Modyfikacja dyfrakcyjnego systemu uzdatniania wody – Arkadiusz Brzeski

More videos
Views
   

Dyfrakcyjny system uzdatniania wody polskiego wynalazcy Arkadiusza Brzeskiego stał się już tak popularny, że oprócz Polski, był już wysyłany do Kanady, USA, Francji, Niemiec, a ostatnio nawet pewien klient zażyczył sobie dostawy lotniczej z montażem.
Przypomnijmy, że ten system to nie tylko filtr, bo oprócz filtrowania wody, w prosty sposób naśladuje on warunki naturalne w jakich przepływa woda pod ziemią, zanim wypłynie źródłem. Dodatkowo mamy tutaj coś, czego nie ma żadne naturalne źródło, jest to lampa plazmowa. Służy ona do likwidacji wszelkich drobnoustrojów. Z powodu złej jakości wody kranowej w Polsce, wielu ludzi kupuje wodę w plastikowych butelkach, ignorując fakt, że zawiera ona bisfenol. Związek ten, będący w ilościach zaledwie homeopatycznych zaburza system hormonalny. Jest to szczególnie niekorzystne u dzieci i dorastającej młodzieży, któa w coraz większym stopniu ma problem z identyfikacją tożsamości płciowej.
Niektórzy myślą, że samo ugotowanie wody sprawi, że będzie ona zdatna do picia. Owszem, było to prawdą jeszcze 100 lat tamu, ale czasy się zmieniły w nie możemy już liczyć na skuteczność metody sprzed wieków. Teraz woda wodociągowa zawiera substancje, które się nie wygotują.

Oprócz oczyszczania chemicznego, odbudowuje również prawidłową strukturę krystaliczną wody, która przeszła przez setki lub tysiące metrów rurociągów o nieznanej nam jakości. Austriacki przyrodnik i naukowiec Wiktor Schauberger opracował bardzo prosty sposób na ożywianie wody w jeziorze poprzez jej wirowanie i napowietrzanie. Takie właśnie wiry również są wytwarzane w naszym systemie, raz podczas przepływu wody pomiędzy kamieniami, a drugi raz w górnej części środkowego segmentu podczas przepływu przez specjalną dyszę.

Wersja systemu z najnowszą modyfikacją zawiera dodatkowy specjalny miedziany pierścień tensorowy pozłacany czystym złotem oraz kilka naturalnych diamencików zmieszanych z pozostałymi kamieniami.

Więcej informacji znajdziesz na: noble-water.com

Dyfrakcyjny System Uzdatniania Wody

Category: Nauka, Zdrowie
Tags: ,

5 komentarzy

 • Jan
  Reply

  Słyszałem dużo dobrego o tym filtrze. Jedyna wada że to szkło pękało a producent nie dawał gwaranacji na to, do mojego znajomego przychodziło dużo osób z pretensjami. Pozdrawiam

 • Ja
  Reply

  Temat jest nie tylko ciekawy ale wręcz wciągający. Widziałem już wiele podobnych wynalazków w stanach. Wszystko mi się podoba poza tym plastikiem.. no i oczywiście ceną (za sztukę).
  Patrząc na to bardziej motywuje mnie to do samorealizacji aniżeli zakupu tego wzmacniacza.
  Mimo wszystko powodzenia. Inspirujące to jest z pewnością dla tych, którzy chcą lepszej jakości zdrowia i uniezależnienia.
  Cena panowie…..

 • Paweł R. Stań
  Reply

  Kolego JohnVeto, dziękuję za uwagi. Jeśli nie było to jasne, to pisząc „zupełnie jałowa” miałem na myśli, że „Woda po procesie odwróconej osmozy jest wodą pozbawioną praktycznie wszystkich minerałów takich jak sód, magnez, potas czy wapń”.

  Dziękuję też za wytłumaczenie częstotliwości Schumanna 😉 Jeśli chodzi o 764MHz: to informacja ze strony Pana Arkadiusza w temacie pierścieni zawirowujących: „Działają one na częstotliwości 764 Mhz czyli rezonansu Schumana i podnoszą częstotliwość w skali Bovisa wody z częstotliwości 3000 do 15 000 jednostek.” Źródło:
  Filtr dyfrakcyjny – nowa wersja

 • Paweł R. Stań
  Reply

  Inspirujące!
  Ja kilka tygodni temu zrealizowałem swoją wizję picia wody przepływającej przez złoża kryształów… miały być kryształy górskie, ale ametysty mocniej do mnie przemówiły. Wybrałem jednak kamienie nie szlifowane, takie prosto z ziemi.

  Mój system filtracji, to odwrócona osmoza – woda po przejściu jest zupełnie jałowa. Dlatego potem (po wkładzie węglowym szlifującym) jest wkład dolomitowy mineralizujący, potem jonizator strukturyzujący wodę i na końcu złoża ametystów (wkład wymienny, który mogę zmienić, dostosować do aktualnych potrzeb).

  Patrząc na filtr Pana Arkadiusza zastanawiam się, czy umieszczenie najbardziej wartościowych elementów, kryształy i pierścienie, przed innym filtrem (prawdopodobnie węglowym) i z lampą plazmową, to dobre rozwiązanie… choć lampa z kryształami pięknie wygląda i robi duże wrażenie, to nie czuję tego połączenia.

  Drugie pytanie, które mi się pojawia, to skąd się wzięło przyporządkowanie 764MHz do częstotliwości Schumanna?

  Zdrowia i Wolności!

  A gdyby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda mój filtr, to wrzuciłem kilka zdjęć na bloga
  Pić wodę płynącą przez złoża kryształów

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>