Co nowego kręci się wokół Dwupunktu – Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński

More videos
Views
   

12 komentarzy

 • madzialena
  Reply

  Czy Pani Katarzyna i Pan Piotr przewidują jakieś warsztaty w Dublinie??? 🙂
  Skoro Londyn, to może wkrótce i Dublin? 🙂

 • Mariusz
  Reply

  Witam,Dziekuje za to co uslyszalem ,bardzo budujáce i wspierajáce Piékne Slowa Katarzyny,Piotra i Wspaniale zadawane pytania przez Alexa

 • waldek
  Reply

  Nie można tej wiedzy przekazać jakoś wideo. Jedyne wyjście to płatny kurs? Bo spotkań luźnych nie ma, tylko za kase?

 • Astre
  Reply

  Cieszę się jak słyszę takich ludzi….mając na myśli p.Katarzynę Świstelnicką i p.Piotra.
  To jak by metaforycznie określić – ” są to stacje, które nadają dobre wiadomości”

  Dwupunkt, to inaczej jeszcze mówiąc – przywrócenie do swego życia Matrycy Pola poprzez wejście z Matrycą w rezonans, gdzie Matryca zawiera prawidłowy wzorzec informacji.

  Dlatego nie ma najmniejszego sensu próba zmiany zewnętrznego świata i siebie samych bez zmiany wzorców informacyjnych, bez zmiany prawidłego przekazu….
  Wszelka walka o ten lepszy świat poprzez – żądania, strajki, petycje, likwidację patologii, wojen, GMO,
  zmiany rządów itp. nie ma najmniejszego sensu i nie przyniesie ona absolutnie żadnego rezultatu.
  Zmiany zajdą tylko wtedy, gdy masy ludzkie doświadczą nowej świadomości poprzez rezonans z wzorcem Wszechświata- Matrycą Pola.

  Oczywiście oprócz stacji nadających dobre wiadomości są stacje, które nadają ”złe” wiadomości.
  Jest to cała sieć teorii spiskowych rozgłaszająca w przestrzeniach społecznych wiadomości
  jacy to jesteśmy zniewoleni przez różne Jaszczury, Koszczaje, Archonty, Anty-Life, NWO itp.
  I te powyższe ”wirusowe informacje” programują ludzi, programują ich umysły negatywnie wpływając na zdrowie, na relacje z otaczającym światem, na finanse, na rozwój…

  Czasami jednak najlepszym sposobem na przetrwanie w tym świecie jest dla wielu ludzi właśnie ten dramat życiowy polegający na Iluzji wierzeń , że się jest ”ofiarą” otaczającego świata. A, jak brakuje już argumentów, co do istnienia złych kosmicznych sił, to pozostają jeszcze niczym nie podważeni Iluminaci.

  Można pisać kolorowe, miłe, cudowne słowa, można rzucać płatki róż pod nogi, ale to po prostu nic nie da.
  Potężne zmiany może przynieść tylko pragnienie tworzenia siebie w rezonansie świadomości nowego czasu.
  I zdaje się, o tym była właśnie mowa w temacie w/w wywiadu – ” Co nowego kręci się wokół Dwupunktu.

  • Janusz K.
   Reply

   Teorie spiskowe niestety nie są teoriami a…praktykami. Od zarania dziejów kręgi trzymające władzę, podporządkowują sobie wszystko na zasadach promowanych przez nich samych. To oczywiste. Są klany, stowarzyszenia, grupy, loże i różnego rodzaju ugrupowania. To wynika z prostego faktu, że na każdej platformie istnienia ścierają się odwiecznie dwie siły- boska i lucyferyczna. Ta pierwsza odzwierciedla wielki porządek wszechrzeczy i całkowitą doskonałość wszystkiego co istnieje. Siła lucyferyczna natomiast jest tego przeciwieństwem. Domaga się zmian, wiecznej poprawy i ingerencji w porządek bytu.

  • oti
   Reply

   Astre pisze:
   „I zdaje się, o tym była właśnie mowa w temacie w/w wywiadu – ” Co nowego kręci się wokół Dwupunktu”.

   No właśnie, trałiłeś w samo sedno Astre :)……….tzn. trafiłeś w samo sedno używając na koniec słów „zdaje się”. Te słowa są jakby idealnie pasującym do Ciebie credo, stanowią kwintesencję większości Twoich wypowiedzi, gdyż Tobie się to tylko „ZDAJE”, że rozumiesz to nad czym się rozpisujesz i przebierasz kolejne cytaty w fotomontaż słów,a w rzeczyeisyości ulegasz jedynie iluzji struktur swojego ego, które kreują iluzję rzeczywistości, w której Ci się „zdają” prawdą, broniąc się w ten sposób przed rozpadem :))))))))))))))))

   P.S.I tak na wszelki tylko wypadek nadmienię, że Zdaje mi się ;))), że mam takie samo prawo jak Ty pisać komentarze zawiłe myślowo, barokowo przesadne w formie i miałkie w treści, nic nie wnoszące do dyskusji, kalkujące , powielające, mielące w kółko to samo……… więc może zastanów się dwa razy zanim coś mi odpiszesz, bo jeśli w odpowiedzi szykujesz mi druzgocącą i kapiącą jadem krytykę to skrytykujesz sam siebie !? ;)))))))

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>