Jak przetrwać trzy dni ciemności i jak mówić prawdę – Aleksander Berdowicz

More videos
Views
   

Z wielu przekazów wynika, że istnieje pewne prawdopodobieństwo pojawienia się jakiejś globalnej katastrofy. Bez względu na to jak rzadko takie sytuacje na naszej planecie się zdarzają, to warto być przygotowanym na taką sytuację. Człowiek przygotowany jest spokojniejszy i jest mu wtedy łatwiej podejmować rozsądniejsze decyzje.

Poniżej załączam kilka pomocniczych linków do sprzętu wymienionego w wykładzie:
sprzet-ratowniczy.pl/?co=products&act=show&id=194
domowy-survival.pl
www.faser.com.pl/wojsko

Dodatkowo, bardzo cennym źródłem wiedzy jest kanał YouTube Adolfa Kudlińskiego, który jest specjalistą w temacie gotowości do sytuacji nadzwyczajnych.
YouTube.com/user/AdolfKudlinski

Category: Konferencje, Zdrowie

15 komentarzy

 • M-V
  Reply

  Update od Davida Wilcocka z dnia 30 marca 2020: Spodziewane jest wyłączenie internetu oraz telefonów na około 3 dni. Czas jaki podał to od dziś do Wielkiego Piątku. W trakcie tych „trzech dni ciemności” mają odbyć się aresztowania. Nie podał jednak, czy to tyczy się całego świata, czy tylko Stanów Zjednoczonych. Tutaj można to obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=tM3tCnLDPVw

 • Astre
  Reply

  O prawdzie i mówieniu prawdy wiem tyle, że to słodkie kłamstwo…..
  ”Prawda” jest tylko społeczna. Czyli, egzystencjonalna.
  Chwalę tych, którzy nie boją się powiedzieć, że cała prawda i prawdomówność jest zwykłym urojeniem wynikłym po prostu z ograniczonych ludzkich zmysłów. Czy, świeci Słońce, czy drzewa rosną, śnieg pada, a w sklepach sprzedają konserwy, albo marmoladę ? Oczywiście, że nie, bo to tylko wydumane nazwy i definicje.
  Ale, podam jeszcze znamienny przykład tego świata zbudowanego z urojeń i wiary w urojenia. Byłem nie dawno w pewnym domu i widziałem jak 5-6 dziecko bawiło się autkami i powiedziałem matce, że chyba z niego wyrośnie kierowca ? Ale, matka odrzekła, żę nie on bo będzie księdzem i będzie nauczał ludzi o Panu Bogu !
  Reasumując!
  Prawda i prawdomówność jest tylko ludzka interpretacją, a w rzeczy samej jest mitem, ulepionym z różnych wyobrażeń ”nie bardziej prawdziwych niż cokolwiek innego”, jak słusznie napisała, to na swojej stronie Anna Kubica,
  Powyższy wpis niczego nie zmieni !
  Dalej będziesz naiwnie i uporczywie wierzył w twory swojej wyobraźni i wierzył, że są one realne i rzeczywiste, tylko rzecz w tym, że nie potrafisz podać nawet najmniejszego dowodu na to, że są one realne i rzeczywiste, a skoro tak jesteś kłamcą, tylko nie chcesz do tego się przyznać !
  Dalej pisał już nie będę. Bo powyższe słowa dla tych, którzy nie są zdolni do jakiegokolwiek samokrytycyzmu, to tylko gra słów…..

 • Joanna
  Reply

  A propo’s mówienie prawdy.
  Chyba w Autobiografi Jogina, jest napisane, ze ten kto mówi tylko pradwdę, temu potrafią się jego słowa zmaterializować.

 • Konrad
  Reply

  a mnie podoba sie idea ktora mowi ze przychodzimy na ten swiat po to zeby doswiadczac a nie uczyc sie, no bo jak sie juz nauczymy zyc w rownowadze to czy bedziemy to pamietac w nastepnym zyciu? ja za cholere nie pamietam kim bylem w poprzednim zyciu, ponoc w jednym z nich bylem zolnierzem a w tym zyciu jestem strachliwym frajerem. ktos moze zapytac jak dusza moze wybrac sobie zycie dziecka ktore padlo ofiara pedofila i cale zycie mialo pozniej problemy z psychika, nie wiem, ale czasem ludzie robia dziwne rzeczy, czesto w mlodym wieku dla hecy probuja jak to jest dotknac psie odchody czy cos w tym stylu, ohyda ale zdarza sie. z punktu widzenia duszy po tej drugiej stronie moze cierpienia jakie ja czekaja na planecie ziemia sa czyms atrakcyjnym, pozniej i tak przeciez wroci do swojego oryginalnego stanu. jesli tez przyjac przyklad aktora na scenie zycia to przeciez aktor nie uczy sie tylko odgrywa swoja role na scenie a pozniej z niej schodzi i wraca do swojego zycia, tak mnie sie wydaje boriac pod uwage to ze z poprzedniego zycia nic zupelnie nie pamietam i chyba zdecydowana wiekszosc tak ma.

  • Piotr
   Reply

   Ja tylko tak jednej rzeczy się „czepię”, czy raczej życzliwie uwagę zwrócę, bo jak już fajnie komentujesz to chociaż po polsku poprawnie: „mi się podoba”, a nie „mnie się podoba”. Podpowiem fajny sposób. Jak nie jesteś pewien to odmień w drugie osobie: „Ci się podoba”, a nie „Ciebie się podoba”. 🙂 Proszę uprzejmie. 🙂

   • Konrad
    Reply

    masz racje, dzieki. ja tez czasem poprawiam innych, kiedy mowia wziasc zamiast wziac, jest wiele bledow, ktore popelniamy i przez sluchanie innych sami je pozniej powielamy czesto nieswiadomie, ale warto sie poprawiac, pomimo ze sa to drobne bledy ale wypaczaja nasz ojczysty jezyk a to przeciez srodek komunikacji, wazny zeby sie rozumiec. W szkole nie przywiazywalem do tego takiej wagi niestety.

   • Pawel
    Reply

    Otóż mylisz się. „Mnie” to forma akcentowana i na początku zdania jak najbardziej poprawna. Mówimy „Mnie się podoba”, ale „Podoba mi się.” Twój przykład z „Ciebie się podoba” również jest mylny, bo „ty” w celowniku ma formę „tobie”, nie „ciebie”. A więc mówimy „Tobie ci się to nie spodoba” albo „Nie spodoba ci się to”.

 • Tomasz Taran
  Reply

  Tematem interesuję się dłuższy czas, więc dodam kilka słów.
  Według jeszcze jednej teorii mamy co 676 kataklizm w postaci roju meteorów, mamy 3 takie kataklizmy udokumentowane w naszej historii, czarna śmierć, dżuma Justyniana i dżuma Ateńska. Najbliższy taki kataklizm ma się prawdopodobnie wydarzyć w 2024 roku. Jest bardzo dużo informacji, które potwierdzają przygotowywanie się państw do tego kataklizmu. Prawdopodobnie cała akcja z wirusem jest tylko testem służb i do[pracowaniem prawa przed pacyfikacją ludzi podczas kataklizmu. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/Reset2024/ i grupie powiązanej z tą stroną https://www.facebook.com/groups/reset2024/
  Pozdrawiam

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>