Jeśli chcesz zmian, to zmień swoją świadomość, część 2 – Joanna Stawicka

More videos
Views
   

Zapraszam do wysłuchania drugiej części rozmowy z Joanną Stawicką, która propaguje wiedzę wspierającą rozwój osobisty i ekspresję indywidualnej twórczości w każdej dziedzinie życia. Spotkania z nią pomagają odkrywać i eksplorować samego siebie w doświadczaniu swych uśpionych potencjałów. Uruchamiają osobiste przeprogramowanie na wielu płaszczyznach i skutkują eliminacją mechanizmów stwarzających dysharmonię w życiu np. typu choroba. Joanna pomaga odejść od rzeczywistości kreowanej przez lęk. Dzięki temu możliwe jest doświadczanie miłości, odzyskanie zdrowia i harmonii w codziennym życiu.
Wątki poruszone w rozmowie:

 • a co jeśli ktoś chce zbawić świat
 • co kiedy ktoś zalicza ciągle nowe „kursy rozwoju duchowego”
 • prawo do przeżywania smutku, słabości, gniewu
 • jeśli zmienimy coś w sobie to świat się dostosuje
 • materializacja faktury, której nie było
 • wszystko jest możliwe o ile uznamy, że jest możliwe
 • wiedzmy, że cuda są rzeczywistością, która ma do nas dostęp jeśli ją zaprosimy
 • zapytaj, co cudownego dzisiaj mnie spotka
 • niedziałanie i świadome utrzymywanie pamięci o celu
 • bądź w oku cyklonu, we wnętrzu, w sercu, w kontakcie ze sobą
 • umysł nie jest od kreowania rozwiązań
 • gdzie mieszka świadomość
 • teoria próżni Szypowa
 • czasem warto problem przespać
 • poczuj, uznaj i puść
 • zafiksowanie się na czystości energetycznej powoduje odwrotny skutek

Kontakt:
Strona: joannastawicka.pl
e-mail:
Nr telefonu: 692 – 383065

12 komentarzy

 • Betha
  Reply

  Jesli jednak nie potrafimy przoddychac i ciagle cos nam przeszkadza w tworzeniu naszej rzeczywostosci, to dla oczyszczenia naszego pola proponuje sporbowac 'totalnego wybaczanie’ – sobie i innym, poszczegolnym osobom lub jakies sytuacji . Dziala w sposob niewiarygodny, wyprwadza z klopotow, oczyszcza, wyzwala, powoduje ze znow moc wraca do nas.

 • Ania
  Reply

  Oglądam i oglądam zainspirowana już kilka razy zarówno znakomitą cz. 1 jaki i 2 i odczuwam tę rozmowę całą sobą do głębi (Tak! Tak Tak)Od kilku lat moja codzienność składa się z wielu cudów, które cały czas materializuję swoją uważną świadomością. Świadome odkrywanie siebie samej i poznanie to pasja mojej duszy na to wcielenie. Wiem, że Jestem!
  Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!
  Aleks dziękuję, dziękuję, dziękuję za pasjonujące Porozmawiajmy TV 🙂

  Poniżej serdecznie zapraszam do zerknięcia na jeden z moich duchowych wierszy:

  „Boska Prawda Istnienia”

  Boskim ukojeniem jest doskonałość
  sama w sobie – we wszystkim

  Rzeczywistość
  to cudowna prawda,
  która otacza cię dookoła
  zawsze i wszędzie

  Nie zmieniaj niczego,
  nie upiększaj siebie samego

  Niech prawdziwa natura
  nieustannie ci towarzyszy
  niezależnie od czegokolwiek

  Będąc autentycznym
  okazujesz prawdziwy szacunek
  Sile, która Cię stworzyła

  Stając się całkowicie ufnym
  osiągasz bezpieczny
  nieprzemijający spokój wewnętrzny

  Jesteś nieograniczoną myślą!

  Wiedz,
  że jesteś
  absolutnie nieskończony!
  Wiesz…

  ps. Tutaj link do tomików: https://pl.scribd.com/user/300911794/Poezja-duchowa-Anna-Morka-Sieroń

  🙂 Miłego Dnia!

 • Waldek
  Reply

  SUPER.
  Dziękuję za ten wywiad. Cieszę się, ponieważ zauważyłem tutaj potwierdzenie własnych obserwacji (anomalie związane z przenikaniem się różnych rzeczywistości).

 • Astre
  Reply

  W kwestii t.z.w rozwoju niezwykle ważny jest oddech. W istocie chodzi tutaj o integrację oddechem. Powiedzenie – jak oddychasz tak żyjesz jest w 100% prawdziwe. Pomijanie tego tematu to absolutny błąd, który popełnia również wiele szkół, warsztatów i seminariów t.zw. osobistego rozwoju co mogę potwierdzić, bo praktycznie chyba wszystkie je zaliczyłem.
  Łatwo sprawdzić na jakim poziomie jesteśmy odnośnie własnej wewnętrznej integracji. Więc, należy zaobserwować swój oddech. I jeżeli jest krótka przerwa pomiędzy wydechem, a ponownym wdechem, to mamy do czynienia z dezintegracją i wewnętrznymi blokadami, które hamują przepływ energii życia. Przejście z wydechu na ponowny wdech ma odbywać się bez najmniejszej przerwy i jeżeli tak nie jest, to należy rozpocząć prace ze swoim oddechem.
  Nieoceniony jest tutaj Colin Sisson i jego książka ”Sztuka świadomego oddychania”
  Wyjaśnia ona w prosty sposób jak praktycznie należy dokonywać integracji oddechem. Do ściągnięcia np. z Chomika – http://chomikuj.pl/eschaton/psychoterapia/Colin+P.+Sisson+-+Sztuka+*c5*9awiadomego+Oddychania,41277028.pdf

 • Marcin
  Reply

  Bardzo mądre i logiczne porady jak poradzić sobie z marzeniami, rzeczy które wymarzyłem sobie do teraz już się spełniły a teraz czekam z cierpliwością na kolejne ziszczenie się marzeń.

 • Monika
  Reply

  Az głupio mi sie przyznać iż mam takiego mistrza w domu i jest nim mój mąż, który od dłuższego czasu mówi do mnie te same słowa co pani Joanna a do mnie to nie docierało jak dotąd. Teraz doceniam jego moc!!!. Wciąż nowe terapie, książki, metody, warsztaty, przemyślenia itp. Choć ostatnio dało mi do myślenia jak kolejna osoba zrobiła mi widzenie aury/pola/duszy czegokolwiek i zobaczyła ile brudu we mnie jest ile pracy mam do wykonania, ile lęków i kompleksów, traum ….matko aż się chwyciłam za głowę. To ja od 2 lat oczyszczam się, mandale zamawiam, wizualizuje, dwupunkty stosuję, aurę wypełniam, medytuje, jestem tu i teraz, a tu ciągle to samo bagno, które na pewno zniknie jak wykonam to i to i przerobię kilka sesji po kilkaset złotych… Reasumując czasem trzeba zrobić niezły kawał drogi żeby wrócić do początku. Ale jestem ogromnie wdzięczna za każdą osobą napotkaną na mojej drodze, każdą technikę, metodę, sposób itp bo to było potrzebne mojemu bardzo lewopółkulowemu mózgowi.

  Dzieki Alex

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>