Budujmy własne magravy – Paweł Wojdat

More videos
Views
   

39 komentarzy

 • robert
  Reply

  Ja mogę przyjechać do DĘBLINA często bywam na kontrolach technicznych Orange zatem ten sprzęt przeanalizuje bezbłędnie jak to nie problem 🙂 Chyba że FAKE nie działa to pytanie jest retoryczne

 • robert
  Reply

  Jak ktoś ma magrava w Lubelskim z przyjemnością wpadnę z 2 watomierzami by dokonać weryfikacji i prawdomówności o tym urządzeniu oczywiście zakładam że ono nie działa jak chodzi o FreeEnergy bo to tylko pole wygenerowane wcześniej

 • wildspirit
  Reply

  Mozna sprawdzic dlugopisy i ,magrava miernikiem ionow? Posiadam taki miernik, jednak nie mam urzadzen, jakby ktos chcial porzyczyc i zobaczyc czy cos tam pokazuje jestem otwarty.

 • Adam
  Reply

  Temat niezwykle ważny dla wszystkich. Czy możesz go Alex monitorować w dalszym ciągu? Jak do tej pory, to wiele hucznych zapowiedzi i chaosu w necie, a w zasadzie zero konkretów. Ciekawy jestem jak się rozwinie urządzenie Pawła Wojdata. Sam nie jestem złotą rączką więc ciężko mi coś na podstawie tego chaosu skonstruować, ale gdyby pojawiły się klarowne instrukcje, to kto wie.
  Pewnie też kupiłbym urządzenie, gdyby było sprawdzone i cena nie była zaporowa.
  Pozdrawiam

 • Astre
  Reply

  Trzeba by zacząć od tego, że cewki Magrawa są nieprawidłowo nawinięte.
  Cewki są nawinięte synfazowo i to jest Ok. Ale, z drugiej strony nawinięte są – liniowo. Tymczasem we Wszechświecie nie istnieje NIC co jest liniowe i jak słusznie powiedział na konferencji Marko Rodin : ” gdy tworzysz układy liniowe jesteś w opozycji do Wszechświata, w którym nic liniowego nie istnieje i dochodzisz do muru, który jest nie do przebycia ”
  Nasuwa się prozaiczne pytanie, czy pan Keshe nie wie, że nie ma sensu tworzyć układy liniowe ? Czy, Pan Keshe nie wie, że układy liniowe wprowadzają potężne straty. To co on robi ?
  Pisałem o tym, u tych kolegów (Polacy dla KFP) na facebooku, nawet wkleiłem film (który wklejam poniżej) gdzie Randy Powell tłumaczy proste zasady jak budowa cepa wyjaśniając tą matematykę, ale żaden z koleżków nawet się nie odezwał, a ja nie mam ochoty nikogo prosić i błagać skoro nikomu nie zależy na tym, aby popatrzeć i zrozumieć co jest prostsze niż 2+2, a tym samym przezwoić te cewki w prawidłowy sposób !
  Na tym filmie poniżej Randy Powell pokazuje fundament działania matrycy Wszechświata. Trzeba zrozumieć, że jest to algorytm, w którym wszystko jest powielane, a w zasadzie kopiowane. Na samym końcu tej konferencji Randy Powell pokazuje bardzo prosty model, gdzie odłącza zasilanie od tego Heksagonu, ale metalowa kulka kręci się dalej ponieważ działa algorytm zunifikowanego pola.
  To tyle i aż tyle.
  https://www.youtube.com/watch?v=FGJNgF2JvNU

 • Mirek
  Reply

  Temat „Keshe” od początku nie ma szczęścia do całościowej i w miarę zrozumiałej dla laika – prezentacji. Tutaj, niestety, się to potwierdza.

  • Majestic
   Reply

   „w miarę zrozumiałej dla laika” bo jest dywersja ze strony tak zwanych „uczonych ” Tesle i tysiące jemu podobnych podobnie traktowano i neutralizowano .

  • Edward
   Reply

   Ja mam wręcz wrażenie że zajmują się tym dwie kategorie ludzi: 1. idioci, 2. cwaniaczki/oszuści. Albo nie potrafią tego jasno i klarownie opisać (co trafię na jakiś film na YT to sam szum informacyjny, jakieś hałasy, nieczytelny dzwięk, debilna muzyczka w tle, obraz jak z kamery szpiegowskiej w bucie, do tego bełkot), albo stosują postawę „wiem ale nie powiem”, w domyśle „powiem jak zapłacicie”. Ja bym może nawet zapłacił, tylko że nie wiem za co (znajomej szwagra pomogło?) a kontakt do jaśnie oświeconych tylko przez reżimowego fejzbuka. Komedia.

   • feset
    Reply

    Masz więcej racji niz tylko „wrażenie” . Wszystkie wynalazki swoje nagrywają ziemniakiem w jakoścj commodore po tuningu.
    A ich poziom „przekazania wiedzy” jest jak w marketingu MLM. Aha , i Tesli to nawet butów nie powinni czyścić.

 • Majestic
  Reply

  Szaku, a może tak MAGRAVy zaprogramować na oktany ? byłyby wirtualne ale nie pozbawione swoich fizycznych cech ogniwo Joego podobnie się zachowuje znaczy wirtualnie zachodzi spalanie , z rury wydechowej jest wydalane powietrze, motor i „spaliny „są praktycznie zimne ?

 • Szaku
  Reply

  Gadać to każdy jeden potrafi, a robić nie ma komu. Ja skręcam długopisy i może placebo, może nie, ale działa. Mrowi jak się trzyma, a ja tam nie jestem sensytywny na energie. Już kilka osób stwierdziło, że pomaga na bóle. Zamierzam poskręcać więcej i rozdać znajomym oraz rodzinie. Mam też zrobiony system medyczny, który skręciłem dla matki, bo miała silne bóle i wylewy na ręce. Brała antybiotyki i nic nie pomagało, a dzięki cewkom to efekty natychmiastowe. Zaczęły jej wychodzić krosty w miejscu bólu i zeszło z czasem. No co tu wiele mówić? Może jej wiara w to, że to działa to zrobiła, ale jest jakaś interakcja, bo dosłownie czuć takie podmuchy nawet z tych cewek i silne mrowienie. Inna sprawa to podlewamy wodą maczaną z GaNSem CO2, rośliny i rośnie jak nigdy. Taki bluszcz co już jest posadzony trochę 2-3 lata to zaczął w tym roku robić się tak bujny, że chyba objętość się zwiększyła dwukrotnie.
  Też mam już cewki gotowe na MAGRAVa, ale jakoś odwlekam temat w czasie. Jest z tym dużo pracy i trzeba poświęcić wiele czasu na zrozumienie tego jak działa.

  Mini zestaw medyczny, który ja zbudowałem:
  https://www.youtube.com/watch?v=56hJn2O4fdY

  Tutaj ktoś odwalił dobrą robotę i zebrał informacje w jedno miejsce:
  pl.scribd.com/doc/316341178/

  Najlepsze jakie widziałem wyjaśnienie skręcania i działania health penów:
  https://www.youtube.com/watch?v=qQbDxdZPjjo

  No i tutaj Piotrek sporo wiedzy zebrał przy pomocy ludzi z fb:
  http://pokolenie3000.blogspot.co.uk/

  • Majestic
   Reply

   Szaku „Zaczęły jej wychodzić krosty w miejscu bólu i zeszło z czasem. No co tu wiele mówić? ” plazma odrzuciła albo inaczej przywrucila oryginalna strukturę ,a obumarłe tkanki organizm wydalił , tutaj efekt podobny https://www.youtube.com/watch?v=BkpryjXYtZg Dobrze że piszesz o szczegółach takie „rodzynki ” są bardzo istotne dzięki za komentarz bo rozkrada to sceptyków i dezinformatorow , już sporo lat temu było pomieszanie pomiędzy generatorem HHO (Hydrogenem ) a Joe Cell , Joe Cell to tak samo plazma właśnie to ogniwo” robi cuda ” ta jedna wielu cech plazmy Pozdrawiam

 • Bondek
  Reply

  Szukałem w necie i nie znalazłem ani jednego testu, ani jednej prezentacji, które pokazywałaby, że urządzenie działa. Znalazł ktoś? Nasuwa się pytanie, czy magrav keshe nie jest oszustwem? Moim zdaniem jest.

  • Rajmund
   Reply

   Zapytałem Marka Podleckiego z Monitora Polskiego wielkiego piewcy i propagatora technologii Keshe czy może ma choć jeden działający magrav, może długopis zdrowia albo chociaż gans w słoiku to się chłop zeźlił i mnie zablokował na swojej stronie. ot taka technologia pokoju i braterstwa. Podobnie, jak zadałem pytanie na stronie Polacy dla Keshe Foundation gdy kazali podpisywać jakiś traktat pokojowy swoim członkom, jaki to ma sens, to omal nie zostałem zlinczowany przez jedną z fanatyczek tej nowej religii. Ja jakoś tego nie czuję, Jest taki mini serial si-fi „Koniec Dzieciństwa” i trochę mi to tym pachnie, takim koniem trojańskim, ma wyglądać że to dla naszego dobra, a jak już wszyscy to łykną to wtedy będzie za późno.

   • Alex
    Reply

    Skoro tego nie czujesz, to przyciągasz takie sytuacje i tylko wzbudzasz swoją postawą zamęt. Ja osobiście widziałem wielokrotnie jak działa długopis zdrowia u innych, sam go mam (ale nie używam, bo mentalnie potrafię sobie radzić z sobą) i widziałem u kogoś nieduże urządzenie Keshe w samochodzie, które przynosi oszczędność paliwa 1 litr/100 km. Jak to działa? Nie mam pojęcia i ten co to ma też nie ma pojęcia, ale oszczędności są dla niego oczywiste.
    Więc na miejscu zarówno Marka Podleckiego, jak i tej „fanatyczki nowej religii” też bym Cię stamtąd wywalił. Jeśli nie masz wiedzy, to ją zdobądź i nie siej fermentu. Siać wątpliwości każdy idiota potrafi, a merytorycznie zbadać temat to już zbyt duży wysiłek. Poza tym w tym wykładzie Paweł podał przykład sukcesów związanych z urządzeniem zamontowanym w domu. Zupełnie ten przykład olałeś, a tylko rzuciłeś jakieś swoje myślokształty nie podparte niczym sensownym.

 • Waluś
  Reply

  Czy trzoda wie,że jak wyłączą prąd to ten cudowny magrav nie nada sią nawet do suszenia skarpet?

 • Inframe
  Reply

  Na trudne pytania nie ma odpowiedzi, żadnych dowodów jedynie obietnice i zapewnienia jak to ma miejsce na stronie fundacji. Tematem interesowałem się od dłuższego czasu i wszystko kończy się na wyklepanej śpiewce i opiniach ludzi, a w większości odpowiedzią jaką można wygooglować to SCAM! Co do samej miedzi i jej właściwości pochłaniania elektrosmogu jest udowodniony, podpierając się badaniami rosyjskich naukowców miedź skupia fale w znacznym stopniu i może powodować zmiany samopoczucia u osób żyjących w otoczeniu np. anten wifi, Lini wysokiego napięcia itp. co do wolnej energii to bez pomiarów i dowodów? gdyby coś takiego działało to by mówili o tym wszędzie więc przestroga dla naiwnych…

 • Megien
  Reply

  Jak dobrze, że wielcy tego świata nie są tym zainteresowani i nie położyli na tym swojej wielkiej „brudnej” łapy!!!

  • Rajmund
   Reply

   Może dlatego że to … nie działa? Bo dla kontrastu na wynalazkach Tesli aż po dziś dzień kładą łapę. Dziwne? Nie sądzę.

 • Megien
  Reply

  Kto chciałby się zdrowo pośmiać, to 14:40 – i 15:36 (K+M+B = Koperta Musi Być) 🙂 ! Magrava wygląda na cud techniki (może jej wynalazca to nowe wcielenie Nikola Tesli?) ale ta stodoła to też cudo – chętnie bym posiedziała w takiej …

 • Arek
  Reply

  Gratuluję koledze odwagi. Myślę, że warto by było współpracować. Warto też, dla dobra sprawy i z szacunku dla autora projektu, doszlifować wiedzę w temacie tej technologii. Podaję linki gdzie możemy się spotkać i porozmawiać branżowo:https://zoom.us/j/8342246046 (Czat Pawła Braszki – prawie co dziennie wieczorem) ; https://www.facebook.com/Kfssi – a tu strona na, której jest praca naszej grupy. Polecam nasz polski kanał na oficjalnym kanale
  Keshe Foundation Spaceship Institute :https://www.youtube.com/watch?v=UIww10Fw94Y&index=26&list=PLpCKWzA-bp9v1TsI1V3M99iNBCzi4jurk

 • Seba1122
  Reply

  Odpowiadam na pytania i wpisy ktore i tak by sie pojawily.na ta chwile najbardziej efektywne pozyskiwanie energia dla ludzkosci polega na syntezie czestotliwosci.mysle ze ludzkosci powoli zaczyna byc na to gotowa.np.czestotliwosci dzwieku koloru i 3elementu ktorym jest natura.wiem ktos napisze ze czestotliwosc to czestotliwosc nie wazne czy koloru czy dzwieku bo wlasciwie to jedno i to samo.ale tak nie jest roznice sa.do syntezy nie potrzeba zadnych urzadzenia ani specjalnych przyzadow czy tez jakichs procedur.nie trzeba tez niczego wpinac do sieci elektrycznej czy cos w tym stylu.wiele cywilizacji nas poprzedzajacych nie byly techniczne nie mialy np.kopalni czy elektrowni smarphonow ani nawet rowerow a potrafily wykorzystywac antygrawitacje itp.synteza jest prosta i zeby ja zrozumiectrzeba inaczej myslec inna logika zeby to zrozumiectrzeba jak np.tesla.i inna matematyka trzeba sie przestawic zeby inaczej myslec.np..logicznego myslenie wyuczone w szkole mowi ze 2+2=4.kto w ten sposob rozumuje nigdy nie zrozumiectrzeba syntezy 3elementow.pomyslcie jaka jest roznice po dwoch stronach znaku rownosci.ilosc elementow sie zgadzam ale zbiorow tych elementow juz nie.a przecierz znak rownosci mowi ze jedna stronach rowna jest drugiej.mysle ze 95procent i tak tego nie zrozumie a to sa tylko podstawy tej wiedza.energia 3 elementow po syntezie bedzie 6 a ostatnie cos co rownowazy efektywna syntezy bedzie 9 cykl sie zamknie i zatoczy kolo zacznie sie od poczatku.dowodem na to jest wasza matematyka i ten przyklad 2+2=4 nie ma wnim rownowagi bez syntezy nigdy nie bedzie w tym wypadku syntezy bedzie .narysujcie kola wokol.cyfr 2+2=4 potem wymazcie cyfry i zostawcie same kola.czy ich ilosci po obu stronach znaku rownosci wam sie zgadza.widzicie wami uzywajac tej matematyki nic nie da sie zrozumiectrzeba ani wlasciwie oblczyc.w tym tkwi manipulacja nie w masonach annunakach smugach czy innych bzdurach .to wszystko zeby oczy zamydlic.dlatego komputery pracuja na syntezie 0/1.uzywajac waszej matematyka nigdy by nie zadzialaly.to tyle w kwestii odpowiedzi.jakby ktos mial pytania niech pytania.pamietajcie pracujcie nad zmiana myslenia.nad inna logika.to klucz.pozdrawiam i sory za bledy w pisowni

 • Mateusz
  Reply

  Prosił bym Alex o filmik za 3 miesiące, który omówi pracę urządzenia. Czekałem na poruszenie tematu Kashe i się doczekałem. Mam nadzieję że za 3 miesiące Pan Paweł nie wycofa się z teorii które przedstawia.

  • BobaS
   Reply

   Dokładamy się do tej prośby 🙂
   Bo budujących i sprzedających jest mnóstwo, chyba tyle co i Gawędziarzy.
   Ale żaden nie pokazał jasno że to działa.
   😀
   A wszyscy Gawędziarze jeżdżą samochodami na paliwo płynne i żaden nie jeździ elektrycznym samochodem czy innym pojazdem.

 • Seba1122
  Reply

  Witam
  Nie ma czegos takiego jak free energy.energia nie jestem free animals platna.poprostu jestem.na tym swiecie wszystko opiera sie na zasadzie przyczyna i skutuk.energia jest wszedzie i dla wszystkich w ilosci jakiej jej sie potrzebuje.co do healthpenow dzialanie na zasadzie placebo i nic wiecej.energie pozyskujemy w takiego sposob na jaki mozemy sobie pozwolic.przez ostatnie150 lat wlasciwie ludzkosc stoi w miejscu jedno co sie zmienia to metoda wytwarzania ewoluowala nic wiecej.ktos powie ze masoni czy kto tam inny robi wszystko zeby tak bylo a prawda jest taka ze jest tak jak powinno byc proporcjonalnie do poziomu swiadomosci.faktycznie energia mozna pozyskac w bardzo prosty sposob.napewno nie przy pomocy tego urzadzenie.jesli jest inaczej niech ktos da link do urzadzenia ktoro dzialanie w 100 proc. Samodzielnie i wytwarzania energia.energii wytworzyc sie nie da.energia jest wszystkim nie trzeba jej wytwarzania tylko z niej korzystac.sa na ziemi ludzie co wiedza jak.pozdrawiam sebastianguzowski

  Skyrim za bledy ale to tlumacz mi pomoga

  • Majestic
   Reply

   Seba1122 nie zgadzam się Tobą do całości Twojego komentarza zaprzeczasz merytorycznie sam sobie ” Nie ma czegos takiego jak free energy.” obojętnie jak się to nazywa za friko itd , monopol na anergie to biznes to degradacja srodowiska nie dorośliśmy świadomością do energii ??! elektrownie atomowe czy tak naprawdę nie jestesmy tego świadomi ? oto chodzi aby każdy kto potrzebuje energii do ogrzania się , chłodzenia się miał jej wystarczajaco , tyle ile spożytkuje ,bo jak straci prace w wyscigu szczurów to przyjdą i odetną ,”””” ktos powie ze masoni czy kto tam inny robi wszystko zeby tak bylo a prawda jest „”””” a to kto ? niech będą inni to znaczy niby kto krasnale ? https://www.youtube.com/watch?v=DKyRMDBU5D0 nie będziemy się spierać ale dopisze że właśnie aby z niej korzystać trzeba ja wytworzyć czyli przetworzyć jaka to różnica w tym temacie ? co to niby da dało ? A TUTAJ jest urządzenie które przetwarzając- wytwarza- produkuje po co te zawile slogany ? https://www.youtube.com/watch?v=vOWPJEq42l4 produkuje ten model już 45 lat od 3-4 Kwh jest tysiace patentów jest tysiace różnorodnych maszyn urządzeń albo tutaj tak samo plazma udaje benzynę a motor po 9 gadzinach jazdy jest zimny https://www.youtube.com/watch?v=mAbuHe9X_cs tutaj energia życia tak samo plazma http://www.infra.org.pl/wiat-tajemnic/niezwyke-postaci/1390-rychnowski-i-zagadka-ycia-wiecznego

   • Seba1122
    Reply

    Witam
    Dzwieku za komentarz.musze ci jednak napisze ze mnie chyba niezrozumiales.piszac ze nie ma free energy pisalem ze nie ma tez np.platnej.energia poprostu jest to ludzie poukladali ten swiat w takiego sposob.ja ze swojej strony powiem ci ze elektrowni jadrowa nie ma nic wspolnego z produkcja energia.naukowcy w sumie nie wiedza z kad ona sie bierze w gruncie zeczy.piszac o swiadomosci mialem na mysli energia pozyskiwanie z syntezy 3elementow.o czym na pewno nie wiesz
    nic jak wiekszosc ludzie ktore nie jest w stanie tego zrozumiectrzeba i tu chodzi o swiadomosci.co do masoni ja nie ma z nimi problemow a dostep do takiego urzadzenia od nie trzeba mam.u urzadzenia to niczego nie przetwarza ani nie jest wpiete w siec dziala na zasadzie syntezy.to tyle jak chcesz wiecej szczegolow najpierw sproboj pozyskac czegos o syntezie 3elementow.zapewniam cie ze nic nie znajdziesz bo ludzie mysla w zla strone nie sadze zebys ty tez byl w stanie to ogarnac.przeczytaj ponizszy pist o matematyka.jesli to rozumiesz to moge ci wyjasnic i pokazac takiego urzadzenia.
    Pozdrawiam

    • Majestic
     Reply

     Seba1122 może nie zrozumiałem ? w kwestii czysto poglądowej nadmieniłem fakt budowy elektrowni atomowych dla pozyskiwania energii jako przykład , jako przykład negatywny , a skoro jest np w moim mniemaniu negatywny to znaczy ja i mi podobni mamy swiadomosc że nie tedy droga wiec chyba to zrozumiale ? ,następnie przedstawiłem” testatike ” Twoje pytanie ?! „””””jesli jest inaczej niech ktos da link do urzadzenia ktoro dzialanie w 100 proc. Samodzielnie „””” pracuje samodzielnie czekam na odpowiedz ??? „””nie trzeba jej wytwarzania tylko z niej korzystac.”””” prosty przyklad „testatika ” i wiele innych , co do syntezy o której wspominasz dlaczego nie , wiem ze chyba w rumunni jest wieczna bateria która wytwarza sama w sobie prąd , no i kwestia zimnej fuzji tak tak samo zachodzi synteza a energia to produkt uboczny ,w formie ciepła , Twoje równanie na dzień dzisiejszy zrobiłbym tak 2+2 = x albo kolo Pozdrawiam Ps no to daj jakieś namacalne przykłady dowody aby na tym gruncie zmienić tok myślenia sama teoria to tylko teoria , i kto da gwarancje bez klucza ,że na podstawie teorii zmieniać tok myślenia identycznie jak kwestia plaska ziemia albo glob -kulista ” zero przekonywujących dowodów

     • Seba1122

      2+2=2+2 i tyle .zacznij myslec.zajmij sie soba i nie pros o dowody bo i tak tego nie z rozumiesz to nie o taka syntezie chodzi jak piszesz.tylko o syntezie 3elementow.zeby to zrozumiectrzeba trzeba miec otwarty umysl i inaczej myslec.pisalem wczesniej ze jak tego nie z rozumiesz nie ma szans na nic wiecej.przeciesz nie ma sensu uczyc czytac psa? Prawda
      Pozdrawiam

     • Majestic

      Seba1122 nie odpowiedziałeś odnosnie” testatiki „? a Twoja teoria zostanie tylko teoria , nic więcej nie masz do zaoferowania ? merytorycznie to nic kazby może tak napisać , a co do psów one nie potrzebują pisać nie są tak ułomne jak ziemski obecny czlowiek .czy „testatika” zrujnowała Ci Twoja teorie ? bo się zaprzeczałeś a teraz cisza ?? Pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>