Sabmyk, dożylny MMS i zamki wokół Krakowa – Krystyna z Atlanty [16]

More videos
Views
   

– Sabmyk
– kim jest Kim Clement
– zrealizowane proroctwa QAnon
– szczepionki Astra Zeneca wycofano z RPA
– dożylne wlewy MMS
– stosowanie ziemi okrzemkowej
– Wawel i konstelacja Wolarza
– zamki wokół Krakowa
– historie z babciami

Kontakt do Krystyny: emrys3811@gmail.com

Linki do wszystkich odcinków z Krystyną:
1. porozmawiajmy.tv/plany-fundacji-rockefellera-na-20-lat-od-roku-2010-krystyna-z-atlanty
2. porozmawiajmy.tv/zlote-panaceum-krystyna-z-atlanty
3. porozmawiajmy.tv/mms-i-wygrany-proces-przeciwko-producentom-szczepionek-krystyna-z-atlanty
4. porozmawiajmy.tv/antifa-i-inne-wirusy-krystyna-z-atlanty
5. porozmawiajmy.tv/olej-orme-ziemia-okrzemkowa-i-duchowe-konsekwencje-szczepien-krystyna-z-atlanty-5
6. porozmawiajmy.tv/agenda-21-pedogate-i-glos-ojca-pio-krystyna-z-atlanty-6
7. porozmawiajmy.tv/jak-sie-wyczyscic-z-metali-ciezkich-zlikwidowac-siwizne-wlosow-i-zacme-krystyna-z-atlanty-7
8. porozmawiajmy.tv/jak-sie-krecic-dla-zdrowia-z-mudrami-jezusa-krystyna-z-atlanty-8
9. porozmawiajmy.tv/amalgamaty-rteciowe-wybielanie-zebow-i-porody-lotosowe-krystyna-z-atlanty-9
10. porozmawiajmy.tv/jak-sterowac-pogoda-i-zakwitnac-kwiata-krystyna-z-atlanty-10
11. porozmawiajmy.tv/harmonizacja-przestrzeni-na-wiele-kilometrow-dookola-krystyna-z-atlanty-11
12. porozmawiajmy.tv/spirala-antykoncepcyjna-i-wypadniecie-systemu-krystyna-z-atlanty-12
13. porozmawiajmy.tv/zloto-i-krzem-pierwiastki-oczyszczajace-i-regenerujace-organizm-idalia-raganowicz-krystyna-z-atlanty-i-kinga-wojtczak
14. porozmawiajmy.tv/wlew-dozylny-i-przepowiednia-nostradamusa-o-wawelu-krystyna-z-atlanty
15. porozmawiajmy.tv/entuzjazm-wyborczy-i-recepta-na-stukniety-palec-i-grype-krystyna-z-atlanty-15
16. porozmawiajmy.tv/sabmyk-dozylny-mms-i-zamki-wokol-krakowa-krystyna-z-atlanty-16
17. porozmawiajmy.tv/globalny-reset-walut-i-rakietowe-konie-trojanskie-krystyna-z-atlanty-17
18A. porozmawiajmy.tv/przepowiednie-cena-srebra-i-tajemnice-ukluc-cz-1-krystyna-z-atlanty-18a
18B. porozmawiajmy.tv/przepowiednie-cena-srebra-i-tajemnice-ukluc-cz-2-krystyna-z-atlanty-18b

30 komentarzy

 • Kris
  Reply

  Witam, jednak można też stwierdzić iż mamy dwie stolice. Do końca tzw. Rzyczypospolitej szlacheckej stolicą państwa pozostał Kraków – mimo powolnej utraty stołecznego charakteru – nigdy nie został jednak wydany akt prawny w sprawie przeniesienie stolicy do Warszawy. Natomiast w roku 1609 Zygmunt III wraz z dworem opuścił Kraków, by później na stałe osiąść w Warszawie. Więc nigdy nie utracił praw stołecznych.

 • neronnn
  Reply

  Oj widze Krystyna, że juz Ci sie wszystko myli. Posłuchaj sobie sama tego materiału i co tu powiedziałaś.. Oj.. Juz zaczyna sie mylenie pojeć.Pozdrawiam.

 • neronnn
  Reply

  Zaraz zaraz.. Troche sie Krystyna zapędziłaś… Zgaga czy refluks nie występuje z „nadkwasoty” tylko z niedokwaszenia żołądka który powinien mieć około 1,5 pH… Zastanów się co mówisz bo takimi stwierdzeniami jesteś niekompetentna.

 • Ania
  Reply

  Bardzo dziękuję. Pani Krystyna to wspaniały czlowiek z wielką wiedzą i dobrą energia!! Pozdrawiam serdeczenie i wielka wdzięczność. Proszę o więcej! 🙂

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  Warto by przeprowadzić wywiad z Renatą Engel – widziałem jej ostatnią wypowiedz na innym kanale – ma ciekawe spostrzeżenia…

  • Jacek1
   Reply

   Witam!
   Duże podziękowania,Mario,za świetny materiał – to powinien obejrzeć każdy,dlatego rozesłałem link do wszystkich znajomych – jeszcze raz dziękuję!

 • Rafał
  Reply

  Cz 3
  A cóż takiego złego zrobił Zygmunt II Waza?
  Wśród historyków jest oceniany bardzo dobrze. W historii KK zapisał się złotymi zgłoskami. Król szlachetny i bogobojny.
  Stanisław Żółkiewski, jeden z najwspanialszych polskich dowódców, pod Kłuszynem, dowodząc 2.700 husarami pokonał 35.000 armię moskiewską i Szwedzką. Po zwycięskiej wojnie, podpisał umowę z prawosławnymi bojarami (taka starosłowiańska szlachta) porozumienie, na mocy którego królewicz Władysław został carem. Można się rozmarzyć, cóż to byłaby za Rzeczpospolita słowiańska? Niestety Waza, uznał umowę za niekorzystną i jak popatrzymy na to obiektywnie to wydaje się, że jego argumenty miały sens. Niektóry tłumaczą te decyzję głęboką wiarą katolicką, która nie pozwala mu zaakceptować innej wiary. Porozumienie zakładało wieczysty pokój na równych prawach i powrót do dawnych granic. Tłumaczy się, że król miał racje, a fiasko było spowodowane okolicznościami zewnętrznymi. Ale my chrześcijanie wiemy od Jezusa, że aby ocenić sytuacje należy zobaczyć jej owoce, Waza nie zaakceptował propozycji i obsadził syna na własnych warunkach. Wojska Żółkiewskiego opuściły Moskwę zostawiając niewielką załogę. Musimy pamiętać, że państwo moskiewskie było założone przez Anglików i ciągle kontrolowane. To był epizod historii, który mógł odwrócić tę sytuację. Mogło powstać największe w ówczesnym świecie państwo. Po opuszczeniu przez Polaków Moskwy, Rosja spłynęła krwią. Wymordowano całe rodziny bojarów. Od tamtej pory, przez 400 lat , do dzisiaj, nie było na tronie Rosji słowianina. A Polska ziemia przez 400 lat spływała krwią od cisów zadanych od wschodu. Mało kto wie, że już w czasie potopu szwedzkiego, czyli 40 lat później 200 tysięczna armia rosyjska zaatakowała Rzeczpospolitą.
  Czy to był przypadek, że szlachta wybrała Wazę po otruciu Stefana Batorego?
  I wracają do sedna, Po co Waza maczał palce w przebudowie Wawelu jak wyniósł się do Warszawy?
  Czy Pani Krystyna mogłaby zbadać moje przypuszczenia wykorzystując swoje duchowe umiejętności?
  A tak zupełnie na koniec i może trochę bez sensu i może niesprawiedliwie…. Poszedłem z synem do muzeum powstania warszawskiego. Jakie było moje zdziwienie, że po mino takich walk i tylu ruin, kolumna z ZIIIW stała prawie do ostatnich dni nienaruszona. Już wtedy pomyślałem, że pewnie Niemcy mieli zabronione strzelać do niej strzelać? Przesada?

  • Jacek1
   Reply

   Witam!
   Bardzo interesujące informacje i ciekaw jestem,co odpowie pani Krystyna.
   Co do wojny polsko – rosyjskiej,to zaczęła się wcześniej niż „Potop Szwedzki”,w 1654r i trwała do 1667, a „Potop” 1655 – 1660.
   W 1595 spłonęła część Wawelu,zatem Zygmunt III Waza zaczął go odbudowywać[Kaplica Zygmuntowska nie ucierpiała i nie była przebudowywana],a decyzję o przeniesieniu stolicy do Warszawy podjął w 1596 – ostatecznie przenosiny trwały do 1609 roku.
   „Kolumna Zygmunta” nie stała „prawie do ostatnich dni” Powstania Warszawskiego [trwało od 1.VIII do 2.X.1944r] – została trafiona pociskiem czołgowym 2.IX.1944r i przewróciła się.
   Pozdrawiam

  • Jacek1
   Reply

   Witam!
   Jeszcze co do nie zaakceptowania wyników negocjacji Żółkiewskiego s sprawie obsadzenia „stolca carskiego” istnieją przypuszczenia,że ZIIIW sam chciał zostać carem i z zazdrości zmienił umowę.
   Pozdrawiam

 • Rafał
  Reply

  cz2
  Druga ważną rzeczą którą powiedział mi mój kolega Jacek ,to to, że energia czakramu jest zablokowana. W jaki sposób? Otóż na linii (lane lines oplatające ziemię) przechodzącej przez czakram postawiono w katedrze, w poprzek, trumienkę (relikwiarz) ze szczątkami patrona Polski, św. Stanisława. To tak jakby postawiono energetyczną tamę, pieczęć, blokadę dla przepływu życiodajnej energii. I rzeczywiście zwiedziłem ogromną ilość świątyń, kadr w Hiszpanii i dużo we Włoszech, a także w Polsce. Nigdzie nie widziałem tak dziwacznego umiejscowienia trumny ze szczątkami. Wygląda to nienaturalnie, szczególnie w tak małej katedrze.
  Poszedłem tym tropem. Wydało mi się niemożliwe, że tak było od początku. I bingo.
  Ktoś kto interesuje się trochę tą prawdziwą historią nie będzie zdziwiony, kto maczał w tym ręce, To znaczy w przebudowie kościoła. Kto najprawdopodobniej, bo dowodów raczej nie znajdziemy, położył do trumny orła i położył na niego węża?
  Tak, tak, to ten sam, który przeniósł stolicę, Zygmunt III Waza. cdn

 • Rafał
  Reply

  Bardzo dziękuję za Krystynę. Jakże jestem szczęśliwy, że mogę napisać coś co wiem,czego jeszcze nie wie Krystyna.?
  Kolega, który zajmuje się ezoteryką powiedział mi kiedyś, że nieszczęścia Polski zaczęły się od przeniesienia stolicy do Warszawy. Nie chodzi tu tylko o samo miejsce, gdzie kanalizacja pojawiła się dopiero za Starynkiewicza. Przenosząc stolicę, król dokonał rozdzielenia centrum politycznego i duchowego, które do tej pory stanowiło jedność. Centrum politycznym stała się Warszawa, a duchowym Częstochowa.
  Aspekt energetyczny tutaj podstawowe znaczenie, gdyż do tej pory serce kraju było zasilane energią z czakramu. cdn

 • mariola
  Reply

  uwielbiam was,dziekuje za wasz czas i wiedze. a sluchaczy zachecam do wspierania .dobro wraca z podwojna moca pozdrawiam serdecznie

 • JAN
  Reply

  Zauważyłem, że Krystyna z Atlanty po ormusie, kręceniu się NAbiera MOCy w skali Bovisa co przywraca Jej Zdrowie[homeostazę], lecz kiedy tego nie robi odczuwa tak jakby miała grypę – sama to powiedziała.
  Zatem jest to uzależnienie[ chwilowy kop za który trzeba potem zapłacić] a nie bezwarunkowy DAR od ŹRÓDŁA. To pochodzi od źródła przekupnego. Czemu tak dzieje się? Przyczyna jest w NIEJ, bo ONA JEST PRZYCZYNĄ tego czego doświadcza w Materii. A ta PRZYCZYNA w głębi Jej SERCA i z tyłu Jej głowy stwierdza brak SWOJEJ Boskiej Doskonałości[ZDROWIA, OBFITOŚCI] i to jest motywem poszukiwań na zewnątrz tego stanu poprawy. To dlatego działa to chwilowo, bo PRZYCZYNA wciąż GENeruje brak pełnego ZDROWIA – DOSKONAŁOŚCI i następuje powrót do tego co JEST ukryte wewnątrz Jej[NAS]. To dlatego przy odchudzaniu z powodu osądzenia[nie sądź a nie będziesz sądzony] SERCEM i UMYSŁEM[źle -mam nadwagę] Swej ISTOTY jako niedoskonałości – przyciągamy więcej tej niedoskonałości do Siebie następuje zawsze efekt JOjO. Jako DAR stały, który pozostanie i nie trzeba będzie za niego płacić haraczu jest, jak powiedział sam MYK JEST WIARA[ mimo, że zmysły jeszcze tego nie widzą i nie czują – Błogosławieni, którzy nie widzieli a uWIERZYLI], że JUŻ jesteśmy DOSKONALI, bo na podobieństwo DOSKONAŁEGO JESTEŚMY zRODzeni.

 • Sylwia
  Reply

  co do Sabmyka .: w Googlach S.A.B.M.Y.K. jest właściwie tajnym akronimem przekazywanym szeptem od Free Mason do Free Mason, a teraz do #WeThePeople. Proroctwo zawiera się w akronimie i bezpośrednio podkreśla tożsamość Drugiego Przyjścia
  jak czytam o masonach i widze masońskie symbole to juz dalej nie chcę , ale z ciekawości przejrzałam media społecznościowe na anglojęzycznych stronach i nie ma najlepszej opinii, o tym ruchu znalazłam tez jeden artykuł o tym , że stał sie b.pupolarny w mediaach społecznościowych i „podpirs” zwolennikóe Q i to w zastraszającym tempie, wcale bym sie nie zdziwiła , że gady wykorzystały to proroctwo Noego i sami chcą sie wypromować na przepowiedzianego proroka przed końcem czasów Chcą albo przelicytować albo skompromitowac ruch Q
  Więc możę więcej się dowiedzieć , sam ich symboll to dwa trójkąty więc cuchnie masonami nie jest to przejrzyste , więc może p.Krystna zgłębi bardziej ten temat , nawt jak Q to psychologia tow dobrym kierunku i szkoda ,żebypadła

 • Mateusz
  Reply

  Panie Aleksie tu nie ma słychać odpowiedzi na pytanie czy można kręcić się w domu i czy buty, kapcie są przeszkodą? Może Pan usłyszał?

  • J
   Reply

   Dla mnie najlepiej sie kreci w domu na boso a na dworze w butach, a na trawie nie probowalam, chociaz mysle ze na boso na trawie to jest to. Pozdrawiam (dalam rade 34 za pierwszym razem).

 • JAN
  Reply

  „Złote panaceum też kosztuje”… A może by tak skojarzyć z tym o czym była mowa na początku – o SABMYKu” – i o pokarmie z NIEBA = własna WIARA=wewnętrzna PEWNOŚĆ =100% PRZEKONANIA, że JUŻ w wiecznym TU i TERAZ JEST się ZDROWYM i MŁODYM i to zaczyna się MATERIALIZOWAĆ – uRZECZYWISTNIAĆ. POKARM z NIEBA[z własnej WIARY, że JA JESTEM ZDROWY] JEST za DAR mo. Wtedy wszystkie komórki wracają do pamięci PRAMATKI – stają się macierzyste – za DARMO!

 • Maciej
  Reply

  Swietnie 🙂 Fajnie się Was słucha – jak zawsze! Ten orzeł z kaplicy Zygmuntowskiej na Wawelu to orzeł żałobny Zygmunta Starego. Nie ma związku z jakimiś teoriami często powtarzanymi, że umieścili orła w trumnie i owineli wężem „gady”. Mogli na tym banknocie zamiast tego orła wstawić np scenę z Hołdu Pruskiego czy coś z Boną Sforza, coś co się pozytywnie kojarzy z Zygmuntem Starym.

 • Alicja
  Reply

  Uwielbiam Panią Krysię, ogromnie podziwiam ją za zdobytą wiedzę i za to, że chce się dzielić nią z nami, jednakże w sprawie zeolitu, to Pani Beata Miłkowska bardziej mnie przekonuje o tym, że składnik w postaci kaolinu, który skleja kosmki jelitowe może nie być dobrym rozwiązaniem. Pani Miłkowska poleca i Vita pure, który jest naturalnym zeolitem zoptymalizowanym unikalną metodą i który na pewno nie skleja tych kosmków. Ciekawa jestem zdania Pani Krysi po zapoznaniu się nagranym wywiadem z Panią Miłkowską, a jeszcze ciekawsze byłoby zaproszenie obu Pań celem umożliwienia im wypowiedzenia się na żywo i na pytania zainteresowanych widzów. Dziękuję Panu Alexowi za to nagranie, pozdrawiam Alicja

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  Alex dzięki za wywiad – co do wizerunku orła na banknocie 200 zł ,myślę że masz racje [tu link do ciekawego opracowania https://histmag.org/Z-Orlem-Bialym-poprzez-wieki.-Cz.-3-W-epoce-Jagiellonow-i-krolow-elekcyjnych-8267%5D.Pani Krystyna w 1.13.45 mówi na ten temat – „a w którym roku to było,kto to zrobił,kto to był” – może wyjąśni co ma na mysli,odnośnie tego orła.
  A co do „Sabmyk”-u…”Spuśćmy zasłonę miłosierdzia…”[Mark Twain „Przygody Tomka Sawyera]

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>