Co znajdziesz w Kronikach Akaszy – Gabrielle Orr

More videos
Views
   
W nagraniu są polskie napisy. Aby je widzieć, proszę je u siebie włączyć.
 • czy każdy uzyskał dostęp do swojej części Księgi Akaszy
 • czym fizycznie jest Księga Akaszy
 • czy w Kronice Akaszy zapisane jest wszystko
 • czy istnieje czas
 • czy istnieje wolna wola
 • czy można zmienić zapis w kronice
 • obsesja z harfą
 • przyczyny problemów z pieniędzmi
 • modlitwa dostępu do Księgi Akaszy
 • ósma czakra
 • możesz sobie udowodnić czy masz połączenie z Księgą Akaszy
 • książka Gabrielle Orr Kroniki Akaszy

Arslibra.pl/warsztaty.kronika.akaszy
www.GabrielleOrr.com
Facebook.com/GabrielleOrr

31 komentarzy

 • Paul E. Coughlin
  Reply

  Thank you for this video. Your guest has some spiritual insights but she is confusing what the Akasha is with other spriitual knowledge or experiences. The Akashic record is like the holodeck in star trek – except that is replays events and is – in my experience – devoid of love and other emotions which is just as well because that way you can 'view’ (view is the wrong word just as you would not say you viewed an experience in the holodeck – that’s a good analogy I think. But view will have to do and you view in a detached way – which is to say you are not encumbered with love thank goodness. And it’s not an 'energy’ it’s more like an advanced high tech holodeck but not for fun or entertainment but truthful information. It’s okay for her to be confused on the topic though and I only clarify this because the interviewer deserves more accurate answers. It is like spiritual device. Love and energy have nothing to do with it nor has advice. It is inert – it doesn’t have all that other stuff, it’s just as was said, a library or a very sophisticated everlasting device holding all human history and that includes every person ever born. It is impartial. No love. No sympathy. No opinion. It’s inert that way just as a video recorder is.

  Now the usefut tip: If you NEED to know something important in your life even if it concerns other people then you can earn a trip and drop into it and get to 'relive’ some related aspect of history that will answer your question completely!! I’ts a bit like using I Ching in that way – you have a question in your mind that persists. The thing about advice and so on – that relates more to guides – completely separate topic as were some other things mentioned. Hope this is helpful. It’s meant to be. (UK)

 • alladyn
  Reply

  Czy Ego ma wolną wolę?
  Moim zdaniem tu na fizycznym poziomie ma, może nie w szerokim zakresie, ale jednak ma. Ocenił bym tę wolę na 50%.

 • Łukasz
  Reply

  bardzo podoba mi się ta kobietka, ale cały czas odczuwam, że akasza jest czymś fałszywym. Jej (odkrycie/nasilenie) zbiega się chyba z wojskowym czymś.

 • Astre
  Reply

  Kristin szanuję Twoją wypowiedź i w odróżnieniu od tej Twojej ”bezwarunkowej miłości”
  w której mnie odsyłasz do lekarza, po to chyba żebym się na głowę leczył, to powiem – nie zgadzam się ani z jednym z Twoim słowem !
  Sorry, ale nie jest mi bliski New Agowski słowotok typu wyższe Ja. Wiesz dlaczego ? Dlatego, że takie słowa tworzą h i e r a r c h i e ! Nie widzisz tego ? A, hierarchie to po prostu dualizm. Lepiej tysiąc razy byłoby powiedzieć – prawdziwe Ja.
  I te wszystkie ptaszki i pieski, którymi jak piszesz, że ”Wyższe Ja” manipuluje
  i manipuluje też ludźmi i jak piszesz trzyma to wszystko w swoich ”szponach”
  , to fajna bajeczka dla dzieci na dobranoc i jak im opowiesz to z pewnością szybciej zasną.
  To piękne, kolorowe teorie, więc pozdrawiam kończąc nasze wywody.

  • kristin
   Reply

   Tak zgadza sie my nie mamy o czym rozmawiac. Ty nawet niewiesz co to inne wymiary, gestosci, co to jest trojca, podroze astralne, ty nawet niewiesz kim ty sam jestes i nie pisz ze czlowiekiem bo pekne ze smiechu. A jakbys posiadal jakis dar to bys se nim sprawdzil czy mowie prawde. Albo moze jakbys wiedzial czym jest oczyszczanie duszy to tez bys wiedzial czy pisze prawde.
   No ale tak jak pisalam, nieposiadasz zadnej wiedzy, to widac po twoich wypocinach powyzej.
   Dowiedz sie co to trojca.

 • Astre
  Reply

  Kristin ja nie muszę iść do lekarza, bo mam na to dowody co mówię o ILUZJI.
  Jest tu sesja badawcza Alexa z Henrykiem Markowskim na temat Iluzji umysłu, czyli – co na tym ekranie umysłu się pojawia ?…?
  Jak mało tego jeszcze, to podaję linka co wyjaśnia Dolores Cannon, która przez 50 lat robiła badania, proszę bardzo : https://www.youtube.com/watch?v=aEidSmoBYnQ
  A, teraz Ty przedstaw dowody (jakiekolwiek) na to, że ludzie nie łączą się z Kroniką Akashy, tylko z siatkami świadomości – bardzo chętnie tego posłucham.
  A, jak nie masz na to dowodów (przynajmniej racjonalnych), to nie mąć i nie osądzaj tutaj innych, bo szkoda na to czasu.

  • kristin
   Reply

   Chcesz dowody, prosze bardzo: jestem medium, przechodze oczyszczanie duszy, podczas oczyszczania polaczenie z naszym wyzszym Ja (czyli z nasza siatka swiadomosci) jest bardzo mocne- praktycznie rozmawiam z nim swobodnie jak z czlowiekiem. Moje WJ, pokazalo mi wiele sztuczek podczas oczyszczania, jak znikanie pajaka w inny wymiar, jak manipuluje ptakami, psami, twarda materia, ludzmi, zdarzeniami, krotko mowiac jak wszystko trzyma w swoich „szponach”. Cala planeta ziemia jest w rekach naszej siatki, a tobie czlowieku brakuje naprawde wiedzy, wiec zycze milego rozwoju duchowego.

   • kristin
    Reply

    Aha, a dlaczego uwazam ze lacza sie z siatka a nie z kronika. -bo moje doswiadczenia z WJ sa podobne do tych co opisuje ta Pani: bezwarunkowa milosc, zostaly mi przypomniane wszystkie moje wcielenia tu na ziemi i na innej planecie tez (to bylo potrzebne do oczyszczania). Zostaly mi pokazane sytuacje z perspektywy innych osob, jak one to widzialy,przezywaly, widzialam sytuacje, zdarzenia przy ktorych nie bylam obecna. Wiec jestem pewna ze to w siatce jest wszystko zapisane.

 • Astre
  Reply

  Żadne siatki świadomości i jakieś wyższe Ja NIE istnieje ! To są tylko pojęcia – definicje czegoś, co wymyślili sobie ludzie i nadali temu nazwy i formy. Takie same pojęcia jak papier toaletowy. To ILUZJA. Ale, musisz pogodzić się z tą Iluzją, jak z hałaśliwym sąsiadem, po to, aby rozpoznać czym jest ta Iluzja, jak i dlaczego ”sąsiad jest hałaśliwy”, bo to wszystko tylko koncepty (programy ) umysłu na ten temat.
  Niemniej piszę tylko jaki kierunek działań możesz podjąć….
  Ale, nie spiesz się…. bo im szybciej coś chcesz zdobyć, tym wolniej się dzieje ….
  Ale, myśl i rób jak uważasz, to Twój wybór….

  https://www.youtube.com/watch?v=qT8GHzmB01g

  • kristin
   Reply

   Astre, idz sie leczyc, powaznie, bo twoj mozg ktory oczywiscie jest tylko iluzja- szwankuje. Musisz mu nadac rzeczywistosc to zacznie na nowo pracowac. Lekarz ci w tym pomoze.

 • kristin
  Reply

  Niewierze w kronike akaszy, to jest tylko nazwa, tak naprawde oni sie lacza po prostu z nasza siatka swiadomosci. To tam jest wszystko zapisane.

  • Astre
   Reply

   A, siatki świadomości to nie jest nazwa ?
   Kronika Akashy, a siatki świadomości, to wyłącznie językowa metafora, a różnic pomiędzy jednym, a drugim nie ma żadnych.
   Jeśli ktoś widzi różnice, (w, czymkolwiek ?), to tylko sposób w jaki przejawiają się owe ”obiekty” w jego rzeczywistości, bo po prostu ma tak skalibrowane narzędzia pomiaru na odbiór rzeczywistości.

   • kristin
    Reply

    Ok. to niewiedzialam ze siatki swiadomosci czyli twoje wyzsze Ja, jest rowniez nazywane kronika akaszy. Kolejne mydlenie mozgu.

 • Boguś
  Reply

  Super wywiad, fajna kobitka i umie sie poslugiwac wiedza…jak dla mnie bomba…musialem ja odrazu zafriendowac na fejsie 😀 haha. Dzieki Aleks.

 • Katarzyna
  Reply

  I jeszcze jedno – jeśli wybierzemy niewłaściwą ścieżkę, jeśli zbłądzimy, zawsze mamy szansę na to, by ponownie zmienić swe życie na lepsze. Ważne jest odpowiednie podejście, właściwe nastawienie do negatywnego doświadczenia, które dotknęło nas lub naszych najbliższych wskutek podjęcia błędnej decyzji, zrozumienie, że weszliśmy na złą ścieżkę z powodu braku prawdziwej Wiedzy, braku dostępu do niej lub zaniechania.

  • Andrzej21
   Reply

   Podobna kwestia przyszła mi do głowy: Co jeśli ktoś uparcie zmusza kogoś innego do tego żeby robił tak jak on chce i nie pozwala mu robić swojego, iść swoją drogą, to czy może wtłoczyć go w takie koleje losu, jakich dusza nie wybrała? Rozumiem że wtedy ta dusza umie się przestawić na ten nienaturalny tor, odnaleźć się w nim i znaleźć w tym korzyści. Tylko czy takie coś może się stać bez szkód dla takiej duszy, albo w lepszym wypadku bez straconego czasu? I może stąd stwierdzenie, że nie ma zła bo skoro mamy z tego korzyść…

 • Katarzyna
  Reply

  Wolna wola istnieje. Rodzimy się wyłącznie z zarysem planu życia, w którym mamy do wyboru wiele potencjalnych ścieżek. To, którymi ścieżkami podążymy, właściwymi czy błędnymi, zależy od poziomu naszej Wiedzy, od umiejętności odróżniania prawdy od kłamstwa. W realnym życiu każdy moment jest potencjalną chwilą, w której dochodzi do rozwidlenia wszechświata. W każdej chwili podejmujemy decyzje w oparciu o poziom naszej świadomości, informacje, które posiadamy czy do których mamy dostęp (przy czym brak decyzji też jest decyzją).

  Więcej na ten temat, także w szerszym ujęciu, możecie znaleźć w artykule poniżej:
  https://pracownia4.wordpress.com/2014/09/09/rozgaleziajacy-sie-wszechswiat/

 • Astre
  Reply

  Doświadczenie z Wszech Polem Informacyjnym Kroniką Akashy jest momentami niesamowite i dosłownie człowiek chwyta się za głowę….!
  Pojawiają się czasem wątpliwości, ale wątpliwości pojawiają się nie po to, aby popaść w wątpliwości, tylko sprawdzić, bo jaki pożytek jest z samych wątpliwości ?
  W każdej chwili można sprawdzić. Kupiłem w sklepie kilka rzeczy i nie pamiętam ile zapłaciłem, a paragonów nie biorę. Ale, pamiętam co kupiłem. Pytam Kronikę Akashy ile zapłaciłem cztery dni temu za ten towar. A, Kronika odpowiada – 16zł 30 gr. Hmm, to teraz, ażeby, to sprawdzić idę kupić do tego sklepu to samo i okazuje się, że zapłaciłem 16 zł 30 gr.
  Komunikując się z Kroniką można zrewolucjonizować całą naukę, całą wiedzę, zmienić technologie i to w jeden dzień. Ale, nie da się tego zrobić, bo była by to potężna ingerencja w życie każdego z osobna, gdzie w tym wyimaginowanym świecie ludzie usiłują na różny sposób przetrwać, walcząc z sobą i otaczającym go światem. Nie wolno na siłę burzyć ”nauki”, rozwalać tych prymitywnych technologii, tej nieudacznej medycyny, tej całej ”wiedzy” bowiem Ci wszyscy doświadczają właśnie tego tego, według mniej, lub bardziej własnego scenariusza. Czy, to przypadek, że ktoś odgrywa rolę prawnika, albo polityka, albo jest dowódcą sił zbrojnych NATO ? Przypadki nie istnieją.
  Pytałem Kroniki o lek dla dzieci na padaczkę lekooporną, bo ten Olej CBD jest potwornie drogi i J.Zięba dwoi się i troi żeby uzbierać pieniądze dla rodziców dzieci. Kronika Akashy odpowiada : ”pomagaj tylko wtedy jak ktoś cie o to prosi. Choroba padaczka, to nie jest choroba, To mentalny obraz widzenia świata tej jednostkowej świadomości, który manifestuje się w ten sposób. Tam są traumy, zło, poczucie krzywdy, nienawiść, oskarżenia, poczucie zagrożenia. Olej CBD, ani żaden lek nie zmieni tego mentalnego obrazu i ta istota następnym razem dokona znowu swojej projekcji, aby przerabiać dalej swój obraz widzenia siebie i świata. Jednak ”narodzi” się z nowym doświadczeniem”.
  To co myślimy o otaczającym świecie i osobie, to są tylko myśli na ten temat. Ale, myśli na ten temat, nie są tym, czym jest świat i kim My jesteśmy.
  To wszystko jest tylko – zmyślone ……
  Nawet, to co piszę teraz, to zmyślam …
  Z poziomu prawdziwej świadomości – niczego takiego nie ma ….NIE ISTNIEJE.
  Ya (czyli kto?) zbieram tu tylko doświadczenia …..

  • Rajmund
   Reply

   A po co ci te doświadczenia, których tu doznajesz? Przecież tam w wyższej świadomości nie mają żadnego znaczenia, i jeszcze jedno czy mając wolną wolę tam na poziomie wyższym przed inkarnacją świadomie wybrałbyś los aby doświadczać bólu cierpienia, poniżenia, ubóstwa samotności i czego tam jeszcze najgorszego? A jeżeli przypuśćmy twoja dusza mimo wszystko jest masochistką to dlaczego każą nam zapomnieć o tym gdy już tu zejdziemy na ziemię aby tego doświadczać co zaplanowaliśmy, czy nie było by łatwiej i sensowniej przejść wtedy przez życie i napawać się tymi doświadczeniami o których wcześniej marzyliśmy?

 • Domin
  Reply

  Parę tygodni temu kupowałem przez internet serie książek Wereszczagina oraz Zelanda i …. coś mi pokazało tytuł właśnie tej książki i „kazało” ją kupić. Książka bardzo praktyczna, właśnie zaczynam ćwiczenia. Za jakiś czas napiszę o moich doświadczeniach w tym temacie. Pozdrawiam Wszystkich.

 • Iwa
  Reply

  Mnie się nie podobała odpowiedz na temat Mistrzów i Aniołów,jakoś mi się skojarzyło z niskim astralem

 • Astre
  Reply

  Bardzo dobre pytania zadałeś Alex….
  Pragnę nadmienić, że to niezwykle ważna informacja, którą przytoczyła Gabrielle Orr, że nie chodzi tu jedynie o pozyskiwanie jednostkowych informacji (choć jak najbardziej można wszystkie je pozyskać), Lecz chodzi tu o obiór energii i miłości. Oczywiście energia i miłość jest tylko pewną metaforą, a nie że energia i miłość istnieje per se. Dlatego od tego sprostowania wypada zacząć.
  Pragnę ten temat rozszerzyć, bo jest on niezwykle ważny….
  Z tą energią miłości Kronika Akashy przedstawiła mi to tak : ” wyobraź sobie plażę i na niej miliardy ziaren piasku. Jeżeli pozyskujesz pojedyncze informacje, to tak jakbyś stał na plaży i brał do ręki pojedyncze ziarna piasku. Ale, jeżeli dokonasz innego wyboru i zechcesz za rezonować z ”energią miłości”, to tak jakbyś brał naraz wszystkie ziarna piasku.
  Pytanie do Kroniki Akashy, a dlaczego tak ? A, ona odpowiada, że : ”energia miłości” jest tym co załącza Wszystko. W istocie energia miłości przekładając na inny język – jest świadomością szczególnego rodzaju. To jest ta świadomość, która załącza w sobie wszystko…, bo w istocie świadomość jest wszystkim, a nie takie czy inne informacje. To tak samo jak liście na drzewie,
  (które też są informacją) one są potrzebne, ale nie są drzewem możesz je poobrywać wszystkie, albo same opadną, a to co w istocie jest drzewem będzie stało dalej.
  I teraz jak w prosty sposób można odsiać ziarno od plew i zrobić wielki krok do przodu. Właśnie zerkam na górę ekranu monitora i czytam : Anioły, wojna z Rosją, sakramenty kościelne, Archonty, programowanie ludzi, dzieci, Słowian … itd….
  Z całym szacunkiem do tych, którzy z tym rezonują i przerabiają te lekcje.
  To wyłącznie ich lekcje i należy to uszanować. Ale, są to też wyłącznie pojedyncze ”ziarna piasku” z tej plaży. A, gdzie cała plaża ? Krótko mówiąc nie ma jej, choć jest wystarczy po nią sięgnąć.
  To bardzo ważna wiadomość, która przebudowuje paradygmaty widzenia świata i ma wpływ nie tylko na Ciebie, na mnie, ale na wszystko, łącznie z tym co usłyszysz w wiadomościach TV, jakie decyzje podejmie rząd, co zrobi NWO, jakie kroki podejmie nauka, jakie technologie się pojawią itd…itp…
  Dlatego, że świadomość jest połączona, splątana. I jeżeli Ty dokonasz zmiany, to zarazem zmieni się Wszystko.
  Więc, to nie jest kwestia walki gdzieś tam, z kimś tam, tworzenie opozycji, uprzedzeń, i takich rzeczy ? To kwestia zmiany paradygmatów w sobie.
  Tak też rozwijał się i ewoluował Wszechświat. Pojawiały się wciąż nowe wzorce informacji, nowe zdarzenia, nowe paradygmaty, gdzie wystarczyła tylko jedna zmiana paradygmatu, a przebudowywała ona całą strukturę pola informacyjnego o nazwie Wszechświat.

 • Conrad
  Reply

  Cale te wywody nie maja sensu brak w tym prawdy, nastepna manipulacja ASTRALu
  To moze odnosic sie tylko do 3D, ale wiemy ze to manipulacja przestrzenia, wiec i akasza jest w tym.
  Ona nie wie kto to zapisuje, wiec i nie wie skad to czyta. Alex dobre pytania zadajesz i nie masz na nie odpowiedzi,

  • Łukasz Zelek
   Reply

   coś mi to śmierdzi oszustwem, wystarczy posłuchać zaobserwować jak się ta kobieta gubi gdy pan prowadzący zadaje konkretne pytania na które otrzymujemy mgliste odpowiedzi niestety, sama sobie zaprzecza momentami uznaje ze cos co dzisiaj postrzegane jest jako dobre moze jutro byc zle a niedopuszacza zapisow zlego w jakze wg niej czystej kronice akaszy. cos tu mi nie pasuje zbyt sekciarsko naciaganie to wyglada. brawo dla prowadzacego ze wkoncu zaczyna zadawac mniej wygodne szczegolowe niepokojace dla potencjalnych oszustow pytania.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>