Prawdziwe znaczenie energii seksualnej – Ryszard Klein

More videos
1.75K
Views
   

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Ryszarda Kleina o znaczeniu energii seksualnej i jej wykorzystaniu dla naszego zdrowia i dobrobytu.

Nagranie zostało wykonane podczas II Zlotu Zwolenników Czakramu Wawelskiego (15-16.09.2018) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Rozszerzenie tematu: „Przeznaczenie energii seksualnej” – występ Ryszarda Kleina z „Powitania jesieni”, 29.09.2018

Ilość wejść: 1749

4 komentarze

  • Krystyna
    Reply

    W ok.26 min mówi Pan o tym,że ten świat działa na zasadzie przeciwienstw, /zajmij się sobą./ Parę dni temu obudziłam się w środku nocy i dostałam dokładnie taki sam przekaz /myślowy i obrazowy/Wyciągnęłam z niego identyczny wniosek :Zajmij się sobą

  • Dago
    Reply

    Samorozwój mężczyzny zawsze prowadzi do tego tematu. Nie rozumiem dlaczego tak trudno jest znaleźć nauczyciela, doświadczonego i chętnego dzielić się wiedzą człowieka. Być może każdy musi dotrzeć tam sam, przez swoje doświadczenie i poszukiwania. No ale chociaż jakieś wskazówki 🙂 Na początek David Deida oraz Żelazny Jan. Youtube Devid de Angelo. Doświadczone świadome kochanki (tylko skąd je wziąć).

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.