Ormus, grzałka rezonansowa i implozja – Jacek Makolądra

More videos
Views
   

Jacek Makolądra jest wynalazcą, który już dawno przekonał się, że tradycyjnie przedstawiane nam prawa fizyki są zafałszowane i odkrywa je na nowo. Dzięki swoim eksperymentom zbudował już kilka urządzeń, które generują więcej energii niż zużywają na pracę własną. Niestety, mogliśmy opowiedzieć tutaj tylko o kilku z nich.
Ponadto Jacek opowiada tu o mało popularnych substancjach wspomagających zdrowie:

 • ormus
 • MMS
 • nafta G179
 • woda utleniona (stosowana wewnętrznie)

Kontakt: makoladra[at]wp.pl

28 komentarzy

 • MHP
  Reply

  Aquarius poruszył ciekawą kwestię i proponuję przyjrzeć się bliżej zjawisku bo wkradło się tu jakieś niedomówienie. Gaz w tłoku wybucha następuje skok ciśnienia i ciśnienie wzrasta a nie spada. I gdzie ta implozja ? To, że ciśnienie wzrasta widać po testach wykonanych przez podpalenie butelki pet wypełnionej HHO – szybuje wysoko albo się rozrywa na wszystkie strony.

 • Rafał
  Reply

  Słucham tego i powiem, że odczucia są bardzo męczące – po co ktoś idzie do wywiadu, skoro nie chce tak naprawdę nic powiedzieć i trzeba go ciągnąć za język, a jak już powie to tak zdawkowo i ogólnikowo, że nie powie nic.

 • Aquarius
  Reply

  A’propos implozji wody. Pan Jacek nie wie o czym mowi. Cos slysza ale nie wie o czym. Nie o PARE WODY tu chodzi. Implozja dotyczy tzw gazu Browna czyli HHO, gazu powstalego z wody pod wplywem dzialania prądu specyficznie podawanego na elektrody. Z jednego litra wody uzyskujemy 1830 litrów gazu Browna czyli HHO. Gaz ten spała się implozyjnie, czyli nie wybucha ale zapada się w sobie wracając do czystej wody H2O. Jeżeli inne tematy o ktorych mówi pan Jacek też tak „dobrze” zna to ja dziękuję.

 • whek
  Reply

  Witam
  Zastanawia mnie ten cały ormus, i tak oto przekopując internet trafiłem na wątek o bishoficie, mówi się że ormus występuje w aloesie, marchwi, grejpfrutach i wodzie oceanicznej, no tak ale Bisholin wydobywa się z głębin ziemii prastarego oceanu, co by suggerowało że musi zawierać te związki chemiczne, a czy to są monoatomowe związki to już inny temat.
  Na anglojęzycznych stronach znajduje że występuje w Bisholinie rod i iryd i pewnie wiele innych substancji.

 • Pingback: Najlepszy ormus na świecie – Jacek Makolądra | Porozmawiajmy TV

 • Paweł
  Reply

  Hej, a gdzie mogę kupić gotowy ORMUS?
  może ktoś podać adres, sprawdzonego sklepu gdzie to jest -jak ktoś zna ładnie proszę! 🙂

 • MAREK ( NY )
  Reply

  Wspaniały wywiad tym bardziej że bez przygotowania rozmówcy tzn: na żywo brawo więcej takich. I jak tu nie wierzyć w mądrość POLAKÓW !!!

  • jadwiga
   Reply

   Nieprawdopodobnie ciekawy człowiek z ogromna wiedza PROSIMY o więcej wywiadow i oczywiście WIELKIE dzięki dla ALEXA [masz człowieku dobrego nosa ] az serce się raduje ze takich mamy RODAKOW. Wielkie dzięki !!!!!!!!!!

 • krzy
  Reply

  Witam

  Zastanawia mie tylko ta woda utleniona i bezpieczeństwo jej stosowania oraz skąd jaki powinna mieć, ja mam wodę która ma skład następujący:

  skład wody utlenionej do użytku zewnętrznego w polskich sklepach;
  wodoru nadtlenek 30% – 10g (stabilizowany kwasem 1-hydroksyetano-1,1 difosfonowym i dwuwodoropirofosforanem sodu, kwas fosforowy stezony 0.0119g, woda oczyszczona.

  Czyli zawiera związki fosforu przed którymi przestrzega dr Farr a co przemilcza (nie wie) Nieumywakin.
  Tak z ciekawości…. jakie wykształcenie ma Nieumywakin?

  Liczę na konstruktywną rozmowę.

  Pozdrawiam

  • Halszka
   Reply

   a nie pomyślałeś, ze Nieumywakin może się zaopatrywać w wodę utlenioną w swoim kraju i ta woda u nich jest bez dodatków? w Polsce też można kupic bez dodatkow! A o Nieumywakinie jest duuuużo wiadomości w necie a i na youtubie tez…poszukaj, nie boli!
   pozdrawiam

  • milena
   Reply

   Nieumywakin jest lekarzem, ma 80+, pracował w klinice gdzie szkolili kosmonautów radzieckich (rosyjskich) .Jest akademikiem – najwyższy tytuł naukowy w dziedzinie medycyny. Teraz prowadzi kursy zdrowia w Rossii-wiadomości mam z Internetu.

 • Michał
  Reply

  Bardzo ciekawy i z oczywistych powodów trochę tajemniczy wywiad.
  Cieszy mnie fakt, że są ludzie którym się udało wykonać „teoretycznie nieosiągalny” generator energii.
  Pozdrawiam !

 • Beata
  Reply

  Alex ten kontakt do Jacek Makalondra to makaladra[at]wp.pl, czy nie powinno byc {fragment usunięty}? co znaczy to (at) ?

  • Alex
   Reply

   [at] to jest MAŁPA! Zwyczajna małpa z buszu. Gdybym jego adres napisał normalnie, to zrobiłbym mu krzywdę, bo po kilku dniach zacząłby dostawać tony spamu. Proszę nigdy nie publikować swoich adresów w sposób jawny, tylko zawsze jakoś zaszyfrować, aby roboty spamerów nie zidentyfikowały tego jako adres email, a człowiek i tak się domyśli o co chodzi.

 • Agnieszka
  Reply

  Czy kontakt jest poprawnie zapisany, bo mnie się pojawia „Podana fraza – makaladra[at]wp.pl – nie została odnaleziona”

 • Mateusz
  Reply

  Alex zapoznaj się z silnikiem bediniego. Jest to silnik na magnesy stałe. Niektóre egzemplarze podobno osiągają sprawność 800%-ową 🙂
  Pozdrawiam 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>