Historia Jezusa na podstawie źródeł ziemskich i pozaziemskich, część 2 – Aleksander Berdowicz

More videos
Views
   

11 komentarzy

 • Tajemnica
  Reply

  Dlaczego mówisz o mnie nieprawdę Aleksandrze ? Propagując że nie istniałem okradasz samego siebie z tego czego tak uparcie od wielu lat szukasz-a do tej pory jeszcze nie znalazłeś. Przybyłem powtórnie i jestem tutaj.Otwórz oczy-przebudź się kochany bracie i nie wprowadzaj już więcej moich dzieci w błąd.Zamilcz jeżeli nie wiesz.

 • Karol33
  Reply

  Historia Jezusa jest wyjaśniona w książce „Jesus was Caesar” autorstwa Francesco Carotta. Oraz na stronie internetowej Kasjopeański Eksperyment-quantum future. Obie te pozycje mówią o tym że Jezus to był Gajusz Juliusz Cezar.

 • Astre
  Reply

  Na temat Arki Przymierza wnikliwe badania przeprowadził między innymi Nassim Haramein. Więc twarde dowody na ten temat są następujące : Izraelici wykradli Arkę z Egiptu. Dowody są jeszcze takie że była to broń !!! Tą bronią była Arka, a w istocie był to kondensator asymetryczny, który był ładowany elektrostatycznie do poziomu kilkudziesięciu tysięcy Volt poprzez długotrwałe pocieranie a że tak właśnie było wskazują na to ryciny z tamtego okresu.
  Ta Arka (kondensator) był też zbudowany dokładnie ze złotym podziałem. Wymiary 80x80x140, a w istocie 80x80x50 ponieważ wartość (140) stanowi w istocie wartość (50), czyli mamy 80/50 = 1,6.
  Przypadek ? Czy ten koczowniczy lud (Izraelici) znali zasady ”świętej geometrii” ? Oczywiście że nie ! Znali Egipcjanie ponieważ piramidy które budowali to – podstawa (bok) piramidy do jej wysokości również wynosi 1,6.
  A, co czytamy w hebrajskiej Biblii ? Otóż czytamy : Arka Przymierza była przewożona podczas wszystkich kampanii wojskowych prowadzonych przez Izraelitów !!! Po co ? Bo to była broń – asymetryczny kondensator. Prawdziwe Wunderwaffe i broń opartą na takim kondensatorze, czy kondensatorach posiada dzisiaj Izrael, USA, Rosja może i Chiny jak również stanowi napęd bombowców strategicznych, czy pojazdów typu UFO zbudowanych np. w strefie 51.
  Na rycinach z tamtych okresów widzimy jeszcze coś bardzo ciekawego ? Oto Arkę Przymierza przewozili ze sobą Templariusze, którą wykradli ze Świątyni Salomona. Wykradli bo nikt im nie powiedział, a weźcie sobie. Po co wozili ze sobą Arkę przymierza ? Wozili ze sobą materiał genetyczny ?
  Takie bajki. że Arka/Arki służyła do przechowywania materiału genetycznego to opowieści grubymi nićmi szyte. Czysta manipulacja, by ludzie nie dowiedzieli się prawdy…. Ale, się teraz dowiedzieli ….

 • Mariola
  Reply

  Czekałam na ten film chyba całe życie ❤️
  Do Rafała:
  Teraz niech każdy uwierzy w swoją moc twórczą, weźmie życie w swoje rece… i wspólnie tworzymy dalej nasz świat 🪷🪷🪷

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>