George Pietrzak z Texasu opowiada o budowie wszechświata, układu słonecznego i struktur, z których zbudowany jest człowiek oraz kilka innych zagadnień związanych z historią.

Ilustracje pomocnicze do powyższego wykładu:

Czysta Świadomość podczas rozszerzania i aktu wewnętrznego rozczepiania generuje dwie cząstki: cząstka i antycząstki. Cząstki te grupują się w morfogenetyczną skalarną siatkę. Rozczepianie i skupianie przebiega z bardzo dużą szybkością, ponad 10,000,000 razy na sekundę i są tak małe że foton zawiera kilkaset tysięcy podstawowych cząstek.
Morfogenetyczne pole siatkowe służy jako plan, przez który Świadomość przejawia się w fizycznej formie. Świadomość-Materia przemieszcza się miedzy gęstościami i wymiarami poprzez organiczne struktury pół wirowych, często nazwane są czakrami, portalami, gwiezdnymi wrotami, merkabą.
Energia-Materia nie może być tworzona lub zniszczona; tylko zmienia postać. Energia-Materia jest Wieczną Świadomością, że nieustannie zmienia się przez projekcje przez struktur siatki Kathary, a jednocześnie pozostanie zawsze taka sama – pojedyncza całość Wiecznej Świadomości i Świadomej-Energii-Materii.Każde 5 gęstości, przesuwając się w górę po 15 wymiarowej skali, ma coraz mniejszy stan gęstości materii. Każdy wymiar ma coraz szybsze częstotliwość drgań elementu kursu wraz z odpowiadającymi mu wyższą częstotliwość drgań, szybsze oscylacja, mniejsze wibracje, krótszą długość fali, większą ekspansję i mniejszą gęstość materii.


Ilość wejść:

Ilość wejść: 5157

Budowa wszechświata według Jerzego Pietrzaka

Nauka | 7 komentarzy

7 komentarzy

  • MAREK
    Reply

    Witam Wszystkich:)
    Szkoda, że autor tego wywiadu czyli Pan Jerzy Pietrzak, nie informuje nas skąd uzyskał dokładnie te wiedzę, którą w większości swojej wypowiedzi nie do końca potrafi ją przekazać i przez to przekłamuje (zniekształca ) ważne informacje dla ludzkości. Wiedza ta, od której zaczęło się moje duchowe przebudzenie, które zresztą trwa nadal:). Oraz, która zmieniła moją percepcje na otaczający nas wszechświat…Jest dostępna w Polsce od 2011 roku, a w USA od 2002 roku. Zawarta jest i opisana bardziej szczegółowo, niż to potrafi przekazać Pan Jerzy Pietrzak, w książkach Ashayany Deane. A są to PODRÓŻNICY Śpiący Uprowadzeni Tom 1, PODRÓŻNICY Tajemnice Amenti Tom 2 – Część 1 i 2 oraz Anielskie Rzeczywistości PODRĘCZNIK PRZETRWANIA. Fragment tej wiedzy także jest dostępny na YouTube w około 6 godzinnym wywiadzie z Ashayaną Deane pod tytułem „Ashayana Deane (Project Camelot) – Mechanizm Wzniesienia”. Polecam te książki tym, którzy nadal szukają odpowiedzi i informacji o własnym istnieniu, a dotychczasowe uzyskane informacje nie są dla nich wystarczające oraz nie rezonują z nimi w tym linearnym momencie czasu. Polecam, także Tobie Aleksie te książki, a uzyskasz dużo odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania. I mam nadzieje, że po przeczytaniu tych książek, osobiście przedstawisz uzyskaną wiedzę w bardziej zrozumiały i czytelny sposób dla szerszego grona zainteresowanych. Pozdrawiam Serdecznie Marek:)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.