Nielegalne mandaty – aktualności prawne – Tomasz Parol

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– czy Polskę można nazwać państwem prawa
– dziwne fotoradary w Pamiątce
– co robić przy zatrzymaniu przez policjanta
– zobowiązanie właściciela pojazdu do wskazania osoby, której udostępnił pojazd do użytkowania
– fotoradary
– bileciki parkingowe
– odcinkowy pomiar prędkości

Kontakt: anuluj-mandat.pl

5 komentarzy

 • JohnVeto
  Reply

  Nieprzyjęcie mandatu wystawionego przez Policje równa się skierowanie przez Policję wniosku do Sądu. Ktoś kto nie przyjmuje mandatu jest świadomy że ma rację, posiada twarde dowody, ma świadków. Ale dla Sądu dowody to tyle samo co papier toaletowy. Dlaczego ? Otóż system, stworzył sobie system. Polega on na tym, że może mieć 100 % racji i można mieć twarde dowody, ale Sędzia powie, że niestety nie może wydać postanowienia, bo musi w rzeczonej sprawie wezwać rzeczoznawcę. Tylko, że Sąd również powie – jeżeli rzeczoznawca orzeknie winę kierowcy, to trzeba będzie zapłacić koszty rzeczoznawcy 3000 tys. PLN.
  Z zaufanych źródeł ( bo moja kuzynka pracuje w Sądzie) dowiedziałem się, że przypadek że rzeczoznawca orzeknie przeciwko Policji, to prawie jak szóstka w totolotka. Dlaczego ? Bo zazwyczaj jest skoligacony z Policją, a tam nierzadko na Policji pracują jego kolesie.
  Dlaczego pisze ten komentarz. Dlatego że sam miałem taki przypadek, a dzisiaj usłyszałem od znajomych już trzeci, albo czwarty raz takie postepowanie Sądu.
  Zaznaczam jeszcze raz : możesz mieć racje, możesz mieć twarde dowody, możesz mieć 100 dowodów, a Sąd nie wyda postanowienia na Twoją korzyść, bo musi wysłuchać opinii rzeczoznawcy co oznacza, że wisi nad Tobą 3000 zł do zapłaty, plus mandat, plus koszty postępowania Sądowego.
  Co na to Pan Tomasz Parol ? A, nawet nie zamierzam słuchać jego wypowiedzi, niech mówi i pisze co chce, bo to tyle pomoże co umarłemu kadzidło !?

 • Darek
  Reply

  Dlaczego Tomasz Parol kategoryzuje nas jako obywateli. Przecież obywatelstwo to prawo, jakie ma człowiek a nie przymus. Czy ktokolwiek narodowości polskiej występował o obywatelstwo, może Tomasz Parol występował? Proszę przekazać pytanie Tomaszowi Parolowi, bo chyba wciska kity ludziom.

 • Kamil
  Reply

  A co z urządzeniami iskra z wyskakującym policjantem z krzaków?
  Niedawno dali mi 1000zł przyjąłem bo nie miałem czasu czekać na dłuższe formalności. Podobno każdy rejestrator ma zgodę na pomiar z 80metrów? Jest to wpisane w Główny Urząd Miar.
  W moim przypadku lekko z ponad 300m był pomiar.

 • Mariusz
  Reply

  Dziekuję za wartościowe porady,
  Dostałem niedawno wezwanie do zapłaty za brak biletu parkingowego. Zastanawiam się czy można odwoływać się, poprzez nie wyrażenie zgody na regulamin parkingowy. W regulaminie pisze np. Ze trzeba wziąść bilet z parkometru w ciągu pierwszej minuty od zaparkowania, a przeczytanie samego regulaminu na słupie przy parkingu może trwać dłużej niż minuta. Co jeśli dojdę do wniosku np. po 10 minutach, że nie zgadzam się z regulaminem? A wezwanie do zapłaty już jest za wycieraczka. Pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>