Usuwanie toksyn i metali ciężkich z organizmu, programowanie wody, wspieranie płodności – Siergiej Walentynowicz Kolcow

More videos
Views
   
 • praca w radzieckim programie kosmicznym
 • jak szybko można oczyszczać organizm
 • czy częstotliwości Schumanna są ważne
 • dlaczego wszystkie badania kliniczne przeprowadzone do roku 2008 są obecnie błędne
 • w jakich jednostkach mierzy się wibracje wody
 • czy woda jest kryształem
 • budowa płytki
 • wpływ telefonu komórkowego na mózg
 • 22 typy ludzi wg Druidów
 • rezonator fal podłużnych
 • płytki KFS a homeopatia
 • miejsca mocy
 • wielu lekarzy w Rosji stosuje KFSy
 • wspomaganie płodności
 • usuwanie efektów poszczepiennych

Szczegóły na temat płytek KFS znajdziesz na stronach:
Prana24.eu – sklep Jolanty Pulst
MedycynaInformacyjna.com.pl – sklep Ludmiły Frąckowiak

9 komentarzy

 • Wanda
  Reply

  Wielke dzieki Alexie za wywiad z fantastycznymi ludzmi. Bede probowac zakupic jakis Korector. Poniewaz juz mamy luty 2022, to jednak mam nadzieje, ze jeszcze mi sie uda zdobyc ten wspanialy gadzet. Wszystkiego dobrego 🙂

 • Halina
  Reply

  Rosjanie są zbyt ufni i nie podejrzewają, że to, co przekazują w Polsce i na świecie trafia do morderców, psychopatów i różnych diabelskich zboczeńców, najczęściej wojskowych, policyjnych i innych RESORTOWYCH SIŁOWYCH. Ta banda zboczonych gnojów sama nie jest zdolna do odkrycia czegokolwiek, bo są POZBAWIENI KREATYWNOŚCI przez mądrego Boga Stwórcę, który dobrze wie, do jakich zbrodni te mendy są zdolne. Kolców naiwnie wierzy, że słyszą jego wykład same tylko dobre aniołki, i złego użytku z tej wiedzy i odkryć – nie zrobią. Bardzo się myli. Zrobią, i to jak najgorszy użytek.
  Rosjanie i wszyscy inni Boży ludzie powinni się czuć ODPOWIEDZIALNI ZA BOŻE TAJEMNICE i nie rozgłaszać mądrej wiedzy jak jakieś bezmyślne przekupki na targu. Przed hołotą rodem z piekła i z Izraela trzeba UKRYWAĆ BOŻE TAJEMNICE, dla dobra cywilizacji ludzkiej i przyszłych pokoleń.
  Trzeba tak robić aż do czasu, gdy hołota szumowiny wojskowe i nie tylko – zostaną całkowicie i definitywnie pokonane, a na Ziemi zapanuje sprawiedliwość, dobro i pokój.

 • Dorota
  Reply

  Korektor Kolcova jest wyjątkowy, przede wszystkim osoby stosujące niektóre płytki mają po prostu czystą aurę. To mnie najbardziej zastanawia, jak to się dzieje, że tak bardzo wzrasta potencjał duchowy człowieka. Zwykle mówi się o ich działaniu leczniczym, opisują to rosyjscy lekarze, ale zmiany w ciałach wyższych są nadzwyczajne, co chyba nie było głównym celem ich powstania. Nawet nie śmiem twierdzić jak to może działać. To przerasta naszą obecną wiedzę. Zwykli ludzie leczący choroby, nagle zmieniają się w zainteresowane światem osoby, z szerokimi horyzontami. Zmiana dotyczy całego człowieka i to jest jak stworzone ręką kogoś z innego duchowego wymiaru. A tych urządzeń trochę znam, to nie jest porównywalne z niczym. Tak będzie wyglądać zapewne medycyna przyszłości i to już widać po ich energii, że jest stosowane przez bogatych tego świata, może w różnych wersjach, oni po prostu wyglądają inaczej, bo używają tego, co nam przedstawia się jako mało ważne, tylko te koncernowe bzdury nam wciskają, żeby zarobić.

 • Aenvind
  Reply

  Fajnie by było porównać efektywność płytek Pana Kolcowa z produktami typu kubki / podstawki z tzw. wodą wzorcową (harmony H2O / n-water) w zakresie samej tylko strukturyzacji/ożywiania wody. Znalazłem pozytywne opinie na stronach Rosyjskich, ale z Polski… nie ma.
  Alex, może ty masz jakieś doświadczenia w temacie KSF-ek lub wody wzorcowej, warto w to inwestować gdy się już używa wody z dobrze zrobionego lejka Domraczewa od ponad roku?
  Pozdrawiam.

  • Alex
   Reply

   Rób jak czujesz. Lejek Domraczewa służy do resetowania wody, a KFSki do resetowania i programowania jednocześnie. Jest w nich zapisany zawsze jakiś idealny wzorzec.

 • Ewa
  Reply

  Wielkie dzięki za tę audycję ! Bardzo sympatyczny pan wynalazca Kolcow, szkoda tylko że nie wszystko co mówił było tłumaczone ( a myślę, że każdy szczegół jego wypowiedzi jest cenny ). Ciekawa jestem dlaczego p. Kolcow „zapuścił” sobie ten brzuszek ?

 • StopNWO
  Reply

  Opis prymitywnego Free Energy:
  Potrzebne gotowce, silnik prądu stałego z biegunami pomocniczymi, prądnica o mocy ok. 30%(lub więcej) mocy silnika.
  Łączymy silnik i prądnicę mechanicznie
  Zasilamy silnik prądem PRZEMIENNYM (bieguny pomocnicze wirnik w układzie szeregowym)
  Bieguny główne traktujemy jako wyjście P2
  Wyjście prądnicy traktujemy jako wyjście P3
  Dostarczamy silnikowi zasilanie zewnętrzne P1
  Obciążamy wyjścia P2 i P3, w stosunku 7 do 3
  (Przykład, 7KW z biegunów pomocniczych, 3KW z prądnicy.
  Mierzymy P1 i P2 plus P3
  Wynik orientacyjny: P1 10KW
  P2 plus P3 13KW
  Wniosek powinien być oczywisty.
  Zjawisko nazywa się „Cieniem magnetycznym”

 • juraj
  Reply

  dobry pomysl na to interview….a moze wiecej rosianow bylo by dobrze zapraszac albo robic z nimy wywiady czyli wiecej na prawo od mapy polski..dziszaj duzo ludzi uczy sie angielski to moze wiecej propagujmy naszych bratow z rosyji, bialorusi itd. bo zachodnie panstwa sie propaguja lekko…a zauwazilem jedna ciekawostke: uz jakis czas w empiku pomiedzi literatura nauki jezykow obcych jest duzo ksiazek rosyjskieko….tego nie bylo jeszcze rok temu….cos sie wydarzi, podobne doswiadczenia mialem z ksiegarniamy juz pare razy, naprz. trzy-cztyry lata temu z jezykiem ukrainskim- e voila-sa ich w polsce juz miliony…..w kazdym razie, wywiadamy nalewo od mapy polski zaszylamy i rozpowszechniamy energie naszych bratow na lewo od „raju zachodu”. ciekawe ze po ceski i slowacki-zachod to kybel…. 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>