Nielegalne mandaty – aktualności prawne – Tomasz Parol

More videos
Views
   

Wątki rozmowy:
– czy Polskę można nazwać państwem prawa
– dziwne fotoradary w Pamiątce
– co robić przy zatrzymaniu przez policjanta
– zobowiązanie właściciela pojazdu do wskazania osoby, której udostępnił pojazd do użytkowania
– fotoradary
– bileciki parkingowe
– odcinkowy pomiar prędkości

Kontakt: anuluj-mandat.pl

4 komentarze

 • Darek
  Reply

  Dlaczego Tomasz Parol kategoryzuje nas jako obywateli. Przecież obywatelstwo to prawo, jakie ma człowiek a nie przymus. Czy ktokolwiek narodowości polskiej występował o obywatelstwo, może Tomasz Parol występował? Proszę przekazać pytanie Tomaszowi Parolowi, bo chyba wciska kity ludziom.

 • Kamil
  Reply

  A co z urządzeniami iskra z wyskakującym policjantem z krzaków?
  Niedawno dali mi 1000zł przyjąłem bo nie miałem czasu czekać na dłuższe formalności. Podobno każdy rejestrator ma zgodę na pomiar z 80metrów? Jest to wpisane w Główny Urząd Miar.
  W moim przypadku lekko z ponad 300m był pomiar.

 • Mariusz
  Reply

  Dziekuję za wartościowe porady,
  Dostałem niedawno wezwanie do zapłaty za brak biletu parkingowego. Zastanawiam się czy można odwoływać się, poprzez nie wyrażenie zgody na regulamin parkingowy. W regulaminie pisze np. Ze trzeba wziąść bilet z parkometru w ciągu pierwszej minuty od zaparkowania, a przeczytanie samego regulaminu na słupie przy parkingu może trwać dłużej niż minuta. Co jeśli dojdę do wniosku np. po 10 minutach, że nie zgadzam się z regulaminem? A wezwanie do zapłaty już jest za wycieraczka. Pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>