Covid-19 – prosta prawda w kilka minut

More videos
Views
   

21 komentarzy

 • alexdanek
  Reply

  5-10% testów na ob p/ciał jest dodatnich? Z tego co wiem, dużo więcej (tylko, że one przy okazji wielu chor też wyjdą.. Jako pierwsze były tu „zdyskwalifikowane”..chyba że inaczej zrozumiałam, to proszę mnie poprawić)

 • BG
  Reply

  na poziomie i z pozytywnym przesłaniem… jak zawsze u Alexa… pewnie dlatego sztuczna inteligencja z YT tak szybko Cię zdjęła …

 • Józef
  Reply

  Witam pana już usuneli ten świetny materiał szkoda.Może wrzuci pan go na bitchute.?Pozdrawiam Dobro wszystkim.

 • Ola
  Reply

  Wirus jest grozny dla starszych osob ale rowniez dla tych zdrowych. W pewnym momencie wszyscy beda musieli sie na niego uodpornic. Znam wiele osob w Hiszpanii, ktore nie zostaly przyjete do szpitali, poniewaz te byly pelne. Chodzi tutaj o ochrone starszych ludzi, lub ludzi, ktorzy maja juz obnizona odpornosc. Moim zdaniem, wirus zostal stworzony sztucznie, ale mial pozostac w obrebie Chin. Wymyslanie, ze zostal stworzony w celu wywolania kryzysu albo w celach siania strachu jest bledne. Oczywiscie, jest znany „filantrop” ktory bedzie chcial na nim zarobic przez szczepionki, ale wlasnie sianie dezinformacji, ze nie ma wirusa, albo, ze nie jest grozny powoduje ignorancje ludzi i zwiekszenie zakazen przez nie przykladanie sie do zastrzezen typu maseczka, higiena. Jak juz cos publikujecie, to naprawde przemyslcie to.

 • Kamila
  Reply

  Alex wspaniały filmik. Przesłałam go do wielu znajomych ale Youtube go usunął i nie wszyscy zdążyli bo zobaczyć. Jest szansa żebyś go tutaj udostępnił albo jest on gdzieś indziej dostępny? Pozdrawiam

 • Adi
  Reply

  Cześć Alex tak ja mówiłeś o You tube twój materiał już jest zablokowany. Nawet nie dokończyłem oglądania.
  Pozdrawiam

 • Margaret
  Reply

  zdążyłam obejrzeć, wartościowy film, dobre podsumowanie. ale dlaczego już usunięty? czy jest jeszcze w innym miejscu do pobrania?

 • Jack
  Reply

  Dzięki Alex, udany materiał. Szkoda tylko, że nie idzie krok dalej i nie tłumaczy jak to było możliwe, że jedna organizacja wpłynęła na cały świat.

 • qwert
  Reply

  Przydałby się dostępne skondensowane dane którymi można byłoby się posłużyć w konfrontacji z fanatykami, którzy powielają to co kreują media bo werbalne tłumaczenie nie daje nic. Zaraz jest próba zakrzyczenia i szufladkowania do określonej nieprzychylnej im grupy ludzi.
  W moim otoczeniu nawet rodzony brat ma załączony tryb skrajnej bezmyślności i absorbuje te medialne ścieki popadając w coraz większa panikę i uwielbienie do partii rządzącej, choć ostatnie potknięcia chyba trochę ostudziły ich zachwyty. Wykazałem mu już tyle razy manipulację mediów na konkretnych przykładach, a on dalej swoje. Już kilka razy wylano na mnie pomyje w tej kwestii bo ośmielam się podważać oficjalną retorykę. Sprawy nie ułatwia fakt, że stale się coś do niego podczepia na poziomie energetycznym więc jest łatwym celem.

  Niestety werbalne tłumaczenie nic nie da skoro przeciwko mojemu zdaniu są rynsztokowe media, które stosują takie określenia jak zakażeni, mimo, ze testy nie dają praktycznie żadnej wiarygodności. Tacy ludzie chcą żyć w tym kłamstwie bo było zbyt spokojnie, a ludzie lubią się najwidoczniej bać, to daje im jakieś emocje w często nudnym życiu. Do dzisiaj od niego słyszę jak to minister zdrowia został wkręcony. Raz zadałem pytanie podczas sporu, czy dałby sobie uciąć rękę za Szumowskiego. Odparł w przypływie agresji i piany na ustach, że tak. Byle tylko było na przekór nawet gdy wymyka się zdrowemu rozsądkowi i analizie faktów, a nie naciąganych i spreparowanych medialnych informacji.
  Człowiek, który wydawałoby się, ma jednak jakąś świadomość czym media są i jak kreują informacje, będące we władaniu chyba 3-4 korporacji, a mimo to łyknął to wszystko jak młody pelikan i co chwile wyskakuje jak z procy z nowymi idiotyzmami wykreowanymi przez media.

  Zatem przydałby się jakiś zbiór danych, których nie da się podważyć określając je teorią spiskową, to częsty zwrot w ustach takich ludzi.
  Jakiego argumentu bym nie wytoczył, ani kogo bym się nie powołał w tej kwestii to i tak jego i jemu podobnych umysł załączył tryb oszukiwania się. jeszcze bardziej zatopili się w matrixie.
  Dochodzi do sytuacji, że idąc ulicą, zamaskowani fanatycy starszego pokolenia mnie atakują, swoje lata mam, na spokojnie się takich ataków odeprzeć nie da, a jedynie ostro. Ci ludzie z mokrymi przepoconymi maskami, w rękawicach, wyglądają jak zombi.

  Mam taką prośbę, czy mógłbyś rozjaśnić font w oknie komentarzy, mimo, że mam graficzny monitor to ten tekst jest po prostu nieczytelny i pisanie komentarza jest bardzo niewygodne.

  • Qwert
   Reply

   Oczywiście nie rozjaśnić lecz przyciemnić font 😀 Ale się domyśliłeś 😀 Dzięki teraz jest łatwiej pisać komentarz.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>