Ostatni wywiad z Maxem Spiersem

More videos
Views
   

W nagraniu są polskie napisy. Aby je widzieć, proszę je u siebie włączyć.

Max Spiers zmarł 16 lipca 2016. Przyczyny jego odejścia są nadal nieznane. Cztery dni wcześniej, 12 lipca, na prośbę Maxa nagraliśmy z nim trzeci, ostatni wywiad, po którym planował już tylko uczestniczyć w konferencji w Londynie w sierpniu, a potem zajmować się tylko pozytywnymi tematami, jak zdrowie, rozwój, itp.
To nagranie było bardzo trudne, ponieważ gdy tylko Max poruszał „niewygodne tematy”, natychmiast coś powodowało, że stawał się śpiący i miał znieczulone gardło. Po pół godzinie nagrania przerwaliśmy i poprosiliśmy go aby poskakał na trampolinie (co również zostało nagrane) i wziął zimny prysznic. Gdy już czuł się odświeżony rozpoczęliśmy nagrywanie od początku. Niestety już po kilku minutach coś zaczęło przejmować jego świadomość i go usypiać.
Pomimo tej trudnej sytuacji wszyscy czuliśmy, że musimy dokończyć to nagranie, skoro coś chciało temu zapobiec, to nie mogliśmy odpuścić.

Poprzednie wywiady z Maxem:
1. Milab, Anunnaki, Voodoo i pętla czasu – Max Spiers
2. IV Rzesza, Dulce i księżycowa maszyna przechwytujące dusze – Max Spiers

Wykład z konferencji Projekt Ziemia z 23 kwietnia 2016

Category: Historia, Nauka, Umysł

285 komentarzy

 • Ewa
  Reply

  Wspaniale że takie stare dusze schodzą na Ziemię . W jaki podły i perfidny sposób wykorzystuje się dzieci niszczy i zabija się wysokie wibracje w dzieciach ,,z ducha”. Tak wiele istot na Ziemi to nie są ludzie …Czas to dostrzec zobaczyć . Max- Jezus przyszedł powiedzieć każdemu z Was prawdę …Obudzcie się

 • MONIKA
  Reply

  Nie wiem czy ide dobrym tropem…ale…z mich doswiadczen regresingowych i spontanicznych fleszy karmicznych , wynika, iz …dusza zwiazana jest z miejscem w jakim zyla i z miejscem smierci ( zwlaszcza gwaltownej- naglej) ….Oby Klimuszko mial racje , twierdzac ze Polska to w maire bezpieczne miejsce…..Mamy szanse nad tym pracowac….Dziekuje wszystkim za linki i informacje…
  na temat Maxa .Pozdrawiam WAS !!!!

 • Kasia
  Reply

  Dzisiaj w końcu odważyłam się obejrzeć ostatni wywiad z Maxem. Jest on bardzo przejmujący, wyczuwa się w nim cierpienie Maxa a tak że twoje emocje Alex. Jestem Ci ogromnie wdzięczna za pracę, jaką wykonałeś z Maxem i nie tylko z nim. Musiało to być dla Ciebie bardzo trudne patrzeć jak on się męczy i nie móc mu pomóc. Współczuję. Jeszcze raz dziękuję za wszystko co robisz dla nas . Ściskam i życzę Ci dużo zdrowia i sił do dalszej pracy. Pozdrawiam .

 • Aga
  Reply

  Czytam angielskie fora i tam nie jest wcale tajemnicą, że Max od lat był uwikłany w narkotyki, sam o tym z resztą też mówił. Brał też dużo środków przeciwbólowych, które też mogą wywoływać podobne otępienie jak narkotyki.
  Na tym forum już też było poruszone też, że Max chciał przerwać wywiad. Powiedział to w trakcie wywiadu.
  To co mówi Robert z NTNS nie jest wcale pozbawione sensu i nie świadczy o ignorancji.

 • Megien
  Reply

  „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni”. W sprawie ostatniego wywiadu z Maxem jedynymi swoimi sędziami mogą być tylko Alex i Dorota.

 • Boguś
  Reply

  Zapomniałem dodać gdy już pogodzimy się z faktem że sam zapragnął odejść to nasuwa się pytanie – dlaczego? I to mnie zastanawia….czy był za malo świadomy swego złego samopoczucia? Może dusza nie widziała szans na poprawę zdrowia(wzrostu świadomości, pozbycie się dokuczliwych programów)? Wiec postanowiła odejść i pozostawić wielkie halo które ma uświadomić świat że „mind control” to nie mżonki tylko śmiertelnie niebezpieczne fakty…..kto wie???

 • Joanna
  Reply

  Niki Reinert
  10 godz. ·
  Just to remind ourselves,what actually happened to Max…..
  He is Living and getting much stronger…and he got engaged,I hear…;) <3
  Max was held Hostage in Poland,drugged,raped,Blackmailed,Pressganged,gagged and tortured…than,after Cyprus,because He refused to fly the Moon mission for them,He was taken to Bohemian Grove, ,where they made him a living ,entombed sacrifice ,after more suffering than you can imagine,to their attemptet new pindar,stewart swerdlov….But Max Spiers survived that ordeal….God knows HOW…and he is Living…and getting much better…and Opus Dei ,the Works of God ,are on ALL the Perpetrators of this PLAN.

 • Boguś
  Reply

  Alex właśnie teraz zauważył em że cały czas mam wrażenie ze Max umarł tuz po tym wywiadzie i nie wiem dlaczego!!! Może inni tak samo odczuwają i dlatego tobie zarzucają za mało opieki czy pomocy dla Maxa…?! Dziwne to….. Pozdrowka Aleks i dla ekipy porozmawiajmy.TV

  Ps: każdy zgon idzie wyłącznie ze zgodą duszy także to był Maxa wybór! To powinno ogólnie każda dyskusje o zgonie zakończyć ale nie po co? przecież może jakiś winny się znajdzie….???? takie gierki umysłowe….(ego gry)

 • Chrzan
  Reply

  Niestety to co Max mówił dzieje się naprawdę. Jest konsekwentnie realizowane, gdyż nawet zostało objawione światu. Miliony ludzi o tym wie, ale nie wie, że wie. Trafiło do podświadomości jako trochę mroczna fabułka filmowa. Jakoś zimą na CDA obejrzałem film, którego przez ostatnie 2 dni nie udało się odnaleźć. Zapomniałem tytuł. Było chyba coś o jutrze, czy przyszłości. To ważny film ostrzegawczy
  i przynajmniej streszczę go. Film amerykański z akcją w USA. Zaczyna się na odludziu pola kukurydzy, dzielny farmer, który był kiedyś mediatorem słyszy głos, który radzi jak uleczyć świat od kryzysów, niepokojów społecznych, biedy, terroryzmu. Rzeczywiście z czasem dzieje się lepiej i z czasem głos
  objawił się ludziom w postaci fizycznej diabła. Potem zaczęły rodzić się cudowne dzieci, które odfrunęły w niebo a ludzkość została przez zarządców – diabłów zlikwidowana. Wszystko przebiegało łagodnie niemal naturalnie, bez drastycznych scen walki.
  Nie wiem na ile świadomie grupa Nergala przysługuje się tym celom a na ile są „pożyteczni idioci”
  w każdym bądź razie trzeba tępić te antypolskie działania;
  //www.protestuj.pl/nie-dla-antypolskiej-trasy-behemotha-,62,k.html?ka=560125&link-1=&sid=65529429&

 • Wini
  Reply

  Wypowiedz pana z NTNS jest arogancka i ignorancka… az strach myslec …ma pelne i doskonale wejrzenie w wywiad Alexa i stan Maxa…I to jest czlowiek , ktory stara sie nam pokazac swiat od nieco innej strony.Panie NTNS minimum pokory, by pierwsz literka pana telewizji nie zmienila sie z najmniejszej na naj .. wredniejsza.., bo to co pan zrobil nie mozna inaczej okreslic..

  • Joanna L
   Reply

   Wini miałam podobne wrażenie słuchając ntvns. Sposób mówienia prowadzącego jest bardzo ciężki . Sugerował,że Max jest pod wpływem narkotyków a ja słuchając go myślałam,że to właśnie on brał coś odurzającego. Też tego rodzaju wypowiedź dziwna u osoby zajmującymi się badaniem niezwykłych zjawisk. Gdzie nam do wyzwolenia jak niby duchowe osoby tak łatwo oszukać.Prawda ma wychodzić i nic tego zjawiska już nie powstrzyma. A to co widzimy i nazwiemy po imieniu jesteśmy w stanie zniwelować, lub w jakikolwiek sposób przeciwstawić się.

 • Marlon
  Reply

  Kolega możliwe, że upozorował swoje zniknięcie, tak też może być. Bo jak to można mieć znajomego Swierdlowa, który widzi ludzkie komórki i nie dostrzegł i nie pomógł Maxowi.
  Nikt nie zna szczegółów zgonu? I nagle człowieka nie ma. Mi to wygląda na zniknięcie celowe.
  Kolega miał przesunąć szklankę siłą woli i teraz już nikt o to 4 liter nie będzie mu zawracał.
  Szklankę musi teraz przesunąć Aleks, na pewno to zrobi.
  Więc był agent i wyparował, pod postacią zgonu. Przez te nie wiadome i całą otoczkę takie moje zdanie, do którego mam prawo.
  Jeżeli było inaczej, to przykre ale przecież poszedł dalej, uwolnił się od bycia w tym pojebanym więzieniu pod nazwą „ziemia”.
  Jeśli oglądacie Aleksa i spółkę, to starajcie się oświecić, żeby po zgonie iść dalej, a nie być wplątany w karmiczną pralkę.
  W sumie dwie sprawy:
  Czy karma ściąga człowieka do życia dalej na ziemi? Czy robi to księżyc?
  A może to jedno i to samo. Sygnałem karmy jest księżyc.
  Wniosek chyba dobry?!

 • SWEN
  Reply

  A odnośnie wypowiedzi MAXA, to w jego imieniu też występuje X. Czytając od tyłu i uzupełniając zgłoski dostaniemy AX-ASK AM. Można dalej z tym kombinować też, ale tłumaczenie z angielskiego pozostawiam ekspertowi Alexowi.

 • SWEN
  Reply

  Nie potrafię rozpoznać od pewnego czasu przesłania niektórych stron i osób. Czy musimy i po co słuchamy lub oglądamy przedstawicieli innych narodów. Czy nie ma przedstawicieli naszego narodu dostatecznie doświadczonych, czy się ukrywają, czy nie można ich namierzyć, czy ich po prostu nie ma? Takich jak MAX. Nie ma naszych?

  • Tadeusz M.
   Reply

   Swen, zareczam Ci ze w naszym narodzie jest bardzo wielu wysokowibrujacych ludzi ktorzy mieliby naprawde duzo do przekazania. Pytasz dlaczego sie „nie pchaja na afisz?” Bo jest cos takiego w naszym wspanialym narodzie, ze zaraz rzucaja sie na takich ludzi „wiedzacy lepiej”, zaczynaja sie klotnie i obrazanie wzajemne. A nie kazdy – zwlaszcza troche bardziej wrazliwy – ma na to ochote. Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Ata
  Reply

  W czasie słuchania tej rozmowy najbardziej uderzyło mnie to, że wysiłkiem woli, Max próbuje przezwyciężyć senność, czy słabość i mimo to próbuje mówić. Porusza wiele tematów, ale słychać wyraźnie, że w miarę upływu czasu, coraz bardziej odczuwa dyskomfort, objawiający się osłabionym głosem. Mówi z trudem, niektóre słowa wypowiada niewyraźnie, jakby ostatkiem sił, chwilami bełkotliwie, jakby był o krok od stracenia świadomości.
  Są momenty w tej rozmowie, gdy zapomina, o czym mówi, jego mowa staje się coraz bardziej splątana, wątek gdzieś mu ucieka, na który kilka naprowadza go Alex.
  Na początku rozmowy wspomina, że na Cyprze, z którego wrócił ” przez cały czas było bardzo gorąco” W 25 minucie, mówi „czuję jakby moja twarz płonęła”
  W moim odczuciu, Max w czasie tej rozmowy zachowuje się jak osoba która odczuwa skutki bardzo silnego udaru słonecznego, co objawia się uczuciem ogłuszenia, odurzenia, sprawia wrażenie, jakby był pijany i tracił świadomość. Co charakterystyczne, poczuł chwilową ulgę po zimnym prysznicu, co raczej jest niewystarczające, żeby skutecznie ulżyć i pomóc osobie w takim stanie.
  Interesuję się homeopatią i bardzo jego zachowanie i objawy pasują do obrazu pacjenta dotkniętego udarem słonecznym.
  Zastanawia jedno i niesamowite jest to, że będąc w tak kiepskiej kondycji, tak bardzo zależało mu na przekazaniu znanych sobie informacji.
  Bardzo szkoda, że niczego więcej nie usłyszymy…

 • Aga
  Reply

  Miles Johnston opublikował dziś na FB:
  „Awaiting the autopsy report on Max Spiers. Which I expect to be a drug overdose as Monika Duval said. … a mistake. Makes it nice and simple and very clean.”

 • Joanna
  Reply

  Przepraszam ale co pani Vanessa napisala w tych komentarzach gdyz no niestety google translate tlumaczy jak tlumaczy.

  • AO
   Reply

   Joanna: Vanessa napisała między innymi, że w 26:33 minucie Max mówi bardzo zmęczonym głosem, że nie da rady dalej mówić i może by kontynuować ten wywiad jutro (to oczywiście nie zostało przetłumaczone na polski w napisach pod filmem). Więc przeczy to temu co Alex mówi, że Max sam chciał kontynuować wywiad, wręcz przeciwnie – Max chciał przerwać wywiad i spróbować nagrać dalszą część następnego dnia. (czy to było na rękę Alexowi czy nie (bo chciał jechać do domu) to już inna sprawa).
   Vanessa dziwi się też dlaczego tym razem nie ma wizji tylko dźwięk jak ewidentnie widać, że nagrywają w tym samym miejscu (ogrodzie) co poprzedni wywiad i tłumaczenie, że nie było warunków jest podejrzane.

 • Vanessa
  Reply

  also at 26:33 in the video, if you have good speakers, you can clearly hear what max is saying when they are talking about Elizabeth Windsor and he fades off. he says 'im sorry im sorry, maybe we can pick up again tomorrow’ then YOU prod him on with 'WINDSOR’ and get him back talking again. YOU should NEVER do interviews again if you can’t pick up on what another human is going through. shame on you

  • Tadeusz M.
   Reply

   Vanessa yes you’re right – Max said quietly, „maybe we can pick up again tomorrow”. But it was only a SUGGESTION from him – not a DECISION. It’s a big difference. Sorry- but Max was an adult and he could end the interview itself at every moment. We do not judge too quickly because we lose then the most important messages. .Best wishes 🙂

 • MONIKA
  Reply

  Niesttey mamw domi telewizor , moj dorosly syn kupil, pracowal cale wakacje, bo….kocga pilke nizna i ostatnio slyszlam kilka wywiadow , z poliskimi politykami na tematy „neutralne” …( nie watykanskie)
  Np 500 plus…etc
  I , nie zartuje, okolo 3 razy uslyszlalam od polskich politykow slowa ” okrutne meczenie dzieci” , „zameczanie malych dzieci”….”znecanie sie nad maloletnimi”..///etc ///jakby zupelnie niezwiazane z tematem dyskursu…
  Czy to nie wydaje sie dziwne ?

  ps,Alex mowiles gdzies, ze …cyt ” Lecha Kaczynski zostal ostrzezony przred katastrofa „? Mozesz to skomentowac…

 • Vanessa
  Reply

  this makes no sense about the visual recording. you are outside….it’s clear. you can hear birds etc. same sound as his interview before. i don’t buy the 'not a good place’ excuse. if you can TALK, if you can SEE him with YOUR eyes, then guess what??? so can a camera!!! something is very fishy about this not being shown with the video. unless it was a snow blizzard covering your bodies or a air horn was going off around you there is ZERO reason not to have this on video

 • Overment
  Reply

  Nie ostatni wywiad Aleksandrze,, nie ostatni, ci co stoją za tymi atakami niedługo zostaną zlikwidowani, nie martwcie się. Więcej nie mogę powiedzieć, nie jest jeszcze czas.

  Pozdrawiam

 • Fornax
  Reply

  Świetny wywiad. NTNS jak on jest najebany albo naćpany to czemu mu tak pływa postrzeganie baranie ?

 • Agula
  Reply

  Monika, bez urazy… ale Internet dzisiaj stoi otworem. Tam o Maxie jest mnóstwo informacji. Alex nie pisze jego bibliografii ani chyba nie czuje sie do tego upowazniony. Wiekszosc co wie o nim, jest z Internetu. Wystarczy właczyc wyszukiwatrke i znalezc co Ciebie interesuje.
  Ponadto Alex ma teraz mase spraw na głowie, mysli i na pewno nie jest mu łatwo zwłaszcza, gdy tyle osób go w rożny sposób atakuje werbalnie.
  Dla nas Max to postać obca, dla niektórych nawet mało realna. Zaś dla Alexa i innych, którzy się z nim spotkali i nawiązali relacje oraz nić porozumienia, był kimś więcej. Nie jest łatwo przejść nad tym do porządku dziennego ani zostać w tym obojętnym.
  Śmierć Maxa jest tajemnicza – przyczyny nieznane. Mozna o tym snuć rożne historie od bardziej lub mniej spiskowych. Póki co nie ma co wyrokować. Chodza rózne pogłoski, łacznie z tym, ze sam Swierdlow go „ukasił” (akurat do tego ostatniego w ogóle nie moge sie przekonac, jest w nim cos mrocznego, co mnie od niego odpycha).
  W sumie, troche mnie denerwuje ten szum wokół jego smierci – nie dlatego, ze nic sie nie stało – bo stało sie. Jednak dlatego, ze teraz wszyscy chcą zrobic na tym swój własny interes. Nagle kazdy ma z nim wizje, jasnowidzki z nim rozmawiają, inni publikują niby jego rozmowy z telefonu. Chaos, chaos, chaos. I totalna zenada, ze takie rzeczy sie dzieja w swiecie tzw. uduchowionych oraz swiadomych ludzi.
  Przyznam szczerze, ze sama oglądałam tylko pierwszy wykład z nim. Nie wiem, nie trafił do mnie, nie zrobił na mnie pozytywnego wrażenia. Raczej widziałam w nim osobę pod wielkim wpływem innych i zaprogramowaną. Teraz mam zamiar obejrzeć wszystkie 3 wywiady i wyciagnąc obiektywne wnioski. Byc moze moje wrazenie było niesłuszne, a moze sie utwierdze w swoim odbiorze. Moze byc tez tak, ze prawda jest kompletnie inna.
  Jedno wiem, ze Alex jest ostatnia osoba, która by świadomie wykorzystała innego człowieka lub zmuszała go do czegoś wbrew jego woli. Ten cały atak zwolenników Maxa lub moralizatorów na niego jest niesmaczny. Bywa w swoich wypowiedziach opryskliwy lub zasadny? Oczywiscie, ze tak. jest takim samym człowiekiem jak my wszyscy. Naprawdę. No… moze poza kilkoma wyjątkami.

  Pozdrowienia dla Ciebie Alex. Masz w wiekszosci z nas – Twoich widzów – wsparcie.

  • MONIKA
   Reply

   Agula, funkcjonuje w internecie, jestem ezoterykiem:) Gdybym znalazla, nie prosilabym tutaj…

   Nie znalazlam! Wiec zamiast mnie lajac , mozna podziec sie wiedza , czemu nie ?

   Jesli mozna pisac mi polajanki na temat google, mozna napisac kim byl Max , to sie nazywa zyczliwosc ludzka …

   Usciski

   • Megien
    Reply

    Byloby dobrze, zebysmy chociaz to jedno zapamietali i zastosowali w zyciu, o czym mowil Max w jednym ze swoich wywiadow:

    nie wzmacniac dualnosci tego swiata poprzez spory, klotnie i dochodzenie na sile swoich racji (polajanki takze temu sluza; wystarczylo podac MONICE pare linkow powstrzymujac sie od zupelnie niepotrzebnej uszczypliwosci), bo to (przeciwienstwa) wzmacnia istnienie tej naszej rzeczywistosci w 3D i o to wlasnie chodzi ciemnym silom …, z tego materialnego swiata w 3D chca brac pelnymi garsciami i trzymac nas tu na wieki jako swoich niewolnikow …

    • Agula
     Reply

     Magien twoje łajanie mnie w mowie o nie łajaniu dokładnie obrazują te rzeczywistość, o której mówisz 😉

     Magien, gdzie się ja kłócę lub jestem uszczypliwa? To z mojej strony nie była połajanka, raczej postawa rozumiejąca Alexa, podczas gdy był tu atakowany. Zwykła ludzka empatia – bo ona wciąż należy do nas mimo, ze chcą nam wykraść ją z serc.

     Moniko, sama wiem nie wiele więcej niż z Internetu i tych wywiadów. Moj post nie był cały skierowany do Ciebie tylko jego początek, reszta dotyczyła moich własnych przemyśleń na temat Maxa

 • Hubert
  Reply

  Moniko masz tyle informacji przed nosem. Max Spiers to Superżołnierz, potomek królewskiego rodu Charlemagne mającego wpływ na światową sytuacją oraz ściśle powiązanego z elitami wojskowymi. Od wczesnego dzieciństwa miał spotkania z istotami z innych wymiarów. Resztę informacji są w wywiadach z nim, trzeba tylko dobrze słuchać. Jest też wiele wywiadów z nim po angielsku. Zapoznaj się z tematyką MILAB. Tu masz podstawowe wiadomości o MILAB (tłumaczenia po Polsku). http://davidicke.pl/forum/james-bartley-podstawowe-wiadomosci-o-milab-t10251.html Horus-Ra jako archontowy, pasożyt pozaziemskiego pochodzenia: kontynuacja wywiadu z Maarit – skandynawską MILAB http://davidicke.pl/forum/eve-lorgen-horus-ra-operacje-milab-t11174.html
  Niewolnicy mediów- kontrola umysłów MK-ULTRA „Monarch” http://davidicke.pl/forum/niewolnicy-mediow-kontrola-umyslow-mk-ultra-monarch-t1607.html A tu cała zakładka powiązanych ze sobą tematów http://davidicke.pl/forum/milab-uprowadzenia-f78.html Znajdziesz tu informacje jak szkoli się dzieci poprzez traumę, są to drastyczne metody. A tu artykuł „”Matka Ciemności – Chateau des Amerois” Pedofilia Elit – sprawa Dutroxa ,co może dać jaśniejszy wgląd co może dziać się w Watykanie http://davidicke.pl/forum/matka-ciemnosci-chateau-des-amerois-t15091.html Tu masz wywiad z James Casboltem z którym przyjaźnił się Max. https://www.youtube.com/watch?v=2MwAz3kheeY Tu masz kolejny ciekawy wywiad z partnerką Maxa, Sarą Adams https://ripsonar.wordpress.com/2014/01/02/rachel-super-wojownik/ Info jest mnóstwo trzeba tylko poszukać. Kto szuka nie błądzi.

  • MONIKA
   Reply

   Hubert bardzo dziekuje 🙂 Oczywiscie,ze szukalam! no przeciez nie jestem dzieckiem…:)
   Ale znalazlam jedynie wywiady po agnielskiu ( niestety nie znam jezyka tak dobrze )

   Nie chcialam Was zameczac, a jedynie o kilka zdan…

   Dziekuje —-serdecznie pozdrawiam 🙂

   • Hubert
    Reply

    Proszę bardzo Moniko 🙂 Mam nadzieję, że już teraz znajdziesz co potrzebujesz. Również pozdrawia serdecznie 😉

  • Kalina
   Reply

   Tak dlatego Windsor slowo moglo byc triggier dla Maxa ( duzo ochydnych rzeczy sie dzialo w jego dziecinstwie z oprychami tej rodzinki ). I nie powinno sie juz ciagnac tego tematu w tej lini jak sie widzi , ze cos wywoluje specjalne reakcje w zachowaniu . Ale to trzeba znac psychike i topic programow . ja znam to z obserwacji moich niepelnosprawnych mentalnie ludzi z ktorymi pracowalam na programach udoskonalania Ich zachowania zachowania niejednokrotnie jak nie wszystkie byly programowane na triggers oczywiscie z naszej wiedzy czuciowcow ,zaincjonowane przez astral w ich zyciu .Tutaj astral juz zszedl na ziemie w technologie wojskawa i wogole w technologie uwazajcie na to A. I jest teraz astralem .Tak wiec medytacjie modlitwy to juz nie to samo .Wszelkie ochrony i tego typu badziewie nie zdaje egzaminu bo tecyhnologia jest bardziej nieznosna dla ludzi jak astralne pozytywno/negatywne konekcje .
   Ja to nazywm step down z niebios bo wysokie poklady ich defragmentownego swiatla wykreowanego ze swiadomosci ludzkiej nazwanej kolektywna sie wali na leb na szyje co niektorym .
   To jest moje pozytywne spojrzenie , ze technologie mozna wylaczyc z kontaktu Ha ha ha

 • bartosz
  Reply

  witam, mysle ze aron w ostatnich filmach wyjasnil dlaczego odszedl max. to juz nie czas i miejsce na takie informacje, trzeba sie zmieniac z pozoimu serca i wspierac swiatło, pozdrawiam

 • Jacek1
  Reply

  W pierwszym wywiadzie u Alexa Max stwierdził,że ma kilka swoich „klonów” – z kim zatem Alex prowadził następne wywiady i kto umarł….?

  • Kiara
   Reply

   Tak na marginesie klonów i klonowania…. co , to jest klon…. jest to TECHNOLOGIA , tworzenia , drukowania z biologicznych pierwiastków i elementów materialnej powłoki, czyli ciała fizycznego. Ono samo sobie nie żyje bez wcielenia weń programu.

   Dusze nie wcielają się w klonowane ciała ani nie można ich klonować!

   Dusza wciela się w każdą komórkę ciała fizycznego w jego system 7 czakr energetycznych , które posiada ciało ludzkie spłodzone z ludzkiego zapłodnionego energią mężczyzny kobiecego jajeczka.

   Klon jest kopią TYLKO materialnego oryginału .nie ma 7 czakr w jego komórkach ciała fizycznego nie ma esencji życia duchowego … czyli Iskry Życia.
   W takie ciała fizyczne nie wcielają się Dusze , bo nie mają możliwości wnikać w komórki, a tym samym regulować i aktywować procesów życiowych klona , ani przez nie doświadczać uczuć, nie mogą zatem korzystać z wolnej woli… Dusze wcielone w klony były by ograniczone wyłącznie do podtrzymywania procesów życiowych. klona.
   One absolutnie nie są tym zainteresowane, gdyż dusze w trakcie życia dokonują samorozwoju duchowego.

   Klony żyją dzięki technicznemu wcielaniu w nie bardzo precyzyjnych programów tworzonych przez programistów.
   Fizycznie są jak ludzie, energetycznie są zupełnie inni… wykonują precyzyjnie polecenia zgodnie z programem zestrojonym z ich procesami życiowymi za pomocą mikro impulsów elektrycznych.
   Wysoka częstotliwość pola magnetycznego niszczy system życia klonów , ludzie dostosowują swoje funkcje życiowe do zmian , dokonują swojej ewolucji. Klony nie mogą tego robić, bo są nie samo modyfikującym się programem w trakcie swojego życia.
   Zatem można zrobić klon.. kopie każdego ciała fizycznego, jak np. figurę woskową prawie identyczną, ale nigdy nie będzie ona miała funkcji duchowo fizycznych jak człowiek z wcielona duszą.

   Kiara.

 • Paracelsus
  Reply

  Bardzo dziękuje za twoją pracę i ogromny wysiłek, bo przeprowadzić wywiad z osobą w taki stanie to bardzo trudne zadanie. Zaintrygowała mnie informacja o generale Aq…, a zwłaszcza kiedy próbował mówić o nieśmiertelności. Czy podczas czasu jaki spędziłeś z Maxem, padały inf. o tym, czy mogą być jednak w jakiś sposób zabici? Ewentualnie czy istnieją metody na neutralizacji takiej „zwierzyny”?

 • Diana
  Reply

  Dziękuję Alex za ten i inne wywiady które dla nas przeprowadziłeś. Bardzo doceniam Twoją pracę i zaangażowanie w poszerzanie ludzkiej świadomości. Pozdrawiam serdecznie :-).

 • MONIKA
  Reply

  Moje dopytywanie sie kim bylMax ma oczywiscie glebsze dno…Sluchalam tych wszytskich szokujacych informacji i chcialabym wiedziec, by mi mozg nie wyparowal, kim byl Max? skad czerpal wiedze? Nic na ten temat w licznych wywiadach Alexa nie ma, a szkoda, bo zazwyczaj Alex przedstawia zycie i prace swojego gosiacia…Teraz…cisza……………………Jesli ktos chce byc dziennikarzem, publicysta , musi szanowac umysly odbiorcow, i INFORMOWAC – skad czerpana jest TAKA kontrowersyjna wiedza….Bo onaczej mozna odniesc wrazenie ze to senne majaczenie lub …cos gorszego…

   • Megien
    Reply

    Dziękuję Diano. Wszyscy, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej o Maxie i motywach jego przyjazdu do Polski powinni obejrzeć ten film! Pozdrawiam.

  • Halszka
   Reply

   a nie idziesz, Moniko czasem na łatwiznę? ja znalazłam, ty tez dasz rade! ja jestem emerytowana babcia i udalo mi się samej pogrzebać w internetach! 😀 podać na tacy, każdemu kto nie umie, nie potrafi, nie chce…poszukaj, wszyscy tak robimy! jak zadowolić każdego, kto na wjeżdzie zadaje pytania: a ja to czy tamto… jeśli nie możesz znależć, widocznie zle szukasz! aha, lepiej wiedzieć, niż wierzyć,..dojść prawdy empirycznie a nie oglądać się na gotowce i obrażać na cały świat! wybacz…pozdrawiam 🙂

  • konrad
   Reply

   Monika, Alex ci napisal ze info o Maxie jest w necie. Na youtube jest masa wywiadow z nim, niestety wiekszosc po ang. Na ntv1.pl jest troche info. Poza tym nie sa to znowu jakies rewelacje. Duzo o tym samym mowi david icke.

  • Mena
   Reply

   Moniko, kto szuka, ten znajdzie. Ja znalazłam i to sporo. Trudno, żeby tu wszystkie linki wklejać, tym bardziej, że nie jest trudno znaleźć. Też tu weszłam, żeby zobaczyć, czy Alex nie napisał cos nowego o okolicznościach smierci Maxa, ale jak nie ma , to nie ma.

 • konrad
  Reply

  Dla wiekszosci tu zamiast wywiadu wystarczylo podac wiadomosc o jego smierci. To zenada ze ludzie bardziej sie interesuja czyjas smiercia a nie zyciem.

  • MONIKA
   Reply

   Konrad, czy widzisz wuzej co pisalam? liczylam na kilka zdan , z odpowiefdzia na pytanie kim byl Max Spiers? :ludzie wola „nawalanki” niz …autentycznie podzielic sie wiedza ..Mam niesmak..

   Juz nie bede sie dopraszac …W googlach nie ma nic ….Pozdr

 • Andrzej21
  Reply

  Jeszcze takie przemyślenie, żeby nie było że popieram na ślepo Alexa. Nie da się tu być w 100% po jednej stronie. Przeczytałem jeszcze raz komentarze tutaj i moje wrażenie jest takie, że:
  Alex, odnoszę wrażenie jesteś czasem za bardzo samolubny i opryskliwy. Już jakiś czas temu zauważyłem, że robisz riposty, zmykające usta ludziom gdzie nie zawsze masz rację. Jednocześnie robisz dobre rzeczy, utrzymujesz czystość i masz powodzenie w tym co robisz. Takie połączenie mogło spowodować taką a nie inną reakcję Roberta z NTNS. Nie chcę się bawić w psychologa, ale czuję że jak już powiedziałem jedno to muszę powiedzieć dla równowagi drugie. I też dla Roberta, bo należy mu się. Pozdrawiam Cię i wspieram tak samo, bez zmian i tak samo Roberta 🙂

 • alleksa
  Reply

  Dzięki, Alex, i dzięki, Max.
  Oglądałam z przerwami, energie są bardzo silne. W końcu przyspieszyłam odtwarzanie i skupiłam się tylko na napisach.

 • Anon
  Reply

  Alex – was Max given anything to ingest for his sleepiness? Did he consume anything at all during his final interview?

 • Adrian
  Reply

  czas pokaże!…!coś czuję,że jak to powiedział Max „Wiem,co się mi przydarzyło.Z tego powodu tak się czuję(…)” a wcześniej „.. ojej,jestem jakoś dziwnie zmęczony,to nie jest normalny! wywiad..” chyba zrozumiał, że nie rozmawiał z kim rozmawiał podczas wywiadu.dlatego brak wideo i wmawianie „..zobacz,jestem otoczony tylu fajnymi ludźmi jak my..” już niebawem Sąd bez apelacyjny i wszystko wyjdzie! pozdrawiam wszystkich również mentalnych szpiegów byście byli zdrowi przy przyjściu ponownym Jezusa

  • Adrian
   Reply

   proszę usunąć ten komentarz,ale faktem jest,że Pan Jezus będzie nas wszystkich sądzić..nie mam zamiaru nikomu dawać nie potrzebnych rozważań czy też kogoś oczerniać,niestety niektóre rzeczy po prostu się widzi.przepraszam jeśli uraziłem,a to czy się mylę czy nie to nie ma znaczenia,ponieważ pewne sprawy lepiej zostawić Bogu

 • Dopaminez
  Reply

  I know for 100% he is high on Valium or some other benzodiazepines. A good friend of mine and his wife just recently died of overdose. It is very recognizable to me. It’s an anti anxiety prescription drug. He took way to much for your interview. It is common to use recreationally but very dangerous.

 • Andrzej21
  Reply

  Alex, współczuję Ci i Dorocie w tej całej dziwnej sytuacji. Widzę, że jesteś zalewany różnymi trudnymi i męczącymi pytaniami i musisz się dzielnie bronić. Wszystko to chyba jest skreowane przez jakąś złą archoncką siłę. Do tego coś próbowało napuścić na Ciebie Roberta… Wspieram Cię jak potrafię 🙂

 • reveal
  Reply

  Podczas oglądania wywiadu miałam dziwne uczucie jakby coś razem ze mną w tym uczestniczyło i obserwowało reakcję. W dodatku non stop słyszałam jakby krzyki dzieci, ich zabawe, nawoływania itd… nie wiem czy wywiad był kręcony obok jakiegoś placu zabaw lub miejsca gdzie bawiły się dzieci? Nawet myślałam że to u mnie za oknem słychać… ale po wyłączeniu wywiadu dzwięki ustały.
  Skończyłam oglądać, poszłam spać. To co mi się śniło było to przerażające. Jakby ktoś podsunął mi te sceny, przepełnione strachem, torturami ludzi w specjalnych zamkniętych maszynach, karmienie dzieci ludzkim mięsem… jakby coś chciało wzbudzać na siłe we mnie paraliżujący lęk.
  Ostrzegam przed obejrzeniem. Tak jak pisała Barbara Grzybkowiak-Wolski przed wywiadem najlepiej poprosić o boską ochoronę itd.
  Cała sytuacja jest dziwna. Coś jest nie tak. Mam wrażenie że jak budzę się w nocy to widze w lustrze nie swoje oczy, są znacznie ciemniejsze, ogromne źrenice i ogólnie dziwny wzrok, mrowienie w całym ciele… Mam nadzieję że nic we mnie nie wlazło po obejrzeniu tego. Dodam że oglądałam to z marszu, bez zabezpieczeń.

  • Yolanta
   Reply

   Ludzie zlitujcie się! Zbiorowa paranoja strachu??? O to chodziło z tym gościem,żeby właśnie takie teksty jak powyżej wypisuje Reveal i jej podobni zamieszkały na stałe w naszych głowach , „pracując” potem latami jako koszmary senne??? A już chciałam obejrzeć ten materiał kontrowersyjny i….daruję sobie.Zbyt szanuję swoje oczy i zdrowy sen……Pozdrawiam i współczuję wystraszonym owieczkom

   • konrad
    Reply

    Takie wrazliwe mohery raczej powinny pojsc do kosciola sie modlic niz ogladac wywiady alexa. Te opisy sa zalosne. Ja obejrzalem 2 razy i uwazam ze wiele rzeczy nadal jest niewyjasnionych i byloby super gdyby alex nagral swoj komentarz do wywiadow z maxem.

   • Megien
    Reply

    Obejrzałam na spokojnie, nie miałam żadnych złych snów ani omamów (a sny miewam prawie codziennie, czasem niesamowite, z bliskimi zmarłymi, w kolorze, czasem prekognicyjne, itd.). W lustrze widzę moje własne oczy, jestem spokojna – żadnego strachu, chociaż smutna, bo żal mi Maxa i jego bliskich. Owszem, oglądając, czułam powagę chwili i wagę tego, co mówił Max. Wywiad dla zrównoważonych i nie będących nadwrażliwcami – dla normalnych wrażliwców szukających prawdy.

    • Megien
     Reply

     Mam jednak ogromne wątpliwości, czy należało ten wywiad kontynuować przy takim stanie, w jakim był Max … I tu kończy się mój spokój …

 • Ela
  Reply

  Alex dziękuję za wywiad. Moje podejście do zrobienia wpisu jest już drugie. Mam nadzieję że wrzucę w końcu mój krótki opis do tego co zdarzyło mi się w trakcie oglądania wywiadu. Film ni się zacinał, kilka razy wywaliło mnie z netu, w trakcie oglądania zrobiła się dwa razy aktualizacja, do tego samo mi się w trakcie oglądania przełączało na pierwszym wywiad z Maxsem. Nie mówiąc już o tym żarówka gasła i zapalała się w lampce. Wywiad obejrzę sobie w innym miejscu i sprawdzę jak energia będzie działać. Na koniec padł mi laptop , teraz piszę na smartphone. Każdy dostał klucz do tej układanki, mnie wszystko układa się w pewną całość. Idę wymienić żarówkę.

 • Joanna
  Reply

  Pytajac sie Maxa na FB odnosnie Swerdlowa i tego,ze mnie chcial wystraszyc tym,ze sie znalazl w miejscu w ktorym nie powinien oraz,ze zniknal w tak krotkim czasie o ktorym kiedys juz pisalam, a Max odpisal abym zle o jego przyjacielu nie pisala…mozliwe,ze mial na mysli aby mimo wszystko nie oceniac ludzi i innych ..a moze jak wspomnial w wywiadzie kochac bezwarunkowa miloscia i jak dzieci nie oceniac. Mysle,ze powinnismy sie zastanowic raczej nad tym co zrobic z informacjami, ktore nam przekazal. A sa one istotne. Czy w takim razie nalezaloby zorganizowac medytacje przekazywania milosci w strone tych istot bez serca? Bo jak najlepiej rzadzic i kontrolowac…tych, ktorzy nie umieja sie dogadac a jesli nie bedziemy wspolpracowac to w zyciu sie nie uwolnimy.

 • kolczyk
  Reply

  też mam guzek po prawej z tyłu szyji od około 15 lat, ale skoro nie zabił mnie przez te 15 lat to niech sobie tam będzie

 • Kalina
  Reply

  No tak rozni jasnowidzowie sa sluchani a niezaleni ludzie nie . Ja nie mam snow do pisania ale wiem , ze Max mial lucid dream z innych interwiow moze to mi nie umknelo z pamieci , ktorych moze nie sluchales albo , ktore byly dla ciebie niewazne . Pisalam wczesniej , ze program nazistow byl bezwzgledny . Pokochasz kotka a potem masz go zabic . Chce jeszcze dodac , ze Sarah nie dzialala sama byla kolo niej grupa mezszczyzn i to nadzorowala . I to bylo z jego lewej strony szyji , pomylilo mi sie ze stronami .Ja nie mowie o chipach Mnie chipy nie interesuja . Ja tylko wspolczoje tym ,ze maja chipy bardzo To tyle .
  Wiesz co cala sztuka dochodzenia do prawdy polega na tym , ze podczas czucia powinna byc centralizacja swiadomosci w odpowiednim miejscu Jak jest w glowie Alex to jest manipulowana przez szeszynke i kazdy z jasnowidzow powinien to zweryfikowac .Jak jest w gardle to tez jest manipulowana przez logike .Jak jest w pempku moze byc niestabilna albo materialnie zmanipulowana . Jak jest w sercu to zbyt emocjonalna A jak jest w calym ciele to moze czynic cuda i moze wiedziec duzo przy maxymalnym skupieniu . Mala lekcja dla jasnowidzow dziekuje nic za to nie chce tylko zweryfikowania tego co napisalam .
  Jestes nie wporzadku wedlug mnie sluchajac swoich pan/panow a nie sluchasz opini tych spoza , Ktorzy moga byc zupelnie w innej rzeczywistosci centralizacji swojej swiadomosci . Pamietnikow nie pisze i nie bede pisac bo nie mam o czym jezeli chodzi o moja emocjonalnosc . Poprostu przy okazji innych sprawdzen sprawdzilysmy Maxa sprawe .
  It is Ok Alex ja ciebie rozumiem .
  Przeciez Max nie zyje Alex i normalna rzecza jest dochodzic prawdy i nie sluchac innych .
  No to teraz moge isc spac i wiecej nie gadac jak sprawe z Maxem skonczylam .

 • MONIKA
  Reply

  Jesli Alex nie ma ochoty ani cierpliwosci by wyjasnic kim byl Max ( a sadzilam ze chce tu takze edukowac ludzi , hmm..) prosze komentujacych, mozecie cos napisac w 5 zdaniach …kim byl ? tu za zycia na ziemi? Bede wdzieczna …

  • MariuszG
   Reply

   Alex jest tutaj jeden, a komentarzy dosyć dużo. Nie wiem czy jesteś na bieżąco, ale przez ostatnie dni wielu ludzi pisze „dziwne” rzeczy, czasami (albo często) dość głupie na temat Maxa, więc nie dziw się Alexowi, że nie ma (jak to napisałaś) „cierpliwości” odpisać na każdy komentarz.
   Co do Maxa, nie mam za dużo informacji, w sumie nie są one mi potrzebne. Jest wywiad, podawane są informacje przez rozmówce i tylko od Ciebie zależy co z nimi zrobisz. Przyjmujesz je to dobrze, ja przeważnie odrzucam i sam próbuje je zweryfikować. Według mnie Max jest wiarygodny (ale to tylko moje zdanie). Jeśli chcesz jakieś punkt zaczepienia, żeby zacząć szukać – poszukaj informacji na temat Saturna, jako słońca.

 • Neta
  Reply

  Proponuję wszystkim niedowiarkom obejrzeć film „Czwarty stopień”. Czy Max mógł mieć do czynienia z tego rodzaju istotami? Możliwe. Oni mają potężną siłę. Bardzo trudno to kontrolować. Czasami we śnie miałam wrażanie, że coś trzyma mnie za gardło i dusi. Ja nie mogłam oddychać i nie mogłam się obudzić. To ostatnie jest najgorsze. Wiedziałam, że jestem w fazie snu i chciałam się obudzić, ale nie mogłam. Jak dochodzi jeszcze strach, to już po nas. Oni to wiedzą. Ja już to kontroluję. Co jednak zrobili z Maxem, że się poddał? Może był już bardzo zmęczony i nie chciał dalej walczyć. To trochę wygląda jak walka z nimi. Kto silniejszy, ten wygrywa. To mi wygląda na „śmierć łóżeczkową”, tylko w tym wypadku dorosłego, a nie dziecka.

 • MONIKA
  Reply

  Dziekuje za odpowiedzi , ale to …cyt” ze what”? nie jest zbyt grzeczne….! Co to za reakcja?
  Jestem ezoterykiem, ale wyobraz sobie ze nie wiem kim jest Max Spiers, mam inne nieco zainteresowania …Nie znajduje niczego sensownego w googlach/…
  Dlaczego tak reagujesz? Wiecej pokory , wiecej wyrozumailosci …nie wszyscy interesuje sie tym samym co Ty …Mam ogrom innych tematow ktore badam…Pozdr //

  • Alex
   Reply

   „Że what” była normalną reakcją. Zrozumiałem, że chcesz, abym przedstawił Ci wszystko co o nim wiem. To co wiem pochodzi z internetu, a do niego oboje mamy taki sam dostęp.

   • MONIKA
    Reply

    Nie chodzilo mi by Ciebie eksploatowac nadmiernie,..po prostu kilka zdan, podstawowe informacje…”super-zolnierz ” to zawod ?,metafora ? moze mam klopot ze wzrokiem ( mam !!!) ale nie znajduje niczego w googlach..poza wywiadami po agn …Pozdr Cie :)))

 • Przemek
  Reply

  Czyżby Max zajmował się demonologią? Alex jak chcesz dowiedzieć się coś więcej na ten temat to poczytaj Grimuary np „Klucz Salomona”.

 • Kalina
  Reply

  It was injected something in the right side of the neck . T0 sie stalo duzow wczasniej w jego podrozy w hotelu, trucizna ta pralizowala nerwowy system dosyc dlugo asmilowala sie w cialo Dziewczyna z dlugimi ciemymi wlosami byla to Sarah Ona- polozyla mu reke na czolo zeby usnal gleboko ( wtedy prawdopodbnie mial lucid dreams z nia ) i wtedy sie to stalo . Ona byla mind control zeby to zrobic .Ona jest tego nieswiadoma ale ona moze o tym wiedziec , ze program jest run of .
  To jest nasza czuciowa investigation..
  Dlaczego mam o tym nie pisac , Jezeli wyczulysmy dosyc duzo co sie obecnie sprawdza w innych tematach .

  • Alex
   Reply

   Kalina, zlituj się. Zanim coś napiszesz, przemyśl to czy inni też chcą czytać ten Twój myślotok. Nawet nie wiesz jaka była relacja między Maxem a Sarą w ostatnich tygodniach. Poza tym jeśli Max stwierdził, że ma coś z tyłu na szyi, to wcale nie znaczy, że to był czip. Mógł to być zwykły bąbel, który po kilku dniach można wycisnąć.
   „Dlaczego mam o tym nie pisac?” – nie pisz, po prostu nie pisz. A jeśli musisz, to pisz pamiętnik swoich snów. Please. To nie jest miejsce na wylewanie wszystkich emocji i odczuć.

 • Marlon
  Reply

  Coś w rodzaju upozorowanego zniknięcia, żeby dano mu spokój. Pokazał się powiedział swoje i kolejny etap zniknięcie. Szklanki do dziś nie przesunął siłą woli i już nikt nie będzie truł mu o tym dupy. Super agent zapadł się w podłogę! To co z tą szklanką, Alex teraz Ty ją musisz przesunąć.

 • MONIKA
  Reply

  Alex szanuja Twoja prace i nie czuj sie „atakowany” , ale mam prosbe , i jak sadze nie tylko ja …jestem poruszaona tym cos sie stalo..prosilam na TWOIM FB , o wiecej informacji , kim jest Max Spiers , bo okreslenia „super zolnierz” nic mi nie mowia…Czy moglbys napisac jakas jego wizytowke? Nie wszyscy siedza w tej tematyce tak gleboko jak Ty …Co znaczy ze mial czip w gardle? ( skad taka informacja?)Trzecie pytanie , czy Max zmarl na Twoich oczach? w Twojej bliskosci? tzn czy mial natychmiast udzielona pomoc ? Czy ktos od razu zauwazyl ze „odchodzi”> ?
  Czy nie bylo opcji by nagrac wywiad kiedy MaX odpocznie ? czemu wam sie spieszylo? Nie jest to atak , prosze o wyjasnienia…Sadze , ze to wazne skroro upubliczniasz …ostatnie JEGO chwile..,slowa, bytnosc..TU… Pozdrawiam Cie i wspolczuje, na pewno mocno Cie to wszystko uderzylo…

  • Alex
   Reply

   Sorry, za dużo pytań. Urodził się 25.12.1976.

   Co znaczy ze mial czip w gardle? (skad taka informacja?) – no właśnie, skąd taka idiotyczna informacja? Ja napisałem zupełnie coś innego. Napisałem, że coś odkrył.
   Czy moglbys napisac jakas jego wizytowke? – że what?
   Trzecie pytanie , czy Max zmarl na Twoich oczach? w Twojej bliskosci? – nie
   tzn czy mial natychmiast udzielona pomoc? Czy ktos od razu zauwazyl ze „odchodzi”? – nie było mnie tam
   Czy nie bylo opcji by nagrac wywiad kiedy MaX odpocznie? – była, za kilka tygodni, bo tego samego wieczora musiałem wyjechać, a Max chciał zrobić to właśnie wtedy, pomimo dziwnego samopoczucia.

 • Jan
  Reply

  Ja podczas słuchania tej części kilka razy… zasnąłem. Poprzednie dwie rozmowy tak na mnie nie podziałały. Także teraz zrobiłem mały eksperyment. Oglądałem tą rozmowę w dwóch różnych miejscach, i w dwóch różnych miejscach oglądałem również inny wywiad. Przy tej drugiej, nie miałem chęci zaśnięcia.
  Fascynujący człowiek poniekąd. Mam pewne mieszane uczucia, mam kilka wątpliwości (szczególnie zmartwiło mnie zdanie i jego pewność o braku własnej woli), ale wysłuchałem go z wielką ciekawością.
  Na początku miałem trochę do Pana prowadzącego trochę żalu, że nie przerwał, ale po chwili zrozumiałem, że nikt go tam na siłę nie trzymał, i sam czuł co się dzieje, chciał kontynuować i był po prostu świetnie wysłuchany przez Pana.
  Nie do końca też rozumiem podejścia Pana z NTNS (jego komentarza: „kasa, kasa, kasa”) i pretensje u siebie co do usunięcia, jak sam stwierdził, uszczypliwego komentarza.

  • Kris
   Reply

   Ja również – mimo wypicia kawy, po odsłuchaniu wywiadu – czuję senność. Tak, wyspałem się tego dnia.

 • Karolinka
  Reply

  Alex zadałeś bardzo ciekawe pytanie Maxowi „co zrobią drako kiedy ludzie się przebudzą „? czy drako schowają się pod ziemię… nie ! według mnie drako schowają się pod latarnię !
  miałam to już wcześniej napisać przy okazji całego tego zamieszania z medytacjami jak przeczytałam o jezusowości Maxa no ale tu kolejna okazja
  z tą latarnią to mam na myśli JASNĄ STRONĘ MOCY no i może jeszcze u Pana Boga za piecem czyli w POLSCE .
  Polacy to taki wspaniały naród który potrafi bezinteresownie z odruchu serca każdemu i wszędzie pomagać, przelewać własną krew za cudze bajki ! Weźmy wszystkie te przepowiednie dla Polski… Polska zawsze ocalona, Polska najbezpieczniejszym miejscem w europie, Polska to i tamto, cały ten wysyp jasnowidzów oświeceń-ców i innych przepowiadających te piękne historyjki …. dorzućmy jeszcze intronizację Jezusa na króla Polski .
  Polacy są w utrzymywani w ciągłym niedosycie wszystkiego…. u nas łatwo byłoby zainstalować ten RAJ !! począwszy od jaśnie miłościwie oświeconych po moherowców z kk bajeczka wielopłaszczyznowa dla wszystkich oczywiście w wydaniu dobrobytu super syntetyczno technologiczno 😛
  mojej zgody TO nie ma ! ja już wolę ten grajdołek_ piekiełko bo mogłabym domniemać że ten szykowany Raj będzie bardziej dla życia uciążliwy.
  _Ukłony dla Kaliny

 • Daga
  Reply

  Max wyglądał na chorego na tej trampolinie, gdy mówił z trudem łapał oddech i jego głos był słaby … czy nie była to po prostu niezdiagnozowana cukrzyca…? Pytam serio.

  • Alex
   Reply

   Kogo pytasz serio? Równie dobrze można napisać „niezdiagnozowana dżuma” albo „niezdiagnozowana biegunka”. I tak nie ma kto na te pytania odpowiedzieć. Skoro skakał na trampolinie to znaczy, że miał na to siłę, wyglądał na zdrowego, tylko niewyspanego. Przecież w takiej sytuacji nie przewidzisz, że za 4 dni umrze, zwłaszcza, że nic go nie bolało. Jego ciało jest już w Anglii i tam (najprawdopodobniej) jest już prowadzona sekcja zwłok.

  • Megien
   Reply

   Obejrzyj wywiad Alexa z Joanną Sypniewską pt. „Terroryzowana bronią elektroniczną” i przeczytaj przedostatnie zdanie z posta Bożo – powyżej Twojego. Max na trampolinie wygląda na zdrowego. W pewnym miejscu widać, jak się uśmiecha. Pozdrawiam.

 • Mika
  Reply

  Znam Alexa osobiście i wiem że to cudowny Człowiek i wspaniała istota. Przeprowadził bardzo dużo rozmów i wywiadów z dużą ilością ludzi, posiada potężną wiedzę. Więc zanim ktokolwiek zacznie Aleksa atakować i posądzać to proszę niech pomyśli Logicznie,
  -skoro ma potężną wiedzę na temat ciała fizycznego jak i energii
  -zna wiele sposobów oczyszczania, wzmacniania ciała i energii
  -ma kontakty i wiedzę od różnych uzdrowicieli
  -to był kolejny wywiad i któraś tam rozmowa więc znał Maxa na tyle dobrze że obaj wiedzieli co robią
  Ja w głębi Serca czuje i wiem że Alex zrobił więcej niż mógł…
  Alex wielkie wielkie dzięki za tak dużo wiedzy przekazywanej nam wszystkim 🙂 i za darmoche 🙂
  Moja Wdzięczność jest nieskończenie wielka…

  • Bożo
   Reply

   Mika,
   nie ma nic za darmoche 🙂

   Aleks robi dobrą robotę i prosi o wsparcie finansowe, choćby niewielkie więc z łatwością możesz dać coś w zamian za materiały, z których korzystasz, przerywając jednocześnie dług karmiczny, który wytwarzasz korzystając za darmo.

   Materiały, które przekazywał Max musiały być niezwykle istotne i niebezpieczne dla „ciemnych” skoro go uśmiercili, takie moje wnioski. Proponuję ściągać jego wywiady off-line na wypadek gdyby dziwnym trafem sprzęt nawalił i materiały wyparowały.

   • Mika
    Reply

    Bożo
    Potrafię czytać ze zrozumieniem co Alex pisze.
    Potrafię o siebie zadbać.
    A tobie radzę zainteresować się i zadbać o swój dług karmiczny który wytwarzasz.
    Zyczę zdrowia 🙂

  • brzask
   Reply

   prosze nie atakujcie Aleksandra , mial osobisty kontakt z Maxem , zrobil wywiad , przetlumaczyl , udostepnil – zainwestowal w to nie tylko swoj czas i prace. wzial tez nie male ryzyko na siebie. prosze wysylajmy wiele bezwarunkwej milosci w strone Aleksa , otulmy go miloscia. Aleks cala milosc z Toba . Trzymaj sie kochamy :))))

 • Joanna
  Reply

  Witam, zdecydowalam sie na obejrzenie wywiadu a praktycznie przeczytanie napisow…gdyz po ostatnim obejrzeniu okolo 1 min bez napisow..dwa dni mialam jakby depresje i plakalam bez powodu 2 dni…zaczelam slucham muzyki Jana Tarantajcio i mi przeszlo a aby obejrzec ten wywiad przez caly czas musialam sluchac tej muzyki w sluchawkach na najwyzszej glosnosci. W 2 dzien sluchania muzyki zobaczylam pewne postaci…ludkzie i nie tylko, o bardzo negatywnej energetyce pomyslalam,ze byly zwiazane z Maxem lub go zabily gdyz pojawil sie i Max w pozyzji jakby pol lezacej cos jak w filmie bialo czarnym- wygladalo to jak forografia przyciemniona a po chwili jego twarz w normalnych kolorach z tym,ze mial niebieskie oczy. Na koniec orla amerykanskiego w koronie, ktorego zmylo czy tez przeniknelo swiatlo i pozastalo tlyko swiatlo cos jak slonce czy gwiazda swiecaca bardzi janso.Dodam,ze podczas gdy te postaci mi sie pokazywaly przyszlo mi aby wysylac do nich milosc…zaczly sie rozplywac. Dodam,ze wzielam udzial w sesji z panem Tarasiewiczem i podczas sesji rowniez widzialam nieprzyjemne postaci np z rogami jak jelen ale i tego co jak widze mowil o nim Max…podobny do dinozaura. Szkoda,ze zapomnieliscie zapytac Maxa co robia z ta osoba, ktorej nie mozna zabic.

 • konrad
  Reply

  Te reptyle to musza nas sie cholernie bac skoro robia takie szopki zeby zrealizowac swoje plany. zakodowane kody kodow, znaki w zbozu ktorych byc moze oni sami do konca nie rozumieja, i ukrywaja sie w jakis polwymiarach a ten caly astral… jezu, ile to musieli sie przy tym urobic. jak takie barany mogly dojsc do wladzy???

  • MariuszG
   Reply

   Odpowiem pytaniem na pytanie – A jak obecne barany (czyt. politycy) doszli do władzy?
   Reptyle nie mają zdolności twórczych, więc nie mogą nic stworzyć, mogą tylko zmieniać. Jakby patrzeć na nich z poziomu serca to bardzo „tragiczne” istoty. Jedyne co mieli to technologie (zastępuje im serce) i dobrze rozwiniętą genetykę. Przez zmienianie ludzkiego DNA (chyba), żeby było kompatybilne z ich, zyskali oni gady wyglądające jak ludzie, ale bez serca. No i trwa to do dziś…

 • Angie
  Reply

  A może grupowa wyprawa w mejsca owiane tajemnicą? Zobaczyć coś na własne oczy 🙂 Dowiedzieć się więcej od miejscowych ludzi. Takie małe prywatne śledztwa 🙂

 • Pingback: Apokalypsis = The Great Disclosure. The last interview with Max Spiers « Tajne Archiwum Watykańskie, czyli Wielka Pobudka Słowian :-)

 • Pingback: Apokalypsis = the Great Uncovering. The last interview with Max Spiers « Tajne Archiwum Watykańskie, czyli Wielka Pobudka Słowian :-)

 • Andrzej21
  Reply

  Słyszałem teorię na temat tego, że byćmoże to co się działo z Maxem, to był wpływ alkoholu albo tego że wziął jakąś substancję. Nie do końca się z tym zgadzam. Zacytuję mój własny komentarz z youtube’a:
  Co do miejsca wskazanego przez Maxa z tamtej strony. Może jakiś czas przed śmiercią myślał o tych dzieciach, bo mówi o tym w wywiadzie, o tunelach i to go przyciągnęło po śmierci w to miejsce. Dlatego o innych „ważniejszych” rzeczach nie pomyślał. Z tego co wiem to tam się ma nieco inną świadomość – czym się żyło za życia tym się przynajmniej przez jakiś czas żyje po tamtej stronie i nie jest możliwe widzieć coś innego. Taki matrix.
  Druga rzecz: to że był może pod wpływem jakiegoś środka to nie musi znaczyć że to wszystko wyjaśnia i że oprócz tego też nie był atakowany. Zło często tak działa że robi dwie rzeczy na raz, dla odwrócenia uwagi. Na tym polega bardzo zręczny podstęp. Żeby ludziom się wydawało w tym przypadku że to tylko i wyłącznie narkotyki albo że gość tylko jest na bani. Widzę to też na dużo bardziej błahych przykładach z życia. Ale jak to w tym przypadku było z Maxem to nie wiem i nie chcę obalać teorii Roberta.

 • MariuszG
  Reply

  Mam jedno pytanie, kto jest tym „nieśmiertelnym” odnośnie Canterbury? Bo ta kwestia nie była chyba wyjaśniona.
  Zanim ktokolwiek zacznie atakować Alexa, że jest nieludzki bo nie pomógł Maxowi, proszę zastanówcie się, przecież Max mógł w każdej chwili przerwać wywiad; widać, że zależało mu na tym, żeby przekazać te wiadomości.
  A jeśli ktoś się nie zgadza z tymi informacjami albo nie rezonują one z kimś, kto to ogląda – to też dobrze. Informacja – myśl – przyjmuje lub odrzucam.
  Ps. Alex, odwalasz naprawdę dobrą robotę.

  • Alex
   Reply

   Dzięki Mariusz za logiczne wnioski. Oczywiście, że Max mógł w każdej chwili powiedzieć że już dłużej nie chce rozmawiać.
   Ten wywiad był nagrany 4 dni przed jego odejściem, więc jakieś insynuacje, że ja go tą rozmową torturowałem przez co umarł, to już taki kretynizm, że szkoda czasu na komentowanie tego.
   Max pośrednio wyjaśnił, że tym nieśmiertelnym jest królowa Elżbieta. Ale to jest wszystko związane ze sposobem odczytywania symboli, a symbole są wieloznaczne. Mam tu na myśli nazwę Canterbury.

   • Megien
    Reply

    Pod sam koniec wywiadu pt. „Milab, Annunaki…” (maj 2016, dokładnie 2 miesiące temu) Max dziękuje kilku osobom ważnym w jego życiu. To brzmi tak, jakby się z nimi żegnał, jakby wiedział, że niedługo odejdzie. Alex, trzymaj się.

    Please, see interview with Max titled „Milab, Annunaki…” (25 May 2016). At the end of this interview Max thanks a few persons important for him. It seems like he would like to say „farewell” to these persons and that as if knew that soon he would die.

    • Megien
     Reply

     Please, see interview with Max titled „Milab, Annunaki…” (25 May 2016). At the end of this interview Max thanks a few persons important for him. It seems like he would like to say „farewell” to these persons and that as if knew that soon he would die.

 • Andrzej21
  Reply

  U mnie się zrobiła burza zaraz po tym jak puściłem ten wywiad i chyba muszę wyłączyć komputer. Do tego boli mnie gardło. Ciekawy zbieg okoliczności…

 • ania
  Reply

  Max mówił że był dwa dni na Cyprze gdzie było bardzo gorąco . Może po prostu miał udar słoneczny ???

 • Pingback: Superżołnierz Max Spiers w swoim ostatnim w życiu wywiadzie ujawnia, kto naprawdę zarządza obecnie Ziemią… « Tajne Archiwum Watykańskie, czyli Wielka Pobudka Słowian :-)

 • Gia@117aol.com
  Reply

  Why did you keep interviewing him when he was sick, are you not smart enough to stop the interview and get him real help!!! You just kept him going getting him to give you the info you wAnted. Selfish and evil. Check out Douglas Dietrich’s interview, he does a good job exposing your stupidity.

  • natalia
   Reply

   Alex I saw lots of bad reviews of this interview on facebook on English sites claiming that you manipulate sick person etc, maybe you could translate the description of this interview that something was making Max sleepy and still he insisted on making this interview and it is not like you making laugh / mocking a poor guy (I saw someone posting something like this on facebook but probably did not know about the background of this interview)

 • AndrzejG
  Reply

  To co się wydarzyło i same wywiady wywołały u mnie stan, prawie depresyjny , źle się czyje z tymi informacjami, ale myślę, że moje serce sobie z tym poradzi.

  • Kris
   Reply

   Trzymaj się Andrzej. Warto mieć świadomość tego, co się dzieje, warto poszukiwać prawdy, warto stawiać niewygodne pytania… być czujnym, nieustannie uważnym. Jednak w tym wszystkim mogą zdarzać się chwile słabości. Warto, żebyś zawsze miał kogoś, do kogo możesz się zwrócić (grupę osób), gdy zalewa Cię depresja, czarne myśli. Nie pozostawaj w poczuciu osamotnienia, bo nie jesteś sam. Zawsze masz wsparcie. Trzymaj się. Ślę Ci kulę światła.

 • Piotr
  Reply

  Wydarzenie z brakiem prądu na Cyprze o którym opowiada Max: 07.07.2016—->7.7.(1+6)—->777
  Jego śmierć: 16.07.2016—->(1+6).7.(1+6)—->777

  Spoczywaj w pokoju Max.

  • Borsuk
   Reply

   Właśnie wszedłem tutaj aby to napisać ale dobrze że nie tylko ja to zauważyłem, a przed momentem skończyłem oglądać wywiad.Dzięki Alex za pomoc Maxowi i za całokształt twej pracy – Sława i Chwała!

   • Ewa
    Reply

    Ntns, Ela- dajcież spokój, to są rozmówki na poziomie dzieci z przedszkola 🙂
    Ciekawa sprawa, że śmierć Maxa wywołała takie kwasy: a to o pierwszeństwo publikacji, a to że ten wywiad to tortury, a to że medytacja była podejrzana itd. Jednym słowem dużo brzydkich rzeczy z ludzi wylazło na światło dzienne ( od niektórych z nich nigdy bym się tego nie spodziewała).

    • ntns
     Reply

     Ewo mylisz sie… „kasa kasa kasa w rytmie kreconego pejsa…:)” taki
     fajny fragment komentu z tej strony….. moje wlasne nie sa tu publikowane 🙂

  • Radek
   Reply

   Zazdrościsz Alexowi kasy, wiedzy, polotu czy rozgłosu?
   Nagraj w końcu coś ciekawego w tym Londku, to może ta najmniejsza tv na świecie, w końcu coś wniesie do mojej świadomości i stanie się najlepszą tv.
   P.S. Oglądam porozmawiajmy.tv od kilku lat,
   to jest mój pierwszy komentarz na tej stronie, więc musisz być wyjątkowy 😉

   Alex, jeszcze raz dziękuję za dobre wywiady 🙂

   • ntns
    Reply

    „to jest mój pierwszy komentarz na tej stronie, więc musisz być wyjątkowy” – tak jestem wyjatkowy 🙂 i ma tego swiadomosc owieczko:)

 • Matt
  Reply

  Alex a czy Ty czułeś coś dziwnego podczas rozmowy? Dlaczego nie ma obrazu? Jakie to warunki mogły nie sprzyjać nagrywaniu?

  • Alex
   Reply

   Tak, dziwne było to, że go wycinało, nagle odpływał bez powodu. Jednocześnie bardzo chciał abyśmy ten wywiad zrobili. Nie mieliśmy dobrego miejsca na nagrywanie kamerą.

   • Tadeusz
    Reply

    Może po prostu był chory? Coś więcej o jego śmierci może? Czy znów domysły domysły domysły…. Jak przyczyny śmierci mogą być nieznane?

    • Alex
     Reply

     Skoro napisałem, że przyczyny śmierci są nieznane, to znaczy, że są nieznane. Jak ktoś chce snuć domysły, to nic na to nie poradzę. Ja nie zamierzam rozsiewać idiotycznych plotek, po prostu nie mam pojęcia dlaczego umarł.

     • Radek

      A może umarł jak Kulczyk na „znikniecie rozsiane”.Chłop umiera a nikt nic nie wie.Był waszym gościem i co nikt nawet się nie zainteresował.Szpital ,sekcja zwłok nic z tych rzeczy?Kto odebrał zwłoki ,kto go pochowa.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>