Prawdziwe znaczenie energii seksualnej – Ryszard Klein

More videos
Views
   

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Ryszarda Kleina o znaczeniu energii seksualnej i jej wykorzystaniu dla naszego zdrowia i dobrobytu.

Nagranie zostało wykonane podczas II Zlotu Zwolenników Czakramu Wawelskiego (15-16.09.2018) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Rozszerzenie tematu: „Przeznaczenie energii seksualnej” – występ Ryszarda Kleina z „Powitania jesieni”, 29.09.2018

5 komentarzy

 • Bartosz F00ks
  Reply

  Zrobiłem eksperyment 3 miesiące. Kochałem sam siebie codziennie bez ejakulacji. Efekt: Zatkany nos i zatoki. Rok czasu staram się je odetkać powolutku i wiem, że 0 przyjemności seksualnej, ćwiczenia fizyczne najlepiej (aeroby) bieganie z oddechem przez nos, oraz surowa dieta i posty najlepiej ODDTYKAJĄ, uwalniają mnie. Znajdę kogoś do wymiany doświadczeń? Czy nie ma kozaka w tym towarzystwie?

 • Dago
  Reply

  Samorozwój mężczyzny zawsze prowadzi do tego tematu. Nie rozumiem dlaczego tak trudno jest znaleźć nauczyciela, doświadczonego i chętnego dzielić się wiedzą człowieka. Być może każdy musi dotrzeć tam sam, przez swoje doświadczenie i poszukiwania. No ale chociaż jakieś wskazówki 🙂 Na początek David Deida oraz Żelazny Jan. Youtube Devid de Angelo. Doświadczone świadome kochanki (tylko skąd je wziąć).

 • Krystyna
  Reply

  W ok.26 min mówi Pan o tym,że ten świat działa na zasadzie przeciwienstw, /zajmij się sobą./ Parę dni temu obudziłam się w środku nocy i dostałam dokładnie taki sam przekaz /myślowy i obrazowy/Wyciągnęłam z niego identyczny wniosek :Zajmij się sobą

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>