Anuluj swój dług – Jak odkręcić niesłuszne zajęcie komornicze – Tomasz Parol i Jaropełk Laskowski

More videos
Views
   

– czy prawomocny wyrok jest zawsze prawomocny
– jak można uchylić taki wyrok
– jak przywrócić postępowanie zakończone wadliwie
– czy można odzyskać utraconą nieruchomość

Kontakt:
BezpiecznaPodroz.org
Anuluj-Dlug.pl

Poprzednie nagrania rozmów Jaropełka Laskowskiego z Tomaszem Parolem znajdziesz na:
Porozmawiajmy.tv/anuluj-swoj-dlug-manipulacje-firm-windykacyjnych-tomasz-parol-i-jaropelk-laskowski
Porozmawiajmy.tv/anuluj-swoj-dlug-jak-dziala-komornik-tomasz-parol-i-jaropelk-laskowski

4 komentarze

 • Ola
  Reply

  Gdy kilka lat temu zobaczyłam po raz pierwszy u Ciebie Aleks film z Tomaszem Parolem, poszłam na stronę, założyłam konto, wpłaciłam kasę, zrobiłam wszystko według procedury.
  Okazuje się, że to sprytnie napisany program, gdzie nie ma kontaktu z żywym człowiekiem. Nie ma szans na kontakt, a jeśli jest, to trzeba czekać wiele miesięcy, aż przyjdzie lakoniczna odpowiedź, która nie ma sensu.

  Pisałam im, że mają błąd w formularzu, nie uwzględnili kilku opcji, ale kasę biorą.

  Nie ma możliwości uzyskać od tej firmy żadnego wsparcia. Dla mnie to ściema i wyłudzanie pieniędzy. Ode mnie wzięli, ale nigdy nie dało się nawet przeprowadzić poprawnie kompilacji dokumentów, bo mają źle sformułowane pytania. Ciekawe ile kasy tak już zgarnęli od ludzi.

  Tyle maili ile do nich napisałam, to tylko ja wiem, otrzymałam od nich dwa przez te wszystkie lata. Jeden po pół roku, a drugi, o zgrozo dwa miesiące temu.

  • Astre
   Reply

   W tym serwisie liczą się konkretne sprawy i konkretne dokumenty, a nie jakieś incydentalne sprawy !
   Korzystałem z tego serwisu z uwagi na mandat z fotoradaru gminnego, który bezprawnie łupił od ludzi pieniądze i chciał też wyłupić odemnie, ale nie udało się złodziejstwo w biały dzień i wygrałem sprawę w sądzie dzięki temu, że otrzymałem z tego serwisu kluczowe informacje jak działać w tym postępowaniu procesowym. Kosztowało mnie to 50 zł, ale zyskałem 200 zł i anulacje punktów karnych. Miałem chyba też trochę szczęścia, że trafiłem na mądrego sędziego, który sam stwierdził bezprawne działania służb mundurowych (straży miejskiej i policji) wobec obywateli !!! Więc, tak wygląda ten chichot współczesności….!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>