Jak radzić sobie z wirusami – nawet tymi z koroną, część 2 – Marek Królikowski

More videos
Views
   

Marek Królikowski kontynuuje temat radzenia sobie ze świrusami, ze swojego podwórkowego studia na Wyspach Kanaryjskich. Poprzedni odcinek znajdziesz na:
Porozmawiajmy.tv/jak-radzic-sobie-z-wirusami-nawet-tymi-z-korona-marek-krolikowski

Więcej informacji na:
Hubert Czerniak: youtube.com/watch?v=CidOMwKPg9c
Klaudia: youtube.com/watch?v=IMUSc8qXNcl
Mariusz: youtube.com/watch?v=t66Z2pCKYEU
Dr Devra Davis: youtube.com/watch?v=BwyDCHf5iCY

Kontakt i strony www:
KrzemH2O.pl/kontakt
sklep.orsi.pl
PowrotDoNatury.eu

2 komentarze

 • Astre
  Reply

  Jerzy Zięba o koronawirusie !
  https://www.bitchute.com/video/Om9ztEAZF9aV/
  Mój komentarz :
  J.Zięba powołując się na wybitnego profesora wirusologii Włodzimierza Guta stwierdza, że koronowirusa mamy od dawna, więc te wszystkie rządowe restrykcje, to tylko poronione pomysły i że prof. W.Gut wyśmiał maseczki.
  Zadałem sobie trud i przeczytałem wszystkie dostępne wypowiedzi prof. Guta i stwierdzam, że : J.Zięba zmyśla i wprowadza ludzi w błąd.
  Co stwierdził prof.Gut.
  Owszem stwierdził, że koronawirusów w naturze krąży już od dawna około (7), ale, (podkreślił), że akurat ten koronawirus posiada inny strukturalnie genom, stąd wynika tyle problemów.
  2/ Prof.Gut nie wyśmiał maseczki, tylko stwierdził, że nie da się ocenić żadnymi metodami badawczymi skuteczności ich stosowania, ale stwierdził, że liczą się każde środki prewencji pomniejszające ryzyko zakażenia.
  Na podstawie danych, wypada stwierdzić, że p.Jerzy Zięba dokonuje konfabulacji, które nie miały miejsca, więc można powiedzieć, że tak wygląda manipulacja.

 • Andrzej
  Reply

  Można też niwelować promieniami UV – są dostępne lampy do tego.

  Wpadłem na inny genijalny pomysl. w raz z wyciszającą się paniką możemy zamiast tych wszystkich komunikatów, na ich miejce, wprowadzać inne hasła. W autobusach, telewizji, aptekach, sklepach itd.: Jesteśmy zdolnym narodem…możemy wszystko..nasze umięjętności z roku na rok są coraz bogatsze…mamy w sobie siłe i moc ect.

  Dało by to potężny efekt zmian mantalności. Zapraszam wszystkie organizacje administracyjne państwa.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>