębny obraz świata z dala od społecznych absurdów, przesądów, wręcz momentami głupoty to można by napisać :
  ” te wszystkie dywagacje/komentarze patrząc z innej perspektywy na temat Maxa Spiersa, są zupełnie odjechane ”
  Należało by zacząć ode tego, że żaden Max Spiers nie istniał, (bo to tylko metafora ! ), a wszystko co się wydarzyło z Maxem i co w ogóle się wydarza , to pewien Horyzont Zdarzeń jak rzetelnie wyjaśnił to Nassim Haramein.
  Krótko mówiąc, problem stary jak świat i ludziom wciąż miesza się w głowach, a w istocie nie posiadają wyrobionych instrumentów poznawczych, ażeby odróżnić ontologię (czyli”co? ) z epistemologią (czyli jak?).
  Jeżeli ktoś zaczyna kapować co się w ogóle dzieje, co dociera do jego oczu i uszu, to może powiedzieć to samo co Izabela Kopaniszyn na Harmonii Kosmosu – życie to tylko sen ! A, więc mamy sen i w tym śnie mamy Maxa Spiersa. A, ten sen polega na tym, że wszystko jest i niczego nie ma. To tak, jak wdech i wydech.
  Więc, patrząc z innego poziomu ten cały epilog dotyczący Maxa, nie miał zupełnie nic wspólnego z fabułą, czyli to bajki na dobry film s.f
  Skąd takie wnioski ?
  Trzeba wpierw zacząć od fundamentu, czyli (what is what) i (who is who), a w internecie każdy znajdzie na to tysiące dowodów, przykładów, doświadczeń, o których mówi na przykład pani Dorota Ziemba Miłek.
  https://www.youtube.com/watch?v=g0Fau84neb0
  I po wysłuchaniu, a następnie pojęciu tego co mówi Dorota Miłek, każdy może mniej, lub bardziej zrozumieć siebie i tym samym zrozumieć, to co było związane z ”Maxem Spirsem”. A, to nie było nic związane z Maxem Spirsem !

  Ps. Ci wszyscy co piszą o Astralu, (pomijając tą bzdurną, przyziemną definicję), która ma się nijak do tej skomplikowanej płaszczyzny, która nie jest gdzieś tam, tylko jest tutaj, to powinni ”pochodzić” sobie przez kilka lat po jej poziomach, a potem włazić i pisać, o tym różne cuda, bo chodzi o to, żeby pisać w miarę rzetelne informacje.
  Chodziłem po tych obszarach przez prawie trzy lata i więcej chodził nie będę z prostej jak drut przyczyny. Widzisz, a właściwie doświadczasz tylko tego co odpowiada zbiorom Twoich własnych przekonań, własnych wartości i tego jak ktoś myśli jak zbudowana jest rzeczywistość. Widzisz tam tylko samego Siebie, a nie żaden Astral, bo ten ”Astral”, tylko – lustro.
  Więc, proste jak drut – pisząc, że w Astralu znajduje się, to, lub tamto, to tamtego w ogóle nie ma, tylko Twój umysł buduje takie obrazy i scenariusze.
  Widziałeś kiedyś chmury na niebie? Tam żadnych chmur nie ma, to Twój umysł wytworzył taki obraz, a one wcale tak nie wyglądają, ani tym nie są co ktoś myśli, że są. To samo jest w ”Astralu” – tam znajduje się obraz Twojego świata, a nie żadna prawda o świecie !

  • root
   Reply

   Dokładnie tak 🙂 programujcie się na dobro, a będzie dobro wibrować od was.. nie wkręcajcie się. tylko róbcie dobre rzeczy każdego dnia.

   Matryca ogólnej świadomości wdziera się w życie, ale to od nas samych zależy gdzie będziemy stać i co robić. a to trzeba ćwiczyć każdego dnia 🙂 bycie sobą – tego życzę wszystkim ludziom.

  • brzask
   Reply

   tak wszytko jest iluzja lecz , trzezba byc uwaznym by nie wpasc pod auto, ktore jest rowniez iluzja jak ten, ktory moze pod nie wpasc . … maya zostaje ingnorancja odchodzi , gdy zaczyna switac w nas … pozdrawiam Astre

 • Tomek
  Reply

  Alex ale umyczyłeś Maxa w tym ostatnim wywiadzie, bardzo często powtarzałeś pytania licząc chyba na inne odpowiedzi czy nie wierzyłeś rozmówcy i weryfikowałeś co mówi. W sumie wywiad powinien zostać przerwany po 30 minutach…on ledwo co mówił „widać”, że był w fatalnym stanie.

 • Kiara
  Reply

  Pomału odczytuję nie dokończone słowa Maxa z cytatu ” nie można ich zabić.. ale jest sposób… można ”
  Faktycznie wydaje im się że jest to sposób na zniszczenie naszej matrycy życia… gdyby nie fakt że wibracja jest już bardzo wysoka , stabilna poza zasięgiem ich możliwości ograniczonych do wibracji III wymiaru, to mieli by szanse coś zmienić.

  To że znają cząstkę sygnatury energetycznej nie otwiera żadnych drzwi.

  Powiem wam tylko że chodzi w tym o najdłuższy nerw błędnika i określony rodzaj dźwięku,a raczej kompozycję określonych częstotliwości w emitowanym dźwięku , który już został użyty, wyemitowany.
  I co… i nic….. to, on po zatoczeniu kręgu wokół ziemi wróci do źródła, miejsca emisji .. co się tam będzie działo.. to zaskoczy BARDZO , ale to BARDZO tych co wypuścili ten dźwięk.

  Robi się coraz bardziej gorąco… ten dźwięk spełni swoje zadanie, wróci niezmiernie wzmocniony do nadawców , rozbije na pył to czego najbardziej nie chcieli by zniszczyć… bo była to wibracja śmierci.
  Dźwiękiem można zrobić wszystko, zarówno powołać do życia jak i zabijać … stare przysłowie mówi… „co, cię nie zabiło… to cię wzmocniło…”

  Powinniście wiedzieć , że LUDZKOŚĆ jest nie do pokonania dopóki nie zostanie zniszczona jej MATRYCA ŻYCIA… KOD ŻYCIA.
  Wiadomo ,że jest to energetyczny zapis , on istnieje w przestrzeni ponad astralnej , jest nie zniszczalny, Ale matryca astralna dla III wymiaru ma swoją lokalizację również w astralu.. Ma konkretny zapis wibracyjny/ sygnaturę , po której szukał jej Max. To w celu jej zniszczenia był wysłany w astral , ona jest żywym ogniem ( energią , bioplazmą samoświadomościową jak każdy z nas poza ciałem.
  Kontakt z nią jest możliwy mentalnie … ( dlatego Max opowiadał o mówiącym ogniu) jednak zbliżenie się do niej i to jeszcze w celu zniszczenia jest ewidentnym samobójstwem.

  Nie ma takiej opcji żeby mogła być zniszczona , bo było by zniszczone życie na ziemi. Do tego w żadnym wypadku nie dopuści Stwórca Wszechrzeczy… czyli Życia.

  I tą ostatnią desperacką akcjom opcja wysyłająca Maxa podpisała nieodwołalny akt własnego unicestwienia.

  Kiara.

  Kiara.

  • Joanna
   Reply

   Kiaro, czy Ty umiesz odczytac taka osoba o takich wibracjach lub inaczej …rozpoznac ja? Dziekuje za odpowiedz.

   • Kiara
    Reply

    Joanna nawet nie staram się wyszukiwać i identyfikować tych LUDZI, wiem że jak będę miała się z nimi konfrontować , to będę wiedziała kto, to jest….

    Oni maja inny system wartości inny poziom uczuć, i nieco inny styl życia… ale zawsze są anonimowi, przejdziesz obok nie wiedząc ze minęłaś taka osobę.

    Kiara.

   • Megien
    Reply

    … tylko trudno mi się pogodzić z myślą, że Max miał wykonać takie zadanie … może odmówił i dlatego musiał zginąć …

    • Kiara
     Reply

     Megien niestety ludzie jak Max nie maja szans odmowy wykonania rozkazu, tak są zaprogramowani, nie do końca wiedzą co naprawdę robili nie sa w stanie sami się oprogramować… pomimo ze jest to całkiem prosty sposób… ale samemu nie można tego zrobić.
     Te blokady to są sekwencje wibracyjne miedzy wszystkimi czakrami.

     Oni mówią tylko to co jest im dozwolone i co w nich wgrano jako prawdę.. dla nich jest to ich prawda, bo nie znają innej.

     Kiara.

  • brzask
   Reply

   Dziekuje Kiara za Twe wyjasnienie . Wciaz czulam, jakas niejasnosc , gdy sluchalam wywiadow z Maxem a Ty mi odpowiedziales swymi kometarzami .Ja bardzo z nim rezonuje :)))) Pozdrawiam serdecznie <3

 • Ron Haskell
  Reply

  Can’t Bury ER…Err is ER is the Heir! The Air! The Air of EL is Ariel! As Twins! Woe to you O’Ariel, Ariel! The Air of EL is Jerusalem! A-Men!

 • Ron Haskell
  Reply

  Thank you for sharing Max! I never heard him before, a cypher! I am a Baphomet, not by ritual, by birthright. I share all I am on youtube, under my name Ron Haskell. I live in Las Cruces, NM, under the three crosses!

 • Ania i Tomek
  Reply

  Ogólnie chciałbym poruszyć temat poziomów duchowych, o których się mało mówi. Czy ktoś z was przerabiał te zagadnienie świadomie będąc na różnych poziomach. Czy równie dobrze jest to iluzja i papka dla umysłu jeżeli chodzi o poziomy od 0 – 18, a wymiarów jest 12 a dla niektórych 13. Jak to się ma do siebie? Ktoś podał pod drugim wywiadem z Maxem link do tego Pana https://www.youtube.com/watch?v=I1mzEgi9zNU

 • Kiara
  Reply

  To niezmiernie ciekawy wywiad… warto bardzo uważnie słuchać i analizować wypowiedzi… tam sa perełki, które mnie zastanowiły.

  Pierwsza i podstawowa sprawa nie posądzajcie Aleksa o śmierć Maxa , bo to totalna bzdura.
  Wszedł do akcji na polu astralnym w miejscu do którego go wysłano.. gorąca grecka wyspa…. czy to był Cypr.. nie mam pewności jest element dla dociekliwych sprawdzenie wyłączenie prądu w tym miejscu w podanym przez niego czasie.

  Objawy jego śmierci to nie udar słoneczny i nie nadmiar narkotyków czy leków, a zniszczenie, spalenie ciała astralnego, które przypalone obkurcza się daje wrażenie ciągłego gorąca, powoduje zaburzenia w dopływie energii do ciała fizycznego, jest w trakcie umierania, co dało efekt na 4 dni przed fizyczna śmiercią wypływania czarnych płynów ustrojowych z jeszcze żyjącego ciała fizycznego.

  W przypadku śmierci ciała fizycznego płyny ustrojowe wypływają TYLKO dolnymi otworami, nigdy wszystkimi jak u Maxa.

  Aleks w wywiadzie pominął istotny temat o którym wspomniał Max…. „są ludzie których nie można zabić… ale jest sposób żeby…. ” tak zgadzam się z tym, są LUDZIE , których nie można zabić pomimo ze są śmiertelni jak wszyscy.. tego nie pozwolono mu absolutnie dokończyć.
  Druga sprawa powiedział że szuka ich w astralu po ich sygnaturze energetycznej… tak, oni tak identyfikują i odnajdują swoje ofiary.

  Żeby nagrać wywiad nie trzeba wyjeżdżać na inny kraniec Europy , to się teraz robi urywając internetu.

  Jest jedna wyspa grecka na której w lipcu są NATURALNE mocne wylądowania elektryczne .. one systematycznie sa przyczyną czasowych awarii prądu. Ludzie tam są przygotowani na to, maja agregaty.
  kolejna sprawa czego bal się Max po wyłączeniu prądu… co naprawdę robił , a zostało mu przerwane , wywołało w nim paranoiczny lęk? Cyba nie przygotowania do wywiadu… to naiwne tłumaczenie. Potrzebny był prąd do skoku w portal astralny, maszyny przestały działać gdy był w trakcie akcji ,wyciągnięto go i czekano na przywrócenie napięcia…. agregat , to zbyt mało.

  Trzeba pamiętać że pomimo woli jego świadomości powiedzenia czegoś nie mógł, bo miał dostępne tylko takie informacje , które mu wgrano jako prawdę, jego podzielona świadomość nie miała możliwości ich weryfikować, a oprócz tego miał cały czas mentalnego kontrolera, który go blokował.

  Nie został zbity prze swoich , ani przez Swerdlowa, jak sugerują niektórzy, zginął , bo wszedł w czasie akcji w przestrzeń energetyczna , magnetyczne pole ochronne osoby , które było dużo wyższe od jego pola .. to są te „mówiące do niego ognie” o których wspominał… czyli świadome biopople osoby wcielonej na ziemi , którą wysłano go zabić nie fizycznie w astralu.

  Znał jej sygnaturę energetyczna , bo z ta samą misja w stosunku do tej samej Energii wcielonej w tamtych czasach był ze Swerdlowem w czasach Jezusa ( o czym opowiadali obydwaj , a potwierdził to w swojej książce pewien Hiszpański pisarz.).. i to są CI LUDZIE .. których nie można zabić pomimo że są śmiertelni.

  To nie jest trudna łamigłówka , wystarczy uważnie słuchać wywiadów z Maxem i analizować jego wypowiedzi.

  Max nie był na Cyprze, był na Rodos …. to jest najbardziej nasłoneczniona wyspa grecka, tam stacjonują jednostki wojenne NATO, stamtąd pływają 3 wojenne statki tajnych służb w trójkącie Rodos , Kreta, Santorini stale penetrując dno morskie.

  Na Rodos znajduje się opisywany w mitologii OLIMP …góra Bogów, było to ostatnie miejsce nie wyłączone przez które zasilali się energetycznie nasi ukryci władcy na Syriuszu B. tam nastąpiło odłączenie zasilania w czasie gdy wysłano Maxa do akcji.

  O Syriuszu B większość chyba wie , to miejsce lokalizacji matryc istnienia syntetycznej inteligencji , która usiłowała przejąć całkowicie ziemię i nadal niewolić LUDZI.

  Wojna hybrydowa z nową generacją żołnierzy , to wojna na planie astralnym z oczekiwanymi skutkami na planie fizycznym. W tym wypadku hybryda to połączone ciało energetyczne z fizycznym … zniszczenie, zmiana na energetycznym daje widoczny skutek na fizycznym… to jest stara wiedz.. odkrywana na nowo.

  Kiara.

  • Ewa
   Reply

   dzięki Kiaro za to wyjaśnienie,
   z jednej strony brzmi to jak sci-fi, z drugiej to sensowne wytłumaczenie tego, co się stało
   w każdym razie bardziej mnie przekonuje niż narkotyki czy voodoo

  • Joanna
   Reply

   Kiaro, czy moglabys napisac tutaj jesli Aleks pozwoli, lub na mojego maila aallika.js@gmail.com odnonie tych ludzi niesmiertelnych? jak mozna lub kto moze ich zidentyfikowac i w jakim celu oni tu sa? Nie napisze wiecej gdyz to nie jest zwiazane z tematem:-) Pozdrawiam z serca.

   • Kiara
    Reply

    Joana … nie ma ludzi nieśmiertelnych posiadających ciała materialne, nie ma i nie było.
    W różnych czasach w zależności od mocy pola magnetycznego ziemi ludzie żyli dłużej lub krócej.
    Gdy pole magnetyczne jest większe, wszystkie żywe istoty są większe , a ich życie fizyczne jest dłuższe. Materia ma swoje prawa i określony czas życia, czyli mocy utrzymywania się w skupieniu dzięki połączeniom wirami pierwiastków i elementów.

    A, zatem są na ziemi ludzie , których nie można zabić nie dlatego że są nieśmiertelni, a dlatego że mają bardzo silne pola ochronne ,aurę o bardzo wysokiej wibracji energetycznej, dużo wyższej od przeciętnego człowieka. Wejście w takie pole przez agresora ZAWSZE spowoduje jego śmierć, tak jak stało się moim zdaniem z Maxem.
    Ci ludzie urodzili się normalnie na ziemi jak wszyscy inni ,ale ich Dusze pochodzą z wyższych wymiarów. Pomimo obniżenia energii swojej wcielonej Iskry Życia / duszy dla możliwości urodzenia się na ziemi ( co jest absolutnie konieczne żeby żyć w wymiarze o niższej wibracji ) na planie astralnym zachowują cały czas swoją wysoką wibrację.
    Zawsze mają bardzo silną ochronę ( gwarancję nietykalności) by mogli zrealizować plan pomocy ludziom w momentach zagrożenia istnienia życia na ziemi.

    Zawsze na ziemi są tacy ludzie w czasach „ostatecznych” przekroczenia wymiaru/ ewolucji , gdy walczą z ludźmi o przejecie ich świadomości i ziemi wrogie im opcje.

    O takich ludziach wspominał Max mówiąc że realizują plany wyższego wymiaru w trakcie swoich anonimowych ludzkich żyć.
    Tak jest rzeczywiście,jest, bycie anonimowym , to konieczność dla ich bezpiecznego i spokojnego działania.
    Oni poprzez swoją pracę podnoszą wibracje ziemi,aktywują miejsca mocy , zdejmują blokady z ziemskich czakramów i wielu innych miejsc.
    Pracują dla globalnego dobra ludzkości, tyle wiem na ten temat.

    Nie można ich zabić nie dlatego że są nieśmiertelni, a wyłącznie dlatego , że są to najsilniejsze kosmiczne istotności.

    Kiara.

    • Joanna
     Reply

     Czy w takim razie oni sa tego swiadomi? czy ze wzgledu na ich ochrone nie sa tego nawet swiadomi. Dziekuje za odpowiedz.

     • Kiara

      Joanna….Czy te osoby są samoświadome siebie…. z tego co wiem do pewnego momentu nie, nie są świadome.
      Jednak ich wysoka wibracja nawet poza ich świadomością cały czas służy do stabilizowania , i podnoszenia wibracji ziemi. Oni podlegają identycznym procesom otwierania swojej świadomości jak wszyscy ludzie. W ich planach przed urodzeniowych są zapisane zdarzenia , które budzą ich świadomość. Jednak nawet ich przebudzenie nie jest nakazem realizacji planów przed urodzeniowych.
      Zawsze mogą zrezygnować ( chociaż oni nie powinni tego zrobić), mogą przejść na ciemną stronę.. bo ich również dotyczy wybór wolną wolą… mogą przed przebudzeniem zostać zmanipulowani fałszywymi informacjami i nie realizować całokształtu zobowiązań dla których się urodzili.
      Bowiem przyszłość nie jest wyryta w kamieniu , jest płynna i zmienna, a ludzie nie do końca są przewidywalni.
      Ale po przebudzeniu i poznaniu swojej roli wybierają trudniejszą drogę realizacji swojego przeznaczenia.

      W tym momencie czasu oni są absolutnie świadomi swojej roli, realizują swoje przeznaczenie.. to widać po nie zaistnieniu kataklizmu przewidywanego na grudzień 2012. Widać po podnoszącej się wibracji ziemi, oraz zmianie osi magnetycznej ziemi.
      Posiadają wiedzę o zagrożeniach swojego życia, ale również o swojej nietykalności.. nie mogło by być inaczej przecież takie wcielone dusze mają kontakt bezpośredni ze swoimi nie wcielonymi duchami.

      Megien.. trudno mi jest powiedzieć co miał Max na myśli mówiąc coś… zwyczajnie nie wiem tego.

      Ci z sił ciemności , którzy sprawują władzę nie afiszują się na ziemi, jasna sprawa, że wystawiają swoje marionetki, żeby utrzymywać pozory politycznej wolności ludzi. Gdyby się ujawnili i powiedzieli ,że wszystko dzieje się z ich rozkazu, zapewne doszło by szybko do wojny , całkowitego buntu ludzi.
      Oni uzależniają , przekupują i zastraszają politycznych decydentów w różnych państwach i przez nich sterują zdarzeniami na ziemi.

      Ci anonimowi działający na rzecz dobra, dla ludzi również nie ujawniają się, bo anonimowość gwarantuje im spokój i większą możliwość bez większych problemów realizowania swoich zobowiązań.
      Przecież wiadomo,że gdy zostaną zidentyfikowani, ciemna strona wszystkimi możliwymi sposobami będzie usiłowała ich zabić oraz utrudniać im wykonanie ich zadań.
      Zatem i jedni i drudzy wolą anonimowość, ale z innych powodów.

      O której opcji myślał Max w czasie swojej wypowiedzi…. nie wiem.

      Kiara.

    • Megien
     Reply

     Dziękuję Kiaro. Max wspomniał też, że ci, którzy sprawują prawdziwą władzę są niewidoczni, a ci których widać jako niby mających władzę – to tylko marionetki. Czy miał na myśli „ciemne siły” sprawujące władzę na tym świecie, czy właśnie tych wielkich o bardzo wysokich wibracjach, którzy działają anonimowo dla dobra ludzkości?

 • Megien
  Reply

  Jaką gehennę przeszedł Max tutaj na Ziemi … Zobaczcie wpis Joanny z 27 lipca z 18:56.
  Peace and love with You Max – wherever You are!

  • Joanna
   Reply

   Megien, ja tylko skopiowalam ten post. A podeszlabym do tego z rezerwa gdyz ta pani, Niki, jesli to jej prawdziwe imie twierdzi i co opublkowala na FB ze zareczyla sie, a ztego co sie dowiedzialam to z Maxem.To tak samo jak ja spotkalam sie z Maxem 2 dni po jego smierci , tylko nie wiem czy to astral czy inny wymiar. A pamietam z tego,ze czytal jakis jakby raport parostronnicowy …nie wiem o czym lub o kim..i powiedzial…Naprawde sporo tego jest usmiechajac sie z podziwem. I sie obudzialam.

   • Megien
    Reply

    Dzięki, Joanno. Tak, zauważyłam, że autorką jest niejaka Niki. Do wszystkiego, co mówią na temat Maxa podchodzę z rezerwą, zapisuję na moim „twardym dysku” (w łepetynie) i … szukam dalej.

 • Anakh
  Reply

  Smutne że jego śmierć nastąpiła tak szybko miał jeszcze sporo życia przed sobą i na pewno zadanie do wykonania Przyszedł pokazał i przekazał wiele czerpmy łyżkami z tej wiedzy .Mówił o tym ,że nie mamy szans mówił że gady bez empati przejęły wszystko moim zdaniem szansa jest I cywilizacja nam ludziom ,,z ducha” to daje o tym mówi Zofia Piepiórka w swoich wywiadach

  • Jack Black
   Reply

   strasznie mnie irytuje jak ktos powtarza to zdanie „Smutne że jego śmierć nastąpiła tak szybko miał jeszcze sporo życia przed sobą” , powtarzacie to bezmyslnie w ogole sie nie zastanawiajac , a skad ty wiesz ze mial tyle zycia przed soba? skoro nie zyje to znaczy ze nie mial, po co to opowiadac takie bzdury, a tak w ogole to smierc nie istnieje 🙂

  • Anakh
   Reply

   Max został zamordowany w Polsce . Jakie jest więc środowisko ezoteryczne w naszym kraju…?
   Max mówił także o sieci tuneli pod przedszkolami, szkołami ,domami dziecka , mówił o porywaniu dzieci co pokrywa się to ze statystykami około 150 000 tysięcy porwań ,dzieci i młodych ludzi . Mówił o okrutnych torturach ,badaniach na: dzieciach kobietach ,młodych ludziach, o hipnozie . Max jest jednym z wielu mówiącym o tym że dzieci są wykorzystywane do badań ,są wysyłane w przestrzeń kosmiczną w przeszłość i przyszłość cierpią oraz są składane w ofierze …. To nie ludzkie okrucieństwo i barbarzyństwo .Do tego są zdolni jedynie psychopaci z umysłem pantofelka !Dzieci bezdomne nie mają przecież obrońców no bo któż się o nie upomni ? Dlaczego więc świat milczy? …. Czy tak postępują ludzi uduchowieni ludzie z ,,ducha czy oni są empatyczni? Myślę że NIE!!!!
   Myślę, że Kiara jest jednym z takich dzieci …dlatego posiada taka wiedzę , ewidentnie widać że jest sterowana wykorzystywana i służy jak inne dzieci swoim oprawcom dla ich własnych okrutnych celów …Chyba ,że Max był jej osobistym wrogiem Kiary? Polskie przysłowie mówi o zmarłych nigdy żle …Max posiadał olbrzymią wiedzę ,która ujawnił i czy za to musiał zostać zlikwidowany ? No cóż nie wygodna jest prawda tylko dla tych którzy są okrutni i bezduszni …Na początek obudzą się żołnierze potem reszta ludzi zaczną widzieć świat takim jakim jest…bez strachu to czas prawdy i przebudzenia
   #Max#ostani#wywiad

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>